» »

Driverji na HP nx6310

Driverji na HP nx6310

klemzy113 ::

Živjo!

Pred kratkim sem dobil star, počasen računalnik(HP Compaq nx6310). Da bi delal hitreje sem izbrisal celoten :C disk in na novo naložil Windows xp Pro Academic.
Ker sem v računalništvu bolj kot ne začetnik bi prosil, če mi lahko kdo pove, katere driverje naj namestim, da bo deloval WLAN. Prosim, če mi navedete linke. Če se ne motim, bom potem lahko iz računalnika poiskal driverje za ostale naprave.?:|

Hvala že vnaprej!:)

subby ::

1. Korak: Google -> išči "hp drivers"
2. Korak: odpri prvi zadetek, ki po vsej verjetnosti kaže na to povezavo
3. Korak: Klikni "drivers and software" ter notri vpiši model prenosnika, v tvojem primeru nx6310... glede na to, da je pri iskanju samo en zadetek, te vrže direkt na stran za izbiro operacijskega stistema
4. Korak: izbereš operacijski sistem "Microsoft Windows XP Professional" in te vrže na tole povezavo, kjer se nahajajo gonilniki tega prenosnika za sistem windows xp

TL;DR: googlaj nx6310, klikni drugi zadetek(prvi bo najbrž mimovrste), izberi windows xp in si tam

Duhec ::

Vse na HP.com. Izberi model, OS in gonilnik za kar češ. Bo šlo ?
Kot prvo pa preveri, če ob vklopu javi na ekranu kaj v zvezi z "F11 to Recovery".
Če javi, potem ima notebook še shranjeno Recovery particijo (del diska na katerem je OS z vsemi gonilniki in dodatno kramo), torej aktiviraš tovarniško inštalacijo. Seveda, če imaš spodaj licenčno nalepko OS-a.

klemzy113 ::

Hvala bom probal!

Samo še nekaj. A lahko na en CD zapečeš več driverjev naenkrat in še vedno vse deluje?

Zgodovina sprememb…

ameba ::

Da. EXE fajle zapečeš na CD in to je to.

klemzy113 ::

Hvala!

ameba ::

Drugače pa program Driver Pack Solution http://isohunt.com/torrent_details/3100...

Idealno za stare računalnike. Samo poženeš in ti vse avtomatsko najde nato samo poklikaš kaj želiš inštalirati.

klemzy113 ::

Uspešno inštaliral driverje! Hvala za pomoč!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toshiba driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
9708 (613) AC_DC
»

računalnik vse narobe

Oddelek: Pomoč in nasveti
194598 (4215) Kreddy
»

Prehod na Windows 7

Oddelek: Operacijski sistemi
272239 (1735) Damilko
»

HDA Audio bus driver not found

Oddelek: Strojna oprema
247740 (3029) rtmktl
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458635 (5084) d4rko

Več podobnih tem