» »

TUŠMOBIL - paketi FREE

TUŠMOBIL - paketi FREE

«
1
2 3 4

jusv ::

V Tušmobilu predstavljajo nove naročniške pakete. Pripravili so enostaven, pregleden in cenovno ugoden koncept novih paketov FREE, ki prinašajo svobodo že za 5 € mesečne naročnine. V paketu FREE 5 so vsi klici v omrežju Tušmobil po 0 €, uporabniku pa je vsak mesec dodatno na voljo še 100 enot, ki jih lahko poljubno porabi za klice v ostala omrežja, SMS in MMS sporočila ali prenos podatkov (npr. vseh 100 minut za klice v ostala slovenska omrežja ali 50 minut za klice in 50 MB prenosa podatkov ipd.). Podobno je v paketu FREE 15, kjer je ta količina 300 enot, v paketu FREE 20 pa 400 enot. V najvišjem paketu FREE 40 so prav vse storitve po 0 € - klici, SMS in MMS sporočila ter prenos podatkov.

Novi paketi bodo zagotovo pritegnili številne nove naročnike tudi zato, ker je njihovo omrežje po vseh kriterijih popolnoma primerljivo z največjim v državi. Tole pa je res huda ponudba :)

RockyS ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

djordjevic ::

Sploh ni 'prikrito oglaševanje', kje pa. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Donk3y ::

Eh, za tista 2€ več se mi splača ostat na Simobilu.

lebang1 ::

Saj je kar zanimivo, še posebej če se dosti pogovarja in imaš za 40€ vse vključeno, čeprav pri majhnem tisku piše da moraš loviti tušmobilovo omrežje (sicer po večini slovenije je), vendar če ti slučajno ujame mobitelovega si v pi*** :)

Izaso ::

To je pa to kar smo si uporabniki želeli. Free paketi so najcenejša izbira na trgu.
Če jaz prav razumem tole lahko v izbranem FREE paketu prejmem tudi mobilni telefon že za 1€ ali 25% popust na mesečno naročnino. Se pravi da v kolikor vzamem FREE20 paket in se vežem za 24m in ne vzamem GSM aparata me tako stane mesečne naročnina 20€ - 25% = 15,00€. Pa to je noro, res. Simobil pa kar naj nabija cene, ne bo več dolgo. Konkurenco bo to povozilo...

djordjevic ::

Resno razmišljam, da pokasiram tri mesece zastonj naročnine na vesolju, potem pa grem na free 20, v kolikor bi mi bilo 210 minut v druga omrežja dejansko premalo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

;-) ::

In najboljše je to da NI OMEJITEV kjer piše FREE je FREE, jaz sem bil pa iz strani simobila nategnjen, pridem domov in berem pa berem o nekih 1000 min, kaj te to je.

kmetek ::

lebang1 je izjavil:

Saj je kar zanimivo, še posebej če se dosti pogovarja in imaš za 40€ vse vključeno, čeprav pri majhnem tisku piše da moraš loviti tušmobilovo omrežje (sicer po večini slovenije je), vendar če ti slučajno ujame mobitelovega si v pi*** :)


ni res, to velja samo za prenos podatkov, drugače lahko gostuješ 24/7 na mobitelu.

bond007 ::

S tem, da si lahko prenos podatkov v mobitel omrežju zastonj blokiraš na strani moj.tusmobil, tako da potem res ne more biti dodatnih stroškov...

Poldi112 ::

;-) je izjavil:

In najboljše je to da NI OMEJITEV kjer piše FREE je FREE, jaz sem bil pa iz strani simobila nategnjen, pridem domov in berem pa berem o nekih 1000 min, kaj te to je.


Vidim da te izkušnja z Simobilom ni izučila, glede na to da pri Tusmobilu spet nisi bral pogojev uporabe.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

;-) ::

Katere za prenos podatkov ?

techfreak :) ::

V izogib dvomu se bo v vsakem primeru za preseganje običajne rabe prenosa
podatkov v omreţju Tušmobila v paketu FREE 40 štelo mesečno preseganje 5 GB
prenosa podatkov, v paketu FREE 20 pa 2 GB prenosa podatkov

;-) ::

To vem, ampak vseeno ni dodatnih stroškov. Pri simobilu našopat račun na 100€ ni neki big deal samo z prenosom podatkov.

bond007 ::

Kolikor vem, ti samo omejijo hitrost, če porabiš več kot 2 oz 5GB.

Mordecai ::

lebang1 je izjavil:

Saj je kar zanimivo, še posebej če se dosti pogovarja in imaš za 40€ vse vključeno, čeprav pri majhnem tisku piše da moraš loviti tušmobilovo omrežje (sicer po večini slovenije je), vendar če ti slučajno ujame mobitelovega si v pi*** :)


Daš ročno izbiro operaterja.

Dr_M ::

Mordecai je izjavil:

lebang1 je izjavil:

Saj je kar zanimivo, še posebej če se dosti pogovarja in imaš za 40€ vse vključeno, čeprav pri majhnem tisku piše da moraš loviti tušmobilovo omrežje (sicer po večini slovenije je), vendar če ti slučajno ujame mobitelovega si v pi*** :)


Daš ročno izbiro operaterja.



In potem si 3/4 casa brez omrezja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Blazz ::

Ali že kdo ve, koliko sekund bo obračunska enota? Nekje jo ima TUŠ na 180 sekund!!!

bond007 ::

Nikjer nima 180 sekund, max je 60 sekund, pa še to v Mobitelovem omrežju.

Klici, sms, mms veljajo tako iz Tušmobil omrežja kakor tudi iz Mobitel omrežja.

Interval za klice je 60 sekund, interval za prenos podatkov je 10kb.

Cena po porabi volumna za prenos podatkov iz Tušmobil omrežja 0,05€ za 1MB, iz Mobitel omrežja pa 0,43€ za 1MB.

Cena PO porabi volumna je 0,05€ za klic, SMS, MMS, ki velja tako iz Tušmobil omrežja, kakor iz Mobitel omrežja .


Hmm 5 centov, ko porabiš zakupljene količine... Kolk že ma simobil? 15 centov?

Izaso ::

Obračunska enota je 60 sekund. Dobra stvar je tudi to kot so že nekateri omenili da tudi če gostuješ v drugem omrežju se to pri pogovorih ne bo pozanlo. kar je meni špica! Za prenos podatkov pa ni tko zlo pomemben, vsaj meni ne. Ampak sej bodo tudi omrežje poštimal do potankosti pa bo tudi to rešeno...

Dr_M ::

Ampak sej bodo tudi omrežje poštimal do potankosti pa bo tudi to rešeno...


S cim pa? Dokler ne bo kaksnega tujega investitorja, ki bi vlozil ene 200mio€, lahko samo sanjas.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bond007 ::

Daš izbiro omrežja na auto, blokiraš prenos podatkov na mobitelovem omrežju in se ne sekiraš...

djordjevic ::

Dr_M: Nabijamo? Tušmobil nima v mojih krajih prav nič slabše pokritosti kot simobil. In kot rečeno, obkljukaš 'disable mobile data when roaming' in čao.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Blazz ::

bond007 je izjavil:

Nikjer nima 180 sekund, max je 60 sekund, pa še to v Mobitelovem omrežju.

Klici, sms, mms veljajo tako iz Tušmobil omrežja kakor tudi iz Mobitel omrežja.

Interval za klice je 60 sekund, interval za prenos podatkov je 10kb.

Cena po porabi volumna za prenos podatkov iz Tušmobil omrežja 0,05€ za 1MB, iz Mobitel omrežja pa 0,43€ za 1MB.

Cena PO porabi volumna je 0,05€ za klic, SMS, MMS, ki velja tako iz Tušmobil omrežja, kakor iz Mobitel omrežja .


Hmm 5 centov, ko porabiš zakupljene količine... Kolk že ma simobil? 15 centov?


Da tušmobil nikjer nima več kot 60 sec? : http://www.blog.uporabnastran.si/2010/1...

xteakwondox ::

da povem pri meni ima tušmobil poln signal ko ga mobitel komaj lovi pred časom sem se prestavil in sem zelo zadovoljen skoraj povsod imam signal in še nikjer mi ga ni zmajnkalo=)

Poldi112 ::

To da je Tušmobil omrežje na nivoju Mobitel-a je ena velika buča. Ja, lahko najdeš kakšno točko, kjer to velja, v splošnem pa niti slučajno ne drži. Odkar sem na tuš-u mi pogosto prekinja tudi pri polnem signalu, sploh je to pogosto opazno pri vožnji. Kar meni sicer ni nek hud problem in ga sprejmem, ker imam na ta način prepolovljen znesek na položnici. Ne bo mi pa nihče govoril, kako napredno omrežje je to.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

RejZoR ::

djordjevic je izjavil:

Dr_M: Nabijamo? Tušmobil nima v mojih krajih prav nič slabše pokritosti kot simobil. In kot rečeno, obkljukaš 'disable mobile data when roaming' in čao.


Drugače obstajata 2 roaming sistema. En je klasičen roaming kar pomeni tujino, drugo pa je national roaming, kar je roaming med operaterji znotraj ene države. Kolk to vpliva na uporabnika pa je odvisno od pogojev operaterjev in njihovih pogodb z ostalimi ponudniki če si delijo oddajnike.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Reycis ::

Ce pri androidnem telefonu odkljukas prenos podatkov v roaming potem se podatkovna povezava ne vzpostavlja pri nobene roamingu - niti Mobitel niti tujina. Pri Symbian in drugih pametmih telefonih, ki pa niso dovolj pametni za to funkcijo pa lahko preko USSD kode po mili volji brezplacno vklapljas in izklapljas blokado v mobitel omrezju.

bond007 ::

Blazz je izjavil:

bond007 je izjavil:

Nikjer nima 180 sekund, max je 60 sekund, pa še to v Mobitelovem omrežju.

Klici, sms, mms veljajo tako iz Tušmobil omrežja kakor tudi iz Mobitel omrežja.

Interval za klice je 60 sekund, interval za prenos podatkov je 10kb.

Cena po porabi volumna za prenos podatkov iz Tušmobil omrežja 0,05€ za 1MB, iz Mobitel omrežja pa 0,43€ za 1MB.

Cena PO porabi volumna je 0,05€ za klic, SMS, MMS, ki velja tako iz Tušmobil omrežja, kakor iz Mobitel omrežja .


Hmm 5 centov, ko porabiš zakupljene količine... Kolk že ma simobil? 15 centov?


Da tušmobil nikjer nima več kot 60 sec? : http://www.blog.uporabnastran.si/2010/1...


To je staro eno leto in že dolgo ne velja več, sedaj je že nekaj časa max 60s interval...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

RockyS ::

Poldi112 je izjavil:

To da je Tušmobil omrežje na nivoju Mobitel-a je ena velika buča. Ja, lahko najdeš kakšno točko, kjer to velja, v splošnem pa niti slučajno ne drži. Odkar sem na tuš-u mi pogosto prekinja tudi pri polnem signalu, sploh je to pogosto opazno pri vožnji. Kar meni sicer ni nek hud problem in ga sprejmem, ker imam na ta način prepolovljen znesek na položnici. Ne bo mi pa nihče govoril, kako napredno omrežje je to.


Potem pa napiši kraj da preverimo na zemljevidu oz. da se opozori uporabnike, ki se gibljejo v tistem okolišu.

djordjevic ::

Reycis je izjavil:

Ce pri androidnem telefonu odkljukas prenos podatkov v roaming potem se podatkovna povezava ne vzpostavlja pri nobene roamingu - niti Mobitel niti tujina. Pri Symbian in drugih pametmih telefonih, ki pa niso dovolj pametni za to funkcijo pa lahko preko USSD kode po mili volji brezplacno vklapljas in izklapljas blokado v mobitel omrezju.

Tako je. Čim mi skoči na 'mobitel tušmobil', imam pri ikoni omrežja še R.
No grave is deep enough to keep us in chains.

mihec87 ::

RockyS je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

To da je Tušmobil omrežje na nivoju Mobitel-a je ena velika buča. Ja, lahko najdeš kakšno točko, kjer to velja, v splošnem pa niti slučajno ne drži. Odkar sem na tuš-u mi pogosto prekinja tudi pri polnem signalu, sploh je to pogosto opazno pri vožnji. Kar meni sicer ni nek hud problem in ga sprejmem, ker imam na ta način prepolovljen znesek na položnici. Ne bo mi pa nihče govoril, kako napredno omrežje je to.


Potem pa napiši kraj da preverimo na zemljevidu oz. da se opozori uporabnike, ki se gibljejo v tistem okolišu.


Če se že tako neočitno oglašuje, ne rabite bit tok agresivni, zard iste stvari(omrežja) se je že zapenjalo na forumu...

Če vsem vsepovsod dela signal good for them..

steev ::

Reycis je izjavil:

Ce pri androidnem telefonu odkljukas prenos podatkov v roaming potem se podatkovna povezava ne vzpostavlja pri nobene roamingu - niti Mobitel niti tujina. Pri Symbian in drugih pametmih telefonih, ki pa niso dovolj pametni za to funkcijo pa lahko preko USSD kode po mili volji brezplacno vklapljas in izklapljas blokado v mobitel omrezju.

A veš da moj ne preveč pametni symbian tudi omgoča funkcijo 'Omogoči prenos podatkov samo v domačem omrežju'.

Drugače je pa kar solidna ponudba tole. Bo za premislt.
:|

Mordecai ::

Dr_M je izjavil:

Mordecai je izjavil:

lebang1 je izjavil:

Saj je kar zanimivo, še posebej če se dosti pogovarja in imaš za 40€ vse vključeno, čeprav pri majhnem tisku piše da moraš loviti tušmobilovo omrežje (sicer po večini slovenije je), vendar če ti slučajno ujame mobitelovega si v pi*** :)


Daš ročno izbiro operaterja.



In potem si 3/4 casa brez omrezja.


Zanimivo, jaz imam pa 3/4 časa 3,5G.

Poldi112 ::

RockyS je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

To da je Tušmobil omrežje na nivoju Mobitel-a je ena velika buča. Ja, lahko najdeš kakšno točko, kjer to velja, v splošnem pa niti slučajno ne drži. Odkar sem na tuš-u mi pogosto prekinja tudi pri polnem signalu, sploh je to pogosto opazno pri vožnji. Kar meni sicer ni nek hud problem in ga sprejmem, ker imam na ta način prepolovljen znesek na položnici. Ne bo mi pa nihče govoril, kako napredno omrežje je to.


Potem pa napiši kraj da preverimo na zemljevidu oz. da se opozori uporabnike, ki se gibljejo v tistem okolišu.


Sr. Gameljne 19. Ne vem pa, na kaj bi opozarjal uporabnike? Da občasno prekinja? Nazadnje mislim da je bilo včeraj zvečer, ko sem moral prekiniti, ker se nisem več slišal s sogovornikom, in ga poklicati ponovno. Pa na telefonu konstantno piše 3g, max signal. Telefon tudi ni kriv, ker se mi je isto dogajalo na starem, in v katerem, odkar je notri mobitelov sim, ni več težav.

Pa še enkrat, niso to neke katastrofalne težave - so dovolj pogoste, da so moteče, a premalo, da bi šel nazaj na Mobitel.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Tarzan ::

Mene veliko prestavlja s 3.5G na EDGE, kljub temu, da je poln signal. Lahko, da bojo rabili malo nadgradit centrale okoli, ampak glede na to da je nekdo omenjal neko prekinjanje povezave... razen prvi dan po preklopu, ko je nekaj sralo se mi to še ni zgodilo. Ne na poti v avtu in ne v mirujočem stanju.

Močno upam, da se bodo pri Tušu odločili in nadgrajevali omrežje skupaj s prihodi novih uporabnikov. Nerad bi videl, da se ponovi fiasko Simobila, ko so nas tisoče nalovili na UMTS modeme, potem jim je pa omrežje klecnilo.

RockyS ::

Opozoriš jih nato, da jim ne svetuješ naj preklopijo na TM,če vemo da tam ni omrežja.

Je pa zanimivo, podal si naslov srednje Gameljne 19, antena pa stoji na hišni številki 21a (gasilski dom). Tako da je to malo čudno oz. zelo čudno.

edit
Tušmobil je dodal TV.
Aplikacija je na voljo na marketu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Poldi112 ::

Saj ti pravim, telefon kaže odličen signal. Tudi sem stal pri oknu in gledal gasilni dom čez cesto, ko sem nazadnje moral ponovno poklicati. Hoja po sobi ni pomagala.

Ne vem v čem je trik, vem samo, da preverjeno ni povezano s telefonom, niti lokacijo (se mi dogaja tudi drugje). Ter da ima par znancev podobne izkušnje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

dr.Akula ::

Izaso in jusv sploh nista zaposlena na tušmobilu, ne ne... A res kdo pada na tako osladno oglaševanje? Mene prej odbije.
ni podatka

zee ::

Jaz bi v splosnem prepovedal uporabo izraza "free", kajti prav nic na svetu ni "free" oz. zastonj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

mtosev ::

zee je izjavil:

Jaz bi v splosnesm prepovedal uporabo izraza "free", kajti prav nic na svetu ni "free" oz. zastonj.

LINUX IS FREE:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zee ::

Prepovedal v oglasih. ;)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

blackbfm ::

za najdražji paket maš največ stvari zastonj:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

dreamdesign ::

Poldi112 je izjavil:

Saj ti pravim, telefon kaže odličen signal. Tudi sem stal pri oknu in gledal gasilni dom čez cesto, ko sem nazadnje moral ponovno poklicati. Hoja po sobi ni pomagala.

Ne vem v čem je trik, vem samo, da preverjeno ni povezano s telefonom, niti lokacijo (se mi dogaja tudi drugje). Ter da ima par znancev podobne izkušnje.

Problem se reši s ročno izbiro UMTS omrežja. Pa teh težav ni.

V Ljubljani so tudi avgusta rasle nove bazne postaje.

Drugače pa je mogoče primerjati:
http://bazne-postaje.mobilna-telefonija...

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Poldi112 je izjavil:

Saj ti pravim, telefon kaže odličen signal. Tudi sem stal pri oknu in gledal gasilni dom čez cesto, ko sem nazadnje moral ponovno poklicati. Hoja po sobi ni pomagala.

Ne vem v čem je trik, vem samo, da preverjeno ni povezano s telefonom, niti lokacijo (se mi dogaja tudi drugje). Ter da ima par znancev podobne izkušnje.



To je tusmobilova praksa. "Navijajo" antene, signal ti kaze super na telefonu, ampal bazna postaja pa telefona ne vidi sploh. Zato nisi dosegljiv, ne mores klicat nikamor, po parih minutah prekinja sredi pogovora ipd. Moj telefon konstantno kaze roaming, ko grem izven Lj. Fotr ima tudi stalno probleme, ker mu prekinja sredi pogovora.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Volk| ::

Kako pa je s cenami, ko porabis te zakupljene enote?
Sem na izimobilu in imam minuti kamorkoli kličem 0,08€. Koliko sem zasledil nima noben tako nizke cene.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

amigo_no1 ::

tuš kul jo ima.
http://www.tusmobil.si/paketi/mini.html
Plus tega je obračunski interval 60/1, izimobil ima 60/15.

bond007 ::

Kako pa je s cenami, ko porabis te zakupljene enote?

Cena PO porabi volumna je 0,05€ za klic, SMS, MMS, ki velja tako iz Tušmobil omrežja, kakor iz Mobitel omrežja .

Volk| ::

bond007 je izjavil:

Kako pa je s cenami, ko porabis te zakupljene enote?

Cena PO porabi volumna je 0,05€ za klic, SMS, MMS, ki velja tako iz Tušmobil omrežja, kakor iz Mobitel omrežja .


Ta cena velja samo v tušmobil omrežju! V mobitel nič ne piše. Je pa astronomska cena za prenos podatkov!
http://www.tusmobil.si/files/downloadDi...
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Poldi112 ::

dreamdesign je izjavil:


Problem se reši s ročno izbiro UMTS omrežja. Pa teh težav ni.


Sem prestavil iz samodejno na UMTS, pa da vidimo.

Dr_M je izjavil:


To je tusmobilova praksa. "Navijajo" antene, signal ti kaze super na telefonu, ampal bazna postaja pa telefona ne vidi sploh. Zato nisi dosegljiv, ne mores klicat nikamor, po parih minutah prekinja sredi pogovora ipd. Moj telefon konstantno kaze roaming, ko grem izven Lj. Fotr ima tudi stalno probleme, ker mu prekinja sredi pogovora.


Dvomim da je to relevantno za moj primer, ko imam do bazne postaje 50m neovirane zračne linije. Tega da bazna postaja ne bi videla telefona pa ne razumem - saj to je odvisno od moči oddajanja telefona, ki pa se prilagaja meritvam, ki jih izvaja. Plus da če bazna postaja ne bi videla telefona tudi ne bi prišlo do tega, da bi šele sredi pogovora začelo zajebavati.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499955 (8014) Dzhimen
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319674 (13389) Filipko
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527386 (17001) Reycis
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811496 (8850) Lonsarg
»

Paket All Inclusive pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
305806 (4550) Lonsarg

Več podobnih tem