» »

Android tv box

Android tv box

««
68 / 148
»»

bbobst ::

Mogoče je bil moj defekten. Vedar mislim, da bi tudi na švohnejši verziji z 1Gb rama out of the box moral delati tekoče 720p film, kar pa ni.Zatikanja je bilo toliko, da je bilo negledljivo.
Pa očitno hardversko ni bilo nič narobe, ker jena libreelecu vse teklo tekoče.

Mare2 ::

bbobst je izjavil:


Pa očitno hardversko ni bilo nič narobe, ker jena libreelecu vse teklo tekoče.


Kaj je to librelec?

bbobst ::

polde66 je izjavil:

Verjetno če voziš BMW je vse ostalo brez veze. In kaj recimo ne prebavi na default???? youtube prebavi, Filmi in serije gredo čez 1080p, potem mi ni ravno jasno o čem pišeš? Pa tudi 2k gre čez. 1 gb ram in 8 gb prostora nimajo ama nobenega vpliva na prebavljanje filmov, procesor in grafična sta ista. Problem pri 1 gb ram je odpiranje več zavihkov naenkrat. Sicer pa ne vem kdo je še tako "pameten" da kupi 1gb ram na takem izdelku in prišpara 2 eur?

Ali ste osebno preizkusili W95 1/8 verzijo?

Mare2 je izjavil:

bbobst je izjavil:


Pa očitno hardversko ni bilo nič narobe, ker jena libreelecu vse teklo tekoče.


Kaj je to librelec?

To je operacijski sistem, na katerem teče samo Kodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

polde66 ::

@bbost
oba sta prišla istočasno na tržišče, 2/16 in 1/8, osebno nimam denarja da bi kupoval slabše v tem primeru, tako da ne nisem in ne bom.
Druga stvar ki pa je pa najprej preverim posodobitve sistema, na teh w95 se je zgodilo tudi da sem zaporedoma 3x posodabljal na novejšo različico.
polde

bbobst ::

polde66 je izjavil:

@bbost
oba sta prišla istočasno na tržišče, 2/16 in 1/8, osebno nimam denarja da bi kupoval slabše v tem primeru, tako da ne nisem in ne bom.
Druga stvar ki pa je pa najprej preverim posodobitve sistema, na teh w95 se je zgodilo tudi da sem zaporedoma 3x posodabljal na novejšo različico.

Torej ne moretetrditi, da 1/8 dela kot more. Jaz govorim o osebni izkušnji. Out of the box ni prebavil niti 720p.

polde66 ::

Ni prebavil preko česa (disk, mreža, WIFI)? posodobitve so bile narejene? 2/16 sem imel kakih 10 kom in noben ni delal problemov. Na vrhu zgoraj na tej strani je video v čem je razlika med 1 in 2 gb rama. Tako da osebno mislim da ram ni ovira. Ko kodi zalaufa zalaufa.
polde

Tsunamii ::

polde66 je izjavil:

Minix Neo u9-H, Zidoo x9s, kaj od Beelinka recimo GS1,GT1, GT1 Ultimate, Mini M8S pro, tudi pro-c. To so boxi ki bodo delali brez problemov in se ne bodo pregrevali. Kar se tiče predvajanja AC3 zvoka pa ni problem v boxih ampak v softverju in njihovih licencah. Kodi ti bo predvajal vse. To je če govorimo o navadnem optičnem izhodu zadaj.


Hvala za hiter odgovor !

bbobst ::

polde66 je izjavil:

Ni prebavil preko česa (disk, mreža, WIFI)? posodobitve so bile narejene? 2/16 sem imel kakih 10 kom in noben ni delal problemov. Na vrhu zgoraj na tej strani je video v čem je razlika med 1 in 2 gb rama. Tako da osebno mislim da ram ni ovira. Ko kodi zalaufa zalaufa.

Če bi dobro prebrali , bi razumeli kaj sem napisal in kaj pomeni "out of the box".
Bilo pa je iz usb ključka, istega ključka ,preko katerega sedaj tekoče delajo 4k x265 filmi na Alfawise H96 Pro+.

polde66 ::

4k x265 ne dela na nobenem amlogic x905W boxu ker je enostavno procesor preslab. Kot pa sem prebral se napisali da ne zmore niti 720p filmov. Pardon dela na H96 mini.
polde

bbobst ::

polde66 je izjavil:

4k x265 ne dela na nobenem amlogic x905W boxu ker je enostavno procesor preslab. Kot pa sem prebral se napisali da ne zmore niti 720p filmov. Pardon dela na H96 mini.

Kje sem skupaj omenjal 905w in x265? Omenil sem usb ključek iz katerega Alfawise tekoče predvaja x265, to pa zaradi tega, da ne bo dvomov o počasnem ključku.
Osebno se z X95 nisem ukvarjal naprej.Sem ga prodal in kupec je ugotovil isto kot jaz,kar mi je napisal v ZS, da ne prebavi niti 720p flimov.

polde66 ::

kje sem pa omenil da je počasen ključek? Ključ ali disk je najbolj merodajen pri predvajanjih. Sicer sva pa to debato že imela in sem tudi napisal kaj je treba naredit da bo zadeva delala. Tale W95 se da lepo spedenat da dela 1080p brez problema. Out iz škatle se ga pa dobi pri meni in dela vse kot treba: če uporabnik ne zna naštimat škatle, škatla ni kriva.
polde

bbobst ::

polde66 je izjavil:

kje sem pa omenil da je počasen ključek? Ključ ali disk je najbolj merodajen pri predvajanjih. Sicer sva pa to debato že imela in sem tudi napisal kaj je treba naredit da bo zadeva delala. Tale W95 se da lepo spedenat da dela 1080p brez problema. Out iz škatle se ga pa dobi pri meni in dela vse kot treba: če uporabnik ne zna naštimat škatle, škatla ni kriva.

Tokrat verjetno pišem zadnjič o tem problemu ker vidim , da ne bova "prišla skupaj".
Kje sem napisal ,da ste omenili, da je ključek počasen? Ključek sem omenil jaz, kot dokaz, da ni kriva njegova hitrost branja zato, da šteka 720p film na W95.
Če napišem, da škatla ni delovala "out of the box", me ne zanimajo nobeni tweaki , nadgradnje in podobno.Kaj če tako zadevo kupi nekdo, ki se ne razume v take zadeve, dobi pošiljko, priklopi box in glej ga zlomka, ne dela, kot je treba.Nikoli nisem rekel, da se box-a nebi dalo zrihtat, toda tak ,kot sem ga dobi je bil neuporaben.
Trditev ,da na nobenem boxu z s905w ne dela 4k x265 pa je smešna, lahko rečem da kar nisem mogel verjeti, kaj ste napisali.
https://androidtvbox.eu/mecool-m8s-pro-...
Pa brez zamere.
Želim vam še veliko testiranih škatljic in komentarjev na tem forumu.
LP

Mare2 ::

bbobst je izjavil:


Če napišem, da škatla ni delovala "out of the box", me ne zanimajo nobeni tweaki , nadgradnje in podobno.Kaj če tako zadevo kupi nekdo, ki se ne razume v take zadeve, dobi pošiljko, priklopi box in glej ga zlomka, ne dela, kot je treba.


bbobst, imaš na Youtubu vse razloženo, v sliki in besedi, tudi v videu, kako se optimizira TV box.
Samo ne se sedaj še z mano začet kregat, ker ne bom sodeloval v tem. :) Najdi si koga drugega, npr. xxx. On ima trdo kožo. :)

bbobst ::

Mare2 je izjavil:

bbobst je izjavil:


Če napišem, da škatla ni delovala "out of the box", me ne zanimajo nobeni tweaki , nadgradnje in podobno.Kaj če tako zadevo kupi nekdo, ki se ne razume v take zadeve, dobi pošiljko, priklopi box in glej ga zlomka, ne dela, kot je treba.


bbobst, imaš na Youtubu vse razloženo, v sliki in besedi, tudi v videu, kako se optimizira TV box.
Samo ne se sedaj še z mano začet kregat, ker ne bom sodeloval v tem. :) Najdi si koga drugega, npr. xxx. On ima trdo kožo. :)

Eni ne dojamete poante mojega pisanja. Sam znam optimizirat box dovolj dobro za svoje potrebe.
Poanta mojega pisanja je izljučno v "out of the box" in v verziji 1/8 tega boxa. Moja izkušnja je bila pač taka , kot sem navedel, če je imel kdo drugačno pa tudi OK.

m3k ::

bbobst je izjavil:

... Trditev ,da na nobenem boxu z s905w ne dela 4k x265 pa je smešna, lahko rečem da kar nisem mogel verjeti, kaj ste napisali.
https://androidtvbox.eu/mecool-m8s-pro-...

povzetek iz zgornje povezave: "Most of the video playback samples in 4K did not always work smoothly or there were sound delays, but the video up to 1080p@60fps worked fine."
:))
Mirko tipka na radirko ////

bbobst ::

Sam s905x je dovolj močan za 4k30fps x265, ovira je android .
Na libreelecu zadeva dela.

Mare2 ::

bbobst je izjavil:

Sam s905x je dovolj močan za 4k30fps x265, ovira je android .
Na libreelecu zadeva dela.


Tole malce prečekirj. :)

https://www.youtube.com/results?search_...

polde66 ::

Tudi v avto ki ga kupis se vsedes in si zic nastimas, da ti pase, ker out of the box ne bo slo. Ne bova skup prsla ne ker si zopet narobe prebral. H96 mini ( beri se enkrat moj post) podpira 4k videe v celoti. Ne vem zakaj ampak jih. Kar se tice mecoola w. Sem ga sorobal ampak 2K ni 4k. Ne podpira 4K vsebine v celoti.25 fps ni 60 fps.enostavno beri se enkrat. 905w razen H96mini jih ne podpira v celoti, odlicno pa deluje 1080p. Ko bos sprobal mecoola pa povej. Jaz sem oba W in L

Pa se to: s905x ni enak s905w
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

Pa teste si je boljs ogledat na youtube. Ne enega ampak vec njih da si dobis bolj objektivno sliko.
polde

m3k ::

Zoro3 je izjavil:

Pozdravljeni, imam Tanix TX3 Max TV Box sedaj po 4 mesecih uporabe se mi več noče prižgati je imel že mogoče kdo podobno težavo? Probal sem ga izklopit in vklopit nazaj iz elektrike in žal ne pomaga.




Zoro3 je izjavil:

@m3k sem probal factory reset in se isto ne prižge...ko vklopim napajalnik kabel mi zadaj ko je vhod za spdif utripa rdeča lučka, box pa se ne prižge...


Tanix TX3 mini/MAX, kako obudit tv box short pin postopek


TUTORIAL: Amlogic Burn Card Maker Tutorial – SHORT PIN Method

m3k ::

Poceni USB A-A male kabel, se dobi v E.Leclerc-u. ;)
Mirko tipka na radirko ////

Mare2 ::

m3k je izjavil:

Poceni USB A-A male kabel, se dobi v E.Leclerc-u. ;)


20 EUR? :)

m3k ::

2 metra, za poldrugi EUR :P
Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

techuser ::

jaz imam namen kupiti tega: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0093...

Pomembno, da ima VOICE CONTROL. Uporabljal bi ga za 1080 in ne 4K. Je potem vredu procesor? Na Gearbest mi je čudno, da ni komentarjev ali jih sproti brišejo, ker bi bili slabi? Namreč na amazonu je isti izdelek dobil slabe ocene. Ali traja pošiljka preko Belgium Registered enako kot če bi naročeval preko aliexpress?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

polde66 ::

@techuser, tega sem imel pa mi ni bil ravno in. Zadeva uporablja neintegriran daljinec, dobiš daljinec in usb konektor, to ti vzame eno prosto USB režo, na drugega bo vtaknil ne vem kaj (disk, ključ ali dodatni daljinec). Sicer sem pozabil koliko se dejansko box greje, se pa njegov večji brat M8S pro L precej. Glede na reže ki jih ima povsod malce nerazumljivo, ampak verjetno zaradi firmwerja. Druga stvar: android TV os je limitiran z appi in tudi samo nalaganje ti bo vzelo malce več časa. potem je že bolje da vzameš xaiomi mi box, z režami usb boš na istem, je pa možno un usb dat tudi priključek oz pretvornik za mrežno kartico. Sprobano. Pa še procesor je boljši in tudi boljša podora cromecastu, boljši youtube in netflix. Tudi dvojni wifi. Včasih je na gearbestu pod 50 eur.
Če boš naročeval preko belgium je pri tebi v 3 tednih, če boš vzel eu priority line je pri tebi v 3 tednih pa še poštnino boš plačal.
Jaz na mojem mestu nebi vzel meccol w. Odločitev je pa tvoja. Če pa boš pa prosim odziv ko ga dobiš in spedenaš.

tole ima isti čip kot mibox, poglej razlike v videu kaj podpira in kaj ne, isto bo z tvojim W pa še slabši procesor ima.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

m3k ::

techuser je izjavil:

jaz imam namen kupiti tega: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0093...

Pomembno, da ima VOICE CONTROL. Uporabljal bi ga za 1080 in ne 4K. Je potem vredu procesor? Na Gearbest mi je čudno, da ni komentarjev ali jih sproti brišejo, ker bi bili slabi? Namreč na amazonu je isti izdelek dobil slabe ocene. Ali traja pošiljka preko Belgium Registered enako kot če bi naročeval preko aliexpress?

Belgium (Un)registered 10-14 dni oz. AliXpress (China post) 14-30 dni, če rabiš prej pa iz GeekBuying (Poland EU Warehouse).
Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

techuser ::

V redu, potem je na voljo tudi opcija z 2GB rama ampak v osnovi gre za isti procesor. https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0091...

Ne rabim za igre, samo za youtube in kakšne filme preko USB ključka ali zunanjega HDD. Za razliko v ceni raje vzamem kakšen SSD 120GB, ki je približno 25 EUR in potem še ohišje za 10 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

techuser ::

Ali drugače mecool m8s PRO W dobro predvaja filme, ki zasedejo približno 10 GB?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

McClane ::

Eden izmed mojih je tudi mecool m8s PRO W in deluje ok, sploh po zadnji nadgradnji na Oreo. Pred tem sem imel nek custom firmware ki je bil priporočen od mnogih ampak v praksi je bil pa poraz.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

techuser ::

Odlično, dobro, da vem. Verjetno bom vzel kar najcenejšo varianto.

TheHijacker ::

V vednost. Naročil sem Meecol M8S Pro L preko Geekbuying iz Poljskega skladišča. Zadeva je bila DOA. Samo modra ledica spredaj je svetila. Na HDMI ni bilo outputa, mrežni interface tema (Mikrotik ni zaznal port up).

Po ping pong emailih, kaj vse naj še probam do končno doumeli, da je zadeva res kaput in je takšna že prišla po pošti. Sem poslal nazaj na Poljsko. Od štarta jim govorim, da želim zamenjavo in da naj kar pošljejo v naprej, kot sem tudi sam. No danes dobim odgovor, da so prejeli in kaj želim naredit. Zamenjavo ali da mi naredijo refund. Sem še enkrat napisal, da zamenjavo iz EU skladišča s tracking številko pa da je tu do srede drug teden.

Čakam odgovor.

Še kdo imel podobno zgodbo?
http://www.google.si

Mare2 ::

TheHijacker je izjavil:

V vednost. Naročil sem Meecol M8S Pro L preko Geekbuying iz Poljskega skladišča. Zadeva je bila DOA. Samo modra ledica spredaj je svetila. Na HDMI ni bilo outputa, mrežni interface tema (Mikrotik ni zaznal port up).


Kdor kupuje kitajska jajčka, mora vzeti v zakup tak pripetljaj. :)

Si probal hard reset?

https://www.youtube.com/results?search_...

Se mi ne da brat nazaj sporočila. Upam, da ti jaz nisem priporočal nakup tega...

TheHijacker ::

Za ta model sem se sam odločil glede na reviewe.

Nove škatle nisem hotel odpret. Tako da hard reset nisem naredil.
http://www.google.si

Mare2 ::

TheHijacker je izjavil:

Za ta model sem se sam odločil glede na reviewe.


Naj ti novi dela odlično.

Malo poglej tele linke.

http://freaktab.com/search?q=mecool+&se...

TheHijacker ::

Stock firmware ni ok? Rabim Android TV OS zaradi ATV specifičnih aplikacij. Kolikor sem bral pride ta model s stock ATV firmwarom.
http://www.google.si

Mare2 ::

Kje si ti videl dober review za dotični TV BOX?

Firmware je zadnji
MECOOL M8S PRO L S912 ANDROID 7.1 TV BOX FIRMWARE UPDATE 20180316

Vendar nimam podatka, ali je na tvojmu zadnji naložen.
http://blog.geekbuying.com/2018/08/meco...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

TheHijacker ::

Google jih najde precej. Na primer:

https://androidtvbox.eu/mecool-m8s-pro-...
http://www.google.si

techuser ::

Ali se preko aliexpress plača carina, če gre preko PostNL?

https://www.aliexpress.com/item/MECOOL-...

Mare2 ::

techuser je izjavil:

Ali se preko aliexpress plača carina, če gre preko PostNL?

https://www.aliexpress.com/item/MECOOL-...


Praviloma ja. :)

failcoder ::

No pa da še jaz podelim izkušnjo z Vorke Z6 plus.
Zadevo naročeno iz pl skladišča sem prejel v parih dneh nad čimer nimam pripomb. Sem pa zelo razočaran nad delovanjem in samo izdelavo box-a.
1. default launcher je prava katastrofa, da s home screen-a ne moreš odstraniti ali zamenjati kodi bližnjice ( mogoče sem samo jaz malo smotan, sam mislim, da je prej un kitajc k si je zmislu ta jajc )
2. pri predvajanju iptv preko perfect playerja ne prebavlja(lagga) vsebine, ki je pod 720p, pri predvajanju 720p in up pa ga po 15-30 min frizne, tako, da moram iztakniti napajanje.
3. zadeva se nenormalno greje, po odvitih treh vijakih pa zagledaš res težko opisljivo sranje. Termalni trak in hladilnik nalimana na proc k, da bi slepec s fračo na 5m zadevo gor prlimu( vse neki postran, tretjina procesorja sploh ni hlajena). Potem, pa talenti na hladilnik prlimajo še en termalni trak + alu ploščico.
4. digitalna ura je totalna katastrofa, kot, da bi na 3m bral fonte 8px, skratka ne uporabna.

Nakup Vorke Z6 plus odsvetujem, ni vreden tud 5 min časa in se sploh ne more primerjat z recimo Alfawise Z28 Pro, kateri mi še vedno služi kot se zagre.

lp, m

Tsunamii ::

failcoder je izjavil:

No pa da še jaz podelim izkušnjo z Vorke Z6 plus.
Zadevo naročeno iz pl skladišča sem prejel v parih dneh nad čimer nimam pripomb. Sem pa zelo razočaran nad delovanjem in samo izdelavo box-a.
1. default launcher je prava katastrofa, da s home screen-a ne moreš odstraniti ali zamenjati kodi bližnjice ( mogoče sem samo jaz malo smotan, sam mislim, da je prej un kitajc k si je zmislu ta jajc )
2. pri predvajanju iptv preko perfect playerja ne prebavlja(lagga) vsebine, ki je pod 720p, pri predvajanju 720p in up pa ga po 15-30 min frizne, tako, da moram iztakniti napajanje.
3. zadeva se nenormalno greje, po odvitih treh vijakih pa zagledaš res težko opisljivo sranje. Termalni trak in hladilnik nalimana na proc k, da bi slepec s fračo na 5m zadevo gor prlimu( vse neki postran, tretjina procesorja sploh ni hlajena). Potem, pa talenti na hladilnik prlimajo še en termalni trak + alu ploščico.
4. digitalna ura je totalna katastrofa, kot, da bi na 3m bral fonte 8px, skratka ne uporabna.

Nakup Vorke Z6 plus odsvetujem, ni vreden tud 5 min časa in se sploh ne more primerjat z recimo Alfawise Z28 Pro, kateri mi še vedno služi kot se zagre.

lp, m


Ni dobro ne. PA niti ni tako poceni.. Mah. Nvida Shiled bom kupil konec leta in bo mir. Vsi mi pravijo,da vse dela. Plus otrok bo veselo kaj igral..maybe se jaz in zena :)) Al pa počakam se en let na PS5 in bo mir za lep čas !

bbobst ::

Ali ima kdo doma pokvarjen H96 pro (+).
Rabim spodnji pokrov.

damirj79 ::

Tsunamii je izjavil:

failcoder je izjavil:

No pa da še jaz podelim izkušnjo z Vorke Z6 plus.
Zadevo naročeno iz pl skladišča sem prejel v parih dneh nad čimer nimam pripomb. Sem pa zelo razočaran nad delovanjem in samo izdelavo box-a.
1. default launcher je prava katastrofa, da s home screen-a ne moreš odstraniti ali zamenjati kodi bližnjice ( mogoče sem samo jaz malo smotan, sam mislim, da je prej un kitajc k si je zmislu ta jajc )
2. pri predvajanju iptv preko perfect playerja ne prebavlja(lagga) vsebine, ki je pod 720p, pri predvajanju 720p in up pa ga po 15-30 min frizne, tako, da moram iztakniti napajanje.
3. zadeva se nenormalno greje, po odvitih treh vijakih pa zagledaš res težko opisljivo sranje. Termalni trak in hladilnik nalimana na proc k, da bi slepec s fračo na 5m zadevo gor prlimu( vse neki postran, tretjina procesorja sploh ni hlajena). Potem, pa talenti na hladilnik prlimajo še en termalni trak + alu ploščico.
4. digitalna ura je totalna katastrofa, kot, da bi na 3m bral fonte 8px, skratka ne uporabna.

Nakup Vorke Z6 plus odsvetujem, ni vreden tud 5 min časa in se sploh ne more primerjat z recimo Alfawise Z28 Pro, kateri mi še vedno služi kot se zagre.

lp, m


Ni dobro ne. PA niti ni tako poceni.. Mah. Nvida Shiled bom kupil konec leta in bo mir. Vsi mi pravijo,da vse dela. Plus otrok bo veselo kaj igral..maybe se jaz in zena :)) Al pa počakam se en let na PS5 in bo mir za lep čas !


V bistvu se drži Android TV naprav, ker so požegnane od Google in bodo verjetno vsaj kakšne od teh naprednih funkcij zagotovo delovale, recimo Youtube4k, Netflix4k, Chromecast itd.. To je na teh ostalih škatlicah nemogoče spravit v red. ShieldTV zagotovo tudi vse kar je možno v 4k predvaja, Mibox pač samo do 30fps.

XS!D3 ::

Na žalost pa tudi Shield ni idealen. HDR na YT AFAIK ne dela, ravno tako ne dela DolbyVision tako na Netflixu kot kjerkoli drugje (licenčni problemi...). Kolikor vem, tudi ne zna avtomatsko switchat dynamic rangea. Je pa res, da je na ostalih AndroidTV boxih stanje še slabše.

damirj79 ::

Če HDR na Netflixu ne dela, je tako vseeno, ker potem ne deluje na nobeni škatlici, kot razen na PCju.

Mare2 ::

damirj79 je izjavil:

Če HDR na Netflixu ne dela, je tako vseeno, ker potem ne deluje na nobeni škatlici, kot razen na PCju.


Kaj je HDR?

XS!D3 ::

damirj79 je izjavil:

Če HDR na Netflixu ne dela, je tako vseeno, ker potem ne deluje na nobeni škatlici, kot razen na PCju.

V splošnem je problem DolbyVision. Na AppleTV 4K in Chrome Cast Ultra deluje (kakor tudi HDR na YT, ki na Shieldu ne dela), pa mogoče še kje. Seveda kar se zunanjih boxov tiče, sicer deluje tudi na nekaterih SmartTVjih direktno.

techuser ::

Če kupiš izdelek preko geekbuying.com in preko POLAND warehouse, potem ni carine in davka ne?

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-...

polde66 ::

Vorke Z6 plus je cisto ok oredvajalnik. Se ne pregreva in deluje cisto ok. Poglej kater firmware imas in poglej kater je zadnji. Da imajo pasivne hladilnike na rezah ni cisto nic narobe ker v glavnem povsod deluje. Ce je tvoj Vorke cudn reklamiraj box. Preprosto. Ce koga moti temperatura lahko zamenja hladilno rebro na procesorju. Ja res so prilepleni z termalnim lepilom kar je cisto ok. Nic ni narobe s tem. Jaz sem vzel navaden kompjuterski vent 12x12cm z usb vticem iz aliexspresa in dela cisto super in ni motec. V tej vrocini bi nic cudnega da se tudi naprave grejejo.
Se manjsa izkusnja z Tanix tx3 max. Nove naprave pridejo z najnovejsim firewerjem in so posodobitve verjetno stancali. Na nekaterih filmih v kodiju box zasteka, youtube dela 480p ce das na vec kocka. Potreben je reset in flesanje novega (istega) firmwerja.
polde

Mare2 ::

techuser je izjavil:

Če kupiš izdelek preko geekbuying.com in preko POLAND warehouse, potem ni carine in davka ne?

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-...


Tako naj bi bilo. Jaz nisem nič plačal. Pa še dokaj hitro sem dobil pošiljko. Cca 5 dni, šteto tudi sobota in nedelja.
««
68 / 148
»»