» »

Android tv box

Android tv box

««
39 / 148
»»

4knative ::

Zakaj bi pa gledal čez multicast in ne preko aplikacije? Namreč v aplikaciji imaš še raznorazne dodatke, top dogodke, časovni preskok za 7 dni ipd.

leeon ::

ali bo sedaj tomson to videl, ali je bilo izbrisano?

Tomson ::

Če je kaj izbrisano vidi samo avtor. Če je kaj kar ne sodi v to temo najdeš pravo temo ali pa na ZS. ;)

Danes tudi našel en hud deal, Alfawise H96 Pro+ S912 3GB/32GB s kodo: NLBF112417 iz 56EUR na 34EUR
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

lol, šele sedaj opazil da gre za isto, pač podaljšano zadevo kot včeraj :/ ... pardon.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

4knative ::

Kitajčki so neverjetno hitri, že so odposlali merilnike. Nemoreš verjamit, upam da bo do božiča, da malo potalam. :D

ramiz?! ::

4knative je izjavil:

Zakaj bi pa gledal čez multicast in ne preko aplikacije? Namreč v aplikaciji imaš še raznorazne dodatke, top dogodke, časovni preskok za 7 dni ipd.

Ker mamo dve televiziji v siol paketu in to je z eno naročnino max... če pa hočem met v svoji sobi še dodatno, pa je edina opcija box, pa še za kakšen film pogledat, twitch, youtube in pobrskat po spletu + TVja nista smartTVja...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

spyker123 ::

4knative je izjavil:

spyker123 je izjavil:

na nvidia shield normalno priklopiš 1tb usb disk?


A si ga dobil za 129 eur na amazon.de? Mater so hitro šli v promet.



Ne, ker si šele ogledujem..sem videl, da je hitro šlo, ja..saj verjetno bo decembra še kaka akcija..

leiito ::

mona123 je izjavil:

a je kdo razmislil o tem
https://www.synology.com/en-uk/products...
Torrent BOX+kamere+player

jaz sem ga ravnokar naročil..


Jaz uporabljam Synology, zelo zadovoljen, nikoli nobenih težav in top customer service, edino 218+ se zdi boljša opcija, za malenkost več ima vse, kar Synology ponuja in razširljiv RAM.

spyker123 ::

kaj pa amazon fire tv? cenovno je tu nekje kot malo boljši kitajci, 70 evrov..ga ima kdo?

neo5468 ::

Če misliš ta tanovi fire tv 4k ki je na dongle tako kot chromecast, absolutno ne kupit. Večjega sranja Amazon ni dal vn že dolgo časa. Dosti bolj podhranjen kot prejšni fire tv, počasnejši, brez portov pa ista cena. Še kodi šteka. Poglej si review na youtube. Xiaomi Mi Box ima boljše specifikacije in dejansko tudi usb port, pa je 50€.

4knative ::

Iščem Xiaomi Mi Box pod 50 eur. Tomson vprašaj prijatelje iz kitajske restavracije plis.

Tomson ::

Za Xiaomi Mi Box ni trenutno nobene aktivne kode ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

spyker123 ::

neo5468 je izjavil:

Če misliš ta tanovi fire tv 4k ki je na dongle tako kot chromecast, absolutno ne kupit. Večjega sranja Amazon ni dal vn že dolgo časa. Dosti bolj podhranjen kot prejšni fire tv, počasnejši, brez portov pa ista cena. Še kodi šteka. Poglej si review na youtube. Xiaomi Mi Box ima boljše specifikacije in dejansko tudi usb port, pa je 50€.



Ne, mislil sem na fire tv, škatlo..po reviewih sodeč je eden izmed boljših media playerjev, skupaj z nvidia shield, s tem, da fire tv stane okrog 70 evrov in bolj dodelano kot kitajska jajca..

neo5468 ::

Če ga boš uporabljov samo za kodi, potem ga lahko vzameš, ampak nima native youtube aplikacije, twitch glih tok da nekej predvaja (nima niti chat-a), ni google play music supporta itd.. Jaz uporabljam večinoma Google aplikacije, Amazon jih pa ne podpira. Filme itak dobim iz svojega serverja preko Plex, torej ne potrebujem kodi, zato sem se rajši odločil za Chromecast in vse zadeve delujejo perfektno. Ampak zdej za 70€ kupit nekej samo za kodi je pa tudi potrata denarja. Rajši vzemi nezga kitajca za pol manj.

Prav tako je casting direktno na zaslon preko telefona brez potrebe po tipkovnici/miški in tistih cheap daljincih veliko boljše, vsaj meni.

fruc900 ::

Mene pa nekaj zanima, imam box mecool m8s pro pa je trgovina play nekam čudna, zelo malo aplikacij podpira ta box a je možno naložit klasično trgovino play kot je na telefonu ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

d4vid ::

Play store je play store. Ce ti pokaze premalo aplikacij, ze ima box neke omejitve. Pac nalozis direktno apk na box.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

polde66 ::

@pantani
naloži tole: https://aptoide.en.aptoide.com/
polde

fruc900 ::

polde66 je izjavil:

@pantani
naloži tole: https://aptoide.en.aptoide.com/


in kaj je to, kako se sploh naloži

neo5468 ::

na usb dej apk, obklukej unknown sources pod security v nastavitvah in inštaliraj preko file managerja

polde66 ::

Kot google play store brez accounta.
polde

Nemmo ::

@pantani To je TV verzija play storea (androidtv). Vse aplikacije so prilagojene upravljanju z daljincem.

spyker123 ::

Pozdravljeni,
zanima me, če naročim nvidia shield z amazon.de, me bojo kasirali na carini? Ali pa znotraj EU-ja carine ni? Ali pa je spet odvisno, od kod pošljejo? Ker na 200 evrov ti lahko nabijejo kar nekaj davka..

Mavrik ::

Ne, če naročiš z amazon.de plačaš tisto kar ti bo pisalo na koncu checkout postopka.
The truth is rarely pure and never simple.

spyker123 ::

ja, saj, ko naročiš s kitajske, tudi plačaš samo to..potem pa te še ocarinijo, banda..:)

jb_j ::

jp znotraj eu ni carine,
ne vem kako je glede, alo bre-e-exita in davka iz vb.

Tomson ::

Do 29.marca 2019, ko naj bi prišlo do realizacije, je še vse isto kar se Anglije tiče, pa tudi po tem, če vmes ne pride do preobrata (za kar mislim da obstaja realna verjetnost) bosta EU in Anglija podpisali vrsto sporazumov vezanih na trgovinsko izmenjavo, saj sta na tem področju močno povezani in je obema v interesu obdržati podobne pogoje za potencialne potrošnike na obeh straneh. Čeprav bi bilo bolj logično, glede na izstop Anglije, močneje vzpodbujati potrošništvo znotraj EU.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

moat ::

Sicer sem se v glavnem seznanil z možnostmi Android TV box-a. Res me zanima Alfawise H96 Pro+ TV Box, katerega je linkal Tomson https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc..., zaradi karakteristik in dobrih ocen uporabnikov, pa tudi zaradi cene s popustom (kodo). Me pa zanima še nekaj. Kako je s predvajanjem podnapisov in prikazovanjem šumnikov na TV sprejemniku? Lahko nanj naložiš npr. BS Player ali VLC player? Jasno, da me zanimajo podnapisi zaradi predvajanja filmov preko box-a na TV.
Najbolj pa me zanima, če npr. TV box povežem z internetom preko modema, na TV box pa priključim zunanji USB disk, ali bo deloval TV box tudi kot npr. DLNA media server? BOo npr. vlekel torrents media files, kljub ugasnjenem računalniku? Ali pa media box tega ne zmore in bom potreboval NAS ali pa npr. Siol-ov Fritzbox 7360 modem, ki ima takšen server vgrajen. Hvala in LP.

Tomson ::

Za predvajanje filmov in na splošno upravljanje z medijskimi knjižnicami je KODI najboljša opcija. Jasno, šumniki so in podprti so praktično vsi formati podnapisov. Predvajanje filmov je ena najbolj glavnih lastnosti teh Boxov in na tem področju te nima kaj skrbet.

Za drugi del vprašanj se najde takšne in drugačne rešiteve, je pa tema bolj delikatne narave! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

moat ::

Tomson hvala. Torej za drugo vprašanje bo potrebno malce počarati :). Se lahko na netu najde kakšna rešitev? Hvala.

Tomson ::

Jasno, google it! ;) npr - klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

moat ::

Huh, hvala, LP moat.

spyker123 ::

moat je izjavil:

Sicer sem se v glavnem seznanil z možnostmi Android TV box-a. Res me zanima Alfawise H96 Pro+ TV Box, katerega je linkal Tomson https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc..., zaradi karakteristik in dobrih ocen uporabnikov, pa tudi zaradi cene s popustom (kodo). Me pa zanima še nekaj. Kako je s predvajanjem podnapisov in prikazovanjem šumnikov na TV sprejemniku? Lahko nanj naložiš npr. BS Player ali VLC player? Jasno, da me zanimajo podnapisi zaradi predvajanja filmov preko box-a na TV.
Najbolj pa me zanima, če npr. TV box povežem z internetom preko modema, na TV box pa priključim zunanji USB disk, ali bo deloval TV box tudi kot npr. DLNA media server? BOo npr. vlekel torrents media files, kljub ugasnjenem računalniku? Ali pa media box tega ne zmore in bom potreboval NAS ali pa npr. Siol-ov Fritzbox 7360 modem, ki ima takšen server vgrajen. Hvala in LP.



Tega sem imel jaz in vrnil po treh tednih nazaj v čajno, ker se je škatlica skurila in zapravil še dodatnih 7 evrov za poštnino..naslednji box bo dražji in upajmo, da bo zdržal več kot mesec dni..nvidia shield tv..

Tomson ::

Hmm... Neka napaka na vezju očitno, sam nisem opazil da bi se kaj pregreval. Moj po pol leta še vedno deluje tip top.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

S!lentHunter ::

Mene pa zanima sledeče imam android box mecool m8s pro+, ko naprimer iz neta nekaj prenesem na lokalni disk box-a pod downloads kako to potem prekopiram na računalnik ali usb ključ ???? je to sploh možno
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

krop ::

Seveda lahko. Ni to japka. Naloži aplikacijo es file explorer in skopiraj.

Tomson ::

Ali pa kar dostopaš preko svojega omrežja (najlažje če imaš naprave na isti router priklopljene) iz PCja in prenašaš datoteke v obe smeri ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hojnikb ::

#brezpodpisa

Tomson ::

Je tale Tanix 3 S905W, 2/16GB in Android 7 s kodo: NLBF112426 iz 27€ na 19€ trenutno najbojša poceni opcija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hojnikb ::

holy crap, hud deal. Sold.
#brezpodpisa

Brainstorm ::

Pa ta koda NLBF112426 še dela za Tanix TX3 Mini TV Box, mene zmeraj ko jo vpišem, prestavi na stran za vpis, ko se vpišem, je pa cena spet 27,20EUR.

Se da s temi kinezerji na gearbestu dogovorit, da na deklaracijo vpišejo dejansko ceno, recimo 19EUR za ta izdelek, kolikor naj bi stal s popustom? Ne da napišejo kar nekaj 5 usd ali 10 usd ali gift, potem pa je potrebno našim carinikom plačevat za njihovo delo, ki so ga imeli pri odpiranju pošiljke in ugotovili, da cena na deklaraciji ni enaka, kot dejanska in je potrebno plačat, kljub temu da je pod 22EUR?

Zgodovina sprememb…

m3k ::

Tomson je izjavil:

Je tale Tanix 3 S905W, 2/16GB in Android 7 s kodo: NLBF112426 iz 27EUR na 19EUR trenutno najbojša poceni opcija ...

X96 Mini TV Box 1GB RAM + 8GB ROM - 1GB RAM + 8GB ROM EU PLUG KUPON: GBX96MN = 17.00EUR
Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

Tomson ::

Meni trenutno še deluje koda NLBF112426 za tale Tanix 3 S905W 2/16GB in Android 7 za 19€...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Brainstorm ::

Zdaj je tudi meni zagrabila koda NLBF112426 zgleda , da je neka fora, da moreš bit logiran preko google gmail accounta, če se registriraš prek gearbesta na novo, koda ne prime, oziroma samo še poveča ceno, no vsaj pri meni je bilo tako.

Lahko kdo sporoči ali napišejo na deklaracijo dejansko ceno, ki jo plačaš ali kar nekaj po defaultu ali pa celo gift?
Ker koliko si že potem cariniki naračunajo za pregled, okoli 4€ če se ne motim?

OvCa77 ::

Brainstorm je izjavil:

Zdaj je tudi meni zagrabila koda NLBF112426 zgleda , da je neka fora, da moreš bit logiran preko google gmail accounta, če se registriraš prek gearbesta na novo, koda ne prime, oziroma samo še poveča ceno, no vsaj pri meni je bilo tako.

Lahko kdo sporoči ali napišejo na deklaracijo dejansko ceno, ki jo plačaš ali kar nekaj po defaultu ali pa celo gift?
Ker koliko si že potem cariniki naračunajo za pregled, okoli 4€ če se ne motim?

Lahko ti potrdim, da če jim napišeš v komentar na koncu sporočila napišejo na paket kar si napisal.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Oldi ::

Če je cena pod 22€ jim moraš rečt, da napišejo pravo ceno. Če ni prava, ti Pošta lahko pobere 5€.

aborko ::

Se da na to zadevo spravit Eon aplikacijo od telemacha in se potem z dalincem premikati med programi?

gregor ::

moj beelink gt ultimate še ni prispel, bo pa kmalu, upam :)
kaj predlagate da naložim, kateri rom je najboljši?
oz pustim gor kar rom, ki je že naložen

hvala

LP

Vanadium ::

Oldi je izjavil:

Če je cena pod 22€ jim moraš rečt, da napišejo pravo ceno. Če ni prava, ti Pošta lahko pobere 5€.


Fajn to upam da napišejo pri meni. Zanimivo mi je tudi, da na racunu napisejo polno ceno (pac na majl kar sm dubu je polna cena brez popusta)

clancy ::

Sem z Gearbesta naročil M96X - II MINI TV Box. Za njega sem plačal 28,90€.
Dobil sem ga ravno danes. Na paketu, na na lepki, pa je napisana cena 14,17 EUR:D

batista ::

Nabavil bi en takle poceni android box(recimo M96X - II MINI TV Box) za predvajanje mkv (kodi). Ali se da nastavit da box oddaja "untouched" oz. native signal na tv da potem tv naredi upscale na 4K?
In ne recimo če je film v 720p da box naredi upscale na 4K in potem pošlje signal na TV.
Opazil sem tudi da priloženi daljinec nima play, stop, pause...tipk. Kako se potem upravlja kodi pri predvajanju mkv? Je možno kako naredit da se box upravlja z daljincem od tv?
««
39 / 148
»»