» »

računalnik ne kaže slike

računalnik ne kaže slike

Siddh ::

Torej predvčerajšnjim sem dal računalnik v novo ohišje, ko ga prižgem mi se zasmodi en kanal na regulatorju za ventilatorje, zato takoj vse ugasnem in izklopim tisti kanal. Računalnik potem normalno se zažene in potem vse do večera deluje normalno, vmes sem ga tudi parkrat ugasnil zaradi raznih razlogov in pomem znova prižgal. Včeraj pa mi sploh ni hotel se zagnati, preveril sem napajalnik tako, da sem zeleno žico priklopil na črno in je delovalo.
Potem sem preveril, če je vse ozemljeno-nobene napake.
Zato nekaj časa pustim stvar izklopljeno iz omrežja, nato se vrnem in prižgim. Stvar se zažene ampak ni slike. Preverim monitor, potem še preklopim na integrirano grafično-še vedno ne dela. Izklopim vso periferijo, preverim rame, vse kar je možno in nič, računalnik se zažene, ventilatorji se vrtijo ampak ni slike, niti nič ne piska. Edina stvar, ki je nisem preskusil je, da bi procesor dal ven in nazaj noter.
Torej jaz sumim matično ploščo, danes še bom mogoče preskusil z drugim napajalnikom, da vidim če bo kaj drugače,

Imam pa:
GA-MA74GM-S2H
ATHLON X2 7750
HD 4650 pci-e


krispe ::

Imel enak problem, kriva je bla plata.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

dvihtelic ::

tudi jaz sumim plato. Probaj še rame ven vzeti pa grafo.

Siddh ::

grafo sem že probal, brez vseh ramov pa se tako ali tako nebo nič zgodilo, obedve ploščici pa sem že preveril




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC ne pokaze slike po 3 mesecih neuporabe

Oddelek: Strojna oprema
472774 (1685) polde66
»

Zagon - prižiganje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
8797 (642) akulp
»

Računalnik je obsedel hudič (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506911 (4857) GTX970
»

Računalnik se kar naenkrat ne zažene več, ni slike, lucka na ekranu utripa - pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
2410082 (7865) Tac20
»

Ob vklopu rač. ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
101047 (931) Azrael

Več podobnih tem