» »

Samsung predstavil nov pametni telefon Galaxy Note

1
2
»

TeraSonic++ ::

Huh! that's a huge bitch of a phone!
Ze 4inch diagonala je nerodna v dlani
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

Lonsarg ::

Sej drgač naslov novice ni v skladju z Samsungovim pogledom na stvar. Samsung temu ne reče telefon, najbrž ga je naredil čist za foro, da vid kak trg reagira. Nobena raziskava ti ne bo tolk pokazala o nagnjenjih ljudi, kot da lansiraš kar en produkt pa vidiš statistiko:)

nUUb ::

Ideos x5 ima skoraj 4" (3,8" tocno) in mi lepo pase v dlan, kaj imate majhne roka vecina?
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

RejZoR ::

Sims je izjavil:

Hm ... glede velikosti. Že kakih 14 let nosim torbico (ja, moško). Noter imam Denarnico, telefon, kjuče od hiše, mali dežnik, vžigalice, "hanzaplast", rezervna očala, kašen dokument, meter, kalkulator, še ene ključe, ključe od avta, usb ključek, pa dlančnika, robčke, 1 lekadol.

Velikost tega mi ne predstavlja ovire. Kje vi nosite "stuff"? Po žepih?

Sims

Denarnica, ključi od hiše in avta in smart phone. Meter (vsaj za manjše dimenzije), kalkulator, USB ključ in dlančnik mi nadomešča telefon, vžigalic nekako nisem nikoli rabil niti pomislil nanje (za svetlobo imam LED flash na telefonu, kadim pa tud ne). Dežnik in robčke imam običajno v avtu.

Drugače pa sem očitno edini, ki mu 3,2" čist odgovarja. Ko sem imel v rokah LG Optimus 2X od strica se mi je zdel čist prevelik. Mogoče če bi ga nekaj časa dejansko uporabljal in videl kako je s takim aparatom živet iz dneva v dan...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Boobiz ::

Jaz s svojim SGS nimam problemov pri nošenju v žepu. Hvala tanki zasnovi in lahki masi, mi je veliko bolj udoben za nošenje v žepu kakor pa moj stari HTC Touch Pro, ki je sicer po merah manjši, je pa izredno težak in debel pa še zaradi form factorja ga moreš nosit v etuiju in je izredno moteč. Kakorkoli, mislim da velikost, če ne nosiš kakih ghay oprijetih hlač niti ni tako pomembna, mene je vedno motila samo debelina telefona v žepu.

Kar pa se tiče velikosti ekrana na SGS pa bom rekel tako, zelo neokreten je za uporabo z eno roko npr. če rabiš kaj hitro pogledat v avtu. Drugače pa izredno zadovoljen, ker 4'' je ravno dovolj da ne rabim telefona obračat v landscape ko smsam, kar vsaj delno reši problem totalno polomljenega tipkanja na touch telefonih.
I'm drunk, what's your excuse?

pleomax ::

OSebno mobitela s tako velikim ekranom ne bi imel. Nositi telefon v žepih pa itak baje povzroča neplodnost. Jaz imam telefon ponavadi v etuiju in okoli vratu. Mi je pa všeč,ker samsung poskuša ugoditi vsem okusom tako da samo + za samsung :D

nekikr ::

Beseda "baje" je tako čarobna :)

borča ::

Pa kaj je z vami!? Nekomu je prevelik, drugemu premajhen...Ljudje stvar okusa! Meni je všeč in ga bom kupil, če si ga kdo drug ne želi je pa njegova stvar. Zakaj morate nekoga takoj žaliti, ker ima drugačno mnenje od vas!?

floyd1 ::

pleomax je izjavil:

Nositi telefon v žepih pa itak baje povzroča neplodnost.

Telefonvednovžepupress.
Drugiotroknapotipress.

zee ::

zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

TOP ::

pleomax je izjavil:

OSebno mobitela s tako velikim ekranom ne bi imel. Nositi telefon v žepih pa itak baje povzroča neplodnost. Jaz imam telefon ponavadi v etuiju in okoli vratu. Mi je pa všeč,ker samsung poskuša ugoditi vsem okusom tako da samo + za samsung :D

Baje se govori,da v Bermutskemu trikotniku se dogajajo čudne stvari.Tako da s temi baje besedami je treba bit malo previden.Ti ga nosiš okoli vratu pa kaj misliš da sevanje,če smo že pri tem ne škodi glasilkam.

pleomax ::

Ne vem jaz komu kaj škodi,ampak telefon imam nonstop zraven sebe,pa sem zaenkrat še zdrav :D

Mavrik ::

Vsi rdeči - upoštevajte to kot opozorilo pred nazivom. Enovrstično IRCanje z žaljenjem drug drugega ni primerno za ta forum.
The truth is rarely pure and never simple.

CaqKa ::

Še en razlog zakaj bi mogoče raje probal kak tak večji telefon: http://www.monitor.si/novica/samsung-ga...

samsungnote ::

joooj kupla sem samsung galaxy note pa ga ravnokar polnim.. me pa zanima a morem polnit predpisane 4 ure al lahko celo noč(malo bolj za ziher) ? .. pa če lahko še kake nasvete glede telefona, je res zakon in ga nočem zafušat:))

M-XXXX ::

samsungnote je izjavil:

joooj kupla sem samsung galaxy note pa ga ravnokar polnim.. me pa zanima a morem polnit predpisane 4 ure al lahko celo noč(malo bolj za ziher) ? .. pa če lahko še kake nasvete glede telefona, je res zakon in ga nočem zafušat:))

Ko pride baterija na 100% ga izklopiš, lahko že prej. Sploh se nič ne oziraj na polnjenje, ko je pač je...

pleomax ::

nekje sem prebral,pa tudi od veliko ljudi slišal,da prvič ga polniš pač tak kot piše,potem pa sploh ni pomembno ali ga polniš recimo kdaj samo do polovice pa izklopiš iz elektrike ali pa da ga daš polnit prej,kot se baterija sprazni. Če imam narobe me kar popravite :)

bdoxx ::

niti prvič ga nerabiš polnit tako kot piše . . .
Polniš pač, ko se ti zazdi. . .
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja tablic narasla, Android in Samsung pridobila, Apple izgubil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
8523557 (19974) klinker
»

Izid Galaxy Taba 10.1 v Avstraliji pod vprašajem

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
298293 (7071) zee
»

Intel pokazal prve naprave z Medfieldom

Oddelek: Novice / Android
166822 (5761) blackbfm
»

Virtuzalizacija s Horizon Mobilom prihaja na mobilne naprave

Oddelek: Novice / Android
94122 (3376) Phantomeye
»

Bliskovni pomnilnik se ceni

Oddelek: Novice / Rezultati
339161 (7064) kogledom

Več podobnih tem