» »

Dead island

Dead island

«
1
2

Primoz78 ::

Izid 9. septembra...kaj se vam zdi?

About the Game
Terror. Violence. Madness. Bedlam. A holiday paradise gone mad. A tropical island turns into total chaos after a mysterious zombie outbreak. Cut off from the rest of the world, the player’s only chance to survive is to fight to the death and find a way to escape from the island.

Dead Island combines first-person action with a heavy focus on melee combat, character development and customization of a vast array of weapons. All of these gameplay features are presented in a dark story inspired by classic zombie movies with a gritty and engrossing campaign that can be played with up to four players in co-op mode.

Set in an open world tropical island, hordes of different festering zombies await players around every corner while they embark on a variety of thrilling missions through the holiday resort. With firearms and ammunition being scarce the player must rely on utilizing found items as weapons for self-defense and fight off zombie hordes in intense melee combat. A diverse range of items can be collected and will later serve to transform the player’s ordinary makeshift weapons into serious instruments of destruction.

In addition to satisfying even the most bloodthirsty action fan’s fantasy, Dead Island also features role-playing elements which allow the player to develop one of the game’s unique character classes according to their preferences, all the while learning new skills and fresh tactics during their journey through the perilous environments of the island. What’s more, anytime during a game up to four players can seamlessly join together and experience the intense combat and immersive story with cooperative gameplay.

With the all-new Chrome Engine 5 powering Dead Island, the game will use the latest installment of Techland’s acclaimed proprietary game engine, allowing the player to experience the tropical island paradise in graphical splendor with diverse environments like lush forests and detailed city environments.

Key Features
- First-person melee combat
- 4-player coop
- Weapon customization
- Set on an gorgeous open world tropical island
- RPG elements for character development
- Hordes of gruesome zombies







GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/
  • zavaroval slike: Tilen ()

krho ::

Da so samo še zombiji in vampirji popularni ;((
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

particle ::

Hudo, hudo, hudo, hudo, hudo.....8-)

cant wait...

Margecan ::

UUu ja madafaka :D

Primoz78 ::

Preko zavvi.com pride 34,45€ pre-order...steam je pa drag.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Dua'L ::

Zgleda najbolša zombie igra :) Pustimo se presenetiti..
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Primoz78 ::

Upam, da bo pred 9. septembrom kak Demo zunaj...zgleda kar ql ja, ceprav zna bit precej zahtevna zaradi redkosti orozja (strelnega) itd...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Good Guy ::

Sm gledov mal filmčke na gametrailer... zgleda da bo špil bomba...left4dead je preveč hardcore ;)

Dua'L ::

Igra izide prihodnji teden kakšna so vaša pričakovanja mislite, da bo tole najbolj krvava zombie igra :) ?

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Tilen ::

Spominja na Painkiller serijo. Brez večjih detajlov in masovno klanje. Težko reči, kako in kaj. Potrebujemo več gameplay materiala, tile trailerji so bolj tako-tako.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dua'L ::

IGN Review (ocena 8.0)


Gametrailers Review (ocena 8.5) : http://www.gametrailers.com/video/revie...

Zgleda da bo tole še en zombie masterpiece :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

BALAST ::

Tukaj sem našel dobro ponudbo za 19,04€ (koda za popust brandon9182allgood)
Imajo pa plačilo samo prek paypal (torej kartice in predplačila ki jih sprejema paypal).

Američani so kode prejeli danes, za EU bodo pa na voljo čez 2dni, ker je tudi izzid za EU zamaknjen.

def0r ::

Samo ni problem ce kupis US steam key da ti lahko na koncu banajo account?

BALAST ::

Saj to niso US ključi, zato pa je par dni zamika z dobavo. Firma je drugače iz UK.

def0r ::

Ah ker je cena v dolarjih, zato sem mislil:)

BALAST ::

Saj lahko prestaviš valuto... DOH!

 tretjeosebna perspektiva

tretjeosebna perspektiva



:))8-)

RejZoR ::

Premikanje mal spominja na zajebancije v Garry's Mod :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

def0r ::



na se video:D

sajko33 ::

Vesoljc ::

sajko33 je izjavil:

http://www.rockpapershotgun.com/2011/09...

Epic Fail?



deep silver... kdo bi si mislu...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Dua'L ::

Igram cca. 1h in ne bi glih reko da je fail deluje normalno igra mi pa je zelo všeč.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

particle ::

Hud špil do konca. Že tako obožujem slashanje zombijev, sam tole je pa zakon. Lihkar obrnu. Lahko mirno rečem, da če bi naredil še vse sidequeste, je špil gladko ene 5x daljši od Deus ex-a. Edino engine(chrome engine 5), mi je smrdel, še posebaj po tem ko sem videl kako so ga ne-izkoristili za CoJ-The Cartel. Ampak so me gospodje iz Deep Silver prijetno presenetili, in dejansko pokazali kaj ta engine zmore. Mape so HUGE, če bi to hotel vse prebrskat bi špilu do Januarja.

Pa tegale breathtaking trailerja še ni tukaj...

Tole res pokaže, da bi mogli igralci že izumret na platnu, sam očitno se podkupuje 3D motion graphics industrijo.
Kaj pravite, obstaja že kakšen 3d animiran celebrity, za katerega svet misli da je real?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

Gray_Warden ::

Peshkeer

Pravi igralci nikakor in nikoli ne bodo izumrli saj za to kar si ti prikazal potrebuješ motion capture. Torej nekega ČLOVEKA, ki ga opremiš s senzorčki, da je premikanje animiranega lika čimbolj naravno. Brez IGRALCEV, bi bili animirani liki še vedno na ravni premikanja pajacov iz igre cod1, Return to the castle Wolfenstein itd.


Why so serious?

PARTyZAN ::

Ko bomo dobili dobro zasnovane motion modele tudi to ne bo več potrebno v takšni meri.

Kurzweil ::

Pa ja končno zunaj tako pričakovan in še bolj opevan Dead island, bom rekel da sem se pripravil na kakšen negativen šok, ker sem se pač zavedal da tako cute, kot je bil trailer gameplay oz. igra in general zagotovo nebo... pa bom rekel tako, da ni preveč slaba, igral sem jo sicer kakšno uro in zaenkrat mi deluje povsem solidno, jasno pa je da rabi še kakšen patch... še do prvega check pointa nisem prišel in že sem letel nad celim otokom (videl že vse)... govorim namreč o nekem mode-u, kot pri shooterjih preden se respawnaš ko lahko malce obletavaš mapo, ali pa pri kakšnih map editorjih ko lahko narediš preview oz. se preletavaš mapo...

Kak se vam zdi špil? kaj vas moti, mene osebno to da je še nekaj bugov in preveč realna situacija z nekim weak/melee orožjem ki se dejansko kot v resnici zlomi po nekaj udarcih...

p.s. verjamete ali ne mi še do sedaj ni jasno kaj naj bi naredil v momentu ko držiš zombija in bi naj nekaj z Left in right mouse buttonom počel ???

Sale_One0 ::

Orozje se niti pod razno ne kvari kot v resnici....se še ene 30x hitreje, kar bi se mogoce razumel za kak srp ali kak wooden stick....kako metlo ali obesalnik, ampak ko vidis da sekira, sledgehammer, morning star in podobna "heavy orozja" na max upgrejdana in durability skill na max razpadejo po par zombijih.....je kar smešno, na pol gnili, razpadli zombiji uspejo unicit 5-10 kilogramsko zelezno kladivo katero bi v RL leta in leta razbijalo zidove in skale brez problema. Upam da se to popravi v temu huge patchu kateri baje da prihaja.

Glede "momenta ko drzis zombija" je ravno obratno, on je tebe prijel ne ti njega in pol levi klik ga odrines od sebe in desni ga pocis po nosu, ce falis timing te malo pogrize in ti zbije 1-3 kvadratke healtha

Drugace igra je naredila dober vtis name(kot nek beta release...lol), ceprav se vidi da je bilo dosti "lazy ass programminga" uporabljeno, v 3/4 stavb/his w/e sploh ne mores vstopit, vozicki polni kufrov a lootas lahko samo vrhnja dva, mobi, pa tudi tvoja malenkost kar padajo/s cez dolocene texture, premalo stvari ki jih lahko razbijes/premaknes/lootas, recimo soba in v njej 6 istih skrinj a samo ena je lootable wtf??? Pol neumno lootanje 2x delat isto neumno stvar, prvo odpri, pol lootaj, kot da nebi moglo bit oboje reseno na en mah.

Pa se en kup bugov je ki mi grejo posteno na KK...pa se mi jih n da nastevat.
Si vis pacem, para bellum.

rkobarov ::

meni gre posteno na k****, ker se orozja prehitro kvarijo, da ze moras kalkulirat, ce bi ga sparal, ko te kaksno jato napade. :D

particle ::

Mah, ninja mode je kr učinkovit :)) V talentih vzameš ground stomp, da lepo stompaš betice, pol pa samo jump+kick da kuj pade, pa lepo speštaš glavo.

miraldinjos ::

Ma men gre isto na k**** to da se usa orožja tok hitr uničjo pa to da je okolica taka umetna ne morš nč razbit premaknt udarš s kijem po lcd-ju pa mu nč ni pa ful stavb je zaprtih da nemorš notr.. Drgač mi je pa dobr špil mau razčefukavaš zombije:)

Kurzweil ::

izšel je 1. patch je že kdo testiral, je kakšen tudi tudi glede na orožje, oz. se je kaj opazno zboljšalo?

alpha1 ::

Kje v igri je bungalov 20, ker imam nalogo da moram prinest inzulin?

Saladin ::

Pravkar sem nehote zašel v Act II, nisem pa raziskal celotne prve mape vključno z misijami.

A se lahko iz mesta vrneš nazaj na prvo mapo? Bodo misije ostale? So kaki penali če ne narediš prvo vseh misij?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

vorantz ::

Saladin je izjavil:

Pravkar sem nehote zašel v Act II, nisem pa raziskal celotne prve mape vključno z misijami.

A se lahko iz mesta vrneš nazaj na prvo mapo? Bodo misije ostale? So kaki penali če ne narediš prvo vseh misij?


S fast travel lahko povsod potuješ normalno
Poleg tega pa se lahko vrneš po isti poti kot si prišel nazaj
In ne ni penalov

@Peeshkeer
Tisto so talenti od une nožarke
Vsak character ima nek svoj skill set
Naprimer una pištolarka ima zanimiv skill za 3x XP na vse pobite zombije (se da neverjetno hitro levelat) Samo kaj ki je strelno orožje še najmanj uporabno v celem špilu (razn za unih par ljudi ki streljajo na tebe)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

particle ::

Nope, to so talenti od črnca z macolo :)

kmetek ::

kewl špil hehe.

Good Guy ::

Čist odbit špil ;)

Bolj ko ga igram bolj mi je zanimiv(upgrejdi,napredovanja v zgodbi...)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

dronyx ::

Good Guy je izjavil:

Čist odbit špil ;)

Se kar strinjam. RPG z vesli in vodovodnimi cevmi. Po približno dveh urah igranja se mi zdi vse skupaj na smrt dolgočasno. Se ne upam niti patcha inštalirat, ker baje potem savegame ne dela več in začneš od začetka, kar pomeni pa samomor od dolgčasa.

Good Guy ::

dronyx je izjavil:

Good Guy je izjavil:

Čist odbit špil ;)

Se kar strinjam. RPG z vesli in vodovodnimi cevmi. Po približno dveh urah igranja se mi zdi vse skupaj na smrt dolgočasno. Se ne upam niti patcha inštalirat, ker baje potem savegame ne dela več in začneš od začetka, kar pomeni pa samomor od dolgčasa.


včeri obrnu zadevo, se vleče ko čreva od kure. bolj ko greš proti koncu bolj je zanimiv... v džunli kjer je najbl zajeban dobiš taka orožja(700-1500 dmg z upgrejdi) in potem spet nazaj v mesto prideš... konec je pa tut čist drugačn kokr na začetku kaže da bo
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

kmetek ::

good guy: pa si vmes skakal iz misije naprej, pa da si kake queste pustil nedokončane in si jih nato dokončal itd?

Good Guy ::

kmetek je izjavil:

good guy: pa si vmes skakal iz misije naprej, pa da si kake queste pustil nedokončane in si jih nato dokončal itd?


vse queste se da dokončat, ne glede na to kako daleč v sami igri si. večino side questov sm naredu(razen tistih ki se ponavljajo-prinesi 5 flaš alkohola do Stanleya npr).

Fast travel deluje tako naprej kot za nazaj(iz mesta na obalo, iz đungle na obalo...).
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

dronyx ::

Dve stvari mi pa gresta počasi res na živce:

1.) Avtomobili imajo volan na desni in vedno se usedem na napačno stran
2.) Mapa (tipka M) kot kaže ne scrollira

Berserker ::

dronyx je izjavil:

Dve stvari mi pa gresta počasi res na živce:

1.) Avtomobili imajo volan na desni in vedno se usedem na napačno stran
2.) Mapa (tipka M) kot kaže ne scrollira


+1

Igral pri znancu včeraj, animacije so lesene, orodije se preveč hitro pokvari ( pol igre so skopirali od Dead Rising), nimaš lastnih govorenih dialogov, zombiji se spawnajo.

dronyx ::

Berserker je izjavil:

( pol igre so skopirali od Dead Rising)

Druga polovica pa je kopiran Borderlands, le da imaš namesto pušk hladno orožje.

dronyx ::

Možno da jaz kaj delam narobe, ampak tale igra je na trenutke neigralno težka. Ne spomnim se, kdaj sem v kaki igri tako umiral. Sploh nekateri zombiji so skoraj nepremagljivi s klasičnimi orožji, če nimaš molotovk ali fury. Ubijejo te pa praktično z enim ali dvema zamahoma.

Saladin ::

Orožja moraš stalno nadgrajevat, saj tudi zombiji levelirajo s tabo.

Glavnino orožja pa moraš prilagodit liku - vendar za težke sitacije vedno imej z sabo kako dobro mačeto ;)

Edit: Za 1 ali 2 zombija vedno uporabi prvo dobro odmerjene kicke, da padejo na tla - udarec v glavo potem naredi svoje. Tako jih ubiješ hitro in varčuješ z orožjem/obrabo.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

Good Guy ::

upgrejtaš kšno mačeto z elektriko pa si zmagu.... k jih ruka ti nč ne morjo
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

dronyx ::

Igra na trenutke tako grdo dvigne težavnost, da postane praktično neigralna, saj umreš po parih sekundah, ko te napade horda zombijev. Ne spomnim se, kdaj mi je šla neka igra tako na ku..., da sem jo z veseljem zabrisal dol iz računalnika. Dead island sem. Tako me pa ne bo nihče zajebaval. ;(

def0r ::

dronyx je izjavil:

Igra na trenutke tako grdo dvigne težavnost, da postane praktično neigralna, saj umreš po parih sekundah, ko te napade horda zombijev. Ne spomnim se, kdaj mi je šla neka igra tako na ku..., da sem jo z veseljem zabrisal dol iz računalnika. Dead island sem. Tako me pa ne bo nihče zajebaval. ;(



Nisem se mogel upret :) Se bolje da nisi coop s kom igral ko se hitreje :)

Saladin ::

Verjamem da je težko z slabimi orožji - vedno moraš znane skrinje (sploh level 2 in level 3) preverjat za novimi in posebno za "unique" orožji - prav tako vse trgovine. Čim vidiš kaj vijoličastega ali oranžnega v tvoji klasi takoj vzet in upgrajdat do konca (kasneje pa ta pa imeti kot backup - vsa bela orožja lahko takoj prodaš) - vključno z primernim modom (ta najdražjimi). Sploh pa je kick + upgrajdan stomp glavno in najboljše orožje. Zastonj in ubije takoj.

Igral sem črnca z blunt skillom, pa je šlo relativno lahko - brez eksplozivov, brez metanja orožja in povsem brez onega "rusha". Vsi udarci v glavo si bili praktično "lethal". Pištola za one eksplodirajoče, semi-auto rifle pa za tiste najbolj kritične trenutke. Šibrovka je zanič.

Najlažje je IMO tistemu z prioriteto v ostrih orožjih - z mačeto kot glavnim orožjem bi bil IMO špil zelo lahek. To kar celi grupi odsekaš glave in roke ;) Le dobro moraš ciljat z njo (vrat in udi).

Skratka - zabavno. Špil tudi nagradi raziskovanje, kar je lepo.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

dronyx ::

Tole ni moja prva igra in marsikaj sem končal tudi na najvišjih težavnostih. Dead island je v bistvu precej lahka igra, ima pa na parih mestih po moje bug, da zviša težavnost v nebo. Če te obkroži hkrati deset najhitrejših zombijev, nimaš nobenih šans, ne glede na orožje, ki ga imaš ali RPG nivo tvojega lika. Je pa res, da se ob smrti očitno mrtvi (mislim mrtvi živi mrtveci) ne respawnajo, tako da po parih smrtih lahko nadaljuješ z igro. Ampak problem je v frustraciji, ker imaš občutek, da te nek polski programer zajebava v glavo. Če pa so tako težavnost mislili za co-op, kjer igrata dva, potem bi pa morali za solo igranje težavnost prirediti enemu igralcu.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26242908 (1248) oo7
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
414876 (482) ahac
»

katero igro?

Oddelek: Igre
81573 (1401) Donheled
»

Zombie igre

Oddelek: Igre
9886 (696) galu
»

igre za zabijanje časa

Oddelek: Igre
499869 (8049) crniangeo

Več podobnih tem