» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
263 / 315
»»

matobeli ::



Nove celice kot se jih vgrajuje v prenosnike so po 2eur kom. Le koliko stane 4 celična baterija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

XLapsus ::

rabljene gate ugodno

Ugodno prodam malo rabljene spodnje hlačke - boksarice Calvin Klein, velikost M, original kupljene v Calvin Klein trgovini v Italiji lani poleti. Par novih je bil 45eur, ugodno prodam zaradi neuporabe. Lahko pošljem po pošti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapsus ()

profii ::

Ta tip je imel že kar nekaj smešnih oglasov :)
Me zanima če najde tu kupce, ali zakaj tako vstraja?

Pennywis3 ::





:))

Zgodovina sprememb…

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

FlyingBee ::

Poskusiti ni greh.

sirotka ::

NecroFlex je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/osta...

to je novo :|


Ebay je poln takih oglasov, očitno nekateri palijo na škatle :D

KAVINSKY ::

sirotka je izjavil:

Ebay je poln takih oglasov, očitno nekateri palijo na škatle :D


Daš kot "fora" darilo. Tako škatlo, pa notri daš jabolčno pito :))

Dr_M ::

Model tut stare gate prodaja...

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

FlyingBee ::


S8 pa 3 leta?

tikitoki ::

Bolha je polna optimistov, k mislijo, da bo folk skesiral prakticno 300 EUR za GTX 1070 brez garancije. Pr drugih stvareh pa je na podobnem nivoju.

Papillon3 ::

Enako je za gtx 1080...
Ma kaj je s folkom 500-700€...

jero_no1 ::

K: Nov prenosnik, še raje 2 - zapakiran

Je tako težko it oz. poklikat do prve trgovine in naročit? Or am I missing something :D
Verjamem, da kdo proda kak nov prenosnik za malo nižjo ceno od nabavne, ker ga je dobil za 'darilo', ampak moraš imet kar srečo, da tako ujameš res dober deal...

Daliborg ::

Ja ne, ker on bi novo s 30% nižjo ceno od trgovin + količinski popust 8-)
//že pakiram opeke v "gaming" notebook škatle
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

tikitoki ::

Ti kupuj "novo" za ceno novega iz trgovine. Ravno taki patroni spodbujate takšno stanje.

Daliborg ::

na koga ciljaš tikitoki?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

tikitoki ::

Tebe

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

jero_no1 je izjavil:

K: Nov prenosnik, še raje 2 - zapakiran

Je tako težko it oz. poklikat do prve trgovine in naročit? Or am I missing something :D
Verjamem, da kdo proda kak nov prenosnik za malo nižjo ceno od nabavne, ker ga je dobil za 'darilo', ampak moraš imet kar srečo, da tako ujameš res dober deal...

Pa, da ima slo papirje, good luck.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gajba ::

šaljivec :)

All I found were lungs and liver

tikitoki ::

Gajba je izjavil:

šaljivec :)



Mogoce se je zmotil pri pisanju in prodaja GTX 1080.

_Denny_ ::

jero_no1 je izjavil:

K: Nov prenosnik, še raje 2 - zapakiran

Je tako težko it oz. poklikat do prve trgovine in naročit? Or am I missing something :D
Verjamem, da kdo proda kak nov prenosnik za malo nižjo ceno od nabavne, ker ga je dobil za 'darilo', ampak moraš imet kar srečo, da tako ujameš res dober deal...

Ta cilja na obupance, ki bodo npr. prek Telekomovega programa zvestobe vzeli laptop za 24x25€ in mu ga prodali za 500€ ali manj gotovine.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

NecroFlex ::

Všeč mi je kako nekateri posti nimajo ''predlagaj izbris'' gor, folk res ne zna brati pravil :|
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Papillon3 ::

Prodaja dražje kot pa je nova,,,huuuhh je pa optimist
400EUR ,nikakor ne


Nova 389EUR
https://www.mindfactory.de/product_info...

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Je vprasal za ceno, mu je nekdo priporocil to ceno, cperav bi lahko tud mene poslusal, k sem mu priporocil malce nizjo.

Generton ::

Papillon3 je izjavil:

Prodaja dražje kot pa je nova,,,huuuhh je pa optimist
400EUR ,nikakor ne


Nova 389EUR
https://www.mindfactory.de/product_info...


Pozdravljen, meni ven vrze ceno 439e, glede na to, da prilozim vse potrebno in, da je graficna bol ali manj stala v racunalniku, ter da podobne v Slo stanejo precej vec, se mi cena ne zdi tako grozna.

Lp

TOP ::

Lej vsi gledajo cene na Mindfactory,ti si jo kupu pa v Sloveniji,zato ker eni ne razumejo,da so tukaj grafe dražje in eni ne zbajo tam naročat.Cena je kot je,če ti bo kdo toliko ponujal jo prodaš,če ne se dogovoriš in znižaš ceno,včem je problem.Najbolj neumno pa je,ko napiše je bolj ali manj stala,koga pa to zanima delala je in pika.

tikitoki ::

Generton je izjavil:

Papillon3 je izjavil:

Prodaja dražje kot pa je nova,,,huuuhh je pa optimist
400EUR ,nikakor ne


Nova 389EUR
https://www.mindfactory.de/product_info...


Pozdravljen, meni ven vrze ceno 439e, glede na to, da prilozim vse potrebno in, da je graficna bol ali manj stala v racunalniku, ter da podobne v Slo stanejo precej vec, se mi cena ne zdi tako grozna.

Lp


Meni je pokazalo ceno manj, kot 400 EUR. Pa konec koncev dobis se ASUS Strix za to ceno.
Bi ti kupil rabljen avto za ceno novega, ker je domnevno stal v garazi, garancija je tekla?
nabava rabljene opreme je bolj riskantna, od nabave nove, kar se mora odrazati v ceni.

Seveda pa lahko upas, da dobis kupca, ki ni sposoben narociti iz Nemcije. Oz. probati ni greh:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

_Denny_ ::

Cene so res nižje in vse je ok dokler zadeva še dela...kaj pa v primeru garancije? Naročanje pri Mindfactoryju prek posrednikov je izigravanje sistema, ker uradno ne pošiljajo izven Nemčije in lahko komplicirajo, ker so dobili iz Slovenije in ne iz xyz Mailboxde naslova oz. kar se dogaja pogosteje - nakažejo ti sorazmeren del kupnine za obdobje do konca garancije in stvar vržejo v smeti (imaš več tem tudi na ST-ju). Kaj ti pomaga, če 600€ GTX1070 s 3-letno garancijo zaradi enega ropotajočega ventilatorja po 2 letih pošlješ nazaj in ti rečejo "tu imaš 200€, grafične ne moreš dobiti nazaj, ker smo jo reciklirali"? Za 200€ sigurno ne boš nikjer dobil druge grafične s podobnimi performansi, niti rabljene.

Ravno zato bom 2TB 660P raje naročil pri nas pri nas za 20% več in bom pri uveljavljanju garancije dobil celotno zamenjavo, ne pa "do konca garancije je še 1 leto, izvoli 70€" oz. hujše "od 400TBW si izkoristil 350, tu imaš 26,25€"...rabim drug ssd, ne sorazmernega deleža kupnine. Za stvari, ki se ne kvarijo (ohišja, zračni hladilniki, CPU-ji, ipd.) pa komot Mindfactory + posrednik.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

tikitoki ::

V Nemciji posluje zgolj Mindfactory? Jaz pri njih nebi kupoval ze iz principa, ker se mi zdi neposiljanje v Slovenijo poden in seveda, ker sem slisal, da goljufajo stranke pri garanciji (ceprav si, kot koncni kupec zasciten in dobis brezplacno pomoc primernih institucij)
Razen, ce bi bilo obcutno ceneje.

FlyingBee ::

tikitoki je izjavil:

Generton je izjavil:

Papillon3 je izjavil:

Prodaja dražje kot pa je nova,,,huuuhh je pa optimist
400EUR ,nikakor ne


Nova 389EUR
https://www.mindfactory.de/product_info...


Pozdravljen, meni ven vrze ceno 439e, glede na to, da prilozim vse potrebno in, da je graficna bol ali manj stala v racunalniku, ter da podobne v Slo stanejo precej vec, se mi cena ne zdi tako grozna.

Lp


Meni je pokazalo ceno manj, kot 400 EUR. Pa konec koncev dobis se ASUS Strix za to ceno.
Bi ti kupil rabljen avto za ceno novega, ker je domnevno stal v garazi, garancija je tekla?
nabava rabljene opreme je bolj riskantna, od nabave nove, kar se mora odrazati v ceni.

Seveda pa lahko upas, da dobis kupca, ki ni sposoben narociti iz Nemcije. Oz. probati ni greh:).

Moraš pogledat, ni strix za to ceno, ampak blower je edini pod 400. Seveda pa jo bo za 350eur lažje prodal, ampak naj najprej za 400 proba, je nitro+ izvedba in pri taki kartici je zelo pomemben hladilnik.

Če bi bilo po tvoje, bi vsi samo še iz Nemčije kupovali, mindfactory ima tudi glede na computeruniverse in caseking zelo ugodne, še posebej v akciji.

Zgodovina sprememb…

ramiz?! ::

_Denny_ je izjavil:

Cene so res nižje in vse je ok dokler zadeva še dela...kaj pa v primeru garancije? Naročanje pri Mindfactoryju prek posrednikov je izigravanje sistema, ker uradno ne pošiljajo izven Nemčije in lahko komplicirajo, ker so dobili iz Slovenije in ne iz xyz Mailboxde naslova oz. kar se dogaja pogosteje - nakažejo ti sorazmeren del kupnine za obdobje do konca garancije in stvar vržejo v smeti (imaš več tem tudi na ST-ju). Kaj ti pomaga, če 600€ GTX1070 s 3-letno garancijo zaradi enega ropotajočega ventilatorja po 2 letih pošlješ nazaj in ti rečejo "tu imaš 200€, grafične ne moreš dobiti nazaj, ker smo jo reciklirali"? Za 200€ sigurno ne boš nikjer dobil druge grafične s podobnimi performansi, niti rabljene.

Ravno zato bom 2TB 660P raje naročil pri nas pri nas za 20% več in bom pri uveljavljanju garancije dobil celotno zamenjavo, ne pa "do konca garancije je še 1 leto, izvoli 70€" oz. hujše "od 400TBW si izkoristil 350, tu imaš 26,25€"...rabim drug ssd, ne sorazmernega deleža kupnine. Za stvari, ki se ne kvarijo (ohišja, zračni hladilniki, CPU-ji, ipd.) pa komot Mindfactory + posrednik.

Hahaha, tip se je spotaknil ob mindfactory, medtem ko imaš še desetine trgovin, ki normalno pošiljajo v Slovenijo, nimaš težav z garancijo itd. ... med drugim za nižjo poštnino, kot če naročim monitor pri BigBangu v Mariboru, pa mi morajo v LJ dostavit ...

Drugač pa vsakemu svoje, meni je že iz principa bedno kupovat v Sloveniji, če dobim boljšo in cenejšo stvar in celotno storitev v Nemčiji ... še nikoli nisem mel nobenih težav, pri 50+ nakupih ... v Sloveniji pač kupujem potrošno robo do par 10€
Never regret anything, there's always a reason things happen.

tikitoki ::

FlyingBee je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Generton je izjavil:

Papillon3 je izjavil:

Prodaja dražje kot pa je nova,,,huuuhh je pa optimist
400EUR ,nikakor ne


Nova 389EUR
https://www.mindfactory.de/product_info...


Pozdravljen, meni ven vrze ceno 439e, glede na to, da prilozim vse potrebno in, da je graficna bol ali manj stala v racunalniku, ter da podobne v Slo stanejo precej vec, se mi cena ne zdi tako grozna.

Lp


Meni je pokazalo ceno manj, kot 400 EUR. Pa konec koncev dobis se ASUS Strix za to ceno.
Bi ti kupil rabljen avto za ceno novega, ker je domnevno stal v garazi, garancija je tekla?
nabava rabljene opreme je bolj riskantna, od nabave nove, kar se mora odrazati v ceni.

Seveda pa lahko upas, da dobis kupca, ki ni sposoben narociti iz Nemcije. Oz. probati ni greh:).

Moraš pogledat, ni strix za to ceno, ampak blower je edini pod 400. Seveda pa jo bo za 350eur lažje prodal, ampak naj najprej za 400 proba, je nitro+ izvedba in pri taki kartici je zelo pomemben hladilnik.

Če bi bilo po tvoje, bi vsi samo še iz Nemčije kupovali, mindfactory ima tudi glede na computeruniverse in caseking zelo ugodne, še posebej v akciji.


Tukaj govoris o rabljeni kartici vs. novi kartici. Cisto jasno je s katero se lazje nasmolis. Kar se mene tice, kupuj rabljeno robo za ceno nove. Rabljeno kupis zgolj, ker zelis nekaj prihraniti.

tikitoki ::

Sicer pa leteca cebela, ti si jasen zagovornik superiornosti nVidia v high end segmentu. Glede tega se strinjam in nakup te pecice je smiselen le ob dovolj ugodni ceni. Se posebaj, k ze omenjas kvaliteto hlajenja. To postane nonissue, ce kartica pokuri skoraj polovico manj elektrike;).

Damn, se RTX 2070 so dobil cenej:). Razen, ce nujno rabis freesync je to dalec boljsa izbira:)

https://www.idealo.de/preisvergleich/Of...

_Denny_ ::

ramiz?! je izjavil:

Hahaha, tip se je spotaknil ob mindfactory, medtem ko imaš še desetine trgovin, ki normalno pošiljajo v Slovenijo, nimaš težav z garancijo itd. ... med drugim za nižjo poštnino, kot če naročim monitor pri BigBangu v Mariboru, pa mi morajo v LJ dostavit ...

Drugač pa vsakemu svoje, meni je že iz principa bedno kupovat v Sloveniji, če dobim boljšo in cenejšo stvar in celotno storitev v Nemčiji ... še nikoli nisem mel nobenih težav, pri 50+ nakupih ... v Sloveniji pač kupujem potrošno robo do par 10€

Seveda sem se, ko pa je pol te teme "zakaj bi kupil za xyz, če pa ima Mindfactory pol ceneje!!!", ker gledajo na Geizhals, kjer je Mindfactory v 95% najcenejši. Čudno, da noben ne objavlja cen z ameriškega Newegga, ki je še cenejši in moraš isto naročiti prek posrednika.

Drugače pa vsakemu svoje, meni je že ena prebrana negativna izkušnja med 1000 pozitivnimi dovolj, da se bom te trgovine izogibal. Do zdaj še na srečo nisem nikjer rabil uveljavljati garancije in naročam iz tujine že več kot 10 let, stvari z večjim rizikom okvare, kot je prej omenjen ssd s čisto novo še nepreizkušeno tehnologijo ter trdih diskov in monitorjev, ki se lahko med prevozom razbijejo pa sigurno ne bom jemal izven Slovenije.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Alien123 ::

Kaj.. a misliš, da se monitorji in trdi diski teleportirajo iz tujine na police naših trgovin?

FlyingBee ::

Tiki, zopet 2070 ni pod 400eur, moraš še dlje od samo iskanja po de ceneje

mrTwelveTrees ::

hojnikb ::

podobn spec (sans grafika) sn js komi prodal za 1/5 cene.
#brezpodpisa

FlyingBee ::

To bi še 2011 šlo težko skozi.

FlyingBee ::

Micho pa hoče gtx 770 za 100 eur prodat, eh, Mičo, Mičo.

tikitoki ::

_Denny_ je izjavil:

ramiz?! je izjavil:

Hahaha, tip se je spotaknil ob mindfactory, medtem ko imaš še desetine trgovin, ki normalno pošiljajo v Slovenijo, nimaš težav z garancijo itd. ... med drugim za nižjo poštnino, kot če naročim monitor pri BigBangu v Mariboru, pa mi morajo v LJ dostavit ...

Drugač pa vsakemu svoje, meni je že iz principa bedno kupovat v Sloveniji, če dobim boljšo in cenejšo stvar in celotno storitev v Nemčiji ... še nikoli nisem mel nobenih težav, pri 50+ nakupih ... v Sloveniji pač kupujem potrošno robo do par 10€

Seveda sem se, ko pa je pol te teme "zakaj bi kupil za xyz, če pa ima Mindfactory pol ceneje!!!", ker gledajo na Geizhals, kjer je Mindfactory v 95% najcenejši. Čudno, da noben ne objavlja cen z ameriškega Newegga, ki je še cenejši in moraš isto naročiti prek posrednika.

Drugače pa vsakemu svoje, meni je že ena prebrana negativna izkušnja med 1000 pozitivnimi dovolj, da se bom te trgovine izogibal. Do zdaj še na srečo nisem nikjer rabil uveljavljati garancije in naročam iz tujine že več kot 10 let, stvari z večjim rizikom okvare, kot je prej omenjen ssd s čisto novo še nepreizkušeno tehnologijo ter trdih diskov in monitorjev, ki se lahko med prevozom razbijejo pa sigurno ne bom jemal izven Slovenije.


Ce te odvrne ze ena sama negativna izkusnja, potem ne vem kje sploh se kaj kupis.

jero_no1 ::

_Denny_ je izjavil:

Čudno, da noben ne objavlja cen z ameriškega Newegga, ki je še cenejši in moraš isto naročiti prek posrednika.


Ko bodo ZDA v EU (ne bo nobenih dodatnih dajatev za plačat), bomo pa tud tja navalili :))

maticb492 ::

_Denny_ je izjavil:

Čudno, da noben ne objavlja cen z ameriškega Newegga, ki je še cenejši in moraš isto naročiti prek posrednika.


Razumem da kaririaš, ampak vseeno debilna primerjava, vsi vemo da je ceneje med drugim tudi zato ker nimajo DDVja oz sales tax. Če njihovim cenam prišteješ samo 22% našega davka, si že skoraj na istem, tudi če ignoriramo poštnino in carinjenje.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

matobeli ::

Lahko se naroči tudi iz computeruniverse, pošiljajo direkt, pa še vedno ceneje od SI cen. Pa njihov costumer support je dober.

maticb492 ::

Pa še od teh, katere osebno poznam caseking, amazon.de (tudi amazon.it, nimajo vse čisto isto) ... pa še veliko jih je. Ne vem zakaj je mindfactory začel komplicirat.

2x reklamiral na caseking.de od 2017, prvič mi sicer niso vrnali poštnine (ker se mi ni dalo ubadat s procesom potem moral bi jim račun poslat pa nekaj), letos so pa imeli avtomatski sistem, sprintaš si papir, nalepiš na paket in neseš na pošto, tam samo skenira kodo in vzame paket, nič ne plačaš.

Na caseking sem še klical 2x, ko je zmanjkalo zaloge na enem naročilu, potem ko sem ga oddal, in je bilo vse zrihtano, govorijo na supportu tekoče angleško. Oz. eni se je lomilo, ampak je znala vse povedat in razumela.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

MostWanted ::

un klemen je spet nazaj ko prodaja adidas patike. rabljene. :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

koyotee ::

MostWanted je izjavil:

un klemen je spet nazaj ko prodaja adidas patike. rabljene. :D



Ah sem hotel postat pa si me prehitel :))
"S prodajo se mi ne mudi saj mi dobro služijo"
:)):)):)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

louser ::

maticb492 je izjavil:

_Denny_ je izjavil:

Čudno, da noben ne objavlja cen z ameriškega Newegga, ki je še cenejši in moraš isto naročiti prek posrednika.


Razumem da kaririaš, ampak vseeno debilna primerjava, vsi vemo da je ceneje med drugim tudi zato ker nimajo DDVja oz sales tax. Če njihovim cenam prišteješ samo 22% našega davka, si že skoraj na istem, tudi če ignoriramo poštnino in carinjenje.

Pametni amerikanezerji plačujejo robo preko internetno efektivno brez davka. Ns njih pa je, da ta davek prijavijo in ga plačajo. Zato tudi naročujejo iz sosednjih stejtov.

LukiYo ::

MostWanted je izjavil:

un klemen je spet nazaj ko prodaja adidas patike. rabljene. :D



Kdo sploh kupuje rabljene čevlje. Mešat bakterije z drugimi ljudmi in še plačat za to...
««
263 / 315
»»