» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
262 / 315
»»

FlyingBee ::

V idealo.de napiši rx 580 in ti bo izpisalo vse nemške trgovine in njihove ponudbe te grafe. Najcenejša je od xfx rx 580 8gb, res dober p/p, samo vprašanje koliko je glasna in kakšno ohišje mora biti, da se ni preveč divje.

tikitoki ::

FlyingBee je izjavil:

V idealo.de napiši rx 580 in ti bo izpisalo vse nemške trgovine in njihove ponudbe te grafe. Najcenejša je od xfx rx 580 8gb, res dober p/p, samo vprašanje koliko je glasna in kakšno ohišje mora biti, da se ni preveč divje.


XFX GPUji so zelo dobro ocenjeni, sicer pa imas na voljo druge firme, ce zelis.

idealo.de zal ne pokaze vseh ponudb.

V vsakem primeru je vecina cen na bolhi tako visokih, da je bolj racionalno kupiti novo komponento.

FlyingBee ::

Na computeruniverse, ki sicer upošteva 22% slo davek, ampak vsaj dorektno pošilja v Slo. je trenutno takole:
https://m.computeruniverse.net/de/searc...

tikitoki ::

Kaj spadas med tiste, ki jim je uproaba dropboxa prezahtevna?

Pa se tu imas RX 580 za 189 EUR. Itak, da moras biti premaknjen, ce raje kupis rudarski GPU brez garancije za cca. 150 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Dr_M ::

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Za 169 EUR dobis NOVO RX 580 GB 8 Gb iz DE.


Urlpls.


Nauci se uproabljati internet in ti ne bo treba za vsako malenkost drugim teziti.

Hint: verjetno najbolj omenjana spletna trgovina na tej strani.



Znam iskat in rezultati te postavljajo na laz.
Ce imas neke absurdne trditve, bi se spodobilo, da jih podkrepis. Ampak ja, nisem presenecen nad tvojim bluzenjem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

Dr_M je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Za 169 EUR dobis NOVO RX 580 GB 8 Gb iz DE.


Urlpls.


Nauci se uproabljati internet in ti ne bo treba za vsako malenkost drugim teziti.

Hint: verjetno najbolj omenjana spletna trgovina na tej strani.



Znam iskat in rezultati te postavljajo na laz.
Ce imas neke absurdne trditve, bi se spodobilo, da jih podkrepis. Ampak ja, nisem presenecen nad tvojim bluzenjem.


Ocitno si tolk nesposoben, da ne znas iskati. Se potem, k ti nekdo pove na kateri strani je:). Me psloh ne cudi, sem pricakoval.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

Mislim, da je jasno, da si nesposoben patetik, ker je ocitno, da sem samo navajal dejstva ti pa sam bluzil, k ponavadi.

looser ::

Ne uporabljam tega sitea (in zato ne vem, koliko znaša poštnina), ampak cena izdelka ni celoten izdatek pri nakupu.
Na amazon.de je sicer poštnina nekje 5-10EUR, se ne spomnim natančno, pardon, izgleda, da 13EUR za tovrstno kramo.
Mogoče je to problem pri vašem sporu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

tikitoki ::

Tukaj te posnina pride cca. 12 EUR, ce kupis po polnoci in seveda uporabis dropbox.

Problem je, da eni sanjajo, da je bolj smiselno kupiti na bolhi za 150 EUR brez garancije. Pa stroske prevzema/testa,... itak ne upostevajo, to se uposteva zgolj pri nakupih novih komponent.

looser ::

Ja, razumem...
Je možno tudi to, da bolhi zaupajo bolj (ker so je bolj vajeni) ali pa zato, ker piše SLOVENSKO.
Ali pa to, ker lahko direktno reklamirajo (čeprav mogoče brez uspeha) direktno pri prodajalcu.
Svet ni tako enostaven, da bi lahko svoje izkušnje pripisal ostalim.
Malo premisleka o stališču drugega sogovorrnika, a ne, ne škodi.
Mogoče to dela razliko med uspešnimi in zagrenjenimi, ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

FlyingBee ::

A bo ta fotonski top sestavil s toliko crt monitorji?

maticb492 ::



Daj resno no wtf...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Papillon3 ::

Kaj je to za enga ....:))
Ima kup stvari...
http://www.bolha.com/uporabnik/go-digit...

FlyingBee ::

Sigurno pošilja po povzetju:-)

Papillon3 ::

Ne vem...sem ga kontaktiral-
Bom javil kaj bo zmislil ....

FlyingBee ::

maticb492 je izjavil:



Daj resno no wtf...

Če hočeš pokazati prijateljem, da imaš dve v pc, se 50 eur splača

Papillon3 je izjavil:

Ne vem...sem ga kontaktiral-
Bom javil kaj bo zmislil ....

Ne se pustiti

Zgodovina sprememb…

Papillon3 ::

Dvomim da bom kupil,me pa zanima v čem je štos..:))
Bom videl kaj bo rekel za račun itd..
Po moje mining..ker jih je kar nekaj na zalogi,.

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

optimist
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Papillon3 ::

Blinder je izjavil:

optimist


:)):)):))
Najmanj

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Papillon3 je izjavil:

Dvomim da bom kupil,me pa zanima v čem je štos..:))
Bom videl kaj bo rekel za račun itd..
Po moje mining..ker jih je kar nekaj na zalogi,.

Mah, ne, sigurno je nateg, sploh ni robe, verjetno. Poročaj.

Papillon3 ::

Hahahah...po prejetem mailu od njih so vsi oglasi čudežno odstranjeni...
Go D

Pozdravljeni,

Grafična kartica je nova, vakumsko zapakiran, garancija 36 mesecev.

Končna cena je 400€, vključno z DDV in stroškov poštnine (brezplačna dostava). Nahajamo se v Berlinu v Nemčiji. Plačilo bo opravljeno preko Amazon in dostava preko DHL ali UPS. 30-dnevna politika vračanja.

Cena je nižja kot običajno, zagotavljamo vam ugodno cenovno ponudbo v temu obdobju. Dostava je za vse izdelke brezplačna. Izdelki, ki so na zalogi bodo dostavljeni v roku 1 do 3 delovnih dni od datuma prejema nakazila. Izdelke bo dostavila zunanja dostavna služba (DHL ali UPS). Pred dostavo vas bodo kontaktirali na email ali na telefonsko številko.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.
Če imate še kakršnakoli vprašanja v zvezi z izdelki, s vprašanji plačila ali dostavo, vas prosimo, da se ponovno obrnete na nas.

Lep pozdrav / Mit freundlichen Grüßen / Best Regards
Sales Representative,
Sara Oehler

Go Digital Center GmbH
Usedomer Str. 24
13355 Berlin
Germany

Hours: Mon - Sun: 08am-8pm

Zgodovina sprememb…

maticb492 ::

"in se bom obrnil na Amazon"

Sales Representative,
Sara Oehler

Verjetno je bolha vse oglase izbrisala, ker "podjetjem" mislim da sploh ne dovoiljo zastonj oglasov.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

amacar ::

To ni podjetje, to je nateg. Takih tem (oz komentarjev) je bilo že 10+ na slo-techu, pa je folk očitno še vedno neumen in pada na isto foro.

Papillon3 ::

Sevexa da je nateg..:))

Pozdravljeni,

Transakcija bo izvedena prek Amazon Payments; način plačila je prek Paysafecard in ste zavarovani z garancijo A-to-z. S tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja, kajti šele po tem, ko boste prejeli paket in ga pregledali, bo Amazon sprostil denar za aparat na moj račun. S tem sva tako oba zaščitena.

Kartice paysafecard so najbolj razširjene predplačniške kartice v Sloveniji in so na voljo v vrednosti po 10, 25, 50 in 100 €. Paysafecard kartico lahko kupite po vsem svetu na 500.000 prodajnih mestih. To so npr. supermarketi, kioski ali bencinske črpalke. S paysafecard kartico lahko plačujete preko spleta tako enostavno in varno kot z gotovino. Pri plačevanju vam ni potrebno razkriti kreditne kartice oz. številko vašega bančnega računa ali ostalih osebnih podatkov.

Imate 30 dni časa, od dneva ko boste prejeli paket, da pregledate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga nam preprosto pošljete nazaj na naš naslov in vam v celoti povrnemo denar.

Papillon3 je izjavil:

Sevexa da je nateg..:))

Pozdravljeni,

Transakcija bo izvedena prek Amazon Payments; način plačila je prek Paysafecard in ste zavarovani z garancijo . Pri plačevanju vam ni potrebno razkriti kreditne kartice oz. številko vašega bančnega računa ali ostalih osebnih podatkov.

sto pošljete nazaj na


Mislim wtf...kaj vse se ne najde na netu...

Zgodovina sprememb…

sirotka ::

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Za 169 EUR dobis NOVO RX 580 GB 8 Gb iz DE.


Urlpls.


Nauci se uproabljati internet in ti ne bo treba za vsako malenkost drugim teziti.

Hint: verjetno najbolj omenjana spletna trgovina na tej strani.



Znam iskat in rezultati te postavljajo na laz.
Ce imas neke absurdne trditve, bi se spodobilo, da jih podkrepis. Ampak ja, nisem presenecen nad tvojim bluzenjem.


Ocitno si tolk nesposoben, da ne znas iskati. Se potem, k ti nekdo pove na kateri strani je:). Me psloh ne cudi, sem pricakoval.




Od kdaj oni spet pošiljajo v SLO?

Dr_M ::

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Za 169 EUR dobis NOVO RX 580 GB 8 Gb iz DE.


Urlpls.


Nauci se uproabljati internet in ti ne bo treba za vsako malenkost drugim teziti.

Hint: verjetno najbolj omenjana spletna trgovina na tej strani.



Znam iskat in rezultati te postavljajo na laz.
Ce imas neke absurdne trditve, bi se spodobilo, da jih podkrepis. Ampak ja, nisem presenecen nad tvojim bluzenjem.


Ocitno si tolk nesposoben, da ne znas iskati. Se potem, k ti nekdo pove na kateri strani je:). Me psloh ne cudi, sem pricakoval.




Aha, nekaj komadov v akciji.
Na ameriskem amazonu (posiljajo v slo) je bila vceraj rx 570 4gb $99, rx 570 8gb pa $119, pa se vedno ne trdim, da jo je moc dobit kar tako za tak denar.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SambaShare ::

Nekaj komadov? Tisto je omejitev na eno stranko. Za drobiž več sem za black friday kupil eno od XFX-a, zaloga je bila 500+. Če še s kom deliš mailbox poštnino, prideš zelo poceni skozi.

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Ta se vedno poskusa za 600 eur.


edit/ https://slo-tech.com/forum/t478106/p619...

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Od kdaj oni spet pošiljajo v SLO?



Sej ne, lahko pa placas simbolicnih ~25e in ti cheap&more posreduje paket.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

tikitoki ::

sirotka je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Za 169 EUR dobis NOVO RX 580 GB 8 Gb iz DE.


Urlpls.


Nauci se uproabljati internet in ti ne bo treba za vsako malenkost drugim teziti.

Hint: verjetno najbolj omenjana spletna trgovina na tej strani.



Znam iskat in rezultati te postavljajo na laz.
Ce imas neke absurdne trditve, bi se spodobilo, da jih podkrepis. Ampak ja, nisem presenecen nad tvojim bluzenjem.


Ocitno si tolk nesposoben, da ne znas iskati. Se potem, k ti nekdo pove na kateri strani je:). Me psloh ne cudi, sem pricakoval.




Od kdaj oni spet pošiljajo v SLO?


Od kar so se ljudje naucili uporabljati primerne posredniske firme.

Dr_M je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Za 169 EUR dobis NOVO RX 580 GB 8 Gb iz DE.


Urlpls.


Nauci se uproabljati internet in ti ne bo treba za vsako malenkost drugim teziti.

Hint: verjetno najbolj omenjana spletna trgovina na tej strani.



Znam iskat in rezultati te postavljajo na laz.
Ce imas neke absurdne trditve, bi se spodobilo, da jih podkrepis. Ampak ja, nisem presenecen nad tvojim bluzenjem.


Ocitno si tolk nesposoben, da ne znas iskati. Se potem, k ti nekdo pove na kateri strani je:). Me psloh ne cudi, sem pricakoval.




Aha, nekaj komadov v akciji.
Na ameriskem amazonu (posiljajo v slo) je bila vceraj rx 570 4gb $99, rx 570 8gb pa $119, pa se vedno ne trdim, da jo je moc dobit kar tako za tak denar.


Si pac idiot, ne morem pomagati:). Se posebaj, k notri privleces ameriske cene bez davka in ostalih stroskov s carinjenjem:). Pac, teslo brez primere.

SambaShare je izjavil:

Nekaj komadov? Tisto je omejitev na eno stranko. Za drobiž več sem za black friday kupil eno od XFX-a, zaloga je bila 500+. Če še s kom deliš mailbox poštnino, prideš zelo poceni skozi.


Tip je nesposoben in se funkcionalno nepismen. V tem primeru so imeli vsaj 100 komadov na voljo.
Njegovor preseravnja pa se nanasa na mojo trditev, da se ne splaca kupiti rudarske kartice brez garancije ze 150 EUR, k za malce vec dobis novo iz Nemcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

Pol se pa se laze, da te preposiljanje stane 25 EUR. Domnevam, da je sam nesposoben.

Dr_M ::

Ne sodi mene po sebi.

https://www.cheaperandmore.com
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Ampak kako malo je potrebno, da clovek pokaze vso svojo primitivnost. Tvoja starsa sta ziher ponosna na svoje vzgojne sposobnosti. Kje je bil durex takrat...?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

FlyingBee ::

Tiki se nekaj sili tukaj, sploh ga ne zanimajo te reči.

sirotka ::

tikitoki je izjavil:



Od kar so se ljudje naucili uporabljati primerne posredniske firme.



Vendar povprečen Janez tega ne uporablja, torej ne linkaj tujcev, ki ne pošiljajo v Slo, niso relevantni.

sirotka je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Od kar so se ljudje naucili uporabljati primerne posredniske firme.



Vendar povprečen Janez tega ne uporablja, torej ne linkaj tujcev, ki ne pošiljajo v Slo, niso relevantni.



p.s.
ne zmerjaj ljudi za bv :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

Dr_M ::

To je pac njegov primitiven karakter, ki se pokaze, ko je podrejenem polozaju, kot divja zver. Potem pa se svojo zagrenjenost projicira na druge, poleg tega laze in podtika.
Tko da dovolj zgubljanja casa s takimi zgubami.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

FlyingBee ::

Verjetno je le AMD fanboy.

tikitoki ::

Dr_M je izjavil:

Ne sodi mene po sebi.

https://www.cheaperandmore.com


Kot sem rekel, nesposobewn si. Tko, k ne znas najti ugodne ponudbe za GPU, si nesposoben najti ugodno ponudbo za preposiljanje.

Dr_M je izjavil:

Ampak kako malo je potrebno, da clovek pokaze vso svojo primitivnost. Tvoja starsa sta ziher ponosna na svoje vzgojne sposobnosti. Kje je bil durex takrat...?


Ce trdis bedarije in se neki preseravas zraven, ne pricakuj dobrega odziva.

sirotka je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Od kar so se ljudje naucili uporabljati primerne posredniske firme.



Vendar povprečen Janez tega ne uporablja, torej ne linkaj tujcev, ki ne pošiljajo v Slo, niso relevantni.

sirotka je izjavil:

tikitoki je izjavil:



Od kar so se ljudje naucili uporabljati primerne posredniske firme.



Vendar povprečen Janez tega ne uporablja, torej ne linkaj tujcev, ki ne pošiljajo v Slo, niso relevantni.



p.s.
ne zmerjaj ljudi za bv :)


Ljudje se hitro navadijo na nove stvari, ce se jim splaca.

imam ze veliko izkusnej z Dr_M in ne, nimam potrpkljenja za njegovo brezumno trolanje.

Dr_M je izjavil:

To je pac njegov primitiven karakter, ki se pokaze, ko je podrejenem polozaju, kot divja zver. Potem pa se svojo zagrenjenost projicira na druge, poleg tega laze in podtika.
Tko da dovolj zgubljanja casa s takimi zgubami.


Sej je bilo dokazano, da nimas pojma o cem govoris. Tko, da se nekaj repenciti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

FlyingBee ::

Očitno te je precej ujezilo, toliko typotov, da je groza.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: louser ()

NecroFlex ::

Uhh, what?
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Razen tega da je cena super previsoka, ima napisano da je notri Q9550, potem pa slika ''vizitke'' računalnika, kjer kaže E8500
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

MostWanted ::

NecroFlex je izjavil:

Uhh, what?
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Razen tega da je cena super previsoka, ima napisano da je notri Q9550, potem pa slika ''vizitke'' računalnika, kjer kaže E8500


vrhunski v letu 2019 :))

se vidi da je nategun. core duo 8500

Računalnik ima profesionalno nameščene in aktivirane Windowse

ka to pomeni, da jih je sam bill gates instaliru? :D

matobeli ::

Evo en "izjemen" popust:

https://brick.si/teme/lego-minifigures/...

Da ne bo pomote, gre se za eno lego figuro.

bajsibajsi ::

Zakaj bi nekdo zelel tole za 150 eur, ki je najverjetneje nek CN hybrid, ce je pa 6GB na voljo na Bolhi za 100 eur (enaka brez izhodov je na Bolhi za 100 eur)? Za 130 eur pa normalna z Mindfactory racunom.

NecroFlex ::

Zato ker se je potrudil da je gledal video in naredil enak super težak ''hack'' na driverjih da sprejmejo to grafo kot da je 1060 6gb, to je težko delo in vredno denarja ;)

Medtem dobiš iz kitajske take grafe z driverjem in kao ''garancijo'' za cca 70$. Ampak ja, neumnost.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Daliborg ::

bajsibajsi je izjavil:

Zakaj bi nekdo zelel tole za 150 eur, ki je najverjetneje nek CN hybrid, ce je pa 6GB na voljo na Bolhi za 100 eur (enaka brez izhodov je na Bolhi za 100 eur)? Za 130 eur pa normalna z Mindfactory racunom.

Sem prišel ravno zaradi tega sem. To je mining grafična.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

MihaK3 ::

NecroFlex je izjavil:

Uhh, what?
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Razen tega da je cena super previsoka, ima napisano da je notri Q9550, potem pa slika ''vizitke'' računalnika, kjer kaže E8500

LOL, E8500, vrhunski računalnik? 320€ :)):)) Tole je vredno 150€ in nič več

Machete ::

15€ in nič več
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MihaK3 ::

Jah no; 1050Ti je notri, 8gb ddr3, nov (če drži) 120gb ssd; nekaj malega je, ampak niti blizu postavljeni ceni :|

Papillon3 ::


40€ pa še to je preveč

FlyingBee ::

nanoxia ohišje mu je previsoko, še dobro, da si ne more vsak privoščiti metra
««
262 / 315
»»