» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
234 / 315
»»

DeusB ::

NecroFlex je izjavil:

To je isto kot bi reku da če se ti malo pred koncem garancije recimo grafična pokvari pa ti jo zamenjajo, da dobiš na novo 3 leta garancije...


Točno tako je. Če to jo zamenjajo za NOVO je garancija za NOVO. Če ti pa popravijo staro, je pa garancija stare.

GupeM ::

DeusB je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

To je isto kot bi reku da če se ti malo pred koncem garancije recimo grafična pokvari pa ti jo zamenjajo, da dobiš na novo 3 leta garancije...


Točno tako je. Če to jo zamenjajo za NOVO je garancija za NOVO. Če ti pa popravijo staro, je pa garancija stare.

^Tako. Če ti menjajo bistven del nekega aparata, pa začne za tisti del garancija od začetka, za preostali del pa ne. Recimo, da ti zamenjajo matično v telefonu. Kamera, display, baterija, ... vse ima še staro garancijo, za novo matično pa dobiš novo leto ali dve garancije.

meho7 ::



:)):D:O

D3m ::

Posledica Meltdown in Specterja. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Alien123 ::

meho7 je izjavil:



:)):D:O


Majster..
Jaz sem dobil pred dvema letoma pa pol i7 4790, matično, pa 8gb rama za 300€

dolenc ::

V štacuno greš pa za isti keš pobereš hitrejši procesor, plato zanj pa še mal ti ostane

Predator X ::

dolenc je izjavil:

V štacuno greš pa za isti keš pobereš hitrejši procesor, plato zanj pa še mal ti ostane


za 56EUR več
https://www.mindfactory.de/product_info...
ali za 100EUR manj i5 8400 oziroma 50EUR manj i5 8600K

Zgodovina sprememb…

NecroFlex ::

Še pred pol leta sem v trgovinah videl da se je 4790K nov prodajal po 390€ 8-O kar mi res ni jasno
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

meho7 ::

next3steps ::

Preprodajalec brez registrirane dejavnosti

Dejan99 ::

D3m je izjavil:

Posledica Meltdown in Specterja. :))

Jap, bolha kar naenkrat polna teh cpu-jev, zadnje dobre pol leta pa tudi enega i7 haswella na spregled (vsaj kolikor sem spremljal). Cene so pa... "premium".

Predator X ::



neverjetno!!!
Seprav, 300EUR za proc 120EUR za plato in 100EUR za ram?

Zgodovina sprememb…

Filip8 ::

Predator X je izjavil:



neverjetno!!!
Seprav, 300EUR za proc 120EUR za plato in 100EUR za ram?


za njegovo opravičilo se mi zdi, da je na forumu našel nekoga, ki je tako ocenil to..

NecroFlex ::

Filip8 je izjavil:

Predator X je izjavil:



neverjetno!!!
Seprav, 300EUR za proc 120EUR za plato in 100EUR za ram?


za njegovo opravičilo se mi zdi, da je na forumu našel nekoga, ki je tako ocenil to..

http://prntscr.com/hwsl34

Yup, he did
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Predator X ::

200€ proc 80€ plata 80€ dram.

meho7 ::

NecroFlex je izjavil:

Filip8 je izjavil:

Predator X je izjavil:



neverjetno!!!
Seprav, 300EUR za proc 120EUR za plato in 100EUR za ram?


za njegovo opravičilo se mi zdi, da je na forumu našel nekoga, ki je tako ocenil to..

http://prntscr.com/hwsl34

Yup, he did

lol :))
A novi so se prodajal po 310-320 pri Hardwareversand septembra 2014
http://web.archive.org/web/201410081921...
Za ceno novega prodaja rabljeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Master_Yoda ::

Heh GTX 1080 za 550 eur, medtem ko so nove od 530 dalje ....

DarwiN ::

Nova MSI GamingX je pri nas ~650, v Nemčiji pa ~600, tko da to spet ni bil smešen/predrag oglas, še posebej, ker se pričakuje, da prodajalec še malo spusti ceno.. Malo pazite, preden koga po krivem obtožite, tako kot so mene zgoraj, medtem ko so ponudbe kar deževale in bi lahko prodal 10 kartic. Še posebej to velja danes za gpuje, kjer cene rastejo in je več povpraševanja kot ponudbe.

Poleg tega prodajamo v Sloveniji, zato je treba primerjat s slovenskimi cenami. Oziroma, slotechovci večinoma res kupujemo po nemških cenah, medtem ko bolhači praviloma po slovenskih. Najbrž zato tudi sam nisem dobil nobene ponudbe na slotechu, medtem ko na bolhi polno zanimanja.

Anyway, oglas je že umaknjen. Očitno je tip takoj prodal, po pričakovanju.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Alien123 ::

Kaj sem te po krivem obtožil.. normalno ceno daj pa je..

NecroFlex ::

DarwiN je izjavil:

Nova MSI GamingX je pri nas ~650, v Nemčiji pa ~600, tko da to spet ni bil smešen/predrag oglas, še posebej, ker se pričakuje, da prodajalec še malo spusti ceno.. Malo pazite, preden koga po krivem obtožite, tako kot so mene zgoraj, medtem ko so ponudbe kar deževale in bi lahko prodal 10 kartic. Še posebej to velja danes za gpuje, kjer cene rastejo in je več povpraševanja kot ponudbe.

Poleg tega prodajamo v Sloveniji, zato je treba primerjat s slovenskimi cenami. Oziroma, slotechovci večinoma res kupujemo po nemških cenah, medtem ko bolhači praviloma po slovenskih. Najbrž zato tudi sam nisem dobil nobene ponudbe na slotechu, medtem ko na bolhi polno zanimanja.

Anyway, oglas je že umaknjen. Očitno je tip takoj prodal, po pričakovanju.

Zato ker na slotech imajo ljudje možgane pa vejo koliko je kaj vredno, na bolhi pa ljudje kupujejo še C2D sisteme za 150€...

Ti si imel srečo da si polno ovc našel, ker če specifično tvojo kartico gledamo se prodaja nova po 190€, če umakneš DDV je to slabe 160€, daš na 150€ zato da ne izgleda da preprodajaš pa imaš. Gledano da tebi naj bi ''deževale'' ponudbe, ker sem za 180€ prodajal novo 1060 3GB pa sem dobil slabe 6 sporočil, 4 od teh so bili minerji ki so hoteli vedeti od koga ram čipe im kartica, druga dva sta pa komplicirala nekaj pa iz štajerskega konca bila in nista po pošti hotela vzeti...Tako da nisi bil po krivem obtožen.

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...
Zdaj ne vem če si to ti morda, vendar vem da mi jo je tale hotel za 200€ prodati, medtem ko je nova iz trgovine 190€...še prej jo je pa za 210€ imel gor...
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

DarwiN ::

Alien123 je izjavil:

Kaj sem te po krivem obtožil.. normalno ceno daj pa je..

That's the point. Cena je bila normalna. ~10% pod ceno v trgovini in odprto na pogajanje, kar je za trenutno stanje grafičnih povsem primerno. Nazadnje sem eno prodal za 160, drugo pa za 170. Pač ne poznaš trenutnih razmer na trgu kartic in mešaš novo/rabljeno.

@Necroflex, tole na bolhi ni moj oglas. Glede tvoje kartice. ~200€ bi moral dobit, čeprav je mini, katerih nima nihče rad.

Tako da nisi bil po krivem obtožen.

Poln nabiralnik povpraševanj na bolhi proves you wrong!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

dolenc ::

Benti te haswell sistemi, že en tretji-četrti v par dneh :D. Zgleda so bol k vino

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

krenpac ::

Sardine? Resno? :))

Machete ::

Jaz mam en fascikel vseh možnih embalažnih nalepk in nesestavljene škatle za te sardine (in ostale iz te dobe), če koga zanima. Mint.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NejcSSD ::

Jaz mam Colgate iz leta 1973. Original še zapakiran. Zgleda bo treba dat na bolho.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

scipascapa ::

itaq, prodajte, nekdo bo že vzel...ali ebay.

zavajon ::

esata bracket
Prodajalec je LAST PRICE :)

kixs ::

Master_Yoda ::

DarwiN je izjavil:

Nova MSI GamingX je pri nas ~650, v Nemčiji pa ~600, tko da to spet ni bil smešen/predrag oglas, še posebej, ker se pričakuje, da prodajalec še malo spusti ceno.. Malo pazite, preden koga po krivem obtožite, tako kot so mene zgoraj, medtem ko so ponudbe kar deževale in bi lahko prodal 10 kartic. Še posebej to velja danes za gpuje, kjer cene rastejo in je več povpraševanja kot ponudbe.

Poleg tega prodajamo v Sloveniji, zato je treba primerjat s slovenskimi cenami. Oziroma, slotechovci večinoma res kupujemo po nemških cenah, medtem ko bolhači praviloma po slovenskih. Najbrž zato tudi sam nisem dobil nobene ponudbe na slotechu, medtem ko na bolhi polno zanimanja.

Anyway, oglas je že umaknjen. Očitno je tip takoj prodal, po pričakovanju.


Nisem sicer primerjal specificne kartice - MSI Gaming X, ampak z drugimi 1080. In cene so se takrat na mindfactory zacele z 520 EUR....

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

gddr85 ::

x2 cena, noice :))

Vesoljci ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Ful dobre specifikacije.Dobr je to skup nametu.

NecroFlex ::

To ni edini tak računalnik k ga prodaja, vse nejgove zadeve so in drage in kr neki skupaj nametane, sploh ne vem če je on res trgovina ali samo nek štos.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

DarwiN ::

Referenčna Sapphire RX Vega 64 brez garancije za 1200€.

Avstralska gripa je očitno udarila tudi v Sloveniji. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Baja ::

lol, za to dobiš skoraj dve novi

111111111111 ::

Baja je izjavil:

lol, za to dobiš skoraj dve novi

Saj v tem je problem, da jih ne dobiš. :) Vse je pobrano, od tod so take cvetke, mogoče mu pa rata najdet norca. :D

Baja ::

postaviš se v vrsto pa jih dobiš ;)

Predator X ::



@darvin zagrabi tole, 20EUR manj kot v nemčiji (3%) pa 9,5 let garancije. Mogoče je pa božiček kot si ti in ti bo poštnino častil.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

A fino pece, ko nekomu rata prodat po tapravi ceni?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DarwiN ::

Predator, izkazuješ iz dneva v dan, da si idiot prve klase. Jaz sem prodajal novo, zelo iskano kartico, ~10-15% pod ceno. In ti potem s strawmanom to primerjaš s tem neumnim fishing oglasom rabljene kartice, ki so jo tako rekoč umaknili iz prodaje zaradi pomanjkanja zalog, nima nikjer realne cene in je izredno malo zanimanja zanjo.

Do nadaljnjega si na ignore.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

next3steps ::

DarwiN je izjavil:

Predator, izkazuješ iz dneva v dan, da si idiot prve klase. Jaz sem prodajal novo, zelo iskano kartico, ~10-15% pod ceno. In ti potem s strawmanom to primerjaš s tem neumnim fishing oglasom rabljene kartice, ki so jo tako rekoč umaknili iz prodaje zaradi pomanjkanja zalog, nima nikjer realne cene in je izredno malo zanimanja zanjo.

Do nadaljnjega si na ignore.

Moja 1070Ti ni vredna več kot 400 eur. Mudel prodaja še slabšo za več.
Idioti ste vi, ki ne znate oceniti in se pogajati.
Ti pa z veseljem prodam po 600 eur, če jo želiš.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

DarwiN je izjavil:

Predator, izkazuješ iz dneva v dan, da si idiot prve klase. Jaz sem prodajal novo, zelo iskano kartico, ~10-15% pod ceno. In ti potem s strawmanom to primerjaš s tem neumnim fishing oglasom rabljene kartice, ki so jo tako rekoč umaknili iz prodaje zaradi pomanjkanja zalog, nima nikjer realne cene in je izredno malo zanimanja zanjo.

Do nadaljnjega si na ignore.


Kaj si prodal?
tvoja cena je bila 170€ v nemčiji je bilo 172€.

DarwiN ::

Predator X ::

DarwiN je izjavil:



Očitno...

FireSnake ::

Predator X je izjavil:



neverjetno!!!
Seprav, 300EUR za proc 120EUR za plato in 100EUR za ram?



Kot so ti zgoraj povedali: idiot prve klase.
Zadeva je pa že zdavnaj prodana. Torej, zakaj bi dal ceneje?

Če ti ne znaš, ne rabiš bit nevoščljiv.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DarwiN ::

Predator X je izjavil:

Očitno...



Nadaljuj po poti samoodkrivanja in boš mogoče naposled le identificiral lastno laž.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

NecroFlex ::

Predator X je izjavil:


Kaj si prodal?
tvoja cena je bila 170€ v nemčiji je bilo 172€.

Samo moraš računati 15€ poštnine in par dni čakanja!

V Slo se je pa takrat kakor sem gledal po 190€ prodajala nova, daš DDV stran pa maš okol 150€, aka 20€ profita na njegovi strani.

Kot so ti zgoraj povedali: idiot prve klase.
Zadeva je pa že zdavnaj prodana. Torej, zakaj bi dal ceneje?

Če ti ne znaš, ne rabiš bit nevoščljiv.

Na SloTech is to za 520€ prodal?
Na SloTech?
Za 520€?

GG, SloTech je postal Bolha...pač bravo da si prodal samo da si tukaj prodal mi je bolj smešno ;((
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

FireSnake ::

Ne vem, kje je kupec videl oglas (ker je bil tudi na bolhi).

Pa spustil sem ceno za eno malenkost.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
234 / 315
»»