» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
153 / 315
»»

opeter ::

111111111111 je izjavil:

opeter je izjavil:

Kakor za koga ... jaz recimo ne bi kupil kuhinjsko opremo za 10k+, isto velja za kopalnico ipd. Meni so to prostori za vsakdanjo uporabo, ne pa okras oz. da se baham pred "kolegi in sorodniki".


Odvisno koliko metrov kuhinje imaš. Če pa v opremo kuhinje šteješ tla, belo tehniko in stene, si hitro čez 10+ pa se ne rabiš ravno hvalit z drago kuhinjo.


Z napisanim se seveda strinjam, samo hočem povedat, da recimo brez bele tehnike se v akcijah/razprodajah* da kupit celotno novo kuhinjsko pohištvo do vključno 2000 EUR (npr. Lesnina, Rutar itn.).

*Lanski ali starejši modeli oz. razstavljeni

Osnovne kuhinjske bloke pa za še manj:
http://www.xxxlesnina.si/izdelki/iskanj...

Vse pa je odvisno od tega, kako zahteven si oz. kaj sploh hočeš. Kdor pač z majhnim ni zadovoljen ...
Nadpovprečna oz. luksuzna kuhinja/kuhinjska oprema iz tebe še ne bo naredila (dobrega) kuharja.

Sem že močno off-topic, bom zaključil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Kaj ::

Sem bil podobnega mnenja tudi sam. In zato kupil kuhunjo za 1500EUR v Rutarju. Po enem letu je začel odstopati tisti bel trak na dnu ob strani na stenskih omaricah, ker so blizu indukcije (zaradi pare) in pokončna izvlečna omara pri hladilniku se je hitro povesila. Garancija seveda tega ne pokriva, KER SEM SAM MONTIRAL, JEBEMTI.
Plus šele pred kratkim sem opazil, da je priložen hladilnik energijskega razreda B, kar se verjetno pozna na računu.

Skratka, kuhinja za 20000EUR je nepotrebno preseravanje, razen če imaš marmornat pult in podobne kvalitetne dele, po drugi strani pa je treba biti previden pri takilih pocen kuhinjah, ker je vse skup bolj cigansko zlepljeno, če ne še kaj drugega.

Se oproscam za offtopic. A če bo kdo hotel tisto hišo solidno dokončati, ga bo še veliko stalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Frufru ::

Kaj je izjavil:

v Rutarju.


Vidiš tukaj je tvoj problem.
Tako Rutar kot Harvey Norman prodajata sranj* od sranj*. Še posebej pri cenah, ki jih imata.
Do sedaj je še vso pohištvo, kar sem ga kupil pri njiju, imelo napako ali pa je v krajšem času začelo odpovedovati. Znanci imajo podobne izkušnje. Še posebej kar se tiče kuhinj, ki so veliko v uporabi in se napake začnejo kazati toliko prej.
Na splošno pa je tako kvaliteta pohištva vsako leto slabša. Zato sem začel delati lastno pohištvo in ne morem biti srečnješi.

Da pa ne bom čisto off topic:
http://www.nepremicnine.net/nepremicnin...

600k III. gradbena faza . Sicer 12k m2 zemljišča, vendar je na slabi lokaciji in delno neuporabno zaradi ribnika.

opeter ::

Kaj je izjavil:

Sem bil podobnega mnenja tudi sam. In zato kupil kuhunjo za 1500EUR v Rutarju. Po enem letu je začel odstopati tisti bel trak na dnu ob strani na stenskih omaricah, ker so blizu indukcije (zaradi pare) in pokončna izvlečna omara pri hladilniku se je hitro povesila. Garancija seveda tega ne pokriva, KER SEM SAM MONTIRAL, JEBEMTI.
Plus šele pred kratkim sem opazil, da je priložen hladilnik energijskega razreda B, kar se verjetno pozna na računu.

Skratka, kuhinja za 20000EUR je nepotrebno preseravanje, razen če imaš marmornat pult in podobne kvalitetne dele, po drugi strani pa je treba biti previden pri takilih pocen kuhinjah, ker je vse skup bolj cigansko zlepljeno, če ne še kaj drugega.

Se oproscam za offtopic. A če bo kdo hotel tisto hišo solidno dokončati, ga bo še veliko stalo.


Še nikoli v življenju nisem kupil ničesar, kar ne bi moral sam naknadno modificirati in/ali popraviti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Karton4 ::

Resno? 6970 2GB za 120€?
Teden nazaj sem komaj prodal svojo za 65€, res nevem kaj si zdej drugi mislijo, lel

Robi :P ::

Karton4 je izjavil:

Resno? 6970 2GB za 120€?
Teden nazaj sem komaj prodal svojo za 65€, res nevem kaj si zdej drugi mislijo, lel

In zdej boli ker jo js prodajam za več? :D Sicer pa nikjer ne piše da je to zadnja cena. Tvoja pa predividevam da je bla refernčna...

Dr_M ::

Po tvoje je ta hladilnik vreden 60e?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Robi :P ::

Dr_M je izjavil:

Po tvoje je ta hladilnik vreden 60e?

A je cena zadnja? :D A koga silim da jo more kupi? :P Začetna cena se vedno postavi višja ker itak usak zbija a vi res nikol niste nč prodajal al date use za šenk ker so vam tastari kupil in se vam jebe kolk dobite ker bo itak plus za vas?

SuperVeloce ::

Zbija se? Ja mulci in čudaki zbijajo. Pri večini normalnih kupcev se potrebuje 10-20% rezerve max. Če postaviš normalno ceno, se tudi brez zbijanja proda, sem že veliko komponent tako prodal. S takšno ceno kvečjemu loviš nevedneža, ki se bo nasral in plačal precej več, kot je zadeva vredna. V računalništvu precej pogosta zadeva
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Frufru ::

Robi :P je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Po tvoje je ta hladilnik vreden 60e?

A je cena zadnja? :D A koga silim da jo more kupi? :P Začetna cena se vedno postavi višja ker itak usak zbija a vi res nikol niste nč prodajal al date use za šenk ker so vam tastari kupil in se vam jebe kolk dobite ker bo itak plus za vas?


A zato si jo imel še včeraj na Bolhi za 140€? :)):))
Normalna "pogajalska" cena za to kartico bi bila MAXIMALNO 80€. Potem se lahko z kupcem pogajaš za kakšnih 60-70€, oziroma mogoče celo prodaš za 80€.
Trenutna cena je bolana in z njo ne boš pritegnil resnega/pametnega kupca. Iz lastnih izkušenj ti povem, da če je cena realna ti nihče ne zbija in običajno prodaš v roku dneva ali dveh.
Če pa misliš, da je sedaj vredna nevem kake €, ker imaš montiran ta hladnilnik si povsem izven stika z resničnostjo.

Robi :P ::

Cena na bolhi je ze popravljena. Ostalo sm obrazlzu kak je s ceno in se mi ne da vec ukvarjat ce ma kdo namen kupit naj piše se bomo zmenl kak in kako. Vsi ostali obvoz. Za večino tuki je pa itak normalna cena taka kot bi dal zanjo dinos + da jo se pripeljem in vgradim ter nalozim driverje :D

Dr_M ::

Sej glede na to, da bo sla ta graficna kmalu pod legacy in bo ostala brez driverjev, bo res samo se za na dinos.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::




En preprodajalec, ki bi rad napol zastonj telefone.
Btw, od kdaj so telefoni vakuumsko pakirani?
Ce ne drugega, so odprti zato, da se garancija potrdi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

nesposobn diler pač
#brezpodpisa

amacar ::

Zakaj bi moral telefon odpreti za potrjevanje garancije? Sicer pa iphoni so od zunaj vakuumsko zapakirani. Dilercek pa ponavlja oglas vsak drugi dan, ceprav tu pa tam spodaj napise da telefoni niso za preprodajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Dr_M ::

Zdele sem si pogledal par iphone unboxing filmov na youtune in noben ni bil vakuumsko zapakiran.
Nevem kako drugje garancijo potrjujejo, ampak pri nasih operaterjih skatlo odprejo, da potrdijo garancijski kartoncek.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

technolog ::



Je preterov za cirka 400%.

tor2 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
20" lcd iz 2008 je vreden 30e, torej je pc ocenjen cca 70 preveč.

urli ::

Ne morem, da ne bi :P Zdaj pa rečite ali je to primeren oglas za iskanje kadra? Ne vem no, bi lahk tut lepše zapisali. Moje mnenje...

https://slo-tech.com/delo/986

Ekipa projekta je kul, na prvem mestu nam je pozitivna klima med sodelavci, nimamo prepotentnežev*, nesposobnežev, ki so na položajih, ki jim niso kos in ostalih karikatur, ki jih najdete v večini slovenskih podjetij.


Kdo so oni, da so tako žaljivi do ostalih? Ne vem no... men se tak oglas pač ne zdi primeren.

*s tem zapisom kažejo, da so točno to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

shadeX ::

Zakaj mi deluje človek, ki je napisal ta oglas sam izjemno prepotenten? Se strinjam, da to ni nivoju profesionalnosti.

Kakšni bi bili šele odnosi v firmi pri takem šefu. Po oglasu sodeč išče perfekcionista, ki bo že prvi dan znal vse. Takega delodajalca, bi jaz milo rečeno nekam poslal.

urli ::

Da ni to slučajno sestavil oni Invictus :)) Imam občutek, da je točno tak kaliber. Pa verjetno je to še light verzija tega, kar si zares misli in kar bi želel zapisati, a kljub veliki skušnjavi ne more, ker ve, da bi vse skupaj izpadlo še bolj neprofesionalno kot itak že je :D

Če pa res iščejo top of top stručkota, bi pa zapisali, da je plača 2500EUR-3000EUR neto. Z žalitvami bi nam pa lahko prihranili...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

shadeX ::

Raje mam 1k € plače pa normalne odnose s šefi/sodelavci, kot pa 3k in so odnosi na psu. Za delo kot ga pa on ponuja je 3k minimum. Če že hočejo takega, ki bo prvi dan znal vse.

Uglavnem večerja ki sem jo pravkar pojedel je bila sicer odlična ampak ob prebiranju takih oglasov mi jo želodec kar potiska navzgor.

Machete ::

Tale more zmanjšat debelino lajn belga.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

shadeX ::

Nekdo bo pa dobro zaslužil...

Frufru ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Prodam rabljeni in odlično ohranjeni osebni računalnik, ki je primeren za zahtevna opravila, kot so delo z dokumenti, brskanje po spletu, gledanje filmov in slik, poslušanje glasbe ter igranje iger. :|
DOPLAČILA: Grafična kartica Gigabyte Geforce GTX 670 za 170€, ali Gigabyte Geforce GTX 460 za 80€. :))

Buggy ::

wtf...1400€ za tole neuravnotezeno sestavo brez pomena?

Procesor: INTEL Core i5 4690 3.5GHz 6MB BOX LGA1150
Matična plošča: ASUS MAXIMUS VII RANGER
Napajalnik: Corsair RM 750W
Grafična kartica: MSI GTX 960 GAMING 4G PCIe
Pomnilnik RAM: CORSAIR Vengeance Pro 16GB
HDD: WD WD1003FZEX 1TB 7.2/64M/S600 Black Edition
Ohišje: CORSAIR Obsidian 650D
Vodno hlajenje za CPU: Fractal Design Kelvin S24
Microsoft windows 10 pro

hojnikb ::

skup nametano.

Pa še ssdja ni
#brezpodpisa

Dr_M ::

Ok, cena je ubijalska, pa SSD manjka. Kaj je pa drugace narobe s tem compom?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

logit ::

70 evrov za razbitega Galaxy Ace S5(!)830. Samo resni!!!

hojnikb ::

60e za galaxy ace ?
Daš še mal zram pa maš precej precej bolšega one x...
#brezpodpisa

shadeX ::

2 leti nazaj sem kupil Ace-a (sicer v malo slabšem stanju - podrsan, ampak popolnoma delujoč), za 20EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

_geek_ ::

Buggy je izjavil:

wtf...1400€ za tole neuravnotezeno sestavo brez pomena?

Procesor: INTEL Core i5 4690 3.5GHz 6MB BOX LGA1150
Matična plošča: ASUS MAXIMUS VII RANGER
Napajalnik: Corsair RM 750W
Grafična kartica: MSI GTX 960 GAMING 4G PCIe
Pomnilnik RAM: CORSAIR Vengeance Pro 16GB
HDD: WD WD1003FZEX 1TB 7.2/64M/S600 Black Edition
Ohišje: CORSAIR Obsidian 650D
Vodno hlajenje za CPU: Fractal Design Kelvin S24
Microsoft windows 10 pro


Ampak naslov oglasa je tudi pravi biser:

The Player ::

Afera prodaje diplom se vrača.

ziga1990 ::

The Player je izjavil:

Afera prodaje diplom se vrača.



če tole vidi kaka napačna uradna oseba bo plačal še kaj več kokr pa samo hrano in položnice
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

tor2 ::

Tole pisanje je bolj parodija na Slo šolski sistem kot kaj drugega, ko avtor kljub izobrazbi ne dobi primerne službe.
btw, nihče mu ne brati, da pri razpisu pozabi omeniti, da je dipl inž grafične tehnike, če misli, da bo tako kaj več uspeha.

ziga
Prodajajo se diplome **po željah naročnika**.To je po zakonodaji kaznivo.
http://www.24ur.com/novice/slovenija/pr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tor2 ()

ziga1990 ::

tor2 vem sej zato pravim, da če tole vidi kaka napačna uradna oseba bo plačal še kaj več
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

tor2 ::

Na kaj iz zakonodaje opiraš svojo trditev ?

ziga1990 ::

če ne veš je prodaja diplom prepovedana
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

tor2 ::

Zakaj bi kdorkoli hotel kupiti tvojo (neuporabno) diplomsko nalogo ?
O tem je govora, ne o pisanju diplomske naloge za nekoga drugega v zameno za eur.

V čitalnici NTF hranijo 1 izvod.
http://cobiss.izum.si/scripts/cobiss?co...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tor2 ()

Machete ::

Aja? Lahko linkaš ta člen zakonodaje, ki prepoveduje prodajo vezane diplome xy osebe?
Saj tudi ljudi ni dovoljeno prodajat, pa ni šel še nihče igrat klavir, zaradi 'smešnih' oglasov, da prodajajo svojo ženo itd..
Namen in kontekst nekega dejanja ima veliko težo v sodnih procesih. To bo kak pravnik razložil podrobneje, če se oglasi tu za par vrstic.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Tomi ::

shadeX je izjavil:

Prodaja diplomo

Ta oglas ne spada med smešne, ampak med oglase, ki prikazujejo kruto realnost slovenskega trga dela. In če ga še kdo ne razume, je parodija, kritika in realen opis stanja mladih diplomantov, vse v enem zapisu.
metrodusa.blogspot.com

shadeX ::

Vem, se dobro zavedam tega. Se sicer opravičujem ker nisem dopisal: "Oglas ni smešen niti predrag, ampak je zanimiv, nevsakdanji".

lonewolf_ ::

kvaliteten psu, hah
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Crossfire ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/moni...
Če nuca kdo potrebne kabliče...

ajfon ::

Leprechaun ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Prodam gaming računalnik z lahkoto se kosa z i7 3770K, GTA 5 deluje brez problema photoshop in ostalo tudi brez problema v računalniku je

PROCESOR: Intel core 2 quad Q8200
GRAFIKA: AMD Radeon HD 5770, stara cca 1,5leta
DISK: WD GREEN 500gb, star 5mesecov
RAM 2X 2GB
NAPAJALNIK 450W
WINDOWS; WINDOWS 10 ORIGINAL

Trenutno je računalnik očiščen ter pripravljen za uporabo, procesor ter grafika nista bila nikoli navita, samo grafična je vredna 100EUR ker je bila nova okoli 200e, prodam ugodno, okolica Domžal

klici samo na 040/841/383



Optimist, za cel računalnik mogoče dobi 100EUR, grafična je vredna cc 20EUR.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

lol, 5770 za 100e :)))
#brezpodpisa

maticb492 ::

hojnikb je izjavil:

lol, 5770 za 100e :)))



Ta tip je stuck in 2010 lol :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

broken/link ::

saj je napisal da proda ugodno. to verjetno pomeni za cca 100eur :)
««
153 / 315
»»