» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
257 / 315
»»

MihaK3 ::

:)) :)) :)) http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...
 .

.


[http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf... ..]

"Rabljena 3 leta za rudarjenje kriptovalut.
Na vprašanja ali je kartica iz Kitajske in ali je fake ne odgovarjam. Kupujete kartico za 40Eur in ne za +150Eur.

Kartica je delujoča. Na slikah performance."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MihaK3 ()

Dr_M ::

Seveda je fake, ni niti 40e vredna. Ce je s tem minal, ni kej prevec zasluzil, niti stroma ni pokril.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

louser ::

tikitoki je izjavil:

Tudi mene je zmotali ta trditev. Mogoce pa ima original racun in veljavno garancijo, da lahko potrdi svoje navedbe.

Minal je, sočasno izvajal dejavnost brez, da bi le-ta bila registrirana, nato pa še želi prodajati kot novo? Ha? Haha!

MihaK3 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

"Prodam odlično ohranjeno grafično kartico Nvidia 9600 GT. Kupljena je bila 3 leta nazaj, deluje kot mora.
Cena je 30 EUR + poštnina, osebni prevzem pa je možen v Tržiču."
:)) Na 7 let podlage mogoče

NecroFlex ::

Mislim saj ni napisal da je 3 leta nazaj jo kupil novo ;)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

MihaK3 ::

Vem, zato sem pa napisal da na 7 let podlage, vseeno je debilno in zavajajoče pisati, kdaj si jo ti kupil, da o ceni sploh ne govorimo

FlyingBee ::

Dobro je nekako zavil tako, da se zdi kot, da ni bila 1060 tudi v mining rigu.

Zgodovina sprememb…

s1m0n ::

Čisto vsak s katerim sem preko bolhe stopil v stik za 1060 je zanikal, da jo je uporabljal za mining le, da je občasno igral igrice :)

MihaK3 ::

FlyingBee je izjavil:

Dobro je nekako zavil tako, da se zdi kot, da ni bila 1060 tudi v mining rigu.



Recimo da mu damo nekaj malega možnosti, da napisano drži, ker vsaj za 970-ke vem da je bila Gigabyte G1 med najdražjimi verzijami če ne prav najdražja in če je pri 1060-kah podobno, se definitivno ne bi splačala za mining. Pa tudi, če bi hotel prikriti mining uporabo, bi bilo bolje da mininga v oglasu sploh ne bi uporabljal. Seveda pa lahko gre po drugi strani za double bluff ravno v tem smislu, torej da bojo ljudje mislili, da ne bo nihče tako neumen, da bi na tak način to prikrival... :D

jero_no1 ::

2GB RAMa za prenosnik 15€???
Na bolhi so kolikor sem na hitro pogledal od 4€ dalje...

tikitoki ::



RTX 2070 iz nemcije se zacne pr 520 EUR, ta optimist pa mislis, da bo za rabljen GTX 1080 dobil 450:)

FlyingBee ::

Nove 1080 in 1080ti bodo v DE močno padle, samo manj zaloge morajo imeti.

Dr_M ::

Nic na kaze na tako situacijo. Ti se se rabljene drazijo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

Pocakaj black friday. Sem preprican, da bo to leto veliko zelo ugodnih ponudb GPUjev. Ze sedaj lahko dobis RX 580 pod 180 EUR.

NVIDIA tudi ne bo mogla riniti z glavo skozi zid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Alien123 ::

čakam da cena pade 2080ki, decembra bi lahko malo :D

Machete ::

Čakam da pride 7080Ti..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

Alien123 je izjavil:

čakam da cena pade 2080ki, decembra bi lahko malo :D


Pomoje bo cena padla, ko se znebijo zaloge pascalov. GLede nato, da ne vemo kako velika je, lahko samo ugibamo.

NecroFlex ::



In seveda moderatorji ne naredijo nič, tipično.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

FlyingBee ::

Saj je dal ceno, želi pa po dogovoru. V pravilih je okvirna cena nujna, ne bi pa 1 eur štel kot okvirno ceno.

Ijus ::

pa 1€ je dal ker pač nekaj mora dat. sej na bolhi majo tud iste cene 1€ če gre za dogovor - blo je tko včasih, ko bolha še ni bila tako GUI napredna.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Machete ::



Kar dobra cena.











Za 1080.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FlyingBee ::

Poizkušajo, ker zaenkrat je še vedno v De kar konkretna cena, ko bo razprodaja pa za tiste, ki gledajo tujino, ni šanš, da bi jim s takimi cenami kaj prodal.

tikitoki ::

Ze sedaj raje kupis nov GTX 1070 ti. V casu rudarjenja je nakup GPUja bolj tvegan, kot je normalno.

matobeli ::

Še ena cvetka, predvsem odebeljeni del:

Gamming PC i3-7100, GTX 1060 6gb,Thermaltake ohišje
Prodaja se gamingPC (price vs performance), vsi ki se malo spoznate veste, da je tale i3 še vedno odličen za igric, sploh v povezavi z gigabyte gtx 1060OC 6gb. Zelo zmogljiv napajalnik, novo zamenjan ssd 240GB in hdd disk 500GB. Top gamming plata ASUS ROG STRIX B250F. Kington RAM 8gb (opcija tudi 16GB z doplačilom). Vse skupaj je vgrajeno v Thermaltake ohišje Chaser.. ki ima odličen sistem hlajenja z kar 5 ventilatorji (2zgoraj, 1 spreda, 1 zadaj, en stranski) Z lepo modro osvetlitvijo, svoje pa dodajo tudi ledice na plati in moder ventilator napajlnika.
Vse slike in podrobnosti oglasa lahko najdete tudi na bolhi: http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...


Poleg ugodne cene bi se rad losal tudi "Pentiuma".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

MihaK3 ::

Na mimovrste je videl tole ceno:
https://www.mimovrste.com/procesorji/in...
pa je dobil idejo :))

KAVINSKY ::

Pa naj še en reče, da imajo golfi zlatarske cene

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Dr_M ::

Eh, ko bo zadnji golf crknil, se bo ta se vozil. Ce ga ne bo razbil prej.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Alien123 ::

Dr_M je izjavil:

Eh, ko bo zadnji golf crknil, se bo ta se vozil. Ce ga ne bo razbil prej.


čeprav celica je vrhunski avto, bi ga kar mel za popestritev

KAVINSKY ::

Celica je Corola, pogon spredaj in navaden 1.8 motor. Če bi prodajal vsaj 2ZZ verzijo bi lahko iztržil tako ceno, to pa je par jurjev pretirano.

MostWanted ::



:)) resno?? ne vem ka si naj mislim pa rečem

s1m0n ::

Da se je zmotil za par iger :)
Games 782

MostWanted ::

pa pust to, kdo bi to sploh kupval?? pa še tisti ko kupujejo nove igre, če maš na torrentih zastonj?!

KAVINSKY ::

Tudi vse igre niso vsem všeč. Tudi če daš 500€, pa imaš 70 iger katere so ti všeč od skupno 780.

Za 500€ pa si narediš konkretno steam knjižnico, še posebej če kupuješ med razrpodajami oz. na Humblebundle in G2A.

BTW: Metro 2033 je danes zastonj na Steamu, Alan Wake pa je bil nazaj dodan in je znižan. 2,40€ za osnovno igro.

MIHAc27 ::

Jaz imam samo enih 350 iger na steamu... veliko je istih kot v tej zbirki 700+ in so v 99% pridobljene brezplačno ali za izjemno majhen denar (1-2$ za kak dober bundle). Je pa res, ko niso v akciji nekatere od teh stanejo tudi 10-20€. Na 7000€ tako kar hitro prideš, realno pa nisi zapravil več kot 100-200€.

tikitoki ::

Zakaj bi sploh rabil 700 iger?

bajsibajsi ::

tikitoki je izjavil:

Zakaj bi sploh rabil 700 iger?


Iz istih razlogov in podobnih vzgibov kot potrebujemo in zelimo nov, boljsi, drazji, telefon, tri nepremicnine, oblacila znanih znamk, vec denarja, RTX2080, boljsi avto kot sosed, plasticne vrecke, mesni zrezek na krozniku itd.

Machete ::

Saj jih ne rabiš, ampak se z leti pač naberejo. Jaz sem jih večino vsaj proval od okoli 350 kosov. Nekaj ti zapaše, pa si potešiš consumerwhore v sebi, nekaj te nahypajo in kupiš impulzivno, ker te navdušijo trailerji/tema/etc, nekaj je iz bundlovm itd.. Meni skozi obdobja skoraj tedensko pašejo različne zvrsti/teme.. izhajajo novi naslovi, pa te premamijo itd.. Skratka, če si gamer in/ali zbiratelj hitro nabiraš brez prave racionalnosti. Sem se pa jaz precej ustavil in počasi igram malo za nazaj, ker skozi leta si tudi razčistiš kaj želiš in na katere fore ne boš padal več.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

louser ::

Račun ne bo šel kot za stotaka ali dva. Jebat ga, keuta realnost špilov.

tikitoki ::

Tudi sam sem vrgel vec sto CDje, ki se mi jih je nabralo, proc. Trenutno pa dvomim, da izdajo ducat iger letno, ki bi jih dejansko zelel igrati.
Paket 700 iger me ne zanima, ker raje poiscem tistih deset iger, ki jih dejansko zelim. Ceprav sem preprican, da se med 700 igrami najde marsikaj zanimivega.

Sicer pa je to vredno bore malo. Kolikor se opazil, vsake tolk casa kdo na slotechu podarja pakete iger. Verjetno ne, ker bi bili vredni 1000 EUR :S.

Daliborg ::

tikitoki je izjavil:

Tudi sam sem vrgel vec sto CDje, ki se mi jih je nabralo, proc. Trenutno pa dvomim, da izdajo ducat iger letno, ki bi jih dejansko zelel igrati.
Paket 700 iger me ne zanima, ker raje poiscem tistih deset iger, ki jih dejansko zelim. Ceprav sem preprican, da se med 700 igrami najde marsikaj zanimivega.

Sicer pa je to vredno bore malo. Kolikor se opazil, vsake tolk casa kdo na slotechu podarja pakete iger. Verjetno ne, ker bi bili vredni 1000 EUR :S.


Verjetno si pozabil omenit da si vrgel vec sto "PIRATSKIH" CD-jev? Namreč jaz in še mnogo znancev in prijateljev ne mečemo v kanto original igre, sploh ker imamo za njih tudi škatlo in priročnike tako da jih rajši podarim oz. čakajo na nove lastnike/zbiratelje ko se jih bom pripravljen odreči.
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

opeter ::

Najboljši so oglasi, ko se napišejo, da je zadevo kupil po ceni XXXX.

Primer tudi na nemškem eBayu (klik):
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

tikitoki ::

Daliborg je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tudi sam sem vrgel vec sto CDje, ki se mi jih je nabralo, proc. Trenutno pa dvomim, da izdajo ducat iger letno, ki bi jih dejansko zelel igrati.
Paket 700 iger me ne zanima, ker raje poiscem tistih deset iger, ki jih dejansko zelim. Ceprav sem preprican, da se med 700 igrami najde marsikaj zanimivega.

Sicer pa je to vredno bore malo. Kolikor se opazil, vsake tolk casa kdo na slotechu podarja pakete iger. Verjetno ne, ker bi bili vredni 1000 EUR :S.


Verjetno si pozabil omenit da si vrgel vec sto "PIRATSKIH" CD-jev? Namreč jaz in še mnogo znancev in prijateljev ne mečemo v kanto original igre, sploh ker imamo za njih tudi škatlo in priročnike tako da jih rajši podarim oz. čakajo na nove lastnike/zbiratelje ko se jih bom pripravljen odreči.
lp.


Vmes je bilo tudi vec deset originalnih iger. Edino za kar bi se mi zdele uporabne, ce bi ustvarjal gaming related content in jih imas v ozadju.
Sicer pa si v svojem zanosu tko zgresil point. Sem pac presel ta fetis nesmiselnega zbiranja. Hvalabogu, ker je zivljenej vleiko bolj enostavno brez kupa navlake.

opeter je izjavil:

Najboljši so oglasi, ko se napišejo, da je zadevo kupil po ceni XXXX.

Primer tudi na nemškem eBayu (klik):


Pr vecini teh, ze ves, da nima smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

amacar ::

matobeli ::

Baaahaaahaaa, tko je to če balkanca slabo plačaš.

Sem jim poslal email naj si vtaknejo ta njihov ku*** v google translate

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Baja ::

meni so vsi nazivi v tej štacuni malce sumljivi

_Denny_ ::

Schwanzus Longus
Onanier mir Hier
Wladimir Fickdusiemir
Ficken runter
Reiß Hose runter
Supapimmel
Discopimmel
PalaverPimmelPrinz
Kobragurke
Diese Nüsse
Gnadenlos durchgerattert
Bumsinator
Die Eier baumeln lassen
Schwanzloses Opfa
Saksofon Cekmek Tütürütütü
Dünne Eier
Schnellbumser
Schnipp Schnapp Pimmel ab
...

Bwhaha, izvirno :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

opeter ::

Haha, neverjetno, skoraj padel s stolca. Sploh tista "ozka jajca" ali pa "ata brez pimpeka".

Pa tole tudi:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Alien123 ::

KAVINSKY ::

Saj imaš akcijo izenačimo ceno :D Prideš tja, rečeš da je na mimovrste cenejša pa dobiš isto ceno. Kakšnega pa že nategnejo

koyotee ::

KAVINSKY je izjavil:

Saj imaš akcijo izenačimo ceno :D Prideš tja, rečeš da je na mimovrste cenejša pa dobiš isto ceno. Kakšnega pa že nategnejo


Ko tam klikneš piše da je to preverjeno najnižja cena.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
257 / 315
»»