» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
254 / 315
»»

hojnikb ::

ce se vam zdi da dela kul, se ne pomeni da ni bottleneckov. Benchmarki z 1% lows povejo vse in se lepo vidi generacijski napredek.
#brezpodpisa

NecroFlex ::

hojnikb je izjavil:

ce se vam zdi da dela kul, se ne pomeni da ni bottleneckov. Benchmarki z 1% lows povejo vse in se lepo vidi generacijski napredek.

Hočeš rečt benchmark na eni izmed najbolj Denuvo heavy iger ki je tok fucking garbage v performancu da se vsi smejijo Ubishitu in piratske verzije dol vlečejo da lahko normalno špilajo?

Maš prav, procesor je čisti bottleneck, nič nima veze overused Denuvo.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

In ce nebi blo denuvo fixa ?
#brezpodpisa

tikitoki ::

hojnikb je izjavil:

ce se vam zdi da dela kul, se ne pomeni da ni bottleneckov. Benchmarki z 1% lows povejo vse in se lepo vidi generacijski napredek.


Kar je popolnoma brezvezven argument za nadgradnjo. Ce ti dela tako, kot si zelis, kaj se rabis?

matobeli ::

tikitoki je izjavil:

matobeli je izjavil:

V resnici je tale i7 za gaming nekje med pentiumom in i3 zadnje generacije.
Kar pomeni da, če bi bil nov, cca 60-70eur, raje manj, ker je 95W dinozaver.

Ker je orenk rabljen je vreden kvečjem 40eur.


Pogledas ceno i3 8300 v Nemciji in te pride 130 EUR + posntina. Tko, da ne vem kaj bluzis.


Pa res, zgleda je šla cena gor.

Še vedno lahko vzameš alternativo v obliki najcenejšega ryzna ki je pod 100eur.

tikitoki ::

Enak problem, se je podrazil za 40% v zadnjem casu. Je pa res, da je se vedno ugoden.

matobeli ::

1200 je 70eur na mindfactory, mal slabš kot i3 8100, ampak cheap.

2200G je 95eur.
Grejo ravno GPUji dol, bodo šli pa CPUji gor al kaj :|

Seveda govorim o smiselnosti nakupa novega vs rabljenega in ne iz strani prodajalca.

tikitoki ::

2200g je bil že 69 eur. Res se draži zadnje čase.

Sam se vedno je ryzen naredil raztur cenovno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

broken/link ::

zašli ste s teme, dečki. naredte si fork, pa nadaljujte tam.

NecroFlex ::

hojnikb je izjavil:

In ce nebi blo denuvo fixa ?

Ga pač nebi blo, folk nebi novih komponent kupoval zato ker so publisherji avtistična bitja.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

louser ::

tikitoki je izjavil:

hojnikb je izjavil:

ce se vam zdi da dela kul, se ne pomeni da ni bottleneckov. Benchmarki z 1% lows povejo vse in se lepo vidi generacijski napredek.


Kar je popolnoma brezvezven argument za nadgradnjo. Ce ti dela tako, kot si zelis, kaj se rabis?

Brezvezen si ti, ki misliš, da lahko igraš mp streljačino in ti 1% dropi ne poslabšajo igralne izkušnje do neužitnega.

gendale2018 ::

važno da sta 2700x in 1920x še vedno ugodna :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

tikitoki ::

louser je izjavil:

tikitoki je izjavil:

hojnikb je izjavil:

ce se vam zdi da dela kul, se ne pomeni da ni bottleneckov. Benchmarki z 1% lows povejo vse in se lepo vidi generacijski napredek.


Kar je popolnoma brezvezven argument za nadgradnjo. Ce ti dela tako, kot si zelis, kaj se rabis?

Brezvezen si ti, ki misliš, da lahko igraš mp streljačino in ti 1% dropi ne poslabšajo igralne izkušnje do neužitnega.


Ti si pa prav neumen. Ce tip rece, da mu dela dobro in je zadovoljen je to edino merodajno merilo. Vse ostalo pa je nabijanje brezveznikov.

louser ::

Ne, edino merodajno je strokovno testiranje.
Vaši občutki so bolj malo vredni. On lahko reče, da zgolj misli, da njemu za njegove razmere dela "v redu", ne moreš pa kar povprek trditi, da dela čist kul za vse. Za konzolaše je kul ja.

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/uporabnik/aljazyze...

Vsi njegovi oglasi so 10/10
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

MihaK3 ::

Haha, pokvarjena 750Ti za 45€, ampak je pa kozmetično nepoškodovana, lol ;((

opeter ::

Dandanes je itak najpomembnejša zunanjost, ostalo je drugorazredna tema.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MihaK3 ::

Eh, sem hotel prilimati link o delidanem I5 4690, pa ga že ni več, no skratka, med opombami je pisalo, da se je po delidu občutljivo znižala temperatura, lol

jero_no1 ::

Zanimiv tip ja, vse stvari so zanič, ampak so lepo spihane, očiščene in namzane z Maxbrill-om, da izgledajo kot nove :D

Machete ::

Ne vem zakaj se tako bojijo ljudje do lokalne komunale stopit in raje mlatijo neumnosti po tipkovnici in bolhi. Pa tako dostopen sistem kosovnega deponiranja imamo večinoma po Sloveniji...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NecroFlex ::

MihaK3 je izjavil:

Eh, sem hotel prilimati link o delidanem I5 4690, pa ga že ni več, no skratka, med opombami je pisalo, da se je po delidu občutljivo znižala temperatura, lol

Saj se, intel ima neko majonezo od paste spodaj in če delidaš in daš boljšo se kar lepo pozna, nisem delidal še, je pa kolega in je imel med max obremenitvijo tudi do 20°C manjšo kot prej.

Ne vem zakaj se tako bojijo ljudje do lokalne komunale stopit in raje mlatijo neumnosti po tipkovnici in bolhi. Pa tako dostopen sistem kosovnega deponiranja imamo večinoma po Sloveniji...

Ker je te grafe kupu, jih pregrel v pečici ali z čim drugim, ni delovalo, sedaj jih pa hoče prodati pa vseeno zaslužiti nekaj, nič novega. Hladilniki so še uporabni, samo ne za 50€ uporabni, toliko je delujoča grafična vredna.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

MihaK3 ::

NecroFlex je izjavil:

MihaK3 je izjavil:

Eh, sem hotel prilimati link o delidanem I5 4690, pa ga že ni več, no skratka, med opombami je pisalo, da se je po delidu občutljivo znižala temperatura, lol

Saj se, intel ima neko majonezo od paste spodaj in če delidaš in daš boljšo se kar lepo pozna, nisem delidal še, je pa kolega in je imel med max obremenitvijo tudi do 20°C manjšo kot prej.


Jaja, vem da je lahko precej nižja, ampak prava beseda je občutno nižja, ne pa občutljivo, haha

issak ::


Prodam i7 4790k in MSI Z87 G45 GAMING
cena (CPU+mobo): 400 EUR

Pa to je skoraj dražje kot novo :S

> za 40 EUR dodam še Corsair 650W napajalnik
Mislim da imam za ta denar raje kakšnega novega :S

Ne vem no ali se pa motim pa so to realne cene?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Kayzon ::

Seveda je prodajalec stajerc :))

meho7 ::

issak je izjavil:


Prodam i7 4790k in MSI Z87 G45 GAMING
cena (CPU+mobo): 400 EUR

Pa to je skoraj dražje kot novo :S

> za 40 EUR dodam še Corsair 650W napajalnik
Mislim da imam za ta denar raje kakšnega novega :S

Ne vem no ali se pa motim pa so to realne cene?

GTX 1060 za 270€ :))

NecroFlex ::

MihaK3 je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

MihaK3 je izjavil:

Eh, sem hotel prilimati link o delidanem I5 4690, pa ga že ni več, no skratka, med opombami je pisalo, da se je po delidu občutljivo znižala temperatura, lol

Saj se, intel ima neko majonezo od paste spodaj in če delidaš in daš boljšo se kar lepo pozna, nisem delidal še, je pa kolega in je imel med max obremenitvijo tudi do 20°C manjšo kot prej.


Jaja, vem da je lahko precej nižja, ampak prava beseda je občutno nižja, ne pa občutljivo, haha

Aja...sem preletel čez in prefiltriral besedo :))
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

MihaK3 ::

Če bi kdo v prihajajoči zimi želel združiti prijetno (gaming) s koristnim oz. potrebnim (ogrevanje), potem je tole za vas:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Hiter povzetek: FX 9590, 2x390 crossfire :D

NecroFlex ::

Vse toliko natančno opiše...samo procesor je čim krajše napisan, mogoče zato ker je i5-2400 ;((

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

mAXTER ::

meho7 je izjavil:

issak je izjavil:


Prodam i7 4790k in MSI Z87 G45 GAMING
cena (CPU+mobo): 400 EUR

Pa to je skoraj dražje kot novo :S

> za 40 EUR dodam še Corsair 650W napajalnik
Mislim da imam za ta denar raje kakšnega novega :S

Ne vem no ali se pa motim pa so to realne cene?

GTX 1060 za 270EUR :))


Ravno ta teden je kolega prodal svojo dve leti staro GTX 1080 za 250EUR. To je poštena cena za dve leti staro grafično brez garancije ne pa tale optimist ki hoče 270EUR za 1060 serijo, da drugih zadev ala 4 generacije star procesor in matična za 400EUR ipd sploh ne komentiram :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

s1m0n ::

Jaz sem že par prodajalcev povprašal za 1060 (6GB različico) vsi z ceno nad 200€ pa še nisem nalet na nobenega, ki bi jo bil pripravljen prodat za bolj realno ceno :)

tikitoki ::

louser je izjavil:

Ne, edino merodajno je strokovno testiranje.
Vaši občutki so bolj malo vredni. On lahko reče, da zgolj misli, da njemu za njegove razmere dela "v redu", ne moreš pa kar povprek trditi, da dela čist kul za vse. Za konzolaše je kul ja.


Bullshit. Edino, kar je za nekega posameznika merodajno je njegov subjektiven obcutek. Ce ti zadostuje 60 FPS za dobro izkusnjo, je absolutno nepomemno, ce bi lahko namesto 90 FPS dobil 100 FPS.
Sam da eni tukaj tega ne dojamete in se obesate na, za marsikoga, nepomembne razlike.

MihaK3 ::

Šaljivci ne poznajo meja:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...
950-ka za 200€, se pravi 50% več kot nova in tudi do 2-krat več kot so bile nove po tem ko je bila zunaj že 1050 :))

NecroFlex ::

MihaK3 je izjavil:

Šaljivci ne poznajo meja:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...
950-ka za 200€, se pravi 50% več kot nova in tudi do 2-krat več kot so bile nove po tem ko je bila zunaj že 1050 :))

Prodam odlično low-budget grafično kartico ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING staro 2 leti in pol

'''''''''''''BUDGET'''''''''''''''''
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Dr_M ::

Kartica nikoli ni bila overclockana ali navita,
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Kayzon ::

Piko8520 does it again..

"Prodam legendarno in svoje čase nepremagljivo kartico v normalno delujočem stanju.
Stvar prodam najvišjemu ponudniku in neglede na to, da je stara, zastarela in proti današnjim popolnoma nezmogljiva; se ve, da gre tu za zbirateljsko vrednost.
Cena je (10€, ker mora imati oglas ceno) torej stvar dogovora in ponudbe sprejemam na mail piko8520@gmail.com.

KAVINSKY ::

Jo prodaja že en čas. Na ebayu so oglasi po 50€, pa se je verjetno navdušil.

MihaK3 ::

Tole pa je fail prodajne strategije:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...
970-ka, gor že slabi dve leti, cena fiksna na 275€ - če bi na višku mining mrzlice malo spustil, bi šla, tako pa jo ima lahko gor še naslednji dve leti...

Mimogrede, zadnjič sem slučajno opazil, da se je za 270€ pojavil na bolhi prvi Titan (torej essentially 780Ti s 6gb rama), sedaj ga pa že ni več. Je zadeva res toliko vredna, se je nekdo na hitro toliko zdilal ali je pač nekomu šlo samo za to, da ima TITANA, ne glede katerega?

gddr85 ::

780ti je nekje gtx1060 rang oz. je titan celo mal slabši kot 780ti za gaming

MihaK3 ::

Saj zato mi je pa čudno, da je tako hitro izginil...

gddr85 ::

odvisno za kaj se je rabil

Dr_M ::

Za CUDA je kepler titan zakon.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

xda develope ::

MihaK3 ::

Seveda; Apple cene se začnejo pri 1k€ kot pri ostalih iz nule, tako da tole je dejansko 99€, v bistvu đabe! ;((

PS: vidim, da 750Ti po dobri ceni še vedno grejo kot vroče žemljice - prejle ena za 55€ ni zdržala niti 2 uri...

bajsibajsi ::

gddr85 ::

scam

MihaK3 ::

Jp, Techlander at it again... Se sicer pojavlja že dalj časa - vsak večer na novo naspama(jo?) oglase in vsakič jih bolha do jutra pobriše, ampak sem dolgo časa mislil da je samo nek trol ali spambot, ker nisem nikjer našel nobenih pritožb ogoljufanih strank (dejansko me je najbolj motilo, ker ko sem nekaj časa redno spremljal zadnje oglase za grafične, sem se moral vedno prebijati čez njegovo solato, ker včasih je ravno med njegovih 20-30 oglasov padel še kdo drug), nakar sem ravno včeraj tu gor opazil namensko temo, kjer pa sta se nedavno javila tudi dva direktno oškodovana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MihaK3 ()

Kayzon ::

Ni oglas vendar vseeno :|...

:)):)):))

Θ
"markoxxx :: danes, 14:37:33
predlagaj izbris
#
Od najboljšega ponudnika kupim eno od omenjenih gpu.
Pogoji: brezhibno delovanje, brez rudarjenja, račun in garancija (1L)


Okvirna cena:
> 1700 8gb - 200€
> 10800ti 11gb - 250€


Kontakt na ZS"

MihaK3 ::

1700, 10800ti LOL - uspeh zagotovljen, haha Sicer za 1070 še ni toliko oddaljen, za 1080ti po drugi strani...:))

BT52 ::

Kje to kupim? jaz bi mel 4. :D Talent

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

markoxxx ::

Zdravo papkoti!
BTFO! Samo to Vam lahko rečem!
Moje cene so najbolj poštene, to JAZ vem JAKO dobro. Spelling mistake se je pa pač zgodil nenamerno. Shiet happens, kene?
««
254 / 315
»»