» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
248 / 315
»»

Uros!no ::

Lokacija je zelo pomembna.

Halfdead987 ::

NecroFlex je izjavil:

Ahh, another Mariborćan
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

lol, pri ramu in disku poudarjeno, da je pregledano.. :))
Monitor 19 palčni Samsung, zelo lep dizajn, 2x usv priključek - cena dodatnih 30eur
lep 19 palcni ekran :))
to da je pa poudarjen instaliran gta v je pa sploh top :D

MihaK3 ::

Dvojedrnik in gt610 pa bosta sploh omogočila fantastično izkušnjo v GTAV ;((

Halfdead987 ::

Računalnik je pripravljen na uporabo in igranje - igra GTA 5 je že nameščena. Grafične nastavitve v igri so prilagojene računalniku.
Glede tega ni panike, saj je že naštimal vse na low ekran pa dvomim da presega 1024x768 :))

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

foxdeko ::

Oglašuje kot ultimate flagship PC za gta v, ubistvu pa prodaja računalnik, ki ga sestavi skoraj vsak računalničar iz random komponent, ki mu ležijo doma. Nekateri bi se morali držati svoje stroke.

Tale na prejšnji strani tudi: Matična plošča, procesor AMD, hladilnik (v delni okvari). Torej plačaš 70EUR za vprašljivo delujoč cpu (iz leta 2012, kolikor sem zasledil), nedelujočo matično in hladilnik. Ciljna skupina tega oglasa so po vsej verjetnosti enako sofisticirani ljudje kot je on sam.

Še eden:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/ohis...

"Prodam računalnik, škatlo, z Windowsom xp. Svetlo sive barve. Še deluje, vendar ga ne rabim. Pokličite na 031790209 Nataša." Cena 20EUR.
Top specifikacija je svetlo siva barva, brez katere pač ne gre.

Takšni pcji se mečejo stran ali podarjajo sosedovemu mulcu kot njegov prvi računalnik.

Še eden:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Core 2 duo nevemkateri, 4gb rama, monitor verjetno eden prvih lcdjev 15", odzivni čas 20 minut.. Za 100EUR !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: foxdeko ()

MihaK3 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

Prodam odličen namizni računalnik, dela kot raketa!

Specifikacije:
- Intel Core 2 Quad Q8400 2.67 GHz
- 12 GB RAM DDR3 (2x4GB, 2x2GB)
- 1 x 240GB SSD Kingston disk
- 1 x 1 TB trdi disk
- ATI Radeon HD 4800 Series grafična kartica
- 2x CD DVD enota
- licenčni Windows 10
300€
:))

Pinturicchio ::

Zgleda bolj kot raketa :)):))

Daliborg ::

Japonska raketa? :D
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mAXTER ::

Kaj pa tale optimist..ca. 10% zbirke mu manjka pa hoče imet za tole 400€? :))

LINK

BorutK-73 ::

Res da nisem imel takšne zbirke, ampak jaz jih še podarit nisem uspel, na koncu vse romalo v kontejner za papir.

NecroFlex ::

Težko bo prodal nasploh ker ni glih zbiratelja za take zadeve v Sloveniji, mednarodno pa folk itak nima pojma kaj je Joker revija.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

shadeX ::

Ta niti "G" od Gaming ni bil, niti ko je ven prišel. Folk trola in čaka, da kdo nasede.

jero_no1 ::

Saj na veliko piše, da CENA NI ZADNJA :D mogoče ga bo pa dal resnemu kupcu za 100€ :))

Včasih so rekli, probat ni greh :)

BorutK-73 ::

Zdaj je vse "gaming", tudi kište z 610 grafično:))

meho7 ::

NecroFlex ::

Ja samo moraš pri aliexpressu čakati 30 dni vsaj, kdaj tudi do 60 dni, tukaj daš pa par evrov več pa je takoj pri tebi. Če pogledaš cene v Sloveniji je ta kar vredu. Misliš da slovenske trgovine ne kupujejo na bulk iz Aliexpressa kdaj?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

matobeli ::

Kdaj tudi manj. Pa ne pogovarjmo se o par eur več ampak o 400% marži. Pa niti računa ne dobiš in zastonj poštnine, ddv pa sploh niti zraven ne pride.

Ampak ja, še vedno fer cena za slo trg. Mimovrste jo ima za 13eur!

_Denny_ ::

Sam sem z veseljem čakal od 3.5. do včeraj na 3€ 2m usb-c kabel, ko sem videl, da je pri Mimovrste najcenejši na zalogi bil 20cm za skoraj 10€. Če je zadeva poceni in je ne rabiš takoj, ne vidim problema v čakanju...sicer odpadejo stvari kot so brezplačno 14 dnevno vračilo, garancija in slo navodila, a tega pri poceni stvareh itak ne pričakuješ/rabiš (osebno me je celo sram vračati ali uveljavljati garancijo za vse cenejše od 10€).

Ne bi pa nikoli kupil nič pri preprodajalcu iz principa, razen če proda novo stvar za isto ceno kot je plačal sam oz. ceneje...prav vidiš, da se nekdo norčuje in hoče obogateti na račun tistih, ki (še) ne poznajo tujih trgovin.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Dr_M ::


Sam sem z veseljem čakal od 3.5. do včeraj na 3€ 2m usb-c kabel,


Kar se enega naroci, ker predno ga bos dobil, ti bo ta ze crknil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Machete ::

Mater res bodo obogateli tile 'preprodajalci' rokavic za gladenje kožuharjev. Kaching! RR, kaviar, vile na Paracagu.. NORO
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/pren...

tale je pa pozabil spremeniti opis iz leta 2013 ko je bil ta oglas objavljen ;((
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

prodamscene ::

NecroFlex je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/pren...

tale je pa pozabil spremeniti opis iz leta 2013 ko je bil ta oglas objavljen ;((

"To je maloserijski prenosnik znamke XMG (Mercedes med prenosniki = Nemška kvaliteta in zanesljivost servisa!)" :|

MostWanted ::

NecroFlex je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/pren...

tale je pa pozabil spremeniti opis iz leta 2013 ko je bil ta oglas objavljen ;((


pa ne me j3b4t! pet let prodaja tole ko je zdj staro vsaj 6-7let? pa kake mutnje pa fore ma to? katastrofa!

trunkss ::

XMG, katera znamka računalnikov je to???

tikitoki ::

Mene ni jasno kaj dela nasim preprodajalcem graficnih kartic v glavi. Vecina jih sodi v to temo.

Kaksno je pa vase mnenje, koliksen delez cene nove graficne kartice ste pripravljeni odsteti za rabljeno? Meni se zdi, da bi moralo biti vsaj 30% ceneje od novega GPUja. Ce je brez garancije pa seveda se visji popust.

Se posebaj v luci mininga, ki naredi tovrstne nakupe se rahlo bolj riskantne.

Potem pa imas primere, ko prodajajo GPU ze mesece. Zaceli so pri vrtoglavih 300 EUR in trenutno prodajajo za 160 EUR, pa se vedno ni prodano:). Kaj naj recem, prevelika pozresnost, ko bi lahko izkoristili veliko povprasevanje. Sedaj pa se za polovico zacetne cene nihce noce vzeti:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Kayzon ::

Se popolnoma strinjam,ta cela bolha je res neverjetno oderuska. Za novo vego 56 sem pripravljen odsteti priblizno 400 €,medtem ko se nove prodajajo v trgovinah po 700 evrov rabljene pa za 50 e manj haha.

Machete ::

Koliko si ti pripravljen za kaj odšteti, nima veze skoraj z ničemer.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dr_M ::

Se najde kaksen posameznik, ki pricakuje neko realno ceno. Nedolgo nazaj je nekdo na st prodajal gtx1080 za 400e, kar je super cena. Vecina se za gtx1070 hoce 500 in vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BladE_ ::

Smo majhen trg in potem se najde nekdo, ki postavi ceno, po možnosti zelo visoko in posledično trg obstane pri tej ceni, ki nikakor ne najde relalne vrednosti.

Npr. v Ameriki so cene določenih zadev(stroji, orodje...) smešno nizke, dejansko gre za smešne cene. Veliko imajo "boljšakov" in "garage sale" kjer dobiš praktično vse po smešnih cenah...
Akcija - Reakcija

tikitoki ::

Machete je izjavil:

Koliko si ti pripravljen za kaj odšteti, nima veze skoraj z ničemer.


Sam tudi spadaš v to temo, imaš pa srečo, da se občasno najde kdo, ki bo preplacal.
Sam idiot bo rabljeno kupil za 10 pošto manj, k dobi novo. Garancija in zanesljivost sta nekaj vredni lastnosti.

Machete ::

tikitoki je izjavil:

Garancija in zanesljivost sta nekaj vredni lastnosti.


Ki izgineta ob prvem nakupu s trgovine ane. Cene določa trg, ne pa tvoj bistroumen intelekt, ki modruje že dve leti, kako so kartice predrage, medtem so jih prodali pa ne vem koliko vlakovnih kompozicij. 40 eur MANJ od 2. najcenejše (dual fan) na bolhi in to pred glihanjem, je precej spodobno. S tvojim modrovanjem ali brez.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

K bi vsaj ne bil tolk nesposoben in vedel, da imaš boljše grafe za manj denarja trenutno na bolhi.
Sam mačka zacvili, k ji stopiš na rep.

Modruje bedak, ki ni opazil, da cene gluhe hitro padajo in podpira moje modrovanje. Je biva sem pač bolj moder, kot ti?

Sicer pa kaj pričakujem od lažnivca, kot si ti. Visoke cene so se začele kakšno leto nazaj in motijo veliko ljudi.

Ja, veliko se jih je prodalo. Si opazil uporabo preteklika?
Sam je razlika med debilov, ki plača 500 eur za gtx 1060, v upanju na nore dobičke in racionalno osebo, ki predvidi trenutno situacijo in tega ne naredi.
Nekateri so začeli dovolj zgodaj in se jim je dobro izteklo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

Veliko firm pravi da je po rudarjenju garancija neveljavna, pač ti pametujes, nimaš pa pojma o čem govoris.

Machete ::

Lažnivec pa nisem. In vedno dam najboljše cene na bolhi, zato tudi vse prodam praktično TAKOJ. Tudi tu na forumu. Če bi res hoetl prodati, bi ceno znižal. 1050 ti sem dal za 105 eur, ko so bile ostale na bolhi 150+ npr..

Veliko firm pravi, da si navaden bumbar, ki lapa (konstantno) bedarije po forumu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

Ko si soočen z dokazljivimi argumenti, je tvoj edini odgovor ad homini napad.

Najcenejši nisi, sem preveril, nehaj se lagati.

Nimaš pa tolk ne razumnih cen, k Moroni, k prodajajo gtx 1060 za več, k 300 eur. I will give you that.
Sam ne vem, kaj je s kupci, ki so za 10 posto prihranka prevzeti rizike povezane z rabljeno robo.

To k lažeš, da je garancija pri rabljeni robi zagotovljena. Ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

issak ::

Dr_M je izjavil:


Sam sem z veseljem čakal od 3.5. do včeraj na 3€ 2m usb-c kabel,


Kar se enega naroci, ker predno ga bos dobil, ti bo ta ze crknil.


Jup, sem nabavil slavni kitajski "USB 3.0" kabel. Sej konektor je bil res moder in usb3 micro b (za zunanji disk) ampak hitristi so bile pa USB2.

Kable nabaviš od Ankerja ali Aukey iz ideo.si če se mudi, ali pa amazon (pa še kaj drobnarij namečeš zraven da se poštnina pokrije). Še posebaj pri USB C, kjer morajo biti kabli ustrezno narejeni, da se pravilno filajo stvari in da kaj ne crkne, jaz ne bi šparal.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

kingsix ::

Zdaj prodajam neke komponente od kolegovega PCja in ugotavljam, da so kupci v Sloveniji veliko bolj smešni od prodajalcev.
Na srečo sem vse takoj prodal na willhaben v Avstriji.

Primer:
6 mesecev star napajalnik s 10 let garancije (Corsair 850w 80+ Platinum). Nov je najcenejši v EU za 165€. pri nas ga ni pod 200€. Jaz sem dal ceno 90€. Pri nas sem dobil nekaj sporočil s "koliko je zadnja cena" ali pa da je pripravljen/a dat 60€. No, čez nekaj dni ga dam na willhaben, razgrabili so ga v 1 uri.

maticb492 ::

tikitoki je izjavil:

Veliko firm pravi da je po rudarjenju garancija neveljavna, pač ti pametujes, nimaš pa pojma o čem govoris.


Ne vem kje si to slišal. jaz sem imel svojo staro R9 Fury, 24/7 je minala. Crknila par mescev nazaj, poslal na caseking in ker nimajo več teh grafik na zalogi, sem dobil povrnjen denar. (zamenjal z par EUR razlike za to kar imam zdaj v podpisu)

Sploh pa, kako dafuq naj bi oni ugotovili da sem minal z njo???

To je tako kot da bi trdil da če avto dejansko voziš vsak dan po nakupu, da bo garancija neveljavna...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Dr_M ::


To je tako kot da bi trdil da če avto dejansko voziš vsak dan po nakupu, da bo garancija neveljavna...



Nope nope nope. Ce bi se z avtom gonil po dirkaliscu vsak dan, garancija nebi bila veljavna (tudi kasko zavarovanje ne velja med drugim).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BladE_ ::

@Dr_M, nisi dobro prebral...

maticb492 je izjavil:


Sploh pa, kako dafuq naj bi oni ugotovili da sem minal z njo???


Torej, kako bodo ugotovili, da si se vsak dan gonil po dirkališču?


willhaben, avstrijska bolha očitno... Odlično, verjetno bom našel nižje cene kot pri nas. Še kaj podobnega, predvsem AU trg?
Akcija - Reakcija

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...

:|

trunkss je izjavil:

XMG, katera znamka računalnikov je to???

XMG je basically Clevo, uporabljajo matične od Clevota in s tem tudi vse druge komponente, samo malo predelajo ohišje in dodajo svoj logotip in je. Kar nekaj firm od Clevota kupuje in rebranda praktično.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

_Denny_ ::

issak je izjavil:

Dr_M je izjavil:


Sam sem z veseljem čakal od 3.5. do včeraj na 3€ 2m usb-c kabel,


Kar se enega naroci, ker predno ga bos dobil, ti bo ta ze crknil.


Jup, sem nabavil slavni kitajski "USB 3.0" kabel. Sej konektor je bil res moder in usb3 micro b (za zunanji disk) ampak hitristi so bile pa USB2.

Kable nabaviš od Ankerja ali Aukey iz ideo.si če se mudi, ali pa amazon (pa še kaj drobnarij namečeš zraven da se poštnina pokrije). Še posebaj pri USB C, kjer morajo biti kabli ustrezno narejeni, da se pravilno filajo stvari in da kaj ne crkne, jaz ne bi šparal.

Kable se vedno kupuje brand name (Anker, Aukey, Blitzwolf, Ugreen, Vention) in ne kar neko najcenejšo stvar, ki ima po možnosti v imenu genuine original blabla...boš dobil originalni Samsungov ali Applov kabel pod 1€, ja.

Tisti 3€ kabel je bil Ugreenov, tako kot 99% vsega kablovja pri hiši. Če se ne mudi, zakaj točno bi financiral novega X5 (oz. kaj je zdaj pač popularno za pederišenje) nekemu one-man band s.p.-jevcu brez zaloge/skladišča, ki je prišel na briljantno idejo "bom naročil od Kitajcev in prodal za 1000% več"? Ker nima nič na zalogi, čakaš isto dolgo kot, da bi sam naročil prek Ebaya ali Aliexpressa.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

trunkss ::

willhaben ima cene še 30% dražje od naših :D

tikitoki ::

maticb492 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Veliko firm pravi da je po rudarjenju garancija neveljavna, pač ti pametujes, nimaš pa pojma o čem govoris.


Ne vem kje si to slišal. jaz sem imel svojo staro R9 Fury, 24/7 je minala. Crknila par mescev nazaj, poslal na caseking in ker nimajo več teh grafik na zalogi, sem dobil povrnjen denar. (zamenjal z par EUR razlike za to kar imam zdaj v podpisu)

Sploh pa, kako dafuq naj bi oni ugotovili da sem minal z njo???

To je tako kot da bi trdil da če avto dejansko voziš vsak dan po nakupu, da bo garancija neveljavna...


Ce kupis od morona, ki je gor dal modificiran BIOS?

https://www.pcgamer.com/cryptocurrency-...

Tvoje nevmesne primerjave z avtomobili ne spremenijo realnosti.

tikitoki ::

kingsix je izjavil:

Zdaj prodajam neke komponente od kolegovega PCja in ugotavljam, da so kupci v Sloveniji veliko bolj smešni od prodajalcev.
Na srečo sem vse takoj prodal na willhaben v Avstriji.

Primer:
6 mesecev star napajalnik s 10 let garancije (Corsair 850w 80+ Platinum). Nov je najcenejši v EU za 165€. pri nas ga ni pod 200€. Jaz sem dal ceno 90€. Pri nas sem dobil nekaj sporočil s "koliko je zadnja cena" ali pa da je pripravljen/a dat 60€. No, čez nekaj dni ga dam na willhaben, razgrabili so ga v 1 uri.


Ne bom preverjal trditev. Sam to izgleda, k solid buy, ce zelis ta napajalnik. Glede na tvoje navedbe je bil za 40% cenejis in se v garanciji. Ali lahko to primerjas z moroni, ki prodajajo rabljene, mining, GPUje za vec, kot stane nov ali pa milostno za 10% manj, k lahko enak ali primerljiv GPU narocis iz Nemcije?
V vsakem primeru pa je trend nizanja cen GPUjev in trenutno so kupci v boljsi pozicijo. Ni vec cas pomankanja GPUjev.

KAVINSKY ::

Če se že primerja GPU z avti; kupiš novi avto in se dnevno voziš natovorjen po avtocesti v 3. prestavi na rdečih obratih. Čez leto ga na avto vleki pripelješ nazaj. SaJ jE šE v GaRaNcIjI?!?!?

V garancijski izjavi grafičnih je klavzula, da ne odgovarjajo za škode povzročene iz third party programov. Vprašanje pa kako bi to utemeljeno dokazovali. Je verjetno ceneje povrniti kupnino, kot pa se po sodiščih vleči.

Machete ::

Dečki že 100x je bilo konsenzno dorečeno, da dobro hlajena minig kartica nič ne trpi. Kar je, je življenska doba ventov. Ampak koliko ti laufajo, če si hardcore gamer nekaj ur na dan, na 30% To pa preživi skoraj vsaka. Razlika je edino ali je majnala 2 leti ali 3 mesece. Prva ima lahko težave z venti enkrat. Drugače pa malo preberite zapise rudarjev, mining rigi nekaterih delajo po 4 leta in to je 24/7, torej venti dandanes so zelo zelo dobro narejeni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

KAVINSKY je izjavil:

Če se že primerja GPU z avti; kupiš novi avto in se dnevno voziš natovorjen po avtocesti v 3. prestavi na rdečih obratih. Čez leto ga na avto vleki pripelješ nazaj. SaJ jE šE v GaRaNcIjI?!?!?

V garancijski izjavi grafičnih je klavzula, da ne odgovarjajo za škode povzročene iz third party programov. Vprašanje pa kako bi to utemeljeno dokazovali. Je verjetno ceneje povrniti kupnino, kot pa se po sodiščih vleči.


Za zacetek je garancija avtomobila omejena s prevozenimi kilometri ali casovno, karkoli prej prekoracis.

Enostavno ti ne priznajo garancijo in vedno, da si TI ne bos privoscil dragega pravnega spora za 200 EUR (govora je o relativno poceni GPUjih in ne luksuznih avtomobilih)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()
««
248 / 315
»»