» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
245 / 315
»»

_Denny_ ::

Pa ljudje sploh padajo na to nakladanje? Se prav vidi, da je pisal nekdo, ki nima pojma...tak oglas bi preskočil že iz principa, tudi če bi bila cena več kot primerna.

Ajde, da napišem podoben oglas za stvar, za katero nimam (skoraj) nič pojma:

"Prodam rdeč avto tipa limuzina (na daleč zgleda kot BMW), ki je bil uporabljen 10 let samo za vožnjo v službo, vedno po omejitvah.

- 2x letno opravljen servis pri sosedu (je dražji od uradnega pooblaščenega, torej ve kaj dela!)
- vedno tankan z najboljšim premium 95 oktanskim Petrolovim bencinom (v Sloveniji ni boljšega) in vedno uporabljeno je bilo Lidl motorno olje (boljše od Castrola, Elfa in ostalih 10x precenjenih)
- prestižne Michelin gume (iste uporabljajo pri Formuli 1, najboljši oprijem!)
- redko rabljeni smerniki (še prve žarnice, taboljše z več življenjske dobe)
- dosti prostora zadaj (možno vgraditi otroški sedež)
- v prtljažniku rezervne žarnice tipa h4 (svetijo isto kot xenon), 3/4 prve pomoči Tosama (taboljša, slovenska znamka), nikoli rabljena rezervna guma in nerabljena dvigalka črne barve"
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

NecroFlex ::

_Denny_ je izjavil:


"Prodam rdeč avto tipa limuzina (na daleč zgleda kot BMW)

- redko rabljeni smerniki (še prve žarnice, taboljše z več življenjske dobe)

Yup, tole gre lepo skupaj :P
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

MostWanted ::

:))

GupeM ::

Zmagovalno :D

Eliaz ::

Haha dobra :D sam moj računalnik je realno toliko vreden plus brez problema bi mi kupec prinesel zaven še kebab, tako kot si rekel

Dr_M ::

Ce je tvoj comp tok vreden, je moja soba vredna enih 10 jurjev, samo compi, brez ostalega.
Pa dobri tranzistorji so se smer rotfl. Se vidi, da je opis od nekoga, ki nima pojma 3 ciste o elektroniki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gddr85 ::

Eliaz je izjavil:

Haha dobra :D sam moj računalnik je realno toliko vreden plus brez problema bi mi kupec prinesel zaven še kebab, tako kot si rekel

290ka + i7 (sandy?) + 8gb rama + disk/ssd? = 580+ bucks?.....težka bo tole ;)

dxx ::

Če ma pa taboljše msi tranzistorje+ napajalnik ma RGB led. To je takoj 200eur, pa grafična je 200eur. Ubistvi ga skoraj zastonj prodaja. Nič čakat hitro kupit, pa še na kosilo ga pelji, da ne bo razočaran če mu prineseš samo kebab:D5

Vesoljci ::

Spet se ta kebab aka eliaz tle štul še zmer ni skapiru da ni dobrodošel na tem forumu.Kot rečeno take stvari prodaji in se hvali na bolhi tukaj vemo koliko je kaj vredno in ne moreš prodajati buč.
http://m.bolha.com/racunalnistvo/grafic...
Klasičen primer nižanja cen za določeno grafično.Objavljen včeraj ne odpisuje nima številke.Še en je tak ki pa je šele od danes uporabnik in tudi ne odpisuje ne nič.

tryhard ::

A je kdo osebno posloval z njim? Pretty sure, da preprodaja brez registrirane dejavnosti.

tikitoki ::

Kaj vas vse tolk boli, ce kdo kaksno stvar preproda? SO what. In moral bi biti debil, da bi v Sloveniji odprl dejavnost za priloznostno preprodajo parih stvari. Ce vsak dan preprod kaksen PC, pol pa naj ga kdo prijavi, ce as ze tolk boli.

MostWanted ::

sj mene pa še koga ne moti to da preprodaja, ampak njegovo besedičenje pa lapanje. pa nerealne cene!

tryhard ::

tikitoki je izjavil:

Kaj vas vse tolk boli, ce kdo kaksno stvar preproda? SO what. In moral bi biti debil, da bi v Sloveniji odprl dejavnost za priloznostno preprodajo parih stvari. Ce vsak dan preprod kaksen PC, pol pa naj ga kdo prijavi, ce as ze tolk boli.

Zakaj pa ti plače ne dobivaš na roke?

tikitoki ::

tryhard je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj vas vse tolk boli, ce kdo kaksno stvar preproda? SO what. In moral bi biti debil, da bi v Sloveniji odprl dejavnost za priloznostno preprodajo parih stvari. Ce vsak dan preprod kaksen PC, pol pa naj ga kdo prijavi, ce as ze tolk boli.

Zakaj pa ti plače ne dobivaš na roke?


Si funkcionalno pismen? Priloznostna preprodaja kaksnega kosa elektronske opreme se ne nanese place. Odprtje dejavnosti pa je tako drag spas, da je cisto jasno, da nima smisla, ce ne delas tega na veliko. Tudi dvomim, da je zakonsko zahtevano. ali mogoce nimas pravice prodati stvari, ki si jo kupil? Kje je torej meja? Ce dela to na veliko in imas dokaze, ga lahko prijavis. Sam sicer dvomim, da se bo kdo odzval, ker imajo dost druzga dela.

tryhard ::

V kar ti verjameš ni niti povezano z realnostjo.
V kolikor kupi izdelek in ga nato proda za višjo ceno, gre za preprodajo. In ker to redno počne, pri tem tudi služi, naj svojo dejavnost prijavi državi, ki mu okolje za te storitve tudi zagotavlja.
Na kratko: če imaš namen goljufati državo in pro tem so še upati to isto državo obsojati, spizdi drugam.

D3m ::

Se mu ne izplača odpreti dejavnost.

Bolje, da ostane pri priložnostni prodaji preko bolhe.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tikitoki ::

Mah, kle en folk tko al tko sam tezi drugim. Potem pa se bluzijo o menjanju nickov in si sestavljajo cele zgodbe koliko nekdo proda pod kupom identitet. Seveda to vse brez enega samega dokaza, sam bla, bla, bla.

Zato pa tudi se ni sel prijaviti, k nima nic pametnega za povedat.

Vesoljci ::

Na bolhi se pazite tega uporabnika:
ribicmilan1968
Danes sva bila zmenjena za eno grafično pa po uri in pol čakanja ni prišel čeprav mi je na bolhi vedno pisal prihajam, sem na poti,....bla bla na koncu sem bil pa jaz klošar ker me kao ni bilo :D .V glavnem če vidite od tega kak oglas mu napišite da boste vzeli in se dogovorite za srečanje to je pa tudi to.
Lp

shadeX ::

Da nisi ti falil kraj srečanja :P

tryhard ::

tikitoki je izjavil:

Mah, kle en folk tko al tko sam tezi drugim. Potem pa se bluzijo o menjanju nickov in si sestavljajo cele zgodbe koliko nekdo proda pod kupom identitet. Seveda to vse brez enega samega dokaza, sam bla, bla, bla.

Zato pa tudi se ni sel prijaviti, k nima nic pametnega za povedat.

Dej ne glumi. En klošar, ki preprodaja tudi na ST, je od mene hotel kupiti komponento N, ki se je prodajala za vsaj 25% pod tržno ceno. Ta isti klošar je hotel še naknadno handlati, češ, ker itak ni nič vredno. Mesec poprej je seveda enako komponento prodajal za 200% moje cene.
V svoji ponudbi je seveda prilepil tudi link do njegovega spletnega kataloga, v katerem je imel preko 50 komponent. Dejavnost seveda neregistrirana.

Vesoljci ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Spet naša preprodajalska rožica kebab :D model kupi komponente jih skupi zbaše potem pa nabija kok je uporablju on to in ta je najboljša skrbel kot za žensko.Dej model če preprodajaš vsaj ne piš take bedarije pod opis.

_Denny_ ::

Lol, bere se isto kot oglasi, kjer ti hočejo bioenergetiki prodati kos neuporabne plastike in v opis zmečejo naključne strokovne besede.

Poleg tega je Asrockova Pro serija najslabša stvar, ki jo lahko kupiš. Pogojno uporabna je Extreme3, normalne pa so od Extreme4 dalje. Ta plošča ima tudi samo 4+1 faze, kar nekako izniči tiste "dobre tranzistorje"...seveda, pod pogojem, da tip ve kaj so to mosfeti :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

NecroFlex ::

Men je bil Asrock vedno ena izmed boljših firm, majo quality/support, Asus ma quality sam shit support, Gigabyte ma shit quality pa dober support, MSI je ok quality pa ok support. Take sem jst mel izkušnje vsaj.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

_Denny_ ::

Saj firma je ok, edino Pro serija je poden. Gre nekako tako: Pro3 -> Pro4 -> Extreme3 -> Extreme4 -> Extreme6 -> Extreme9 -> Extreme11 -> Fatal1ty/Taichi, s tem, da se uporabne zadeve začnejo pri Extreme4. Vse levo od nje ima ali podhranjene vrmje ali pa druge pomanjklivosti (npr. slaba izolacija povezav do zvočnega čipa, slišiš brum in šumenje).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

ciki57 ::

Vem da so v tej temi večinoma oglasi na Bolhi, sem pa našel v trgovini Conrad tole cvetko:
https://www.conrad.si/?websale8=conrad-...

7700k za 430€, medtem ko ima večina drugih trgovin 8700K pod 400€ :D

jero_no1 ::

GTX 1060 za 450€, pri npr. Anniju pa 80€ manj :)

NecroFlex ::

že nov account ;)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

tikitoki ::

jero_no1 je izjavil:

GTX 1060 za 450€, pri npr. Anniju pa 80€ manj :)


Te cene tko ne bo koli dobil, razen, ce etherium skoci na 2000 USD in se rudarjem popolnoma strga:).

Alien123 ::

tikitoki je izjavil:

jero_no1 je izjavil:

GTX 1060 za 450€, pri npr. Anniju pa 80€ manj :)


Te cene tko ne bo koli dobil, razen, ce etherium skoci na 2000 USD in se rudarjem popolnoma strga:).


Vsa čast majmunu.. neverjetno
https://geizhals.de/palit-geforce-gtx-1...

Vesoljci ::

NecroFlex je izjavil:

že nov account ;)

Ne vem zakaj temu ne zbrišejo vse račune k jih ma itak sam preprodaja robo pa še to za nenormalne cene.

Filip8 ::

jzt pa iščem kje je napisana grafična..

jero_no1 ::

Saj je napisana, kaj ni jasno :D:P

grafična integrirana, intel uhd graphics 630

Filip8 ::

da je malo predrag?

goranzaric ::

Dr_M ::

Ojoj... Imam tako graficno, 4GB verzijo, za 105e.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m0r4l1z3d ::

Vesoljci je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

že nov account ;)

Ne vem zakaj temu ne zbrišejo vse račune k jih ma itak sam preprodaja robo pa še to za nenormalne cene.

Ne vem, že zaradi zavajanja bi ga morali po prstih. Današnji oglas, v katerem ubogo 7870 postavlja ob bok RX seriji in kako bo konfig za 3-4 leta, potem pa samo zamenjaš grafično, pa bo še za par let. Lol, kakšne debilizme je vse navedel v enem oglasu.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

tryhard ::

I3 2120, ki sem jo leto in nekaj nazaj prodal za manj kot 15eur on nudi za koliko?

On topic:


Dobro leto nazaj sem tako kupil za dobrih 100 eur

def0r ::

Pol leta nazaj so se prodajale R9 280X tudi po 200 eur, ceprav najbrz niso vredne 80 eur trenutno.

NecroFlex ::



Mislim da je tale pomotoma dal ceno če bi bila grafična notri, je morda po predzadnjem stavku pozabil da je prodana ;)
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

tryhard ::

def0r je izjavil:

Pol leta nazaj so se prodajale R9 280X tudi po 200 eur, ceprav najbrz niso vredne 80 eur trenutno.

Polovica teh kartic komaj za komaj dosega 2/3 od tistega sanjskega hashrateja za to kartico.

M-XXXX ::

def0r je izjavil:

Pol leta nazaj so se prodajale R9 280X tudi po 200 eur, ceprav najbrz niso vredne 80 eur trenutno.

http://www.bolha.com/iskanje?q=280x&sor...
Na bolhi najdeš najcenejšo (1no) za 80€, ostale so 115€+. Bi lahko rekel, da nabijaš v prazno in je grafična vredna krepko nad 80€.

tryhard ::

Saj je povedal, da niso vredne 80 eur.
realno tam 70eur. Kriptonorci spijo pač s prstkom v ritki.

M-XXXX ::

tryhard je izjavil:

Saj je povedal, da niso vredne 80 eur.
realno tam 70eur. Kriptonorci spijo pač s prstkom v ritki.

Ja realno se bo prodala pa za 100+.

Realno folk misli, da če je bilo včeraj nekaj 100€, pomeni da je jutri 50€. Čeprav je 150. (#odvisno od primera, do primera- je pa lahko). Grafične so ble.

PS: par let nazaj sem kupil R9 290 za 120-130€ (nisem ziher, pomoje je bila 130). Eno lepo po nakupu bi jo lahko prodal za 200-250€.

tryhard ::

Realno jo bo kupil samo norc. Ta grafa se prodaja kot da na trgu 5 let ne bi bilo napredka. Pa ker ima sanjski hashrate za rudarjenje. Da je ta sanjski zgolj "sanjski", je jasno vsakemu, ki je videl več kot le zlati primerek te grafe.

tikitoki ::

tryhard je izjavil:

Saj je povedal, da niso vredne 80 eur.
realno tam 70eur. Kriptonorci spijo pač s prstkom v ritki.


Ce je GTX 1060 vreden 180 EUR, je tudi 280x vreden vec, kot 80.

tryhard ::

Ne ni. Cena jr takšna zgolj zaradi hashrejta, ki jih vsaj polovica 280x ne dosega. Ugotavi, katera polovica se prodaja
Hihihi

tikitoki ::

tryhard je izjavil:

Ne ni. Cena jr takšna zgolj zaradi hashrejta, ki jih vsaj polovica 280x ne dosega. Ugotavi, katera polovica se prodaja
Hihihi


nimas pojma o cem govoris. zaradi rudarjenja so se prodajale krepko cez 100 eur. glede na zmogljivost je vredna vsaj 80 eur ze za gaming.

matobeli ::

Za gaming je 280x tam kjer 1050ti. S tem da ima visoko porabo, se posledično greje in je stara par let. Ne samo da je rabljena in izven garancije, tam je že nekaj časa.

pixelzgaming ::

280x za 80€ se mi zdi OK cena, vsaj taka normalna in ne zgonjena 4 leta na mining rigu in s random fanom z vezicami
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

tikitoki ::

Mnja, en folk bi 70% hitrosti graficne kartice, ki je na bolhi vsaj 180 EUR za manj, k 70. Pol, k to ne gre skozi so pa vsei drugi krivi.
Najcenejsa GTX 1050 ti pa je v Nemciji 160 EUR (s postino vsaj 180). Vsaj enakovedna fraficna kartica pa nej nebi bila niti pol tolk vredna.

Mogoce pa ni slaba ideja pocakati se kak mesec ali dva, ce NVIDIA res vzre nogo generacijo ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()
««
245 / 315
»»