» »

hp ali lenovo

hp ali lenovo

pa3k ::

Potrebujem nasvet glede nakupa prenosnika. Za katerega izmed spodnjih dveh bi se vi odlocli. Hvala

http://www.cyberport.de/?DEEP=1C24-53V&...

http://www.cyberport.de/?DEEP=1C31-12P&...

Samurai ::

Lenovo zagotovo.

jazbec ::

hp ga zmaga po komponentah, pa tudi kakovost je top

minimus ::

@jazbec glede kakovosti hp vs lenovo si ga pa tko mem usekov kot že dovgo ne

jazbec ::

ja v tem nižjem cenovnem razredu hp ni ravno močen v kakovosti špru dražjih pa je kakovost odlična

sem pa imel lenovo in hp iz istega cenovnega razreda-hp dela še zdaj kot mora medtem ko je lenovo že pod rušu

blackbfm ::

Kokr dobiš. Jz mam hp (elitebook) pa sem ga moral takoj menjat zaradi fuč pixla..ok se zgodi, traja par dni da zadevo preverijo, čeprav je stvar bila stvar očitna. Me kličejo da lahko prevzamem novega. Sam ta drugi ima pa luft v levi strani tipkovnice..tako da jaz nič ne vrjamem več v kvaliteto. Vem samo da naslednji laptop pa sigurno ne bo HP.

pa3k ::

hvala za nasvete :) problem je zdej da sm hotel tega lenovo iz zgornjega linka narocit in sm ugotovu da cyberport v slovenijo posilja samo podjetjem... :/

sem pa najdu tegale hp-ja...vem da ste rekli da so lenovo kvalitetnejsi, ampak pa so 17,3'' tudi precej drazji od tega hp-ja spodaj... zanima me kako se kej obnesejo tej amdjevi štirijedrniki v prenosnikih. A so vredu? al je bolse iskat prenosnike z intelovimi procesorji (i3,i5,i7)?

http://www.hoh.de/Notebooks/nach_Herste...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pa3k ()

Zheegec ::

blackbfm je izjavil:

Kokr dobiš. Jz mam hp (elitebook) pa sem ga moral takoj menjat zaradi fuč pixla..ok se zgodi, traja par dni da zadevo preverijo, čeprav je stvar bila stvar očitna. Me kličejo da lahko prevzamem novega. Sam ta drugi ima pa luft v levi strani tipkovnice..tako da jaz nič ne vrjamem več v kvaliteto. Vem samo da naslednji laptop pa sigurno ne bo HP.

Saj se zavedaš, da je Elitebook ena redkih serij prenosnika, kjer ti ga že za en dead pixel zamenjajo?
Poizkušaj uveljavljati dead pixel za Macbook Proja :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

blackbfm ::

Mislim da ne, se mi pa ne da iskat urlja.

Takrat sem ga zamenjal na podlagi DOA (defective on arrival) ki velja 60 dni od nakupa, če se ne motim. Po tem roku pa njih nič ne briga 1 pixel...

Zheegec ::

DOA in navadna garancija imata enake pogoje, razlika je samo, da se gre pri DOA za takojšnjo zamenjavo :)
Just sayin'
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

blackbfm ::

Ne ne... Kolikor sem na hitro našel ti vzamejo pod garancijo pod temi pogoji (za mojo ločljivost - piše na splošno za vse hp notebooke):

- 8 or more dots in any combination and any color that are always on or off
- Any 2 dots within 25mm of each other that are always on

Elitebook specifično ni nikjer omenjen.

Zheegec ::

Elitebook ima posebne pogoje... Mora biti nekje na HP strani.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

blackbfm ::

Pa od kje tebi to? Edina razlika z ostalimi modeli je v garanciji..3 leta vs 1 leto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik do 300eur

Oddelek: Kaj kupiti
111260 (916) Raptor F16
»

Laptop za autocad, 3dsmax, photoshop

Oddelek: Kaj kupiti
152487 (2164) blues1
»

i5 ali i7 procesor ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9112069 (11174) SuperVeloce
»

Prenosnik 500€

Oddelek: Kaj kupiti
313306 (2593) Brias
»

Lenovo ThinkPad vs. HP EliteBook

Oddelek: Kaj kupiti
487062 (5931) oldguy

Več podobnih tem