» »

LED TV SAMSUNG UE40D5003

LED TV SAMSUNG UE40D5003

ezyman ::

Zdravo!

Zanima me ali si kdo od vas lasti omenjeni tv? Sem brskal po internetu, vendar kakšnih splošnih debat in ocen o tem tv-ju nisem zasledil. Ali se splača?

Lp
  • spremenil: ezyman ()

RejZoR ::

Ravno prejle sem ga rastavil. Zadeva je vidit luštna, sploh ker ima zelo malo okvirja, edino daljinec mi je konjski in HD filmov (MP4, H264) mi ni hotel sukat iz USB-ja. Še nisem preverjal specifikacij ampak kot kaže filmov sploh ne podira, ker sem imel v menuju samo opcijo slike in glasba. Video pa ne. Kar mi je mal čudno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ezyman ::

Ok, sporoči kako si zadovoljnen z samo sliko in odzivnostjo. Na uradni strani od Samsunga je sicer naveden kot model UE40D5003BW, pa tudi firmware se da dol potegnit, probaj updejtat za filme. Zanimivo da je nisem zasledil nikjer v EU razen v poljskih spletnih trgovinah in pri nas?

Lp

bostr ::

Tudi jaz se zanimam za ta televizor. Evo ene izmed zanimivih povezav:
http://www.plasma-lcd-crt.com/tvs/manuf...

Mislim, da glede na prebrano, videa iz USB-ja ni mogoče predvajati. Zato najbrž tudi taka cena.
Je pa res, da pri oglaševanju navajajo, da je mogoče predvajati tudi filme.

Če najdem še kaj vam javim.

Lp,
Boštjan

RejZoR ::

ezyman je izjavil:

Ok, sporoči kako si zadovoljnen z samo sliko in odzivnostjo. Na uradni strani od Samsunga je sicer naveden kot model UE40D5003BW, pa tudi firmware se da dol potegnit, probaj updejtat za filme. Zanimivo da je nisem zasledil nikjer v EU razen v poljskih spletnih trgovinah in pri nas?

Lp


Nas itaq štejejo pod vzhodno evropo, tko da here is your answer.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri TV

Oddelek: Kaj kupiti
468890 (6507) fpbs
»

Samsung vs LG (TV)

Oddelek: Zvok in slika
124475 (3612) zegler
»

Samsung UE40D5500 - je kaj boljšega za 480?

Oddelek: Zvok in slika
113295 (2923) jklč
»

NAKUP LED TV

Oddelek: Kaj kupiti
224032 (3596) dinho1992
»

3d televizor

Oddelek: Zvok in slika
225767 (5016) fotografnik

Več podobnih tem