» »

problem z nalaganjem spletne strani na strežnik

problem z nalaganjem spletne strani na strežnik

nikon ::

Pozdravljeni!

Kot sem že v naslovu napisal, imam problem z nalaganjem spl. strani na strežnik. Na strežniku imam staro obliko spletne strani, sedaj sem pa naredil popolnoma novo stran. S strežnika sem zbrisal staro in naložil novo. Ko pa grem pogledat na Google, kako zgleda, pa se prikaže prejšnja oblika spl. strani, ki ne deluje (prikaže se stara index stran).
Na strežnik nalagam spl. stran z Total Commander-jem.

Hvala za odgovor.

gnomee ::

Pobriši cache (predpomnilnik) v brskalniku in bo verjetno šlo..

KoMar- ::

Ko pa grem pogledat na Google, kako zgleda, pa se prikaže prejšnja oblika spl. strani, ki ne deluje (prikaže se stara index stran).

A ti so klikaš na Posnetek oz. Cached? Tam bo jasno še nekaj časa stara stran. Glavno je, da prek direktnega URL dela ;)

Naslednjič bolj jasno napiši.

gnomee ::

Če misliš to kar je napisal @KoMar- pol se lahko tega znebiš preko google webmaster tool-a, kjer vneseš zahtevo za odstranitev url-ja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gnomee ()

nikon ::

Ko pogledam prek direktnega URL se vidi še vedno stara stran , ki ne dela. Sem zbrisal predpomnilnik bsrkalnika, pa je enako kot prej. Pogledal sem še na drugem računalniku, pa je isto.

nikon ::

Sem že rešil problem. Spl. stran sem naložil s programom Filezilla in stran sedaj dela. Hvala vseeno za morebitne rešitve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem ob zagonu novega računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
293497 (3157) mojmaliponi
»

YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
91891 (1619) Cold1
»

Težava z Adobe Reader-jem

Oddelek: Programska oprema
111361 (1293) amigo_no1
»

Optimizacija spl. strani

Oddelek: Izdelava spletišč
81286 (1041) amaze646
»

rabim pomoč pri pretvorbi "PHP strani" v "HTML stran"

Oddelek: Izdelava spletišč
9868 (818) cryptozaver

Več podobnih tem