» »

Kaj početi v Izoli ponoči??!!

Kaj početi v Izoli ponoči??!!

zanigro ::

Zdravo!

Mene pa nekaj zanima.
Jaz se bom v kratkem prselil v Izolo ali v Koper pa me sedaj zanima kje je bolj "živano" ponoči.
Predusem če so kakšni bureki in kebabi in kakšni bari in diskoti.
V glavnem tisto kar je odprto 24ur na dan.
Zanima me tudi vaše mnenje sploh tisti ki živite tam, s čim se zamotite.
Predusem pa me zanimajo tudi avtobusne linije. (Koper-Izola,Izola-Koper) in do kdaj vozijo.
In kako najlažje pridete iz Izole v koper, predusem brez "prevoznih sredstev".

Hvala za odgovore in lep pozdrav,
P.S. Have a nice day ;D

Marilyn ::

Odvisno kdo si in kaj želiš..To je moj najpreprostejši odgovor. Kakšno glasbo imaš rad, kje se najraje zadržuješ...Sam sem iz obale in verjami ali ne v Ambasadi sem bil smao enkrat in še to je bil Obala žur. torej..brezveze ti svetovati, če si popolnoma drugačen človek od mene..avtobusni prevozi so pa tam do 22...poglej na netu..je že dolgo od tega, odkar sem rabil take storitve..kebab, bureke pa tako in tako imaš odprto povsod - ni potrebe po zaskbljenosti ;)

jazbec ::

sm s kopra in osebno so mi boljši žuri u kopru (potem so še razne šagre okoli)
kebab in to pa je vsepovsod non stop odprto

turkx90 ::

V izoli rajsi glej da ti nebo kdo kaj ukradu, haha. No šalo na stran. Na obali se več ali manj dogaja v Kopru in Portorožu. Čez poletje Portož bol zaživi(Tivoli, Alaya in podobni bari). Čez celo leto pa dogaja več al manj v kopru(planet tuš, belavita bar). Potem pa imaš še te ostale bare kjer vrtijo balkan...ki pa jih ne poznam tocno, eden je zraven železnice, drugi pa so v okoli centra kopra. Tu se več ali manj zadržujejo južnjaki(čefurji), čeprav jih tako ali tako najdeš povsod.

Potem imaš čez poletje te vaške veselice, šagre. In v žusterni imaš snack bar, kjer se zadrzujejo metalci ali pač kar so.

Izjema je ambasada, kjer se kaj dogaja par krat letno. Vstopnina pa je na vsakem dogodku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: turkx90 ()

jazbec ::

prvi moj post v temi

jazbec je izjavil:

sm s kopra in osebno so mi boljši žuri u kopru (potem so še razne šagre okoli)
kebab in to pa je vsepovsod non stop odprto


in ne proti južnjakom nima nič, ker je dosti mojih dobrih prijateljev s juga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

jazbec ::

še enkrat-mislil nisem nič slabega
se pa opravičujem če je bilo neprimerno zato je tudi izbrisano

Marilyn ::

saj da nebo pomote...sem te vse razumel ;)..ampak zmotilo me je to, da si komentiral južnjake, nisi pa komentiral kje naj se fant zabava...verjami da naju mogoče moti isto...vseeno pa se bova jaz in ti, zabavala povsod...brez albancev ali z njimi....dovolj razumljivo?!!!!

jazbec ::

no dejansko sta ti in turkx vse povedala
mogoče dodamo še taverno, kjer se večkrat kaj dogaja
drugo pa sta vse povedala

innerspace ::

Khm..

V Izoli ni lokala ali kebaba, ki bi delal 24h, v Kopru pa imas Parenzano na glavni postaji.
V Kp imas nekaj pekarn(do 22-23), eno s kebabom, ter OlyBurger(do 00-04), ki je best choice za fast-mast.
Izola ima Pizzerije do 23ih,

Dogajanje je predvsem poleti, izven sezone pa ena srednja zalost(MKSC, Pub33, SnackBar, Figa - koncerti).
Predvsem je odvisno od tvojih preferenc in druzbe, v kaksne ambiente ti pase zahajat.
Balkan scene je ogromno, jugo komerciala vibes pa to.
TUS planet ima precej vecerov neke happeninge in obcasne fajte, Ambasada pa high intensity partying.

Prevoz Izola-Koper pa so avtobusi ter taxi-kombiji, ki avtobusom speljujejo stranke(zadnji okoli 22.20).
Kolo je najboljsa opcija, pozimi in v burji pa niti ne:)

...

Ce se selis iz vecjega kraja(Lj, Mb, Ce..), bos morda dozivel kaksno krizo ob pomanjkanju opcij, ampak ne nujno. S casom se clovek navadi:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

Mene pa zanima kaj se je zgodilo s tistim "bowlingom" v izoli ali kopru, v katerem so potekali partyi, pol so pa zaprli zaradi težav z dovoljenjem. Vem pa da je bilo zelo urejeno, sprednja stran iz stekla itd...

V AG pa se itak ne hodi "vsaki vikend" ker lah tam pustiš celo plačo brez problema :)

vorantz ::

V Izoli boš lahko ponoči lovil ribe
Več kot to...bu

:>

Marilyn ::

dej ne nabivij..prit v izolo..pa ti bom pokazu kaj boš delu..če ne druzga z mano ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koper ,izola, malice

Oddelek: Loža
93349 (3016) yayo
»

Primorska

Oddelek: Loža
273871 (2444) Invictus
»

Miljarder Donald Trump kupil Hotel Palace v Portorožu

Oddelek: Loža
142209 (1439) Meamoto
»

kabl koper

Oddelek: Omrežja in internet
121113 (900) jamiroq
»

obala sucks!

Oddelek: Omrežja in internet
91159 (854) ABX

Več podobnih tem