» »

Nov chat na Facebooku

Nov chat na Facebooku

deejay2 ::

Tole, kar je pa sedaj Facebook s chatom naredil, je pa totalno nesmiselna in neumna poteza. Morda mate eni še vedno stari chat, eni mate pa verjetno že novega in veste o čem govorim. A mi lahko nekdo pove, zakaj naj bi bil ta novi način chata boljši? Po novem ne moreš videt vseh ljudi, ki so online. Katastrofa. Zgleda bo Facebook sam pripravil ljudi, da gredo k novemu konkurentu - Googlu+.
  • spremenil: deejay2 ()

Janac ::

se strinjam ;)

Tilen ::

Kaj točno je narobe z novim chatom?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

deejay2 ::

To, da ne vidiš vseh tistih, ki so v določenem trenutku online.

Tilen ::

Kako, da ne? Vidiš jih samo pol ali kako? Očitno bi moral več uporabljati FB. xx jih je online od tega xx za chat, xx jih pa ima chat onemogočen oz. niso dosegljivi preko chata. Kako zdaj vi veste, da jih je več online?

Napačen je torej podatek o online prijateljih, ko kliknem na settings in dam "hide sidebar" ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Janac ::

prej je bil boljsi.

rkobarov ::

se en razlog zakaj je treba na google plus preskocit :)

deejay2 ::

@Tilen po novem maš na desni strani izpisanih ne vem koliko svojih prijateljev, ki ni nujno, da so online. Pri meni je npr. od vseh na desnem spisku trenutno samo ena oseba online.

tx-z ::

Ta stvar da se ti shranjujejo pogovori pa da pač lah pišš folku k ni gor je supr. Sam to k so pa zdle nardil je pa res čis mim :) pa kr ene ti da ob stran :D
tx-z

Janac ::

pa tut vizualno se ne ujema s domačo stran ;P

alpner91 ::

Stvar sicer bi lahko bila po eni strani praktična, ampak tole FB računanje "popularnosti" prijateljev je prav skiksano!!! Zamerim jim pa prav tako, da so ukinili "skupine" na chatu in Pop-out chat -.- Katastrofa! Google+ iLike more... Če kdo ne ve o čem govorimo, si lahko pogleda tukaj (klik).

deejay2 ::

No sedajle sem se prijavil na FB in imam začuda spet stari chat. Upam, da tako tudi ostane.

gendale ::

alpner91 je izjavil:

Stvar sicer bi lahko bila po eni strani praktična, ampak tole FB računanje "popularnosti" prijateljev je prav skiksano!!! Zamerim jim pa prav tako, da so ukinili "skupine" na chatu in Pop-out chat -.- Katastrofa! Google+ iLike more... Če kdo ne ve o čem govorimo, si lahko pogleda tukaj (klik).

zanimivo, meni pa računanje popularnosti deluje zelo dobro (še preveč dobro ubistvu) - v večini primerov v iskanje napišem samo prvo črko imena in mi na vrhu predlaga pravo osebo

da je novi chat glup, pa se strinjam

alpner91 ::

...tudi jaz imam spet stari chat :) iLike!
www.ALPNER.com

rkobarov ::

so vidli, da so usrali. haha

deejay2 ::

Upam, da so res za vedno ukinli ta chat, ki sem ga imel včeraj. Vse dosedanje novitete na FB-ju me niso pretirano ganile, ker sem se lahko brez težav hitro na njih navadil, ampak na tale chat se pa ne bi mogu.

deejay2 ::

Bojda lahko vsak dobi nazaj stari chat. En komentar iz ene FB strani:
READ THIS :: Just report your feedback to facebook through "help" , facebook will rollback your sidebar into previous design interface of facebook chat soon.

Jest se pa ob tem sprašujem, a je zaposlenim pri FB-ju res tako težko narest opcijo, da sam izbereš kakšen način chata boš uporabljal?

LapD ::

verjetno ni problem ... problem je ta, da oni vedno forsirajo novosti (pa čeprav neumne), preklop na drugo, staro varianto pa uporabniku kar se da otežijo, da se čimprej neha s tem obremenjevat. Kaj imajo od tega pa nebi vedu :)
web&motion designer

deejay2 ::

Za uporabnika bi bilo precej bolje, da bi lahko prekaplal med obema opcijoma, kot pa da je priklenjen na eno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deejay2 ()

JernejPregl ::

Stari chat je boljši...

alpner91 ::

Evo, zj pa spet "novi"... -.- Tole je prov grozn! Še mal pa bomo vsi pobegnili na G+!
www.ALPNER.com

deejay2 ::

Jap, spet novi. grrrr

cyber_killer ::

Matr ste amaterji. :P

Pidgina začnite uporabljat je tud za fb chat.

jaz33 ::

Facebook se bo tudi zaprl, kot vsi ostali. Primer obala. Net, ki je bila včasih.. Pa email, zdaj pa je gmail. Pa ogromno portalov k se je zaprlo... Stvari pridejo in grejo... Prednost facebooka je ta da bo prej Šel... K je itak Že vse preveč zasičeno.. Je gor cel svet... Že...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

tx-z ::

tx-z

alpner91 ::

Evo, če kdo hoče nazaj "stari" chat, si lahko pogleda kako TUKAJ (klik).
www.ALPNER.com

theStranger ::

alpner91 hvala! :)

Matofast21 ::

Vidim , da se pogovarjate o FB imam sledeč problem, probal že z vsemi nastavitvami zbrisal: friend activity, hide all activity on wall, ima kdo kakro rešitev.

Zgodovina sprememb…

stleoric ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

facebook (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10819348 (5364) galu

Neupravičen napad z osebnimi podatki

Oddelek: Loža
414975 (4259) bluefish
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319198 (14756) darkolord
»

MSN blokira povezave do thepiratebay

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
398363 (6240) mirancar
»

wORLD-cHAT IRC omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
91466 (1374) woops

Več podobnih tem