» »

Popravilo miši

Popravilo miši

skalca_man ::

Lep pozdrav posedujem miš iz legla Logitech-optik.Pa so mu pred kratkim odpadli parkli-boste mislili da vas zaj****,pa ne res.Zanima me kje kupiti ali doma narediti tiste plastike ki se nalepijo na miško da potem lažje drsi po padu.

Enkrat sem na netu bral da nekateri uporabljajo nekaj,vendar nisem nikakor mogel najti kaj:D

Hvala za odgovor že v naprej.
  • spremenil: Tomi ()

ali3n ::

Iz prozorne PVC mape izreži krogce (ali uporabi luknjač za papir), malo kapljico sekundnega lepila.. pa ma glodalec nove parkeljce...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

skalca_man ::

To sem naredil,vendar ne s folijo temveč z plastiko od pokrova pakunge 25-setih cdjev-Miška sedaj lepo drsa poo podlagi vendar pa se mi zdi da je sedaj šrevelika razdalja med podlogo ter optiko.Probal sem še na drugi ne tako svetleči podlagi in stvar deluje.Zanima me kako ostali lastniki optičnih podgan rešujete take probleme.

Ter če veste kdo je uvoznik Logitecha v SLO.
Lp,skalca_man

MadMax ::

Ter če veste kdo je uvoznik Logitecha v SLO.
Eventus Computers d.o.o.

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Highlag ::

Ja že tud razmišljam o tem. Sem bral tu na Slo-techu enkrat da je ena firma izdelala kit-komplet drsnikov za miši. Na strani, kjer je bil test so ga tudi dobro ocenili. Sam verjetno ni dosegljiv pri nas.

Tako, da jaz razmišljam, da bi v službi odrezal drsnike iz teflona. Sam mi zdele še ni jasno kako bi jih fiksiral na miš :D
Drseli bi kar v redu ker mislim da so originalne tako ali tako iz nekega takega materiala.

skalca_man ::

Lep pozdrav,kot sem že v enem prejšnih postov napisal sem (trenutno) rešil težavo z lepljenjem plastike od pokrova plastike,pakunge 25 CD-jev.

A ker sem za svojega hišnega ljubljenčaka pred letom dni odštel kar zajeten kup denarcev,sem si rekel kaj če bi poskusil srečo kar pri uvozniku.No vse skupaj je zgledalo nekako takole:

28.11.2002;10:30 - Poklical firmo Eentus computers d.o.o.

28.11.2002;10:31 -Tajnica vezala v servis

28.11.2002;10:32 -Pogovor s serviserjem (zelo prijazen model)

28.11.2002;9:30 -Prispelo pismo v nebiralnik z 5. novimi nogicami za mojega mišona.

Namen mojega posta je pohvala serviserju iz fabrke Eventus,ki je brez kakršnega koli "kompliciranja",poslal nove nogice brezplačno-SLAVA MU.

BTW:Pa naj še kdo reče da se pri Eventusu ne da nič zmenit preko telefona.Dosti nakladanja z moje strani in lep pozdrav-skalca_miš:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vertikalna miška (se da probat?)

Oddelek: Kaj kupiti
368196 (4528) valdo
»

logitech mx 620 -izgubljen 2.4 GHz micro-receiver

Oddelek: Pomoč in nasveti
71339 (1235) gregor
»

Uradni Logitechov servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
76879 (6099) kitewing
»

MX1000 težave

Oddelek: Strojna oprema
432094 (1090) PrimozR
»

Microsoftov Volan

Oddelek: Pomoč in nasveti
161694 (1469) Polde

Več podobnih tem