» »

Win2K na bed

Win2K na bed

MArko ::

task bar mi je zginu... obnasa se tak kot bi bil na auto hide(pa ni) sam ko gres dol ne pride nazaj. edina resitev da dobim start menu je Control+Esc pa se takrat sam start menu ne pa system treya al pa odprte programe. se je komu ze to zgodilo? kr bom znoru :)

zgodilo pa se je ko sem quake2 dal v 320*200 resolucijo
aja pa to samo ko si kot administrator logiran... ce si kot keri drug user je task bar tam ko bi mogu bit

  • spremenilo: MArko ()

Loki ::

Kaj pa start/ nastavitve/ opravilna vrstica in meni start/ vedno na vrhu?
I left my wallet in El Segundo

mojsterpeter ::

a si ga mogoče pomotoma skril dol? pejt čist dol z miško pa povleci gor.. ne vem kaj bi to blo drugega

MArko ::

cist je su papa
always on top je vklopleno, auto hide izklopleno pa niti ni cist dol da bi ga mogu gor potegnit
enostavno ga ni

rookie ::

Se enkrat naloz winse pa cao ! Al pa pejd novga kupt !!!:)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

MArko ::

evo in tak pol to zgleda ... se malo pa se mi bo zmesalo... mam vse nastavleno da se mi v sys trey not da in zdaj do nicesar ne pridem vec... drugim userjem pa dela vse vredu

andrej ::

probaj nastavit na small fonte pa potem nazaj...
lahko pa shranis vse nastavitve, zbrises administratorjev profil in se ponovno prijavis... ali pa kar skopiras kaksne profil od drugega uporabnika...

YouR MaMa ::

probaj dat na visjo rezolucijo .. mogoce ga bos nasel .. :D

drugace pa tak, kot ti je svetoval andrej .. al pa ce das na novo gor ..

ginekolog ::

Bral sem, da se to redno dogaja lammerom in tistim, ki jih peca manekenka pol pa zajebejo ;)

joke krizma.. sej bos dobo nazaj to vrstico.. probaj vse klujice izklpit, restartaj pol pa vse vklopi pa restartaj!

Jani>:D

johny_21 ::

Če si poreden greš v pekel,
če pa imaš igrice na črno,
ti Bill vzame taskbar!;(

MArko ::

ja ja vi2 se kr zajebavajta.... prvic... nic nisem se zajebo :) drugic Bill mi lahko postrize nohte na nogi... tretjic... dobo sem vrstivo nazaj... sicer bol na kavbojski nacin samo vseeno... je blo treba cel Administrator direktorij brisat da se je novi naredo pol pa uporabne stvari nazaj dat pa je slo :)

andrej ::

glavno, da zdaj dela...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moder ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
181173 (917) gogregy
»

"znižanje" taskbar vrstice

Oddelek: Operacijski sistemi
131455 (1156) Rok Nemec
»

Bliznjica do: auto-hide task bar

Oddelek: Programska oprema
7842 (768) matic
»

orodne vrstica izginila

Oddelek: Programska oprema
51004 (917) pino
»

10 vasih zelja za winse (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
603532 (2785) ABX

Več podobnih tem