» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
173 / 223
»»

schrack ::

Včeraj mi je izdihnil Samsung 40 col. Kaj menite o tem modelu Samsung UE60KU6070UXZG?
http://www.electronic4you.si/samsung-ue...
Je to OK cena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schrack ()

gorann ::

na moj tv je 1800eur cena, kako ne bi bila ok cena potem:O

http://www.moj-tv.com/led-tv/samsung-ue...

tudi druge spletne iz tujine imajo 100eur visjo ceno, okoli 1000eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

novak-t ::

Zdravo,
Nakupujem tv, do sedaj še nisem imel opravka z tem, tako da se obračam na vas ker jaz nimam pojma :D Zanima me kateri model ter kakšna diagonala bi bila perfektna.
Zahteve:
- gledalo se jo bo iz 3-4m in razmišljal sem tudi, da bi jo lahko z kakšnim takšnim nosilcem spustil nižje, da bi lahko uporabljal za dirkalne simulacije v kombinaciji z stolom in volanom (slednje ni nujno, lahko še naprej uporabljam monitor od računalnika).
- da jo lahko priklopim na računalnik za filme in tudi za dirkaške simulacije
- mogoče si kdaj umislim ps ali xbox
- budget tam okoli 1000eur, lahko pa tudi več če imam prevelike želje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

p0ki ::

Tudi jaz kupujem nov TV in se obračam na vas za pomoč.
Moj budget je tam okol 900€, uporabljala se bo predvsem za filme, in ps4.
Rad bi da je 4k in da je diagonala nekje 45" do kakih 60". Ni se mi problem zapeljat v Avstrijo, če je tam ceneje.

Hvala in lp,
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

marS ::

Ali ima smisla kupovati TV Phillips z Ambilight? Nekje sem bral da mora bit ozadje belo...ne beli se mi stene zdaj zarad enga TVja, pa videl sem da pokurijo vsi z ambilight cca 30% več elektrike...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

blze ::

Pozdravljeni,

evo tudi sam bom počasi šel v nakup TV. Gledalo se bo iz 3 m dolžine. Večinoma naravnost pri zatemnjeni luči v ozadju. Bistveno mi je da bom lahko spremljal preko NAS sistema nadaljevanke in filme. Se splača direktno android TV ali kak drugi TV in android box?
Budget tam do 1200 € max. Montirano bo na steno.
Katere modele predlagate?

Hvala!
uživejte
blze

Spc ::

Če kupujete 4k televizorje, pazite, da ne kupite RGBW, kati tak televizor ne zna prikazat vseh barv v enem pixlu.
RGBW ima subpixle sestavljene tako:

[RGB] [WRG] [BWR] [GBW] [RGB]
[WRG] [BWR] [GBW] [RGB] [WRG]

*R = Red
*G = Green
*B = Blue
*W = White

To pomeni, da en pixel ne more prikazati vseh barv in je zato hudi šrot.
 

m0LN4r ::

Kaj pravte na to ponudbo prosim:
http://www.saturn.de/de/product/_lg-55e...

Al se za ta denar dobi vecji navaden 4KHDR brez OLEDA in bo isto dober?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Ali raje tega: http://www.saturn.de/de/product/_samsun...

ali tega: http://www.saturn.de/de/product/_lg-60u...

Pac vazno je da 4KHDR60Hz dela preko HDMI brez problemov.

Velikost se mi dopade, za software mi dol visi. Sam da bo slika dobra.
Pac dilema 55" OLED HDR al 65" LED HDR

So vsi trije 8bit+FRC ????
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

fpbs ::

Malo počakaj,koncem tega meseca se pričakujejo pocenitve.

m0LN4r ::

Ja to itak, bom pocakal na black week oz. zadnji teden novembra.

Izbiro sem omejil na:

Samsung UE65KS7090
in
Philips 65PUS7601

Torej katerega za pretezno igranje in gledanje netflix/prime (HDR)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

JanezH ::

Pa mislis v saturn.de nabavit, ker gledam da imajo res dobre cene ampak ne posiljajo izven Nemčije?
Delivery abroad

Can I have my online order delivered abroad?
Saturn online does not offer shipping outside Germany. A delivery of your order can only be made to an address in Germany.


https://se-de-de.custhelp.com/app/answe...

Tomson ::

novak-t je izjavil:

Zdravo,
Nakupujem tv, do sedaj še nisem imel opravka z tem, tako da se obračam na vas ker jaz nimam pojma :D Zanima me kateri model ter kakšna diagonala bi bila perfektna.
Zahteve:
- gledalo se jo bo iz 3-4m in razmišljal sem tudi, da bi jo lahko z kakšnim takšnim nosilcem spustil nižje, da bi lahko uporabljal za dirkalne simulacije v kombinaciji z stolom in volanom (slednje ni nujno, lahko še naprej uporabljam monitor od računalnika).
- da jo lahko priklopim na računalnik za filme in tudi za dirkaške simulacije
- mogoče si kdaj umislim ps ali xbox
- budget tam okoli 1000eur, lahko pa tudi več če imam prevelike želje


Če imaš budget okoli dobrega tisočaka in si se pripravljen zapeljat čez mejo v Italijo, je daleč najboljši nakup trenutno Samsung 55KS7000. Je prvi model v omenjenem cenovnem rangu, ki poleg tega, da je na vseh testih ocenjen kot bestbuy, prikazuje HDR tako kot se spodobi, ima 10bitni panel in WideColorGamut. Odličen za igre, odličen za vse vrste virov, skratka če imaš opcijo, je to to. KLIK
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gorann ::

marS je izjavil:

Ali ima smisla kupovati TV Phillips z Ambilight? Nekje sem bral da mora bit ozadje belo...ne beli se mi stene zdaj zarad enga TVja, pa videl sem da pokurijo vsi z ambilight cca 30% več elektrike...

a nima v nastavitvah moznosti nastimat, kaksne barve je stena zadaj, da potem sam naredi pravo kombinacijo

Tomson ::

p0ki je izjavil:

Tudi jaz kupujem nov TV in se obračam na vas za pomoč.
Moj budget je tam okol 900€, uporabljala se bo predvsem za filme, in ps4.
Rad bi da je 4k in da je diagonala nekje 45" do kakih 60". Ni se mi problem zapeljat v Avstrijo, če je tam ceneje.

Hvala in lp,


Tole so v tvojem cenovnem rangu najboljše opcije.

Philips 55PUS6501/6551 za 820€
Sony 55XD7005 za 860€
Samsung 55KU6400 za 950€
LG 55UH7507 za 970€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

blze je izjavil:

Pozdravljeni,

evo tudi sam bom počasi šel v nakup TV. Gledalo se bo iz 3 m dolžine. Večinoma naravnost pri zatemnjeni luči v ozadju. Bistveno mi je da bom lahko spremljal preko NAS sistema nadaljevanke in filme. Se splača direktno android TV ali kak drugi TV in android box?
Budget tam do 1200 € max. Montirano bo na steno.
Katere modele predlagate?

Hvala!


Samsung 55KS7000, od tisočaka dalje v ITA, v tem cenovnem rangu daleč najboljši nakup.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Poglejte si težave, s odstopanjem zadnjega dela stranic, pri Samsungu KS7000.Od zadnje serije, ki sem jih dobil so imeli te težave 4 televizorji.Dva izložbena, in 2 še zapakirana..Prilagam slike.Tako, da res previdno pri nakupu tega modela Samsunga:)




Tomson ::

Andrej, lahko podaš kakšen dokaz za tvoje trditve? Razen slike iz trgovine in tvoje besede, kjer pa lahko gre tudi za npr. serijo TVjev iz palete, ki jim je padla na tla! ;)

Če bi to res bila težava, kot trdiš, bi bili forumi polni tovrstnih izjav, pritožb, razjarjenih in nezadovoljnih kupcev ter podobnih trditev, dejstev in slik, a temu ni tako, preveri sam.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Če razumem, govoriš o bistveno večji številki kot o tistih 5% reklamiranih TVjev po nekih standardih večinoma vseh proizvajalcev. Ker če so to 4 TVji od 80 prodanih, je to tistih 5%, kar je povsem normalno, če govorimo o 4ih na 10 je res kriza, če pa govorimo o 4 TVjih na 1000 prodanih pa smo že na neverjetno ugodnih 0.4%! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Andrej, lahko podaš kakšen dokaz za tvoje trditve? Razen slike iz trgovine in tvoje besede, kjer pa lahko gre tudi za npr. serijo TVjev iz palete, ki jim je padla na tla! ;)

Če bi to res bila težava, kot trdiš, bi bili forumi polni tovrstnih izjav, pritožb, razjarjenih in nezadovoljnih kupcev ter podobnih trditev, dejstev in slik, a temu ni tako, preveri sam.


Več kot takšnega dokaza ti ne morem dati, ne vem kaj še pričakuješ več!)Pa četudi bi se poškodovalo med transportom, kar je teško.Ker so televizorji kar močno zaščiteni..Potem se ne bi ta dva na policah, deformirala, ki sta bila še v redu, ko smo jih dali na police:)Pa mislim, da še je nekaj deformacij, toda nimam ravno časa slikat cel dan te televizorje..Saj vidiš, da sta pred kratkim tukaj gor napisala dva kupca, da se jima je skoraj nov televizor že pokvaril..Mislim mene ne boš prepričal, ker predobro vem o kvaliteti Samsung televizorjev:) Ti pa lahko zaradi mene še kar naprej priporočaš Samsung televizorje.

Tomson ::

Če bi dobro prebral, bi videl da ne dvomim o tvojih omenjenih štirih komadih, ne govorim o slikanju teh modelov, govorim o tem, da očitno ne gre za tako množičen problem, kot ga želiš prikazat, glede na to, da na spletu praktično ni zaslediti omenjene težave. (razen posameznih primerov). Sem brskal in edino kar sem našel je omemba na Avforums in nekaj primerov na ameriškem Amazonu. Kar pričakujem je, kot je razvidno iz mojega posta, da če gre dejansko za tako množičen problem, kot ga opisuješ, posreduj dokaze za to. Povezave do množice nezadovoljnih kupcev, ki jim TV razpada. Najlažje je nekaj napisat, potem pa ne zagovarjat, češ, glej, nimam časa, tako pač je, ti kar kupuj če ne verjameš.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

m0LN4r ::

Eh to so vam poslal defektne dol v slovenijo :))

JanezH je izjavil:

Pa mislis v saturn.de nabavit, ker gledam da imajo res dobre cene ampak ne posiljajo izven Nemčije?
Delivery abroad

Can I have my online order delivered abroad?
Saturn online does not offer shipping outside Germany. A delivery of your order can only be made to an address in Germany.


https://se-de-de.custhelp.com/app/answe...


Tako, bivam v DE tako da ni problem. Polek tega pa sta mediamarkt in saturn zelo pridna tle kar se garancije tice, ponavadi takoj zamnjajo zadevo brez vprasanj ali pa kes nazaj, ce ni tako kot bi moralo bit.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Če bi dobro prebral, bi videl da ne dvomim o tvojih omenjenih štirih komadih, ne govorim o slikanju teh modelov, govorim o tem, da očitno ne gre za tako množičen problem, kot ga želiš prikazat, glede na to, da na spletu praktično ni zaslediti omenjene težave. (razen posameznih primerov). Sem brskal in edino kar sem našel je omemba na Avforums in nekaj primerov na ameriškem Amazonu. Kar pričakujem je, kot je razvidno iz mojega posta, da če gre dejansko za tako množičen problem, kot ga opisuješ, posreduj dokaze za to. Povezave do množice nezadovoljnih kupcev, ki jim TV razpada. Najlažje je nekaj napisat, potem pa ne zagovarjat, češ, glej, nimam časa, tako pač je, ti kar kupuj če ne verjameš.


Kdo pa si ti, da bi ti moral polagat račune..? Jaz sem opozoril na ta problem, ker mislim , da je to pravilno.Nisem pa dejal, da ne sme nihče več kupovat Samsung televizorje:)Kar pa se tiče teh tvojih forumov, je pa tako, da večina niti ne da teh negativnih izkušenj na forum..Kajti potem mi verjemi, da bi bilo na forumih največ napisanega samo o okvarah televizorjev..Mislim, pa da je za sedaj dovolj te polemike.Ljudje se bodo že sami odločili kako in kaj, saj ima vsak svojo pamet.

m0LN4r ::

Kako zivjenjsko dobo pa majo tile moderni tvji ?
Starsi in v zlahti majo ze 10 let starga LGja pa se kr dela, isto dela se moj Sammy ze 6 let s polno paro. Aja pa mam se tle eno Toshibo tut perko 5 let.
Pa to je misljeno da so przgani vsaj 5 ur na dan.

Zivljenjska doba OLEDov?

Sprasujem zato, ker pri TVju vrednosti 2 jurja, je mogoce pametno vzet podaljsano cash-back garancijo za 5 let.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

andrej69 ::

m0LN4r je izjavil:

Kako zivjenjsko dobo pa majo tile moderni tvji ?
Starsi in v zlahti majo ze 10 let starga LGja pa se kr dela, isto dela se moj Sammy ze 6 let s polno paro. Aja pa mam se tle eno Toshibo tut perko 5 let.
Pa to je misljeno da so przgani vsaj 5 ur na dan.

Zivljenjska doba OLEDov?

Sprasujem zato, ker pri TVju vrednosti 2 jurja, je mogoce pametno vzet podaljsano cash-back garancijo za 5 let.


Lcd televizorji lahko dosežejo nekje od 60.000-80.000 delovnih ur.Oled televizorji pa še nekje z 50% več.Seveda pa je to odvisno od vsakega proizvajalca in modela LCD televizorja; z vsako novo generacijo televizorjev se življenska doba podaljša.Bolj pomemben podatek je življenjska doba svetlobnega vira v LCD ali LCD LED televizorju. To je zelo pomemben del televizorja, saj žarnice ali led lučke s časom zgubljajo svoje prvotne lastnosti. To pa pomeni, da se spreminjajo tudi lastnosti slike. Npr. barve lahko postanejo neuravnovešene, ali se pojavljajo lise.Kar pa se tiče doseganja teh standartov na starih televizorjih, jih ne gre primerjat z novejšimi..Kajti žalostno toda resnično, današnji televizorji ne izdržijo pol toliko kot stari televizorji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

Tomson je izjavil:


Kdo pa si ti, da bi ti moral polagat račune..? Jaz sem opozoril na ta problem, ker mislim , da je to pravilno.Nisem pa dejal, da ne sme nihče več kupovat Samsung televizorje:)Kar pa se tiče teh tvojih forumov, je pa tako, da večina niti ne da teh negativnih izkušenj na forum..Kajti potem mi verjemi, da bi bilo na forumih največ napisanega samo o okvarah televizorjev..Mislim, pa da je za sedaj dovolj te polemike.Ljudje se bodo že sami odločili kako in kaj, saj ima vsak svojo pamet.


Andrej, računov ne polagaš meni temveč vsem potencialnim kupcem TVjev, ki jih tvoje izjave lahko zavedejo. Lepo da opozarjaš na probleme, a izkušnje enega človeka pač ne gre enačit z dejanskim stanjem globalne situacije omenjenega modela. Sicer pa, če že opozarjaš na težave, bodi toliko nepristranski ter dosleden in opozori še na kakšne druge modele. Konkretno, še nikoli nisem zasledil, da bi opozarjal na težave Philipsa, ki tudi obstajajo, tudi na tem forumu jih je nekaj, nič manj kot pri Samsungu, a če osebno nimaš težav z Philipsi, imaš pa jih z Samsungi to še ne pomeni, da je to dejansko stanje, ki se odraža na trgu v takšnem deležu kot bi ga rad predstavil. In glede forumov se precej motiš, redki so tisti, ki pridejo na forum zato, da bi pohvalili svoj nakup, res veliko pa je tistih, ki svojega nezadovoljstva z nakupom ne šparajo. Po forumih se tako pride prav do tistih negativnih izkušenj, ki jih sicer drugje ne izveš. Da ne bo pomote, nisem nek Samsung fanboy, niti nimam Samsung TVja, samo moti me, ko nekdo opozori na nek problem, ko pa je treba izjavo podpret z dejstvi se pa začne jezit na druge. Smo na forumu Andrej, debata gre v vse smeri, če si vzameš čas za komentar o težavah nekega modela, si ga vzemi tudi, da tovrstne izjave podkrepiš s primeri, ki segajo izven tvojih osebnih izkušnj, boš izpadel bistveno bolj kredibilen. Kot sem omenil, saj ti verjamem, ne verjamem pa, da je to tako množičen primer kot želiš prikazat.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

m0LN4r ::

Razlika med HDMI 2.0a in HDMI 2.0b prosim ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tomson ::

HDMI 2.0b:

-Enables transmission of High Dynamic Range (HDR) video
-Bandwidth up to 18Gbps
-4K@50/60 (2160p), which is 4 times the clarity of 1080p/60 video resolution
-Up to 32 audio channels for a multi-dimensional immersive audio experience
-Up to 1536kHz audio sample frequency for the highest audio fidelity
-Simultaneous delivery of dual video streams to multiple users on the same screen
-Simultaneous delivery of multi-stream audio to multiple users (Up to 4)
-Support for the wide angle theatrical 21:9 video aspect ratio
-Dynamic synchronization of video and audio streams
-CEC extensions provide more expanded command and control of consumer electronics devices through a single control point

It's just a further refinement of HDMI 2.0a (which added HDR capabilities). Flashable firmware depends on the mfr and for most, it may not even be necessary. HDMI 2.1 will probably require new hardware but depending on how innovative the chipmakers are and the individual tv mfrs, it may also be flashable. HDMI 2.1 will allow support for "dynamic metadata". HDMI 2.0a includes HDR EOTF signaling and metadata. HDMI 2.1 will include dynamic metadata. The only difference between HDMI 2.0(a) and HDMI 2.1 is the dynamic metadata.

Dynamic metadata allows for HDR grading from scene to scene instead of applying it to the overall movie as is the case with HDR now. It should also make it possible to downconvert HDR to SDR, which is Standard Dynamic Range and what we see today.

HDMI 2.0b does not define new cables or new connectors. Current High Speed cables (Category 2 cables) are capable of carrying the increased bandwidth.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

OK.d ::

m0LN4r je izjavil:

Razlika med HDMI 2.0a in HDMI 2.0b prosim ?

LPOK.d

m0LN4r ::

Ja to sem videl, torej 4K, 60hz, 4:4:4, HDR10 gre tudi preko 2.0a ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

scipascapa ::

torej andrej69 dela v trgovini, big bang?

čeprav mi deluje bolj kot btc hala 9 comshop :D

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::



V tem videu ni pohvalil HDRa glih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

puginho ::

Kak se pa tu favorizira določene znamke, da glava peče, andrej69 tuče po Samsungu ko da je največji šrot, Philipsa pa ko crkujejo pa se privzdiguje v nebo. Vsakega ko pa tukaj sprašuje po kakem modelu pa tudi ne razumem da si ne more na internetu malo pogledat pa si lahko ustvariš sliko o določenem proizvajalcu, malo treba samo pogoglat pa za vsak model že skoraj test obstaja.

m0LN4r ::

Test obstaja, side by side primerjav pa ni glih.

Aha, Philips PUS7601 ima 8bitni panel, Samsung KS8000 pa 10 bitni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Blazz ::

jaz mam ks7000 in nimam teh kvazi "razpadajočih" težav.

mgermo ::

Po Andrejevih izjavah si eden na miljon nesrečnežev.

bbobst ::

Blazz je izjavil:

jaz mam ks7000 in nimam teh kvazi "razpadajočih" težav.

Jaz tudi ne.

Imam še vprašanje ,kje bi dolpovlekel predzanji KS7000 firmware, na uradni strani ne najdem,
je samo zadnji.

m0LN4r ::

Tjah nevem po branju tega foruma: http://www.hifi-forum.de/viewthread-152...
Je en kup napak z tem filipsom. Skor vsak ma al mrtve piksle al sfukan ambilight, polek tega je HDR slabsi od Sammyja, Garancija pravi (Pixelfehlerklasse 4) pa se v BDA lepo pise v smisu: http://download.p4c.philips.com/files/6... se zgodi, to je normalno.
Tudi Appsi ne sfolgajo 4K, zadeva se zatika. HDRa pa ne podpirajo.

Eh nevem. Na koncu si grej po enga v Hofer za pol manj, pa ga tam brez vprasanj menjajo ce bo za drek. Na koncu bo pa se vedno jurja v zepu vec.

Pac ne srbi me za tisth jurja pa pol, ampak da majo TVji ki stanejo 3-4x vec od "zakurac" tvjem en kup napak pa tudi ni vseeno.
Clovek pricakuje, pri drazji zadevi da enostavno dela in se nebo treba se pol zajebavat z menjavo.
Pa saj bi naj te TVje preverili, preden jih zapakirajo v kartonastvo skatlo.
Lp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MrStein ::

m0LN4r je izjavil:


Pa saj bi naj te TVje preverili, preden jih zapakirajo v kartonastvo skatlo.

Heh, skoraj vsak dan vidim nekaj, kjer pomislim "koliko idiotov je morali biti v nepretrgani verigi, da je to prišlo od ideje preko celega življenjskega cikla izdelka v moje roke"...

Po drugi strani pa bo odziv "kaj spet jamraš!?".

PS: Ti zgoraj, podtikati pa ni treba.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

m0LN4r ::

Treba je razumet, da ni vseeno al se jebes z TVjem za jurja al 3 jurje, ni vseeno al se bos po tistem zajebaval se en mesec z garancijo, menjavanjem, dokazovanju svojega prava oz. v skrajnem primeru sam nosil stroske posiljanja, popravila, ker ti bojo rekl to pa je v mejah normale tako odstopanje.

Tako, da ja riziko seveda obstaja pri obeh, ampak pr drazjih zadevah bi moral bit temu primerno manjsi, kakor tudi procedure uveljavljanja garancije.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

MrStein ::

Seveda. Praviloma pri dražjih zadevah manj komplicirajo. Je pa res, da je moj vzorec izkušenj omejen, da posploševal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

m0LN4r ::

Torej je vseskup ena vlka loterija, ce noben ne ve povedat, da bo Samsung, LG al Philips tisti s katerim bo manj tezav.

O nakupu TVja se odlocam ze nekaj mescev, pa temeljito preberem kaj nameravam kupit in vedno naletim na tezave, ki jih pricakovano pri povecanem budgetu enostavno nocem imet.

Tako kot za Philips, kjer na pol interneta pise, da je 8bit+FRC, drugi pa spet pravijo da je 10bitni panel. Komu verjet?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tomson ::

Andreju. Kar se Philipsa tiče mu 100% zaupam glede specifikacij ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gidooo ::

https://klub.t-2.net/ponudba.aspx/9319

Tega bi preizkusil kot računalniški monitor, mnenja in izkušnje
Je to isti tv http://www.rtings.com/tv/reviews/samsun...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gidooo ()

4knative ::

Za tiste kateri imate ks7000. Na mimovrste bodo imeli v black friday akciji 6pack sekundno lepilo.
V ameriki cena 55 lg oleda že 1700 usd btw.

JanezH ::

Ko smo ravno pri black friday ... cyber monday na amazon.de LG 65UH7709 za EUR 1,699.00
https://www.amazon.de/dp/B01C8TF5M8/ref...

Tomson ::

4knative je izjavil:

Za tiste kateri imate ks7000. Na mimovrste bodo imeli v black friday akciji 6pack sekundno lepilo.
V ameriki cena 55 lg oleda že 1700 usd btw.


Se že nekaj časa dobi "Samsung KSxxxx Fix kit Deluxe" po promocijski ceni! ;)

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

4knative ::

Tomson je izjavil:

4knative je izjavil:

Za tiste kateri imate ks7000. Na mimovrste bodo imeli v black friday akciji 6pack sekundno lepilo.
V ameriki cena 55 lg oleda že 1700 usd btw.


Se že nekaj časa dobi "Samsung KSxxxx Fix kit Deluxe" po promocijski ceni! ;)




Haha, to je to. V BigBangu baje že zraven dobiš kot darilo namesto krpice in čistila. :)

m0LN4r ::

Uff ta LG ma Dolby Vision podporo, kar bi naj pomenilo 12bitov napram HDR10.

Je to tako?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

Bo treba najprej zacet snemat filme v HFR+HDR+4K

Ali pa narediti res dober čip za upscaling ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
173 / 223
»»