» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
181 / 223
»»

draxler ::

živjo kupujem nov televizor in se odločam med dvema,vendar nevem kateri je boljši,kvalitetnejši.Odločam se pa se med https://klub.t-2.net/ponudba.aspx/9364 in https://klub.t-2.net/ponudba.aspx/9364.... sem razumel sta obadva vstopni model za 4k.Namenjen je predvsem za ps4 in gledanje filmov. :)

fpbs ::

Android TV 6.0 (Marshmallow) has started rolling out to Sony 2015 & 2016 TVs:

The update fixes tons of bugs...

nič pa ne piše, koliko "tons of bugs" je pa še ostalo.

http://www.flatpanelshd.com/news.php?su...

miko22 ::

Kaj pravite na tale LG?
Imel sem 2 monitorja, pa po dveh letih ko je garancija potekla je bla zadeva zanič. Kako je s TV?
Cena je ok, glede na to kaj ponuja, toda kvaliteta? Ima kdo LG?

4knative ::

huda makina mi zgleda po slikah!!!!

miko22 ::

Saj tudi je. V Bigbangu sem videl sliko in se komot lahko primerja z Sonyjem, s tem da je cena pol manjša.
Le kvaliteta je vprašljiva. Ne bom čez 2 leti spet kupoval nove.

Tomson ::

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DarwiN ::

miko, tole so tisti famozni fake 4k paneli od LGja.. RGBW, namesto standardnih RGB... LG varčuje s ceno in vmes vsiljuje še belo (White) svetlobo, posledično dobiš slabše barve in tudi resoluciji ne moreš rečt, da je prava 4K.



Tudi input lag bi tale znal imet visok, če misliš priklopit na PC/konzolo?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

miko22 ::

torej mi odsvetuješ nakup?
Samo slika je res dobra. Meni se ne zdi da bi bil kak fake. Pa glede na to da je 65cola je bla slika...da bi jo gledal :D

DarwiN ::

Well, tolk vidne razlike spet ni, ampak barve enostavno morajo bit bolj sprane.. Imam tudi sam tak fake LGjev "4k" TV. :)

Jaz bi raje vzel Samsunga.. Ampak gledam in se naši malo norca delajo s cenami..

Samsung UE65KU6680 - tole je deal. Upognjen. Garancijo lahko uveljavljaš tudi pri nas. Sem že naročal v tej trgovini.. Naročiš poštnoležeče na najbližjo pošto v Avstriji in greš ponj. Lahko tudi plačaš ob povzetju na pošti.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

4knative ::

Od upognjencev so mi najbolj všeč janeževi.

miko22 ::

Te bi raje vzel SONY

DarwiN ::

Tudi kul, ja.. Lepa cena. 1500€. Ceneje kot v DE.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

DjTonic ::

Jaz sem se odločil, da vzamem Samsung 4K, 7000 serijo. Tako, da rešena dilema kaj kupiti.

andrej69 ::

draxler je izjavil:

živjo kupujem nov televizor in se odločam med dvema,vendar nevem kateri je boljši,kvalitetnejši.Odločam se pa se med https://klub.t-2.net/ponudba.aspx/9364 in https://klub.t-2.net/ponudba.aspx/9364.... sem razumel sta obadva vstopni model za 4k.Namenjen je predvsem za ps4 in gledanje filmov. :)


Lahko vzameš model 6501:) Sicer pa sta oba linka enaka.

miko22 je izjavil:

Kaj pravite na tale LG?
Imel sem 2 monitorja, pa po dveh letih ko je garancija potekla je bla zadeva zanič. Kako je s TV?
Cena je ok, glede na to kaj ponuja, toda kvaliteta? Ima kdo LG?


Tukaj imaš kvalitetnejši televizor:)
http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

miko22 ::

Philips sem prodal ker je krš. Nikoli več Philipsa. Slika ok, ostalo neuporrabno. Mogoče za kake starejše, zame Philips nikoli več.

Sony je najboljši, seveda je cena temu primerna. Če bi dobil pri Telekomu za ta denar, ga bom vzel. Je problem, ker nisem naročnik, nekdo drug je, kateri pa ima premalo točk. Grem jutri tja, da vidim, če se lahko kaj zmenim.

LG, kaj sem dal link me mika, toda vprašljiva je kvaliteta izdelave. Slika je super, izkušnje z monitorji so slabe.

Mam, še tole nekako nagledano
Panasonic, žal je samo 58 cola

Samsung

andrej69 ::

miko22 je izjavil:

Philips sem prodal ker je krš. Nikoli več Philipsa. Slika ok, ostalo neuporrabno. Mogoče za kake starejše, zame Philips nikoli več.

Sony je najboljši, seveda je cena temu primerna. Če bi dobil pri Telekomu za ta denar, ga bom vzel. Je problem, ker nisem naročnik, nekdo drug je, kateri pa ima premalo točk. Grem jutri tja, da vidim, če se lahko kaj zmenim.

LG, kaj sem dal link me mika, toda vprašljiva je kvaliteta izdelave. Slika je super, izkušnje z monitorji so slabe.

Mam, še tole nekako nagledano
Panasonic, žal je samo 58 cola

Samsung


Ne vem katere težave si imel, in kaj pričakuješ od televizorja..?
Letošnji modeli delujejo v redu.Kar se tiče tudi ostalih znamk, ima vsak svoje probleme:) Tako, da idelanega televizorja ne boš dobil..

DjTonic ::

Philips tudi mene nekako ni prepričal, čeprav je bil preko tega foruma iz strani uporabnika @andrej69 precej hvaljen. Sama znamka kot takšna me odbija. Gledal sem LG, Sony in Samsung. Gledal sem 4K, kasneje celo FullHD, na koncu pa nekako pristal vseeno pri 4K (Samsung 55" 7xxx), saj imam namen imeti TV dalj časa in se mi ni zdelo smiselno, da bi šel kupovati zastarelo tehnologijo FullHD, čeprav verjamem, da bi bila vseeno vrhunska slika. Sploh na Sony televizorju, ki sem ga gledal.

miko22 ::

Philips po mojih izkušnjah
+ kakovost slike
- počastnost menija
- povezava z DLNA(deluje, vendar slabše kot pri ostalih znamkah)
- hdmi zelo občutljiv, če izmakneš pri prižgani tv(skuril enega na ta način)
- smart tv, kar to ni ravno na nivoju drugih.

To je moje mnenje, vsak pa lahko ima svoje. Prodal po letu in pol,ker drugače bi zabrisal skozi okno, ko sem hotel malo več od "pametne tv". Slika je bila res pohvalna, tako da bi za kake starejše ljudi, ki ne rabijo smart, priporočal(če odpišem počasnost menija).

Tomson ::

Philips modeli 2016 so velik korak naprej na vseh področjih (v primerjavi z modeli prejšnjih let), je pa res, da edini Philips vreden nakupa je model 6501 in 7601.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

DarwiN ::

miko22 je izjavil:

Sony je najboljši, seveda je cena temu primerna. Če bi dobil pri Telekomu za ta denar, ga bom vzel. Je problem, ker nisem naročnik, nekdo drug je, kateri pa ima premalo točk. Grem jutri tja, da vidim, če se lahko kaj zmenim.


Sej ga dobiš pri makspro za 1500€. No, razen če si ciljal na obročni nakup?

Drgač pa si kar privošči 65"... 55" jajce so premajhne, če imaš možnost vzet pravi TV.. Za 4k zaslon je sicer še 65" premajhen.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

4knative ::

DarwiN je izjavil:

miko22 je izjavil:

Sony je najboljši, seveda je cena temu primerna. Če bi dobil pri Telekomu za ta denar, ga bom vzel. Je problem, ker nisem naročnik, nekdo drug je, kateri pa ima premalo točk. Grem jutri tja, da vidim, če se lahko kaj zmenim.


Sej ga dobiš pri makspro za 1500€. No, razen če si ciljal na obročni nakup?

Drgač pa si kar privošči 65"... 55" jajce so premajhne, če imaš možnost vzet pravi TV.. Za 4k zaslon je sicer še 65" premajhen.


Privošči si tega, če maš možnost. 77 inč in še brezplačna dostava v Slovenijo:
http://www.electronic4you.si/lg-77g6v-o...

Tad1 ::

DarwiN je izjavil:

miko22 je izjavil:

Sony je najboljši, seveda je cena temu primerna. Če bi dobil pri Telekomu za ta denar, ga bom vzel. Je problem, ker nisem naročnik, nekdo drug je, kateri pa ima premalo točk. Grem jutri tja, da vidim, če se lahko kaj zmenim.


Sej ga dobiš pri makspro za 1500€. No, razen če si ciljal na obročni nakup?

Drgač pa si kar privošči 65"... 55" jajce so premajhne, če imaš možnost vzet pravi TV.. Za 4k zaslon je sicer še 65" premajhen.


Kaj to je nova generacija x8505c?

miko22 ::

Gledam razliko v oznaki sony pa ne najdem v čem je razlika razen v ceni
KD65XD7505BAEP = 1599€
KD65XD7505B = 1499€

andrej69 ::

miko22 je izjavil:

Gledam razliko v oznaki sony pa ne najdem v čem je razlika razen v ceni
KD65XD7505BAEP = 1599€
KD65XD7505B = 1499€


Da sta namenjena za različno tržišče.

miko22 ::

Torej je vseeno katerega kupim?
100€ je razlike.

Dami ::

Tad1 je izjavil:

Kaj to je nova generacija x8505c?

2015. 2016 modeli so XD8505.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tsunamii ::

Je ze kaksen ok Tv cez 70/75* za nek normalnem denar do 2k ? Verjetno bo treba pocakat 3-4 leta da OLED pade cena. Sam imam Panasonicovo plazmo in mi je slika po 5 letih se zmerem OK napram nekaterim frendovim novim Tvji.

4knative ::

Privošči si tega, če maš možnost. 77 inč in še brezplačna dostava v Slovenijo:
http://www.electronic4you.si/lg-77g6v-o...

DarwiN ::

miko22 je izjavil:

Torej je vseeno katerega kupim?
100EUR je razlike.

Enaka sta, ja. Skoraj zagotovo sta tudi oba za isti trg.. Oba BAEP, le da so pri Maxpro skrajšali kratico, ker je nepomembno.
Ta cena je presenetljivo dobra.. Sony se praviloma prodaja nad ceno na našem trgu, v tem primeru je pa celo ceneje kot v DE.

Tad1 je izjavil:

Kaj to je nova generacija x8505c?

Da. Kor rečeno, 2016 model, zunaj šele par mesecev. No, omenjeni TV je 7500 serija, ki je v letu 2015 ni bilo. Imaš tudi novo 8500 serijo. Tisto je pravi naslednik..Razlika jasno minimalna.

Tsunamii je izjavil:

Je ze kaksen ok Tv cez 70/75* za nek normalnem denar do 2k ?

70 Samsunga imaš na voljo za 1500EUR. Ampak bi moral naročit po zgoraj opisani metodi na AU pošto, ker pri nas so 2k.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Tomson ::

Tudi ACS, ki je slovenski distributer za Sony ima ceno 65XD7005 modela 1.499€ ...

Kar pa se XD750 vs XD850 tiče ima XD850 napram modelu XD750 precej boljši kontrast in uniformiranost temnega zaslona, podpira WideColorGamut, kar je pomembno za HDR, je malo boljši pri prikazovanju gibanja, ima nižji response time in input lag in malo boljši zvok. Ni kakšne evolucije, a ko vse skupaj sešteješ se pozna ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

flood ::

zdravo, kateri 100cm tv do 400€ za gledanje filmov, serij bi najbolj priporočali? (ni treba, da je smart)

hvala
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Goostek ::

Pozdravljeni.

Na kaj je treba bit pozorn na specifikaciji pri nakupu tv'a če te skrbi da nebo dovol dober za gledanje športa?
Pri enih ekranih sem opazo da majo visok 'input-lag' pa 100Hz, spet drugi ma obratno, nizek 'input-lag' pa 60Hz.
Sem bol lajih na področju televizije tako da mojstri; prosim, pomagajte mi najt tapravega/primernega.
Iščem tv do 700€ pa gledal se bo na 3m odaljenosti.

andrej69 ::

flood je izjavil:

zdravo, kateri 100cm tv do 400EUR za gledanje filmov, serij bi najbolj priporočali? (ni treba, da je smart)

hvala


Tukaj imaš.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

Goostek je izjavil:

Pozdravljeni.

Na kaj je treba bit pozorn na specifikaciji pri nakupu tv'a če te skrbi da nebo dovol dober za gledanje športa?
Pri enih ekranih sem opazo da majo visok 'input-lag' pa 100Hz, spet drugi ma obratno, nizek 'input-lag' pa 60Hz.
Sem bol lajih na področju televizije tako da mojstri; prosim, pomagajte mi najt tapravega/primernega.
Iščem tv do 700EUR pa gledal se bo na 3m odaljenosti.


Treba gledat, da je 100Hz panel, dobro gibanje v sliki, in sam odziven čas samega panela.Tukaj imaš zelo dober televizor, kar se tiče teh specifikacij.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

miko22 ::

Gledam še tule, kjer je napisana cena brez davka.
Mogoče se kdo spozna, je možno dobiti preko kake firme brez ddv ali kako to gre? Samo vprašam, če še lahko kak € prišparam

Tad1 ::

Tomson je izjavil:

Tudi ACS, ki je slovenski distributer za Sony ima ceno 65XD7005 modela 1.499€ ...

Kar pa se XD750 vs XD850 tiče ima XD850 napram modelu XD750 precej boljši kontrast in uniformiranost temnega zaslona, podpira WideColorGamut, kar je pomembno za HDR, je malo boljši pri prikazovanju gibanja, ima nižji response time in input lag in malo boljši zvok. Ni kakšne evolucije, a ko vse skupaj sešteješ se pozna ...


Kaj pa primerjava x850 z novim xd750. Je kaj stara generacija v prednosti?

Tomson ::

Tukaj je kar velika razlika na nekaterih področjih, X850C ima namreč VA panel, XD75 pa IPS panel. V smislu kvalitete slike je torej lanski model boljši. VA panel prikaže dosti bolje črno, ima višje kontrastno razmerje, IPS pa le širše vidne kote. Konkretno pa je med modeloma res velika razlika v uniformiranosti temnega zaslona, kontrastnem razmerju, prikazu črne, "out of the box" natančnost slike je pri lanskem modelu dosti boljša, X850C ima WideColorGamut, pomembno za HDR, zvok je precej boljši, je pa pri prikazu gibanja nekoliko boljši XD75 model. Za gledanje v zatemnjenem prostoru je torej lanski model precej boljša opcija in pa HDR, kjer je tudi boljši, zaradi precej višjega kontrasta in pa širšega spektra barv (WCG).
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Goostek je izjavil:

Pozdravljeni.

Na kaj je treba bit pozorn na specifikaciji pri nakupu tv'a če te skrbi da nebo dovol dober za gledanje športa?
Pri enih ekranih sem opazo da majo visok 'input-lag' pa 100Hz, spet drugi ma obratno, nizek 'input-lag' pa 60Hz.
Sem bol lajih na področju televizije tako da mojstri; prosim, pomagajte mi najt tapravega/primernega.
Iščem tv do 700€ pa gledal se bo na 3m odaljenosti.


Danes žal ni dovolj, da gledaš samo specifikacije, imaš namreč 100Hz panele, ki se pri športu odrežejo slabše kot kakšen 50Hz panel. Zelo pomemben je tudi response time in posledično "motion blur" in pa najpomembneje od vsega, kakšno ima pač model video procesiranje. Letos so npr. skoraj vsi 2016 Sony modeli kar korak pred konkurenco. Input lag je pomemben za igranje video iger.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

flood je izjavil:

zdravo, kateri 100cm tv do 400€ za gledanje filmov, serij bi najbolj priporočali? (ni treba, da je smart)

hvala


Za filme in serije, predvidevam, da se bo gledalo tudi zvečer, priporočam VA panel, konkretno npr. Samsung 40KU6000, je odličen "overall" TV z res dobro sliko za svoj cenovni rang ali kot alternativo mogoče Hisense 40K321, a je omenjeni Samsung boljša opcija.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Tukaj je kar velika razlika na nekaterih področjih, X850C ima namreč VA panel, XD75 pa IPS panel. V smislu kvalitete slike je torej lanski model boljši. VA panel prikaže dosti bolje črno, ima višje kontrastno razmerje, IPS pa le širše vidne kote. Konkretno pa je med modeloma res velika razlika v uniformiranosti temnega zaslona, kontrastnem razmerju, prikazu črne, "out of the box" natančnost slike je pri lanskem modelu dosti boljša, X850C ima WideColorGamut, pomembno za HDR, zvok je precej boljši, je pa pri prikazu gibanja nekoliko boljši XD75 model. Za gledanje v zatemnjenem prostoru je torej lanski model precej boljša opcija in pa HDR, kjer je tudi boljši, zaradi precej višjega kontrasta in pa širšega spektra barv (WCG).


Treba povedat, da prednost IPS panelov ni samo širši kot gledanja, kjer se ne izgublja kvaliteta slike.Prednost je tudi v barvni reprodukciji (lepše, bolj natančne barve napram VA panelom)boljša odzivnost samih panelov, in pa stabilnejši paneli.

miko22 ::

malo offtopic, ko izbiram tv, gledam tudi malo porabo elektrike. Ni sicer to ne vem kak razlog, toda vseeno malo računanja pridem na izračun, da nekje koliko kwh porabi na leto, je to toliko €(zaokroženo), zmanjšano za decimalko. Brat me je opozoril, da je to glede na njihova predvidevanja, da to ni realno.

Lahko kdo popravi moje predvidevanje koliko tv porabi na leto v €.
Ob predpostavki recimo da tv dela 8 ur na dan.

Tomson ::

Andrej, v praksi govori razlika v prid IPS panelom le v širših vidnih kotih. Govorimo o TVjih. Če temu ne bi bilo tako, ne bi bili vsi najboljši flaship modeli z VA panelom! Še Philips, v odličnem 7601 modelu uporablja VA panel, pa ima sicer skoraj v celi liniji IPS panele! ;)

Še članek na to temo iz rtings ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

miko22 je izjavil:

malo offtopic, ko izbiram tv, gledam tudi malo porabo elektrike. Ni sicer to ne vem kak razlog, toda vseeno malo računanja pridem na izračun, da nekje koliko kwh porabi na leto, je to toliko €(zaokroženo), zmanjšano za decimalko. Brat me je opozoril, da je to glede na njihova predvidevanja, da to ni realno.

Lahko kdo popravi moje predvidevanje koliko tv porabi na leto v €.
Ob predpostavki recimo da tv dela 8 ur na dan.


Pozabi. V praksi je lahko razlika med najbolj potratnim in najmanj potrstnim LCDjem maksimalno 20€ letno, če govorimo o TVju iste velikosti in istega cenovnega ranga. HDR seveda lahko opazno vpliva na višjo porabo, a ker je vsebin izredno malo je o tem zaenkrat nesmiselno govorit. Še največ boš prihranil, če katerikoli model že boš imel, ne boš imel na max svetilnosti.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Andrej, v praksi govori razlika v prid IPS panelom le v širših vidnih kotih. Govorimo o TVjih. Če temu ne bi bilo tako, ne bi bili vsi najboljši flaship modeli z VA panelom! Še Philips, v odličnem 7601 modelu uporablja VA panel, pa ima sicer skoraj v celi liniji IPS panele! ;)

Še članek na to temo iz rtings ...


Saj govorim o tv-jih:)Filmski studiji in profesionalni koloristi, uporabljajo IPS panele za svojo delo, ne pa VA panele..Kar pa se tiče recenzij, je pa tako, da vsak gleda samo kontrast in črno barvo v kadrih..Če bi bila prednost IPS panelov, samo v širšem kotu, verjemi, da jih več ne bi izdelovali:)
Jaz osebno imam raje televizor z IP panelom, kajti slika je veliko bolj naravna, in ni tako umetno sprocesirana kakor na televizorjih z VA paneli..Pa tudi potrošniki kateri pridejo v trgovino, se jim veliko bolj dopadejo televizorji, z IPS paneli..Sicer, pa kot sem že dejal, vsak sam ve kaj se mu najbolj dopade..

Tomson ::

Zakaj pa torej Philips 7601 uporablja nižje-kvalitetni panel? Ki je mimogrede dražji za proizvodnjo ... Škoda, kako superioren bi šele bil, če bi uporabljal IPS panel, a ne? ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Zakaj pa torej Philips 7601 uporablja nižje-kvalitetni panel? Ki je mimogrede dražji za proizvodnjo ...


Kar se tiče , kateri panel kdo uporablja me ne boli glava:)Napisal sem resnična dejstva..

Tomson ::

Izzivam te in prosim za odgovor, zakaj Philipsov flagship model 2016 ne uporablja - po tvoje - boljšega IPS panela, zakaj uporablja panel, ki je slabši v barvni reprodukciji ima slabšo odzivnost je manj stabilen od IPS panela, ki ga sicer Philips uporablja v vseh svojih cenejših modelih? Če so tvoja resnična dejstva resnična obrazloži in prosim podkrepi tvojo izjavo s kakšnim člankom!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Izzivam te in prosim za odgovor, zakaj Philipsov flagship model 2016 ne uporablja - po tvoje - boljšega IPS panela, zakaj uporablja panel, ki je slabši v barvni reprodukciji ima slabšo odzivnost je manj stabilen od IPS panela, ki ga sicer Philips uporablja v vseh svojih cenejših modelih? Če so tvoja resnična dejstva resnična obrazloži in prosim podkrepi tvojo izjavo s kakšnim člankom!


Saj se najde na netu, samo poglej..Če hočeš se vse najde..:D Nimam pa toliko časa, da bi tukaj razlagal diplomsko nalogo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

Potem ne vem zakaj se sploh oglašaš in zavajaš, če itak nimaš časa ... Nočem bit nersamen, a tovrstne osorne izjave me res podžgejo!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

Potem ne vem zakaj se sploh oglašaš in zavajaš, če itak nimaš časa ... Nočem bit nersamen, a tovrstne osorne izjave me res podžgejo!


Aja se opravičujem , da te nisem prosil za dovoljenje, da tukaj lahko kaj napišem..Izgleda, da je ta forum v tvoji lasti.Tako, da ne sme nihče demantirat tvoje izjave, kajti se takoj lahko znajde v težavah. Drugič bom te prej vprašal, če lahko kaj napišem:)Oprosti še enkrat..

Tomson ::

No, vidiš da ni bilo tako težko! ;)

PS: lahko prosim sedaj demantiraš mojo izjavo, tokrat argumentirano in utemeljeno, z dejstvi in povezavami in ne z osornimi izjavami tipa, dej si poišči sam, če te zanima? Hvala! Prosim za članke, ki primerjajo IPS in VA panele Tvjev (ne monitorjev, ker so kljub podobnosti med njimi razlike) in kjer je jasno razvidno kar trdiš.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()
««
181 / 223
»»