» »

Kateri televizor?

Kateri televizor?

Temo vidijo: vsi
««
179 / 223
»»

koyotee ::

Ps4 pro al navadn?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Urke90 ::

zaenkrat navadn...

bo pa v kratkem ta novi tudi prišel.

m0LN4r ::

Urke90 je izjavil:

Pozdravljeni,

Glede na vaše znanje o televizorjih bi prosil za pomoč. Kaj mi predlagate za televizorja, če predpostavljamo da bi ga uporabljal za igranje igric (playstation 4).

Omejitve so:

- cena do 1000 eur
- diagonala zaslona od 123 cm naprej

UE49KS7090 oz. balkan UE49KS7000
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

gorann ::

Kokosvilek je izjavil:

Kak sploh to misliš, hočeš dat tv na računalniško mizo, ali na eno tv komodo in zraven priključit htpc? Ker v tem je vlka razlika, če prvo potem res nimaš kaj za iskat nad 32'', če pa drogo potem pa stegni dodatnih 30€ za 40''.

tv ze imam novo 55" w755c

so mi jo drugi okupiral oziroma igral bi takrat ko so drugi doma, ko sem sam se mi ne da
:)

djumekfon ::

Pozdravljeni.
Tudi jaz nimam blage veze kar se tv-ja tiče zato se obračam na vas :)
Kupil sem ps4 pro in sedaj bi zamenjal tv. Seveda kupil bi tv 4k minimalno 46", možnost povezave preko wi-fija za 3D mi je vseeno. Odštel bi nekje do 1000€. Zanima me tudi, če se splača kupovati v big bangu ali raje preko spleta?
Hvala vam za pomoč.
Lp A.

gorann ::

djumekfon je izjavil:

Pozdravljeni.
Tudi jaz nimam blage veze kar se tv-ja tiče zato se obračam na vas :)
Kupil sem ps4 pro in sedaj bi zamenjal tv. Seveda kupil bi tv 4k minimalno 46", možnost povezave preko wi-fija za 3D mi je vseeno. Odštel bi nekje do 1000EUR. Zanima me tudi, če se splača kupovati v big bangu ali raje preko spleta?
Hvala vam za pomoč.
Lp A.



m0LN4r je izjavil:

Urke90 je izjavil:

Pozdravljeni,

Glede na vaše znanje o televizorjih bi prosil za pomoč. Kaj mi predlagate za televizorja, če predpostavljamo da bi ga uporabljal za igranje igric (playstation 4).

Omejitve so:

- cena do 1000 eur
- diagonala zaslona od 123 cm naprej

UE49KS7090 oz. balkan UE49KS7000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

Kokosvilek ::

djumekfon je izjavil:

Pozdravljeni.
Tudi jaz nimam blage veze kar se tv-ja tiče zato se obračam na vas :)
Kupil sem ps4 pro in sedaj bi zamenjal tv. Seveda kupil bi tv 4k minimalno 46", možnost povezave preko wi-fija za 3D mi je vseeno. Odštel bi nekje do 1000€. Zanima me tudi, če se splača kupovati v big bangu ali raje preko spleta?
Hvala vam za pomoč.
Lp A.

Preden karkoli kupiš v big bangu, preglej cene na ceneje.si! Ne pravim da se izogibaj bigbanga, včasih ma tudi kake dobre akcije, za redno ceno pa ponavadi dražje od ostalih...

koyotee ::

Sej maš opcijo izenači cene.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

4knative ::

Moj gumb ima tudi zadaj ful-hud algoritem:

PLATINASTI GUMB
DOOM PS4:
bigbang - 69.99 (Preverili smo ceno, prikazana cena je trenutno najnižja med primerjanimi konkurenti.)
game.co.uk - 14.99 (Preverili ste vi figo.)

gorann ::

slo trgovine primerjajo :)

Tomson ::

Če se ne motim le določene fizične trgovine, ki so jih sami določili, online trgovine ne štejejo, niti slovenske ne. Vsaj tako je pri Harvey Norman, naj kdo popravi če je pri BigBangu drugače...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

arra1 ::

Tomson ::

Ja in ne, oba sta precej spodobna TVja, boš moral sam presodit če je vredno 200€ razlike ...

Oba modela imata pri 55" IPS panel, model 850 ima 100Hz model 800 pa 50Hz panel, 850 ima višjo svetilnost, model 850 je seveda veliko boljši pri procesiranju hitrega gibanja, pri modelu 800 je občasno lahko prisoten "judder", je pa zvok na modelu 800 celo nekoliko boljši.

Gldeano "overall" je seveda model 850 boljši, najbolj izrazito pri procesiranju gibanja, ima tudi X1 video procesor, ki nekoliko izboljša sliko, drugje ni večjih razlik.

Dobiš pa za 1.200€ npr. nekoliko večji Panasonic 58DX750, ki je tudi zelo dober "overall" model v tem cenovnem rangu. Če pa dodtanih 100€ ni težava pa vseakor vzameš Samsung 55KS7000/7002, ki je na vseh področjih boljši od vseh omenjenih modelov, peša le pri kvaliteti izdelave.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andrej69 ::

Sony model XD8005 ima 4 jedrni procesor-CPU,in več rama.Model XD8505 pa ima 2 jedrni prosesor, in manj rama. Ima pa model XD8505 zmoglivejši grafični procesor-GPU.

Kokosvilek ::

koga briga za jedra prosecorjev v tvju... te stvari so takaltak prežvok za normalni web browsing...

gorann ::

Tomson je izjavil:

Če se ne motim le določene fizične trgovine, ki so jih sami določili, online trgovine ne štejejo, niti slovenske ne. Vsaj tako je pri Harvey Norman, naj kdo popravi če je pri BigBangu drugače...

meni je rekel v bb, da tudi moj-tv upostevajo, mimovrste pa tako ali tako upostevajo ze od zacetka
edino makspro in druge, ki kao "mutijo" s cenami ne upostevajo

MarkoDon ::

Zanima me nakup tega televizorja:

http://www.electronic4you.at/thomson-65...

Po testih sodeč sploh ne gre za slab televizor v tem cenovnem rangu, kaj pravite?

gorann ::

mas tudi hisense to velikost za tak dnar pa dejansko ni slab tv

http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...

https://www.avforums.com/review/hisense...

tonis ::

Nisem dobil odgovora, pa bom še enkrat poskusil :)

Kateri 40colski TV priporočate za nezahtevnega uporabnika(starši).
Malo ciljam na android, da bi potem gor dal Kodi, Tizen in WebOS mi najbrž ne omogočata toliko opcij kot android.
Budget je 450€ z DDV.
Ali bi bilo bolje, da vzamem navaden TV in potem dokupim android TV box?

Hvala.

DjTonic ::

Tole še kupuje kdo? non-4k? Če gledamo cenovno in če načeloma ne potrebuješ 4k. Izbrati vseeno 4k ali pogledati za tem modelom?

Povezava

andrej69 ::

tonis je izjavil:

Nisem dobil odgovora, pa bom še enkrat poskusil :)

Kateri 40colski TV priporočate za nezahtevnega uporabnika(starši).
Malo ciljam na android, da bi potem gor dal Kodi, Tizen in WebOS mi najbrž ne omogočata toliko opcij kot android.
Budget je 450€ z DDV.
Ali bi bilo bolje, da vzamem navaden TV in potem dokupim android TV box?

Hvala.

Tukaj imaš.Kar se tiče Androida deluje v redu, tako, da zaenkrat nima smisla kupovat zunanji box:)Bo pa še ta mesec, verjetno izšel novi Android 6.0.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

gorann ::

kaj ti bo 4k, ce ni 4k vsebin

ce igras igre in imas ps4 pro potem se ze splaca 4k imet, rabis pa dobro tv s hdr podporo, kar nanese spet vec denarja in je spet vprasljivo, koliko se splaca zaenkrat

DjTonic je izjavil:

Tole še kupuje kdo? non-4k? Če gledamo cenovno in če načeloma ne potrebuješ 4k. Izbrati vseeno 4k ali pogledati za tem modelom?

Povezava

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

andrej69 ::

gorann je izjavil:

kaj ti bo 4k, ce ni 4k vsebin

ce igras igre in imas ps4 pro potem se ze splaca 4k imet, rabis pa dobro tv s hdr podporo, kar nanese spet vec denarja in je spet vprasljivo, koliko se splaca zaenkrat

DjTonic je izjavil:

Tole še kupuje kdo? non-4k? Če gledamo cenovno in če načeloma ne potrebuješ 4k. Izbrati vseeno 4k ali pogledati za tem modelom?

Povezava


Če tudi ne gledaš 4k vsebin se vsekakor isplača vzet 4k:)Kot prvo, izgledajo že HD vebine bolje kakor na kakšnem FullHD televizorju.Ko drugo, pa že dobiš zelo soliden 4k televizor, za skoraj enako ceno kakor FullHD televizor.Pa tudi SD vsebine, izgledajo že zelo solidno na 4k televizorju.Poleg tega, so tudi sami procesorji močnejši kvalitetnejši itd..

gorann ::

dokazi, da izgledajo bolje na 4k tevejih kot na fhd

:)

edit: imam 55" fhd W755C in je slika top

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

andrej69 ::

gorann je izjavil:

dokazi, da izgledajo bolje na 4k tevejih kot na fhd

:)

edit: imam 55" fhd W755C in je slika top


Za dokaz boš moral do prve trgovine:)Kar pa se tiče modela,ki ga imaš se vsekakor strinjam, da je slika zelo dobra.Ravno pred kratkim, sta dva na Hrvaškem forumu primerjala ta Sony model in Philipsa 6501.In sta prišla do ugotovitve, da je slika na Philipsu saj za 30% kvalitetnejša kar se tiče HD vsebin.Pa tudi jaz osebno, sem enakega mnenja:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

gorann ::

haha ma dj nehj no

pretiravas malce, sem izbiral med tem philipsom in tem sonyjem in sem na koncu izbral sonyja, ker 4k ni se to to in pri tej velikosti je brezveze, ce sedis 3m stran

andrej69 ::

gorann je izjavil:

haha ma dj nehj no

pretiravas malce, sem izbiral med tem philipsom in tem sonyjem in sem na koncu izbral sonyja, ker 4k ni se to to in pri tej velikosti je brezveze, ce sedis 3m stran


Poglej to ni nikakršno pretiravanje, če ti povem kako je:)Lahko, pa ti pošljem na zasebno sporočilo kar nekaj mnenj uporabnikov , ki so kupili tale model Philipsa.Seveda je v Hrvaškem jeziku.

gorann ::

sej nima veze, kaksno je njihovo mnenje, ko si med sabo merijo luleke

ma pa veze, ko njihovo mnenje pove, da je hd slika 30% bolj kvalitetna od w755c, kar je navadna laz

obe televiziji sta dobri, ni pa take razlike v kvaliteti slike, kot pravis

andrej69 ::

gorann je izjavil:

sej nima veze, kaksno je njihovo mnenje, ko si med sabo merijo luleke

ma pa veze, ko njihovo mnenje pove, da je hd slika 30% bolj kvalitetna od w755c, kar je navadna laz

obe televiziji sta dobri, ni pa take razlike v kvaliteti slike, kot pravis


Seveda ni razlika za 100%, je pa opazna razlika.Kaj hočem pa predvsem povedat je to, da se vsekakor bolj isplača kupit 4k televizor kakor FullHD.Če kot sem že dejal, dobiš skoraj za isto ceno, zraven 4k resolucijo.Ne vidim poante, da bi kupil FullHD televizor:)Leto dve nazaj, je bila še slika drugačna, kajti razlike so bile kar občutne..Danes pa skoraj ni več razlik.

gorann ::

odvisno za kaksn dnar dobis

OK.d ::

Ja saj tudi pri ogledu naših programov ni razlik in se bomo še dolgo načakali na 4K vsebino:P
LPOK.d

andrej69 ::

OK.d je izjavil:

Ja saj tudi pri ogledu naših programov ni razlik in se bomo še dolgo načakali na 4K vsebino:P


Kar se tiče televizijskih programov v 4k resoluciji, bomo seveda še čakali.Sicer Nemci že testirajo 4k program.Kako pa bo pri nas, pa bomo videli kaj bo prinesel čas.

gorann ::

mi se fhd programov nimamo kaj veliko

tole v 4k je lol

Tomson ::

Defenitivno je v zadnjih 2-letih velik napredek pri upscalingu nižjeločljivostnih vsebin, ampak da ne bo zavajanja, če imamo sliko 1080p, ki jo prikazujemo na UHD zaslonu, ne bo na ekranu niti 0.1% več detajlov, kot če jo prikazujemo na FHD ekranu, kar posledično pomeni, da pod nobenim pogojem 4k TV ne more prikazat več detajlov. Obratno, ves ta primanjkljaj pisklov mora zapolnit z piksli (in prehodi), ki jih že ima.Če z raznimi algoritmi, ki so pač nujni pri upscalingu in ki roko na srce, sliko naredijo manj naravno, nekdo vidi kot boljšo je to čisto subjektivno, dejstvo pa je, da če primerjamo slab FHD in dober 4K TV, bo že zaradi lastnosti samega TVja (natančen prikaz barv, prikaz črne, kontrastno razmerje, kvaliteta video procesiranja) lahko izpadla bolje, mogoče manj naravno, po vsej verjetno bo slika mehkejša zaradi glajenja robov in če nekateri to dojemajo kot boljšo sliko je to samo stvar interpretacija, kaj komu pomeni definicija boljše slike. Pa to govorimo o 1080p materialu, kakor gremo nižje, je to samo v prid FHD zaslonu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

DjTonic ::

Tomson je izjavil:

...Če pa dodtanih 100€ ni težava pa vseakor vzameš Samsung 55KS7000/7002, ki je na vseh področjih boljši od vseh omenjenih modelov, peša le pri kvaliteti izdelave.

Je potem ta Samsung boljši tudi od npr Sony KD55XD8505?

gorann ::

Tomson je izjavil:

Defenitivno je v zadnjih 2-letih velik napredek pri upscalingu nižjeločljivostnih vsebin, ampak da ne bo zavajanja, če imamo sliko 1080p, ki jo prikazujemo na UHD zaslonu, ne bo na ekranu niti 0.1% več detajlov, kot če jo prikazujemo na FHD ekranu, kar posledično pomeni, da pod nobenim pogojem 4k TV ne more prikazat več detajlov. Obratno, ves ta primanjkljaj pisklov mora zapolnit z piksli (in prehodi), ki jih že ima.Če z raznimi algoritmi, ki so pač nujni pri upscalingu in ki roko na srce, sliko naredijo manj naravno, nekdo vidi kot boljšo je to čisto subjektivno, dejstvo pa je, da če primerjamo slab FHD in dober 4K TV, bo že zaradi lastnosti samega TVja (natančen prikaz barv, prikaz črne, kontrastno razmerje, kvaliteta video procesiranja) lahko izpadla bolje, mogoče manj naravno, po vsej verjetno bo slika mehkejša zaradi glajenja robov in če nekateri to dojemajo kot boljšo sliko je to samo stvar interpretacija, kaj komu pomeni definicija boljše slike. Pa to govorimo o 1080p materialu, kakor gremo nižje, je to samo v prid FHD zaslonu.
30% boljso hd sliko prikazuje od w755c

he he

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

andrej69 ::

@gorann
To si nisem jaz izmislil, temveč uporabniki kateri si lastijo te televizorje:)Boš moral še pogledat na kakšen drug forum,kjer je veliko več mnenj in povratnih informacij kakor tukaj..Sicer pa ni moj namen, da bi kritiziral Sony televizor..Toda dejstvo je pač takšno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Tomson ::

DjTonic je izjavil:

Tomson je izjavil:

...Če pa dodtanih 100EUR ni težava pa vseakor vzameš Samsung 55KS7000/7002, ki je na vseh področjih boljši od vseh omenjenih modelov, peša le pri kvaliteti izdelave.

Je potem ta Samsung boljši tudi od npr Sony KD55XD8505?


Defenitivno, prav na vseh področjih razen vidnih kotov, ki so na Sonyu zaradi IPS panela širši.

Preveri še sam. Sony XD850 vs Samsung KS7000

andrej69 je izjavil:

@gorann
To si nisem jaz izmislil, temveč uporabniki kateri si lastijo te televizorje:)Boš moral še pogledat na kakšen drug forum,kjer je veliko več mnenj in povratnih informacij kakor tukaj..Sicer pa ni moj namen, da bi kritiziral Sony televizor..Toda dejstvo je pač takšno..


Andrej, predlagam, da greš sam za nekaj časa na AvForums, ki je eden največjih in najmočnejših forumov za TVje, pa pridi čez en teden nazaj, pa povej koliko uporabnikov bo trdilo da je 4k TV za 1080p vsebine boljša opcija kot FHD TV. Lepo prosim. Seveda da uporabniki, ki imajo doma nov 4k TV ne bodo trdili, da je njihov TV slab pri nižjeločjivostni vsebinah, a to še ne pomeni, da je boljši! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

andrej69 ::

Tomson je izjavil:

DjTonic je izjavil:

Tomson je izjavil:

...Če pa dodtanih 100EUR ni težava pa vseakor vzameš Samsung 55KS7000/7002, ki je na vseh področjih boljši od vseh omenjenih modelov, peša le pri kvaliteti izdelave.

Je potem ta Samsung boljši tudi od npr Sony KD55XD8505?


Defenitivno, prav na vseh področjih razen vidnih kotov, ki so na Sonyu zaradi IPS panela širši.

Preveri še sam. Sony XD850 vs Samsung KS7000

andrej69 je izjavil:

@gorann
To si nisem jaz izmislil, temveč uporabniki kateri si lastijo te televizorje:)Boš moral še pogledat na kakšen drug forum,kjer je veliko več mnenj in povratnih informacij kakor tukaj..Sicer pa ni moj namen, da bi kritiziral Sony televizor..Toda dejstvo je pač takšno..


Andrej, predlagam, da greš sam za nekaj časa na AvForums, ki je eden največjih in najmočnejših forumov za TVje, pa pridi čez en teden nazaj, pa povej koliko uporabnikov bo trdilo da je 4k TV za 1080p vsebine boljša opcija kot FHD TV. Lepo prosim. Seveda da uporabniki, ki imajo doma nov 4k TV ne bodo trdili, da je njihov TV slab pri nižjeločjivostni vsebinah, a to še ne pomeni, da je boljši! ;)


Jaz ne rabim nikamor hodit..Jaz sem samo povedal, kaj si ljudje mislijo:)Seveda, pa se vsak sam odloči, kaj mu je bolje.

MrStein ::

Tomson je izjavil:

Defenitivno je v zadnjih 2-letih velik napredek pri upscalingu nižjeločljivostnih vsebin, ampak da ne bo zavajanja, če imamo sliko 1080p, ki jo prikazujemo na UHD zaslonu, ne bo na ekranu niti 0.1% več detajlov, kot če jo prikazujemo na FHD ekranu, kar posledično pomeni, da pod nobenim pogojem 4k TV ne more prikazat več detajlov. Obratno, ves ta primanjkljaj pisklov mora zapolnit z piksli (in prehodi), ki jih že ima.Če z raznimi algoritmi, ki so pač nujni pri upscalingu in ki roko na srce, sliko naredijo manj naravno, nekdo vidi kot boljšo je to čisto subjektivno, dejstvo pa je, da če primerjamo slab FHD in dober 4K TV, bo že zaradi lastnosti samega TVja (natančen prikaz barv, prikaz črne, kontrastno razmerje, kvaliteta video procesiranja) lahko izpadla bolje, mogoče manj naravno, po vsej verjetno bo slika mehkejša zaradi glajenja robov in če nekateri to dojemajo kot boljšo sliko je to samo stvar interpretacija, kaj komu pomeni definicija boljše slike. Pa to govorimo o 1080p materialu, kakor gremo nižje, je to samo v prid FHD zaslonu.

Ne pozabit, da je na 1080 ekranu tudi veeeeliko pikslov , kot si rekel: "zapolnjenih"
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tomson ::

Andrej, saj ne govorim o tem, da danes nakup 4k TVja po večini primerov ni boljša opcija, se strinjam, je, saj v končni fazi UHD TVji niso korak naprej samo v večji ločljivosti, tu je še HDR, višja svetilnost, boljši kontrasti, pa WideColorGamut, pa bistveno boljše video procesiranje itd. Pod pogojem, da kupiš soliden 4k TV, ne najcenejšega. In pod pogojem, da ne gledaš 55" na 4m. In pod pogojem, da boš sploh v bližji prihodnosti pogledal kakšne 4k vsebine. Kajti v vseh teh "če"jih je letos še vedno na voljo odličen FHD Sony, ki je za marsikoga pač boljša opcija od najcenejšega 4k TVja. Drugo leto bodo pa FHDji le še v vstopnih, najcenejših modelih TVjev in te debate ne bo več! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

puginho ::

andrej69 je izjavil:

gorann je izjavil:

dokazi, da izgledajo bolje na 4k tevejih kot na fhd

:)

edit: imam 55" fhd W755C in je slika top


Za dokaz boš moral do prve trgovine:)Kar pa se tiče modela,ki ga imaš se vsekakor strinjam, da je slika zelo dobra.Ravno pred kratkim, sta dva na Hrvaškem forumu primerjala ta Sony model in Philipsa 6501.In sta prišla do ugotovitve, da je slika na Philipsu saj za 30% kvalitetnejša kar se tiče HD vsebin.Pa tudi jaz osebno, sem enakega mnenja:)


hahahaha to pa me je nasmejalo, dva sta celo primerjala in to na hrvaškem, deželi vrhunskih tv strokovnjakov!

andrej69 ::

puginho je izjavil:

andrej69 je izjavil:

gorann je izjavil:

dokazi, da izgledajo bolje na 4k tevejih kot na fhd

:)

edit: imam 55" fhd W755C in je slika top


Za dokaz boš moral do prve trgovine:)Kar pa se tiče modela,ki ga imaš se vsekakor strinjam, da je slika zelo dobra.Ravno pred kratkim, sta dva na Hrvaškem forumu primerjala ta Sony model in Philipsa 6501.In sta prišla do ugotovitve, da je slika na Philipsu saj za 30% kvalitetnejša kar se tiče HD vsebin.Pa tudi jaz osebno, sem enakega mnenja:)


hahahaha to pa me je nasmejalo, dva sta celo primerjala in to na hrvaškem, deželi vrhunskih tv strokovnjakov!


Hrvati vsaj imajo strokovnjaka, ki dela podrobne teste:)Kaj pa imamo mi..?
Kar pa se tiče ljudi na forumih, jih je dosti več, ki se bolje spoznajo na televizorje kakor pri nas!)
Pa ne, da bi sedaj podcenjeval naše forumaše..Tako, da jih jaz ne bi podcenjeval, kakor jih ti podcenjuješ..

puginho ::

To da neki domači forumaš reče da je slika na nekem tv-ju boljša še sprejmem (pogojno), da pa še nekdo to pretvori v %, ta pa je kisla

andrej69 ::

puginho je izjavil:

To da neki domači forumaš reče da je slika na nekem tv-ju boljša še sprejmem (pogojno), da pa še nekdo to pretvori v %, ta pa je kisla


Človek je pač ocenil približno procentoalno.Seveda teško določiš, koliko procentov je televizor res boljši.Toda, da človek ni dejal da je srednje boljši ali dosti boljši, je pač podal nekakšno oceno v procentih.Seveda, pa ni nujno, da ti procenti držijo.

pia2001slo ::

lahko prosim kdo objavi nastavitve za Philips 55PUS7600 ?

hvala

DjTonic ::

Kolikor sem bral po avforums drži, da je SD vsebina videti slabše na 4K. Vir bi naj bil vsaj 720p, da je videti enako, kot na FullHD. Mislim, da ravno ta podatek zna biti odločilen pri nakupu TV. Ena izmed tem, ki sem jo zasledil.

https://www.avforums.com/threads/sony-x...

m0LN4r ::

Kaj pa Upscaling in HDR Upscaling ? Jaz sem slisal, da dela dobro na istem forumu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

buttcrack ::

andrej69 je izjavil:

puginho je izjavil:

andrej69 je izjavil:

gorann je izjavil:

dokazi, da izgledajo bolje na 4k tevejih kot na fhd

:)

edit: imam 55" fhd W755C in je slika top


Za dokaz boš moral do prve trgovine:)Kar pa se tiče modela,ki ga imaš se vsekakor strinjam, da je slika zelo dobra.Ravno pred kratkim, sta dva na Hrvaškem forumu primerjala ta Sony model in Philipsa 6501.In sta prišla do ugotovitve, da je slika na Philipsu saj za 30% kvalitetnejša kar se tiče HD vsebin.Pa tudi jaz osebno, sem enakega mnenja:)


hahahaha to pa me je nasmejalo, dva sta celo primerjala in to na hrvaškem, deželi vrhunskih tv strokovnjakov!


Hrvati vsaj imajo strokovnjaka, ki dela podrobne teste:)Kaj pa imamo mi..?


mi imamo pa tebe :)

andrej69 ::

pia2001slo je izjavil:

lahko prosim kdo objavi nastavitve za Philips 55PUS7600 ?

hvala


Tukaj imaš.


buttcrack je izjavil:

andrej69 je izjavil:

puginho je izjavil:

andrej69 je izjavil:

gorann je izjavil:

dokazi, da izgledajo bolje na 4k tevejih kot na fhd

:)

edit: imam 55" fhd W755C in je slika top


Za dokaz boš moral do prve trgovine:)Kar pa se tiče modela,ki ga imaš se vsekakor strinjam, da je slika zelo dobra.Ravno pred kratkim, sta dva na Hrvaškem forumu primerjala ta Sony model in Philipsa 6501.In sta prišla do ugotovitve, da je slika na Philipsu saj za 30% kvalitetnejša kar se tiče HD vsebin.Pa tudi jaz osebno, sem enakega mnenja:)


hahahaha to pa me je nasmejalo, dva sta celo primerjala in to na hrvaškem, deželi vrhunskih tv strokovnjakov!


Hrvati vsaj imajo strokovnjaka, ki dela podrobne teste:)Kaj pa imamo mi..?


mi imamo pa tebe :)


To pa imate srečo:):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()
««
179 / 223
»»