» »

Flash banner

Flash banner

zacetnik11 ::

Pozdravljeni
Ne vem če bo kdo točno vrdel kaj me muču, vendar vseeno. Za nekega naročnima, sem naredil banner v flashu in vse lepo in prav, samo ker ima na strani več bannerjev, ki se menjajo, po vrstnem redu, kar pomeni, ko se prvi zaključi, ostane še 3 sekunde in se potem prikažedrug in tako naprej. Težava nastopi, ko pride do "mojega" bannerja, ne preide, na mojega, ki je četrti, prav tako tudi, ko se moj konča, ne preide na petega.

V plaču sem naredil nakoncu "stop", tako daq ne vem sedaj kaj popravit da bo prešlo na moje banner in prav tako iz mojega na zadnjega.


Hvala za pomoč.

#000000 ::

Ti si naredu banner za naročnika in sedaj ta banner ne dela.

1. nisi pravilno naredil bannerja
2. nisi pravilno naredil AS za baner

zacetnik11 ::

Banner dela, vendar ne ga njegova koda ne prepozna :(
Ali mi lahko poveš, kaj morem popravit, da bo delalo oziroma da ga bo prepoznalo?

Tody ::

Pomoje se spletna stran ustraši tvoje slovnice in neha prikazovat banner. Plaču? A je težko napisat FLASH? Sicer pa daj ta tvoj swf na ogled pa mogoče bomo vidl če se da kej pomagat.

#000000 ::

dej oboje in swf in fla

maastermedia ::

Za razhroščevanje lahko uporabiš Firebug in Flashbug ter s funkcijami trace() v flashu in console.log v javascriptu preveriš posamezna odvijanja in faze, do kje pride in kje točno leži problem.

zacetnik11 ::

Se opravičujem za slovnico, sem nahitro tipkal in kasneje nisem pregledal posta.
Ali lahko komu pošljem za ZS, ker nebi rad na forumu objavljal naročnika.

Hvala

intelček ::



ta težava se mi pokaže ko flv datoteko izvozim (publish) v SWF. V samem programo(preview) mi brez problema (klik na nevidni gumb)
naredi povezavo na določen link. Ko pa izvoženo SWF datoteko kliknem mi pokaze to opozorili(?).
Prosim za nasvet
airsoft

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
383735 (3148) Vice
»

Povezava

Oddelek: Izdelava spletišč
121111 (1021) skladisce
»

banner spreminjanje slicic in flash

Oddelek: Izdelava spletišč
61218 (1152) rokpok
»

Web templates

Oddelek: Izdelava spletišč
151450 (1163) medobear
»

Centraliprom.com - odsotek klikov...

Oddelek: Omrežja in internet
91258 (854) Sergio

Več podobnih tem