» »

LulzSec razpuščen

1
2
»

3furious ::

S čim se ukvarjajo sem zapisal, vendar dejavnost bolj nakazuje, da so hoteli zavarovati sebe, ne pa razkriti slabe varnosti. Lulzsec so sami priznali, da so ga izsiljevali. Seveda je izgovor testiranje:))

In a later tweet, LulzSec said, "to clarify: it was not our goal to extort anything from Karim at @Unveillance - we were merely testing if he would fold or not."


Imaš še kako "razlago", razen "testiranja"?
In the age of information, ignorance is a choice.

RockyS ::

Tole s testiranjem nisem poznal :D Je malo mimo ja, po drugi strani pa me spominja na primer NLBja in njihovega "hekerja" in seveda konca.

Keyser Soze ::

Aggressor je izjavil:

Res je. Nekateri sysadmini jih bodo dobili s pasom. :D

Ne verjamem. Ker ljudje zadevo jemljejo kot slabo šalo, namesto resno opozorilo. Butasta javnost in stroka je pa praktično celo svojo pozornost usmerila v jambranje nad Lulzsecom in v gruntanje njihove identitete, namesto da bi prvo odpravili pomankljivosti sistemov oz. naredili eno konkretno revizijo le teh. Plus iščejo izgovore v otročjosti Lulzseca.

Strokovnjaki ja... Kup užaljenih pubertetnikov tudi na drugi strani bi prej rekel. Fino, da tak folk skrbi za varnost sistemov, ki upravljajo z mojimi financami, ipd. Pa še plačam jih za to. 8-O
OM, F, G!

BigWhale ::

To kar so poceli je otrocje, vandalsko in bebavo. Ampak vseeno to ni izgovor za slabo varovanje.

Aggressor ::

Keyser Soze je izjavil:

Aggressor je izjavil:

Res je. Nekateri sysadmini jih bodo dobili s pasom. :D

Ne verjamem. Ker ljudje zadevo jemljejo kot slabo šalo, namesto resno opozorilo.

V tistih konkretnih inštitucijah, ki so nasankale, so zadevo gotovo vzeli zelo resno. :D Drugje pa res ne, zato pa pravim, da se globalno ne bo nič spremenilo.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Tatmrmm ::

Keyser Soze je izjavil:

Aggressor je izjavil:

Res je. Nekateri sysadmini jih bodo dobili s pasom. :D

Ne verjamem. Ker ljudje zadevo jemljejo kot slabo šalo, namesto resno opozorilo. Butasta javnost in stroka je pa praktično celo svojo pozornost usmerila v jambranje nad Lulzsecom in v gruntanje njihove identitete, namesto da bi prvo odpravili pomankljivosti sistemov oz. naredili eno konkretno revizijo le teh. Plus iščejo izgovore v otročjosti Lulzseca.

Strokovnjaki ja... Kup užaljenih pubertetnikov tudi na drugi strani bi prej rekel. Fino, da tak folk skrbi za varnost sistemov, ki upravljajo z mojimi financami, ipd. Pa še plačam jih za to. 8-O

ja kr pubertetniki bojo udrl u FBI :DDD

RockyS ::

Ja, ker froci pri 6ih letih tud ne znajo mozarta odšpilat... Pač za primerjavo, da eni so talenti, drugo pa malo manj.

3furious ::

@lolo123
Niso vdrli v FBI, ampak v infragard.net, ki le sodeluje z FBIjem. Lulzec objava
In the age of information, ignorance is a choice.

digitalcek ::

Neverjetno, koliko mnenj o nekih lulčkih (LulzSec).

Mnogo bolje bi bilo, da bi skrbeli za vaše (osebne) lulčke. Da ne doživijo kakšnega hekerskega napada, da vam ga ne Ddosajo kakšne okužene radodajke....

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Od kar so se zaceli napadi sem na svojem serverju zamenjal vsa sibka gesla, zacel aktivno paziti na rootkite in vsem aplikacijam bolj striktno omejil dostop do baze. Po dolgem casu sem zamenjal gesla na vseh bolj obcutljivih spletnih storitvah in zacel delati na tem, da bom imel za vsako storitev svoje geslo. Poleg tega sem kriptiral vse bolj obcutljive podatke.
Tako da kar se tega tice se lahko zahvalim lulzsecu za spodbudo. Verjetno nisem edini.

Keyser Soze ::

digitalcek je izjavil:

Neverjetno, koliko mnenj o nekih lulčkih (LulzSec).

Mnogo bolje bi bilo, da bi skrbeli za vaše (osebne) lulčke. Da ne doživijo kakšnega hekerskega napada, da vam ga ne Ddosajo kakšne okužene radodajke....

A to ti lastne želje in navade opisuješ po forumu?

Nisi glih pameten, če takele stvari plasiraš v javnost...8-O
OM, F, G!

poweroff ::

digitalcek je izjavil:

Mnogo bolje bi bilo, da bi skrbeli za vaše (osebne) lulčke. Da ne doživijo kakšnega hekerskega napada, da vam ga ne Ddosajo kakšne okužene radodajke....

We use Linux firewall!
sudo poweroff
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustanovitelj LulzSeca po odsluženi kazni na pravo stran zakona

Oddelek: Novice / Ostale najave
144906 (3643) [D]emon
»

V Avstraliji aretiran samooklicani vodja LulzSeca

Oddelek: Novice / Varnost
63239 (2629) Glugy
»

Aretiran še en član LulzSeca

Oddelek: Novice / Varnost
94225 (3331) [D]emon
»

Aretirana peterica kolovodij LulzSeca, vodja ves čas sodeloval s policijo

Oddelek: Novice / Varnost
269378 (7546) enadvatri
»

Nadaljnje preiskave prostorov domnevnih članov LulzSeca

Oddelek: Novice / Varnost
64768 (3595) BigWhale

Več podobnih tem