» »

Čakanje na Bulldozer

Čakanje na Bulldozer

norgur8 ::

Lep pozdrav.

Pred kratkim sem začel razmišljati o nakupu Sandy Bridge CPU-ja in temu primerno tudi matično ter rame. Zanima me, če se po vašem mnenju bolj splača počakati na Bulldozer CPU-je, ali naj kar zagrabim za Sandy Bridge? (Sem upal da bo Bulldozer do tega trenutka že dolgo v prodaji)

Sprašujem za računalnik, ki je predvsem namenjen igranju iger. Se mi zdi da se Intelovi procesorji v tem primeru bolje odrežejo.

Hvala za vaše nasvete in komentarje,
-n

jest10 ::

Kar lepo vzemi SB.

tony1 ::

[Političen odgovor]: Potrpljenje je božja mast 8-)

x45 ::

vzemi AMD Phenom II x4 ali x6 in ploščo kjer delajo AM3+ cpu ji... ko bo pravi BD zunaj boš lahko menjal samo cpu.

sistem bo precej cenješi z manj omejitvami sistema( max 4 jedra, p ata ipd... ) , za rliko napram intelu vzameš boljšo grafo in boš na boljšem pri igrah - hitreje bo vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: x45 ()

norgur8 ::

Hvala za odgovore, bom najverjetneje nabavil kar SB čez kakšna dva ali tri mesece ko se dokopljem do denarja.

So pa cene pri nas neverjetno zasoljene v primerjavi z Ameriko in najverjetneje tudi z ostalimi evropskimi državami.

Mitja358 ::

norgur8 je izjavil:

Hvala za odgovore, bom najverjetneje nabavil kar SB čez kakšna dva ali tri mesece ko se dokopljem do denarja.

So pa cene pri nas neverjetno zasoljene v primerjavi z Ameriko in najverjetneje tudi z ostalimi evropskimi državami.



Do tedaj bo verjetno precej drugačne situacija.

Nemixxx ::

Js ti pa priporočam i5 2500k pa eno pocen plato za navijan za 126€ jih že maš :D
Res se ti to splača pa en hladinik kupš če maš denar si kup vodno hlajenje za procesor pa ga kamot navješ na 5.0ghz ubistvu se ga na luft tud da sam je bolš vodno ne.
No odločitu je v tvojih rokah tud js sm bil pred to odločitviju in sm si zbral intel ju3 dobim plato,cpu pa rame za 350€.Tastar pa prodam za 150 in v bistvu dam sam 200€ za gaming komponente


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšli prvi Intelovi procesorji Ivy Bridge (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5621524 (16139) Bistri007
»

2500k, 2600k ali bulldozer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8917720 (13514) jest10

Skočimo na Intelov vlak !? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7113286 (11070) Gandalfar
»

Dodatne informacije o Bulldozerjih

Oddelek: Novice / Procesorji
347523 (6513) pegasus
»

Llano in Bulldozer šele poleti

Oddelek: Novice / Procesorji
185943 (4751) PrimozR

Več podobnih tem