» »

Ali pozna kdo tole trgovino mojracunalnik.com (LINKER-COM d.o.o.)

Ali pozna kdo tole trgovino mojracunalnik.com (LINKER-COM d.o.o.)

MX_Peter ::

Pozdravljeni

Zanima me če ima že kdo izkušnje z podjetjem LINKER-COM d.o.o. Imajo tudi internetno stran na http://www.mojracunalnik.com Nameravam kupiti pri njih PC, pa se raje prej prepričam glede zanesljivosti, da ne bo slučajno kak nateg.

Lp, Peter
  • spremenil: MX_Peter ()

hojnikb ::

In kateri PC misliš nabavit ?
#brezpodpisa

Jinto ::

Niso nateg, sem kupil prenosnika pri njih (Acer 4810t), ker so imeli ugodno ceno. Je pa bila poštnina zelo draga(30eur), mogoče pa je zdaj kako drugače.

amigo_no1 ::

Tole mi ni najbolj jasno:
Vsak naš izdelek lahko v roku 8 dni zamenjate za drug izdelek brez kakršnekoli obrazložitve.


Kakor je videti gre za pri nakupu za pogodbo na daljavo, tako da bi moralo veljati nekaj takega: http://www.mimovrste.com/info/206/vraci...

MX_Peter ::

Aha lepo to slišat, potem grem v akcijo...po nov PC ;)

Pcmojster ::

Ne vem kako je zgoraj navedeni plačal poštnino 30 eur,,verjetno za 2 komada.Da obrazložim: poštnina do 5 kg preko pošte je cca 6,6 eur,,ostalo pobere pošta za provizijo,da dostavi denar do prodajalca (plačilo po povzetju) in to vse skupaj znese 15eur ali še več odvisno od vrednosti pošiljke.

ivanuscha ::

Še kdo s kakšnimi izkušnjami od te trgovine? Ponujajo zelo poceni Asus Transformer TF101, je pa garancija baje samo eno leto.

Poldi112 ::

Jaz sem imel manjše zaplete, ampak nič kritičnega. Po predračunu plačal en PC, ki ga potem človek ni imel in je nakazal nazaj. V drugo je potem uspelo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

flukturr ::

ŠE kdo z izkušnjami, sedaj je eno leto mimo od zadnjega posta.
Zanima me kako je kaj z reklamacijami, in če se da izdelke videtiv živo.
Pa kakovost slovenskih tipk.

LPF

krOOokO ::

Kupil leto nazaj namizni računalnik, po zares ugodni ceni (okoli 400€ ceneje kot če bi kupil istega sestavljenega), najprej se mi je zdelo malo sumljivo, vendar ni nateg, prevzel sem ga osebno, kjer mi je tudi še enkrat pokazal vse specifikacije, tako da je računalnik priključil na monitor, PRIPOROČAM!

stock ::

Js ne vidim nič kar bi blo poceni?

Spekter ::

Jaz sem že kupoval pri mojracunalnik.com. Kupil sem Acera 4810tg in Acera M3, vse brez problema, z računom in garancijo. Drugače pa firma ni nek lari fari, saj stoji že od 92, kolko sem preverjal na bizi.si :)

pc-mojster ::

Tud jaz sem kupil pri njih že več prenosnikov, enga zase in par kosov za našo firmo.
Smo zelo zadovoljni,nobenih problemov,odlične cene.
Priporočam nakup
lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Furbo ()

Sasojur ::

A tu gre za neko podobno zadevo kot je SO- Second option?
Ker so compi res poceni, so to kaki predstavitveni al rabljeni modeli? ker vidim da nimajo tudi Slo tipkovnice.

LP

Jin ::

Sasojur je izjavil:

A tu gre za neko podobno zadevo kot je SO- Second option?
Ker so compi res poceni, so to kaki predstavitveni al rabljeni modeli? ker vidim da nimajo tudi Slo tipkovnice.

LP



Če prav zastopim so to eno generacijo starejši modeli in so zato cenejši. Torej roba, ki se ni prodala.

pc-mojster ::

Uf , to je mašina:
https://mojracunalnik.com/izdelek/173-p...

A ima kdo izkušnje z Asus gamerji?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Spisek vseh online rač. trgovin v SLO

Oddelek: Kaj kupiti
6126873 (81) hariscorale
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
124216 (2919) broken/link
»

tablet PC ali netbook?

Oddelek: Kaj kupiti
243070 (2899) SLO_Matej
»

Prenosnik za igre

Oddelek: Kaj kupiti
111824 (1322) Pcmojster
»

predstavitveni prenosniki

Oddelek: Kaj kupiti
153161 (2594) urosh

Več podobnih tem