» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
263 / 270
»»

hamez66 ::

Pač nisi jack. Se opravičujem Nodiju, ker sem te zamenjal za njegov alt nick. Bilo je v šali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Pač nisi jack. Se opravičujem Nodiju, ker sem te zamenjal za njegov alt nick. Bilo je v šali.


A ful boli če si glup?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

To pa ti bolje veš.

Moja ponudba velja do konec leta 2018.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

To pa ti bolje veš.

Moja ponudba velja do konec leta 2018.


Ja čakam te.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

kakob je izjavil:

hamez66 je izjavil:

To pa ti bolje veš.

Moja ponudba velja do konec leta 2018.


Ja čakam te.



Ti itak nisi sposoben. Mogoče komu drugemu uspe.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

kakob je izjavil:

hamez66 je izjavil:

To pa ti bolje veš.

Moja ponudba velja do konec leta 2018.


Ja čakam te.



Ti itak nisi sposoben. Mogoče komu drugemu uspe.


A poslat 0.001 EUR?

Dvomim.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

0.000000000000000000001 btc na naslov 1PZJn4BAuX3wu4gux9FywzHqqfmZJ9xKUE.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

0.000000000000000000001 btc na naslov 1PZJn4BAuX3wu4gux9FywzHqqfmZJ9xKUE.


0.001 EUR kamorkoli.


Za razliko od tebe, jaz 0.000000000000000000001 btc celo lahko dostavim.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

hamez66 ::

Očitno ne moreš. Vsaj ne na zgoraj navedeni bitcoin naslov. Če bi bilo lahko, kot praviš, bi to že storil.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Očitno ne moreš. Vsaj ne na zgoraj navedeni bitcoin naslov. Če bi bilo lahko, kot praviš, bi to že storil.



kakob je izjavil:


0.001 EUR kamorkoli.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

Kaj ma 0.001 eur veze s pošiljanjem bitcoinov in z mojim izzivom za Okapija in ostale?

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Kaj ma 0.001 eur veze s pošiljanjem bitcoinov in z mojim izzivom za Okapija in ostale?


Zgleda se pogovarjam s kandelabrom. Mea culpa.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

Zrelo za naziv.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Zrelo za naziv.


Bom predlagal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

Fino ja. Bo potem lažje predlagat izbris tvojih žaljivih komentarjev.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Fino ja. Bo potem lažje predlagat izbris tvojih žaljivih komentarjev.


Saj ne boš našel gumba.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

V glavnem, iz izziva nič ne bo, pač ne moreš poslat (točno tako vrednost na točno ta naslov) in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kakob ::

hamez66 je izjavil:

V glavnem, iz izziva nič ne bo, pač ne moreš poslat in to je to.


Lahko dostavim. Takoj ko dostaviš 0.001 EUR.

Sprejmem tudi depozit 500 eur perciju, samo tega itak nimaš.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

hamez66 ::

Na kakšen način misliš, da nimam 500 eur? Da nimam bankovca za 500 eur? Da ne morem zbrat 500 eur za nagrado? Da nimam 500 eur v ustih? Katera verzija?

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Na kakšen način misliš, da nimam 500 eur? Da nimam bankovca za 500 eur? Da ne morem zbrat 500 eur za nagrado? Da nimam 500 eur v ustih? Katera verzija?



Nič od tega.

Grem na večerjo, bbl.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

Tudi prav. Od 4ih možnosti je samo 1 pravilna. Denarja ne tlačim v usta.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Tudi prav. Od 4ih možnosti je samo 1 pravilna.


Ja pravilna je samo moja, ta da si kandelaber.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

hamez66 ::

Aquafriend ima sklad za take, kot si ti. Če hočeš, lahko malo doniram.

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Aquafriend ima sklad za take, kot si ti. Če hočeš, lahko malo doniram.

Kolikokrat pa misliš še naznaniti da si bedak?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

Sej ni panike, pošlji tisti delček bitcoina, pa bodo tvoji dvomi o tem, ali imam denar in ali sem ga pripravljen dat, ovrženi. Ampak ti raje žališ, ker naloge ne moreš rešit, si pa premalo karakterja, da bi priznal napako. Tako da ti kar nabijaj dalje. Dopuščam možnost, da se da na naslov poslati manj, in imam 500 eur, ki čakajo na Okapija, ampak čakam, da bo kaj prišlo na naslov, pa zaenkrat ni nič.

Glede percija pa komot. Dam 500 eur njemu, pa ti mu daš 500, in če ti ne uspe poslati navedene vsote na naveden naslov, pokasiram tvojih 500, ker si žaljiv, nespoštljiv in ker si izmišljuješ stvari.

Je pa seveda vprašanje, če sploh imaš 500 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Sej ni panike, pošlji tisti delček bitcoina, pa bodo tvoji dvomi o tem, ali imam denar in ali sem ga pripravljen dat, ovrženi. Ampak ti raje žališ, ker naloge ne moreš rešit, si pa premalo karakterja, da bi priznal napako. Tako da ti kar nabijaj dalje. Dopuščam možnost, da se da na naslov poslati manj, in imam 500 eur, ki čakajo na Okapija, ampak čakam, da bo kaj prišlo na naslov, pa zaenkrat ni nič.

Glede percija pa komot. Dam 500 eur njemu, pa ti mu daš 500, in če ti ne uspe poslati navedene vsote na naveden naslov, pokasiram tvojih 500, ker si žaljiv, nespoštljiv in ker si izmišljuješ stvari.

Je pa seveda vprašanje, če sploh imaš 500 eur.


More like 500 BTC.

Pošljem takoj ko dostaviš 0.001 EUR ali 500 EUR perciju. Do takrat si brezpredmeten.

Mimogrede, če bedaku poveš da je bedak, to ni žaljivo. Reče se iskreno.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

hamez66 ::

Če komu uspe poslati tako malo btcja na tisti naslov, mu dam 100 eur, zraven pa še Okapiju 500. S kakovićem se mi pa ne da več. Čas imate do novega leta. Plačilo pa najbolje da kar v bitcoinih.

Naslov: 1PZJn4BAuX3wu4gux9FywzHqqfmZJ9xKUE
Vrednost: 0.000000000000000000001 btc

https://imgur.com/a/kqKHSP9

Na sliki se vidi naslov. Ko bo moj electrum zaznal, da sem na zgoraj navedeni naslov prejel navedeno število bitcoinov, bom izgubil stavo. Pošiljatelj dobi 100 eur, Okapi pa 500. Kdor prvi pride, prvi melje. Lahko vprašate kakoba, kako se to naredi, pa vam bo mogoče povedal preko zasebnih sporočil. V ozadju slike se vidi, da imam dovolj btcjev za kritje nagrade.

Se mi pa ne da več ukvarjat se s kakovićem, ker se obnaša kot otrok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kakob ::

hamez66 je izjavil:

Če komu uspe poslati tako malo btcja na tisti naslov, mu dam 100 eur, zraven pa še Okapiju 500. S kakovićem se mi pa ne da več. Čas imate do novega leta. Plačilo pa najbolje da kar v bitcoinih.

Naslov: 1PZJn4BAuX3wu4gux9FywzHqqfmZJ9xKUE
Vrednost: 0.000000000000000000001 btc

https://imgur.com/a/kqKHSP9

Na sliki se vidi naslov. Ko bo moj electrum zaznal, da sem na zgoraj navedeni naslov prejel navedeno število bitcoinov, bom izgubil stavo. Pošiljatelj dobi 100 eur, Okapi pa 500. Kdor prvi pride, prvi melje. Lahko vprašate kakoba, kako se to naredi, pa vam bo mogoče povedal preko zasebnih sporočil. V ozadju slike se vidi, da imam dovolj btcjev za kritje nagrade.

Se mi pa ne da več ukvarjat se s kakovićem, ker se obnaša kot otrok.


To je jasno photoshopal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

hamez66 ::

Sej lahko podpišem, teliček en. Drugače sem pa uporabil slikarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

profesjonalc ::

A ni najmajn kar lahko pošlješ teoretično 1 satoshi? torej 0.00000001 btc?

hamez66 ::

profesjonalc je izjavil:

A ni najmajn kar lahko pošlješ teoretično 1 satoshi? torej 0.00000001 btc?



Ja to je poanta vse te debate oz. nagrade, ampak jo je kakob onesnažil z nepomembnimi domišljijskimi problemi.

gustek_si ::

Če prav razumem je to da lahko pošlješ najmanj 1 satoshi problem. Torej več ljudi kot pride v piramido bolj se dnigne cena in se porine proti vrhu tiste ki so prvi začeli in namočili svoje sorodnike? Imam prav?

kakob ::

profesjonalc je izjavil:

A ni najmajn kar lahko pošlješ teoretično 1 satoshi? torej 0.00000001 btc?


Ne.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Vazelin ::

Jaz sem živel v prepričanju da je satoshi najmanjša mera za pošiljanje v okviru BTC mehanizma.
Upam, da nisi na koki, kakob?:D

Mato989 ::

Saj nam bo en dan velecenjeni kakob razložil kako se lahko pošlje MANJ kot 0.00000001 BTCja na main layerju =) LN in ostalo ne šteje... mene zanima wallet to wallet osnovni layer kjer je cca. 7 tpsjev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gustek_si ::

Mato, kakob te lahko kupi in celo tvoje družinsko drevo zraven. Ti sploh ne veš koliko ima kakob bitkojnov. Po nekih ocenah celo nad 30.000 BTC. On je najbolj kul človek tu gor.

Vazelin ::

Morda kakob ve več kot mi:D

PrihajaNodi ::

gustek_si je izjavil:

Mato, kakob te lahko kupi in celo tvoje družinsko drevo zraven. Ti sploh ne veš koliko ima kakob bitkojnov. Po nekih ocenah celo nad 30.000 BTC. On je najbolj kul človek tu gor.


Ko boš imel ti vilo v Miamiju na pijačo ti bo hodil Armin, živel pa boš v Sloveniji se pa še naprej oglašaj.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

gustek_si je izjavil:

Mato, kakob te lahko kupi in celo tvoje družinsko drevo zraven. Ti sploh ne veš koliko ima kakob bitkojnov. Po nekih ocenah celo nad 30.000 BTC. On je najbolj kul človek tu gor.


Kakob samo pomigne s prstom in vrže stran par BTCjev in ti si lahko jutri že brez avta, službe, stanovanja itd.

gustek_si ::

Prvi del se je imenoval Bruce Almighty, drugi del Evan Almighty. Kdo ugane naslov tretjega dela filma, ki prihaja na velika platna?

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

guštek almighty?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

japol ::

In bo poknu balon al je že? Al je šel po zalet pa bo spet gor šlo? Ali je to konec zgodbe kot dot-com, croudfunding itd.?

PrihajaNodi ::

japol je izjavil:

In bo poknu balon al je že? Al je šel po zalet pa bo spet gor šlo? Ali je to konec zgodbe kot dot-com, croudfunding itd.?


Balon je pocil. Vse skupaj ni vredno nic.

japol ::

In kaj zdej? Kup štroma šlo v nič...

dreta ::

japol je izjavil:

In kaj zdej? Kup štroma šlo v nič...


Nic ni slo v nic. Na toplem smo bili.

Egidij88 ::

Kar dobro se drži bitkojn, že nekaj časa uspešno stabilno nad 3 jurje. To gre lahko zdaj samo še gor. Čakamo bika al kako se že reče, potem se pa počasi izrine klasične banke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Cash ::

japol je izjavil:

In kaj zdej? Kup štroma šlo v nič...


Če ne upoštevamo dejstva, da so zelo zalužili proizvajalci kartic, je veliko davka od štroma šlo državi, kjer se je miniralo + to, da tisti štrom, ki se je pokuril za miniranje, bi se ravnotako proizvedel, ker elektrarne se ne ugasnejo ponoči recimo, ampak vedno obratujejo in vedno dajejo štrom...kam gre odvečni štrom, pa ne vem. Najverjetneje se ga nekaj proda ugodno drugi državi, če pa še kaj ostane, pa???

          ::

Zame sploh ni pomembna cena BTC-ja, pomembno je, da niha. In od zadnjega padca dalje se spet kar lepo služi. Pred tem, ko je bil na okoli 6000 EUR, je bilo bolj malo nihanja in bolj malo zaslužka.

smrko ::

Cash je izjavil:

japol je izjavil:

In kaj zdej? Kup štroma šlo v nič...


Če ne upoštevamo dejstva, da so zelo zalužili proizvajalci kartic, je veliko davka od štroma šlo državi, kjer se je miniralo + to, da tisti štrom, ki se je pokuril za miniranje, bi se ravnotako proizvedel, ker elektrarne se ne ugasnejo ponoči recimo, ampak vedno obratujejo in vedno dajejo štrom...kam gre odvečni štrom, pa ne vem. Najverjetneje se ga nekaj proda ugodno drugi državi, če pa še kaj ostane, pa???


Vsi proizvajalci elektrike šponajo do konca, kar se sproti ne pokuri spravijo pod kozolce in sčasoma razvozijo Duracellu in Varti, ki potem naštancata baterije. Kadar je viška veliko, delajo 9V baterije, kadar ga je manj pa 1.5V.

Bi še kaj napisal pa se bojim da bom preveč nesramen.

miko22 ::

Kaj čez vikend gre gor ali dol?
««
263 / 270
»»