» »

Mimovrste-nakup

Mimovrste-nakup

jedom86 ::

Živjo!

Zanima me če ob nabavi prenosnika na mimovrste dobiš windowse na CDju ali samo posnete na računalnik?

bluefish ::

V večini primerov je Windows prednameščen in poleg tega prisoten še na recovery particiji. Ponavadi je možno narediti backup particije na DVD. Je pa seveda odvisno od prenosnika do prenosnika.

jedom86 ::

Se pravi če pravilno razumem dobiš samo naloženga na prenosnik zraven pa še nek demo cd windows po domače :)

bluefish ::

Nič CD/DVD-ja.

;-) ::

demo okna =) ?

Wox ::

Odvisno od proizvajalca. Ponavadi se da naročit recovery devedeje, vsaj za moj HP prenosnik so mi jih brezplačno poslali. S tem se da povrnit stanje kakršno je bilo ob nakupu prenosnika, seveda z vsem brezveznim prednameščenim krapom vred. Se pa da tudi na MS Slovenija baje zmenit za kakšen mendij, samo prijazen moraš bit.
Commodore 64

TOP ::

V večina primerih dobiš gor nameščene,brez seriske št.zraven in ni jih moč na novo naložit,če se ti sistem sesuje,če tole misliš.Kar se tiče recovery pa vedno ne prime in potem je treba winse na novo gor.

St235 ::

Toshiba ima recovery particijo, ki ti računalnik vrne v stanje ob nakupu.

TOP ::

St235 je izjavil:

Toshiba ima recovery particijo, ki ti računalnik vrne v stanje ob nakupu.

Tole vem ja sam tega nimajo vsi.

St235 ::

zato sem pa napisal za specifičen primer , ki ga poznam.

cegu ::

Moj Asus ima serijsko naleko na laptopu. Ko prvič štartaš PC, zahteva prazen DVD (ali 3) in ti naloži "Backup"... vse z windowsi vred.

Jaz ga nisem šel delat, mislim da je Serijska dovolj, po plošček bi pa šel na Microsoft.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ob nakupu prenosnika - naloženi windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
112201 (2034) filip007
»

Recovery particija in prenosnik.

Oddelek: Pomoč in nasveti
322150 (1835) D3m0r4l1z3d
»

HP prenosnik formatiranje, resize particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
91966 (1854) 1309976
»

Dell vs Hp

Oddelek: Kaj kupiti
313376 (2480) solatko
»

Kako ponovno naložiti originalne Win Vista?

Oddelek: Operacijski sistemi
134208 (3959) solatko

Več podobnih tem