» »

Teac 10/40/48

Teac 10/40/48

teac ::

A se splača kupit tega pekača? Sem gledal, pa nisem našel nobenga testa za njega!

smarty ::

Mislis 40/10/48? Jaz ga mam, sem vesel :) in nimam problemov, samo malo je glasen, kar pa ni tak problem.

willson ::

lp!

no raj kup LitleONa 48/12/48 za 17.000,00 sit - zadeva rula!!

teac ::

Ja, mislil sem 40/10/48 (my mistake). A je liteon boljši al kaj?

AngelOfDeath ::

teac

če imaš denar kupi plexa
sam imam tega teaca in nisem preveč zadovoljen z njim

Boky ::

AngelOfDeath zakaj?

AngelOfDeath ::

Čist na kratko:

-Slabo snema
-Slabo bere
-Se dere kot reaktivec pri vzletanju

AlienGT ::

Pred kakšnim mesecem sem bil pred podobno odločitvijo. Sem vzel LiteOn in mi ni žal :)) .

Bere vse kupljene medije, uničil ni nobenega CD-ja, dobro snema in bere in je za moje pojme tih, česar ne bi mogli reči za Teaca nad čimer se veliko folka pritožuje.

Je cenejši (pač še nima tako uveljavljen brand name, lol) in podpira še presnemavanje nekaterih zaščit (sicer še nisem rabil a nikoli se ne ve kdaj bo treba narediti kak backup, right :D)

Odločil bi se še enkrat enako in kupil LITEON.

neki123 ::

Folk kakšne pa klobasate. Jaz sem kupil TEAC 40/10/48 pred približno pol leta. Peče super, res je malo glasen pri hitrosti branja 48x toda z enim programčkom, ki ga dobiš na TEAC-ovi strani mu znižaš hitrost branja na 40x in je lepo tih. Prebere pa tko čist vse CD-je. 700 MB CD prekopira na disk v približno 2,5 - 3 min. Z njim sem zapekel že približno 500 CD-jev ( večina je divx ), pa še vedno odlično peče. Povprečna Hitrost pečenja je 31,2x pri 40x peki, kar je bilo najhitreje od štirih 40x pekačev ki so jih testirali v SWPowerju ( številka 112 - september 02 ). Med temi štirimi pekači je bil tudi Plextor. Oglejte si test.
Pa še nekej. Na 800 MB CD sem zapekel 835 dolg DIVX. Dokaz:

volk_57 ::

jst mam teac 40/12/48 pa prou u redu dela
prej sm mel pextorja pa sm s temu bl zadovoln
Love is all you need!

AngelOfDeath ::

neki123
Moj se tako dere pri hitrosti 24x da ne omenjam hitrejših.
Kot sem uspel ugotovit mi teac snema max z 32x hitrostjo in še to le max 10sec ponavadi snema z 24x hitrostjo.
Kak to ugotovit ? Nero ima funkcijo ki ti pokaže dejansko hitrost snemanja (se spreminja).

Marko007 ::

Teac snema CDje na 40*, če se mu le zdijo dovolj kvalitetni. Npr. Smart Buye 24* (zelene) je snamal na 40*, zdaj te ta nove (modre), ki so pa že 48*, pa snema le do 24*.

Za LiteOna pa ne vem, kak je ta 48*, sem pa mel 40* @48*, pa je bil zapis dokaj slab. Sam je sicer bral normalno, DVD pa je bral veliko počasneje. Tako da sem potem zamenjal za Teaca40*, ki je crknil, tako da sem dobil drugega.

Moje mnenje je, da je Teac vseeno boljša izbira.

nodes ::

Kup LiteOn-a. :8)

teac ::

Sem zdaj kupil Liteona 48/12/48 pa za zdaj dela super. Mi še ni žal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241501 (1292) Gejmer
»

Kater CDRW - LG 8400B/LiteOn 48x/Teac W540E

Oddelek: Kaj kupiti
201615 (1353) TheJack
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524455 (3498) sidney
»

Vprašanje za lastnike Teacovega 40x pekača...

Oddelek: Kaj kupiti
452619 (1741) Sergio
»

Nakup Teaca W540E ?

Oddelek: Kaj kupiti
181467 (1162) neki123

Več podobnih tem