» »

Wanted: Baker

Wanted: Baker

Luka Percic ::

Odločil sem se da bom sam naredil hladilnik za vodno hlajenje- to sem se odločil ko sem razstavil en medeninast radiator od 101-ke. Stvar je zelo preprosta. Par kosov ter cevk preprosto zacinjenih skupej. Sam gledu sem kako lepo so šli priključki za cev dol. Mal pogreješ pa primeš in potegneš. No do tukej vse lepo in prav prav, načrt sem tudi že zrisal problem se pojavi pri materjalu- rabil bi 5mm bakrene cevke ter še kašn kos te robe (Pleh in še kakšen profil) a bi mi kdo lahko kej tazga zrihtu? Ali mi pa navedu ¨mesto¨ kjer bi ta materjal zagotovo dobil.

Lucio ::

Take cevke se uporabljajo za centralno ogrevanje imajo pa jih v Merkurju pa tudi kolena dobiš, tako da ni problema z raznimi ovinki.

SuperHik ::

Metalka na Topniški v Ljubljani

Cya
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

[MYTiX] ::

povej jim kašn profil.

bom dal slikco
od zgoraj:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [MYTiX] ()

Luka Percic ::

Lucio, z raznimi profili nisem mislil na razna kolena, ampak na profil ki ga je narisal [MYTiX](thnx za slikco). Ta zahteva pa (pomojem) že omeji izbiro trgovin.

ali3n ::

POmojem je še zmeraj aktualna Metalka na Topniški v Lj. Pa pohiti! Prejšnjo soboto je umrla Metalka na Dalmatinovi. Se zna zgodit, da bo kmal šla tud ta.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno - kje dobit bakreno folijo (za t.i. copper mod)?

Oddelek: Strojna oprema
111042 (734) NazgulRR
»

Aluminij

Oddelek: Kaj kupiti
153026 (2303) _pobesneli_
»

jbaker za vodni blok prosim

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101174 (1006) Vesoljc
»

Kocka bakra

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182753 (2199) PI
»

Kje v Ljubljani kupit Bužirke za urediti kable na napajalniku?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71234 (1160) Keyser Soze

Več podobnih tem