» »

Samsung led tv UE32D5500

Samsung led tv UE32D5500

Laki_ laik ::

Vprašal bi a se da pri tej tv premikat oziroma sortirat digitalne kanale.Namreč nikakor mi ne uspe pogruntat ali se da ali ne.Poskušal sem že vse mogoče pa mi ne uspeva.
Hvala

krebs11 ::

Jaz imam izbrano državo na finsko, potem izbereš avtomatsko iskanje programov,kabel, polno iskanje in odkljukaš samodejno sortiranje, in ko ti preišče vse, lahko v meniju uredi programe premikaš.
LP

Laki_ laik ::

Hvala za odgovor.Sicer sem jaz naredil drugače kot si ti napisal.
Da ne bom odpiral nove teme bi vprašal tukaj.Kje lahko najdem posodobitve in podobne stvari za ta tv.Kajti niti na samsungovi strani ni o tem modelu čisto nič.Nevem ali je kak izvenserijski model ali kaj je z to tv

SkyEye90 ::

Imam 32D5000 in tudi iščem posodobitve, na uradni strani tega modela sploh ni, kot da so to neki fake chinese modeli ;)

Namreč ne delajo mi vsi .mkv filmi, sem kar malo razočaran glede na to da so to zadnji modeli.

bartmatej ::

SkyEye90 ::

Posodobitev na žalost ne prinese nič novega (vsaj opaznega ne). Nekateri formati .mkv videov še vedno niso podprti, torej enako kot prej.. vseeno pa hvala za link :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkyEye90 ()

kekpek ::

Zelo dobro se jih da razvrščati s tem programčkom- SamsChannelEditor-v0.9.zip
Dobiš ga pa tukaj
http://rapidlibrary.com/source.php?file...
Na usb ključek izvozi programe s tv-ja. poišči vb meniju.
Downloadaj si tale programček, ga začeni in na file-u load-aj usb ključek.Premikaš programe kamor želiš. Nato ključek zopet v tv in uvozi programe iz usb-ja. Ni tako dolgotrajno in teško kot je videti. lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitor 27" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5535009 (19362) Argica
»

Kateri TV

Oddelek: Kaj kupiti
468737 (6354) fpbs
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8628014 (21342) popster
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355167 (4710) Ashrack
»

now TV, LCD 32" , okrog 350€

Oddelek: Kaj kupiti
232728 (2075) Bananovec

Več podobnih tem