» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
63 / 213
»»

oo7 ::

M.B. je izjavil:

Kako boj izgleda direktno iz knjige: strip. (Logično spoiler 4 sezona 8 epizoda).

In pa če vam je všeč Oberyn v naslednji sezoni pride še ostali del njegove familije in pa Sand snakes. :) Dorn here we come.


Super:)

vostok_1 ::

I'm gonna be super anrgy, če se ne bo Arya srečala s Sanso.

Saso_C ::

Čakam na Impa in njegova "dobra" dela. 8-)

Gregor5816 ::

vostok_1 je izjavil:

I'm gonna be super anrgy, če se ne bo Arya srečala s Sanso.

Jaz tudi pričakujem to, mogoče še Brienne uleti tja.

Smrekar1 ::

M.B. je izjavil:

Kako boj izgleda direktno iz knjige: strip. (Logično spoiler 4 sezona 8 epizoda).


Ful dobro narejeno, kapo dol :)

Outcast ::

:D

oo7 ::

Ravnokar pogledal 9 del in lahko rečem daleč najboljša epizoda v celotni seriji. Tista bitka v devetem delu v drugi sezoni v King landings se lahko samo skrije8-) 10/10

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Jaz sicer nisem gledal, ampak kolikor slišim, ta del ni bil nič posebnega...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

martincek1 ::

Sama bitka tudi zame 10/10. Malo sem razočaran, da je bilo prikazano samo dogajanje on the Wall, ampak po drugi strani... glede na to, da se vse skupaj dogaja v dveh dneh, itak nismo bili prikrajšani za ničesar. V zadnji epizodi bodo pa v glavnih vlogah sigurno spet Jon Snow, Tyrion in Daenerys. Pa mogoče še malo Stanisa in Ramsaya, zadnji prizor pa fix WW :D

VaeVictis ::

Končno je bila enkrat bitka tako kot treba...

Škoda je samo, da je samo še en del do konca te sezone, potem pa spet čakanje no novo sezono!

Tetraz ::

bitka super, ampak par čudnih malenkosti.

Phantomeye ::

men je bil kul en longshot prizor. zmagal mi je lotr filling. pa omg ce ne bi sam malemu rekel za lok...

martincek1 ::

Ja, res je blo LOTR-like. Pa eden boljših prizorov je bil tisti z Jonom Snowom in Alliserjem Thornom.

FTad ::

Tetraz je izjavil:

bitka super, ampak par čudnih malenkosti.


Katere malenkosti imaš v mislih?


Btw, ni mi jasno, kaj bi lahko Jon pravzaprav lahko dosegel, ko je še iskat Mance-a....

oo7 ::

Velikani so bili hudi pa tisti lok:)

sheeshkar ::

FTad je izjavil:

Tetraz je izjavil:

bitka super, ampak par čudnih malenkosti.


Katere malenkosti imaš v mislih?


Btw, ni mi jasno, kaj bi lahko Jon pravzaprav lahko dosegel, ko je še iskat Mance-a....


Jon misli, da lahko konča vojno, če ubije Mancea. Samo Mance je tisti, ki povezuje vse klane Wildlingov in po Jonovem mnenju, bi z njegovo smrtjo razpadli.

FTad ::

sheeshkar je izjavil:

FTad je izjavil:

Tetraz je izjavil:

bitka super, ampak par čudnih malenkosti.


Katere malenkosti imaš v mislih?


Btw, ni mi jasno, kaj bi lahko Jon pravzaprav lahko dosegel, ko je še iskat Mance-a....


Jon misli, da lahko konča vojno, če ubije Mancea. Samo Mance je tisti, ki povezuje vse klane Wildlingov in po Jonovem mnenju, bi z njegovo smrtjo razpadli.


Slabo sem zastavil vprašanje. Ja, to mi je bilo jasno, vendar mi ni jasno, kako bi lahko to sploh dosegel, če je pa slabih 100000 wildlingov med njim in Manceom :P :)

Gregor5816 ::

A Mance sploh ve, da ga je Jon izdal oz. da je šel nazaj k Night's Watch? Lahko pride do njega z dobro zgodbo, da se je ne vem kaj zgodilo v Castle Black in je izkoristil svoje brate, da je prišel na drugo stran zidu da mu nekaj poroča.

vostok_1 ::

Bitka je bila malo...klasična. Dobra, ampak dokaj klasična. Par potez je bilo res malce za lase privlečenih.
Drguače, kaj ko bi nekdo obvestil Westeros, da prihaja armada 100.000 wildlingsov za njimi pa še enkrat tolko white-walkerjev? Seriously. Naredijo nemogoči ledeni zid, pozabijo pa da bi bilo mogoče fanj naredit postojanke s kresom, kot smo slovenci v času turkov.
Naj vsaj pošljejo kako vrano ali par tekačev.

Ta aspekt, mi je totalno butast.

Mislim, pa da Mance ne ve še. Razen če nima par tistih wargov, ki mu nudijo real-time satelitsko sliko celotnega dogajanja.


This story is getting dumber by the minute...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FTad ::

vostok_1 je izjavil:

Razen če nima par tistih wargov, ki mu nudijo real-time satelitsko sliko celotnega dogajanja.


hahahaha, good one :)

Pithlit ::

Važno da je Sam pogruntal da jim tehnično res ni prepovedano seksat!
Life is as complicated as we make it...

martincek1 ::

Haha, kot da bi se zgovarjal z ljudmi iz Slo-techa :D

SuperVeloce ::

Res ej, točno to sem jaz pomislil med gledanjem. "mater, Benioff in Weiss forume bereta"

Halfdead987 ::

sheeshkar je izjavil:

FTad je izjavil:

Tetraz je izjavil:

bitka super, ampak par čudnih malenkosti.


Katere malenkosti imaš v mislih?


Btw, ni mi jasno, kaj bi lahko Jon pravzaprav lahko dosegel, ko je še iskat Mance-a....


Jon misli, da lahko konča vojno, če ubije Mancea. Samo Mance je tisti, ki povezuje vse klane Wildlingov in po Jonovem mnenju, bi z njegovo smrtjo razpadli.

Če nima meča? ga misli z golimi rokami ubit?

xxxul ::

Se mi zdi da je Jon precej samomorilsko razpolozen, ga bo pac izzval na dvoboj, ce rata kul, ce ne pa tud...

klkkkkkkkkkk ::

neverjamem, da bo Jon umru.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Nikec3 ::

Epizoda ni bila nič posebnega. Ni to LOTR. GOT deluje najbolje, ko je v ospredju politika, tukaj bitke niso vrhunec.

Sicer pa bodimo realni, bitka je bila precej na meji kakšnih Rodriguezovih cheesy filmov.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

martincek1 ::

Jaz sem LOTR prvič gledal letos, in se mi tista glavna bitka ni zdela nič manj cheezy (ali lame).

klkkkkkkkkkk ::

Brez veze vmešat LOTR...
Tole b še napet. Ubistvu je moral Oberyn umret (žalostno). No mislim, da njegovi pankrti še niso rekli zadnje besede. Potem imaš še Trystane Martell... in še kar nekaj sepravi je/bo smrt Oberyna vnela vojno. Ali bodo slučajno že spet preprečili.

Theon je ubistvu najbolj plačal za svoje napake.... No tud on ima mogoče kakšen pomen, da še zmeraj živi.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Halfdead987 ::

Nikec3 je izjavil:

Epizoda ni bila nič posebnega. Ni to LOTR. GOT deluje najbolje, ko je v ospredju politika, tukaj bitke niso vrhunec.

Sicer pa bodimo realni, bitka je bila precej na meji kakšnih Rodriguezovih cheesy filmov.

Lotr je imel precej boljše in večje bitke. Definitivno. Se neda sploh primerjat.
In mislim, da pri GoT bitke niso "tako" pomembne..

Heisenberg ::

Noja, meni recimo to, da je bila celotna serija samo okoli bitke ni bila všeč. Edino kar je bilo dobro so bili velikani. Na splošno mi je skoz delovalo da bodo Wildlingi zmagali v bitki v Castle Black, ampak na koncu zgubijo...Pa raje imam spletke in politiko kot pa mečevanje, tole mi je delovalo samo kot "filler"
Sploh pa dvomim, da bi tisti mulc lahko s tistim mini lokom dosegel tako moč da bi ubila rdečelasko Wilding

Zgodovina sprememb…

@nny ::

vostok_1 je izjavil:


Drguače, kaj ko bi nekdo obvestil Westeros, da prihaja armada 100.000 wildlingsov za njimi pa še enkrat tolko white-walkerjev? Seriously. Naredijo nemogoči ledeni zid, pozabijo pa da bi bilo mogoče fanj naredit postojanke s kresom, kot smo slovenci v času turkov.
Naj vsaj pošljejo kako vrano ali par tekačev.
This story is getting dumber by the minute...


Not sure, who is dumb(er). Ali pa te samo malo daje spomin? Maester Aemon in Sam sta poslala 44 krokarjev s sporočili na vse konce Westerosa. Edina dva, ki sta reagirala, sta bila Stane in Mel. Zadnjih 30 sekund. Ostali so preveč zaposleni za lastnimi intrigami in vojnami.





Drugače pa je imela ta epizoda res nekaj cheesy momentov. Dejavu klasičnih vlog v bitki - poveljnik, strateg, strahopetec, stara ljubezen, stari modrec, velikani, mamuti, otroški heroj...ne vem, če so kaj izpustili. Najboljši lik je (bil) Allister Thorne, ki se je izkazal kot sposoben poveljnik, čeprav je bil v prvi seriji totalna driska. Celo to je ugotovil, da potrebuje Jona, če hoče dalj časa braniti Castle Black in sklenil za par ur zakopati bojno sekiro. Pogumen možakar in dober mečevalec; še ranjen je vpil, naj se bojujejo naprej.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Smrekar1 ::

Halfdead987 je izjavil:


In mislim, da pri GoT bitke niso "tako" pomembne..


Ne, niso. V knjigah pol bitk sploh ni opisanih.

Sarkozy ::

Kri je špricala, skozi tv se je širil vonj po čevapih
Jon Snow je razturil, Ni me razočaral
Dobro je nameril v pleškota
A punca mu je spolzela iz rok
To ga bo še bolj utrdilo

Valas morgulis
Ils sont fous ces Slovenes!

innerspace ::

Mali klinac zabiti, ubil wildling girl... da bi se vsaj spotaknil in padel z zidu na fris:)

No Ygritte, no hope.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Ygritte je bila samo poligon za trening in jo je bilo treba skiniti. Za pripravo na še bolj hudo babnco...mogoče zmajevko?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Smrekar1 ::

@nny je izjavil:

Ygritte je bila samo poligon za trening in jo je bilo treba skiniti. Za pripravo na še bolj hudo babnco...mogoče zmajevko?


Kar verjetno, ampak sam upam, da bosta na koncu stala na nasprotnih straneh. Da bi bil Jon z Danny je malce sirasto (cheesy) in čisto preblizu srečnega konca za Pesem ledu in ognja.

oo7 ::

Smrekar1 je izjavil:

@nny je izjavil:

Ygritte je bila samo poligon za trening in jo je bilo treba skiniti. Za pripravo na še bolj hudo babnco...mogoče zmajevko?


Kar verjetno, ampak sam upam, da bosta na koncu stala na nasprotnih straneh. Da bi bil Jon z Danny je malce sirasto (cheesy) in čisto preblizu srečnega konca za Pesem ledu in ognja.



Kaj pa če bi na koncu vladala Ramsay in Cersei>:D to bi bil pravi pekel.

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:


Kaj pa če bi na koncu vladala Ramsay in Cersei>:D to bi bil pravi pekel.


To je pa malo prehudo :) Sploh ker bi hitro fasala ene par revolucij. Konec mora bit tak, da je vse skupaj mirno vsaj za kakih 10 let, sicer to ni noben konec.

PNG ::

Kaj se je zgodilo s tistimi vranami v tunelu proti velikanu? Konec tiste bitke ni bil pokazan, ali?

Also:

VaeVictis ::

PNG je izjavil:

Kaj se je zgodilo s tistimi vranami v tunelu proti velikanu? Konec tiste bitke ni bil pokazan, ali?

Also:


Je pokazalo, blizu konca dela.

Velikan mrtev, vrane mrtve.

Jon reče Samu naj dobi še par vran in naj jih zažgejo!

PNG ::

Aha, potem sem pa to zgrešil, očitno. Hvala za odgovor.

oo7 ::

A divježi so imeli samo dva velikana ali jih imajo še kaj na zalogi?

martincek1 ::

Na koncu epizode nekdo reče, da je bitke konec za to noč, udarili bodo spet ob temi. Z več velikani.

oo7 ::

Zdaj jim ne preostane drugega kot, da zasujejo tunel. Na zidu imajo pa itak tisto koso pa so na konju:)

martincek1 je izjavil:

Na koncu epizode nekdo reče, da je bitke konec za to noč, udarili bodo spet ob temi. Z več velikani.



Super.
Velikani so bili super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Shkorc ::

Steno naredijo ornk, vrata pa čist kilava... brez veze.

Tetraz ::

FTad je izjavil:

Tetraz je izjavil:

bitka super, ampak par čudnih malenkosti.


Katere malenkosti imaš v mislih?


od tega, da jih od 100.000 divježev zid napade 7, + 2 velikana, + 1 mamut, + 4 plezalci. pa to, da tistega mamuta pa velikana pol ure gledajo namesto da pucajo po njem. pa draw, notch, loose je bil tut tečn, bitka na dvorišču pa tak za kozlat. ni blo dovolj, da je bila smešno narjena, še jon je tam pol ure sedel brez orožja, ko pa mu je meli pokimal kao vredu je pa sem skoraj vgasno dol. tričetrt ure smo gledali kako crowi umirajo (prisežem da jih je umrlo vsaj 60+, v prejšnjem delu pa smo ugotovili da jih je 103 al kolko), potem pa kar naenkrat konec in zmaga NW. pa ko so tam v hodniku potegnili meče ven proti velikanu sem se začel smejat. nebi blo slabo, če bi si pri takem budgetu lahko privoščli kakega strokovnjaka za srednjeveško orožje. da se ne menimo, da imajo še OGROMNO stvari za prikazat v tej sezoni, oni pa not tlačijo filerje o tem kak debeli še ni namočo, pa kak je stari aemon včasih mel babo, pa sam pa gilly crap (pa tisti beetle story prejšnji del). prvih 15-20 min bi lahko vrezali in bi dejansko lahko prikazali tisto kar bi mogli. aja, pa ti mali odmiki od knjig mi smrdijo.. to se jim bo vedno bolj maščevalo (snowball effect). meni osebno je vsak del slabši zdaj pa nevem če zato ker sem knjige bral al kvaliteta res pada...

FTad ::

oo7 je izjavil:

Zdaj jim ne preostane drugega kot, da zasujejo tunel. Na zidu imajo pa itak tisto koso pa so na konju:)

V eni noči jim ne bo uspelo zasuti tunela, sploh pa nima smisla, ker je Jon šel skozi in morajo pustiti vhod, ko/če se vrne.

PNG je izjavil:

Kaj se je zgodilo s tistimi vranami v tunelu proti velikanu? Konec tiste bitke ni bil pokazan, ali?

Je zadnjih 5 min pred koncem epizode koncentracija padla? :)

Sarkozy ::

@nny je izjavil:

Ygritte je bila samo poligon za trening in jo je bilo treba skiniti. Za pripravo na še bolj hudo babnco...mogoče zmajevko?


to mi deli 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

PNG ::

Malo ja, ni mi bila preveč všeč ta epizoda če sem odkrit. Scena z Ygritte mi je bila smešna. Prav Bon Jovi se mi je zavrtel v glavi ko sem to videl. :D
««
63 / 213
»»