» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
51 / 213
»»

Dami ::

wini je izjavil:

Glede na barve po frisu in kri iz nosa ter ust bi rekel da je bil zastrupljen ...

Ja samo od vina al od bird-pie?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

martincek1 ::

Sem skoraj prepričan da je bila babi.

Tr0n ::

To bomo pa se zvedeli, ali pa nikoli. :)

AmokRun ::

Naj nekdo, ki je prebral knjigo napiše, da bomo vedeli. :P

Outcast ::

Predno sem tukaj prebral vse spoilerje sem si pogledal del in prvo kar mi je padlo na pamet je, da tole zihr ni po knjigi, ker če se prav spominjam (sicer bledo) je tale tamal, ki igra Joffrey-a, že kako leto nazaj namigoval oz govoril, da mu igranje kot poklic ne leži, da noče veš igrati te vloge, da bi čisto prenehal z igranjem...

Sicer pa del, ki je prikazoval poroko res super narejeno; Tyrion bi ga mogu spet oklufotat:D...sam je pameten, ker ve kaj bi ga čakalo oz. itak se mu sedaj pomoje nič lepega ne piše; pomoje tudi nič ni imel z njegovo zastrupitvijo, bolj sem prepričan da je imela Sansa prste vmes...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

xxxul ::

Al pa kdo tretji, glede na to da v trenutku ko Joffrey pade po tleh nekdo Sansi šepne naj gre z njim; čudno časovno naključje...

jest10 ::

Zihr ne boš vesel, če povem, kdo je>:D

connel ::

Slabo se spominjaš Outcast, smrt malega je bila čisto lepo po knjigi ;)

Outcast ::

xxxul je izjavil:

Al pa kdo tretji, glede na to da v trenutku ko Joffrey pade po tleh nekdo Sansi šepne naj gre z njim; čudno časovno naključje...


Zato sem mislil da ima ona kej zraven, ker tega tipa pozna...

@Jest10: če lahko pričakujemo, da bodo to razkrili/povedali v naslednjih epizodah, potem bi bil to spoiler:D
Me pa ne moti če poveš, samo ustrezno označi, jst bom zihr prebral kdo je ta tič:D

connel je izjavil:

Slabo se spominjaš Outcast, smrt malega je bila čisto lepo po knjigi ;)


Knjige nisem prebral, tole pa sem:D http://www.rtvslo.si/zabava/novice/kral...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

borutz ::

vprasajte google kdor ne more cakat :)

jest10 ::

če lahko pričakujemo, da bodo to razkrili/povedali v naslednjih epizodah, potem bi bil to spoiler

Če bo po knjigi, potem še nekaj časa ne boš zvedel.



spojler...














Povem samo tolko, da sta udeležena 2 zelo pametna.

Outcast ::

Dobil odgovor...zanimivo:)

vasquez ::

Sem bil prepričan, da bo Joffrey še nekaj časa živ. Kdo je sedaj šef ? Tommen oz. Cersei ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vasquez ()

cebelar123 ::

Mene pa je poroka malo presenetla ali pa nisem bil dovolj pozoren pri čitanju saj so me opisi hrane v knjigi čisto zamorili.
Jaz sem imel predstavo, da se poroka nahaja v hali gradu, čeprav moram rečti da tudi tale zunanja poroka ni bila slabo prikazana.
Tudi predstava s pritljikavci je bila v knjigi tako narejena, da sta v bistvu bila samo dva pritljikavca in je eden osmešil Joffreya saj je jezdil svinjo.

Drugače pa dober del. Kdo je šef sploh ni vprašanje bil je Tywin Lannister in še zmeraj je.

Zgodovina sprememb…

xxxul ::

Outcast je izjavil:

xxxul je izjavil:

Al pa kdo tretji, glede na to da v trenutku ko Joffrey pade po tleh nekdo Sansi šepne naj gre z njim; čudno časovno naključje...


Zato sem mislil da ima ona kej zraven, ker tega tipa pozna...


Men se ni zdel da ga pozna, bla presenečena nad vsem skp, pa še oklevala je...

Outcast ::

Ammm a ni to isti tip, ki jo je prestrašil v prejšnjem delu, ko se je vračala po hribu?

cebelar123 ::

Točno tako to je Dontos Hollard in je bil prvič prikazan na dvobojih ko je bil nasekan in ga je Joffrey skoraj ubil.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Outcast ::

Točno, sedaj se ga spomnim:D
Dober spomin ni kej...

Vesoljc ::

cebelar123 je izjavil:

Točno tako to je Dontos Hollard in je bil prvič prikazan na dvobojih ko je bil nasekan in ga je Joffrey skoraj ubil.



k captain america je
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

oo7 ::

Ramsay je pa orng baraba>:D

oo7 ::

martincek1 je izjavil:

Sem skoraj prepričan da je bila babi.


Po moje tudi.

@nny ::

Mojstrsko izpeljan, ta umor. Na izvedbo bi bil ponosen vsak igralec Igre prestolov, ki da kaj nase, še vedno pa ostajata vprašanji - kdo ga je in s čim ga je?
Osumljenca sta pita in vino oz. časa. Pito ali torto ali kar je že bila, je jedel samo Joff in ko poje prvi grižljaj, naredi čuden izraz. Če ga je kdo hotel fentati s pito, bi moral računati tudi s kolateralno škodo, da umre nevesta in vsi za mizo. Torej je moralo biti vino. Čaša je šla čez veliko rok, kar pomeni veliko osumljencev. Margy, Sansa, Tyrion, potencialno pa so imeli dostop vsi pri mizi, torej mladoporočenca, ter razširjena klana Lannister in Tyrell. Od Lannisterjev bi ga mrtvega hotel Tyrion, gotovo, in Sansa. Vendar Tyrion ni mogel vedel, da ga bo Joff izbral za točaja in da bo sploh lahko prišel v bližino čaše. Sansa nima sredstev in ni aktivna igralka, poleg tega sta bila oba z možičkom videti precej šokirana. Krivce je treba iskati na drugi strani. Ta staro Tyrellko je kamera kar nekajkrat oplazila in vedla se je hudo čudno. Tudi tik preden Joff izpije usodni požirek. Druga osumljenka je Margy, ki je bila najbližje čaši in bi lahko kralja zastrupila, ko je bila pozornost publike drugje. Vendar zakaj bi ga ubila še preden je zakon, hm, konzumiran in njen status kraljice bolje zacementiran? In norec Dontos se je pojavil ob Sansi ravno v pravem trenutku, torej je moral vedeti za načrt ali vsaj del njega.

V to zaroto je moralo biti vpletenih kar nekaj ljudi, en sam bi težko vse izpeljal. Še enkrat - mojstrska napoved šaha. Bodo sedaj Lannisterji šli po poti Starkov?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

vostok_1 ::

Jz sumim babico. Odd chance pa možno, da tisti južnjak, kateremu so sestro na pol razklali in si želi maščevanja.

oo7 ::

Malo sem pozabil koliko pijavk je takrat Melisandre vrgla v ogenj pa katera imena so bila?

Gregor5816 ::

oo7 je izjavil:

Malo sem pozabil koliko pijavk je takrat Melisandre vrgla v ogenj pa katera imena so bila?

Robb Stark, Joffrey in Balon Greyjoy, ce me spomin ne vara.

Tezaab ::

Mrbit takrat, ko se je basal s tisto pito. IIRC je imel takrat glaž na mizi, vsi so gledali njega, Margaery in Tyriona...

Heisenberg ::

sem šel še 1x gledati pa ne najdem kje bi lahko on užil strup, je pa bil kelih vmes zelo blizu babice... mi je pa všeč da je umrl kakor je, bolje to kot pa da bi ga nekdo nabodel z mečem, tako je umrl počasne in boleče smrti, mogoče bi lahko trajalo malce dlje-kak mesec ali dva :)

Mavrik ::

*khm* Tema je o seriji. Dajte opozorila pred poste, ki imajo spoilerje s knjig.
The truth is rarely pure and never simple.

drvo ::

Seveda ne moreš neposredno videti kdo ga je zastrupil, ker bi to bilo brezveze. To se bo razkrilo v naslednjih bi rekel treh delih.

papak ::

***Spolier (kinda) alert***








A to veste, da bo Samuel L. Jackson v 4. sezoni? :)

klemenSLO ::

A niste vidl kako ga je žena futrala s pito :) Pa še neke crknjene golobe je za hip pokazal ko je pito razsekal :) To je ženina/babičina zarota :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

jest10 ::

klemenSLO je izjavil:

A niste vidl kako ga je žena futrala s pito :) Pa še neke crknjene golobe je za hip pokazal ko je pito razsekal :) To je ženina/babičina zarota :)

Verjetno zaradi njegovega "nežnega" odpiranja torte.

oo7 ::

In zdaj bo nekaj časa šef tastar Lanister kdo bo pa potem kralj tamal Lanister?

Nikec3 ::

Mene rahlo moti vsa nepazljivost Lannisterjev. Vsi skupaj so se obnašali precej neodgovorno, in brez kakršnih koli sumov, da bi se lahko zgodilo kaj podobnega. Gledalcem nam je bilo cel čas jasno, da Margaery Tyrell ni neumna, prav tako ne njena babica. Pa še, da verjameš, da bo kralj kljub takšnemu obnašanju ostal živ dalj časa, je precej utopično.

EDIT: Sem pogledal posnetek njegove smrti še enkrat. Skoraj zagotovo je bilo zastrupljeno vino, vsaj prikazano je bilo tako.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Mavrik ::

oo7 je izjavil:

In zdaj bo nekaj časa šef tastar Lanister kdo bo pa potem kralj tamal Lanister?


Tastar ne more biti ker ni v liniji za prestol (na prestolu so Baratheoni, ne Lannisterji).
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Nikec3 ::

Mavrik je izjavil:

oo7 je izjavil:

In zdaj bo nekaj časa šef tastar Lanister kdo bo pa potem kralj tamal Lanister?


Tastar ne more biti ker ni v liniji za prestol (na prestolu so Baratheoni, ne Lannisterji).

Torej Stannis, kot bi že moral biti po smrti Roberta.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lonsarg ::

Ja ne, tamal Baratheon je zdaj naslednji, ker je pač kao Baratheon. Če bi se uveljavljala resnica, da sta Lanisterja pa ne one ne Jofrey ne bi bila naslednika, pač pa bi že apriori bil Stannis.

Jofreju je pa pač zmanjkalo kisika to je vse, "nesreča".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Heisenberg ::

jaz mislim, da bodo Lanisterji probali narediti vse da ostanejo na oblasti! In da bo stari Lanister prevzel začasno vodenje kot The Hand of The King

mgermo ::

Tommen je naslednji.
Drugače pa je kamera non stop visela na babici, tako da je ona ali pa želijo, da mislimo, da je ona. Tudi okoli Sanse in njene ogrlice se je motala.

@nny ::

Heisenberg je izjavil:

jaz mislim, da bodo Lanisterji probali narediti vse da ostanejo na oblasti! In da bo stari Lanister prevzel začasno vodenje kot The Hand of The King


Stari Lanister je že zdaj The Hand of the King. Naslednji v vrsti za Železni prestol je Tomen, bo pa zanimivo videti dinamiko med obema kraljicama.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Heisenberg ::

@nny je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

jaz mislim, da bodo Lanisterji probali narediti vse da ostanejo na oblasti! In da bo stari Lanister prevzel začasno vodenje kot The Hand of The King


Stari Lanister je že zdaj The Hand of the King. Naslednji v vrsti je Tomen, bi pa zanimivo videti dinamiko med obema kraljicama.


nisi me dobro razumel...Kraljeva Roka bo zavzel mesto Kralja in se ga bo oklepal dokler ne pogrunta kako namestiti novega Lanisterja kot Kralja
enkrat so to že naredili in bodo probali ponovno, ker če se spomnite Lanisterji niso prav nič upravičeni do The Iron Throne

oo7 ::

Koliko ima pa zdaj kraljica Margaery kaj besede glede, da je kralj mrtev?

Bogi Tyrion noben ga preveč ne mara zdaj pa še to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gregor5816 ::

Nekje sem prebral, da bo sedaj kralj "the boy king". Se pravi da bo verjetno res Tommen na prestolu. Katera je sedaj kraljica, Margaery ali Cersei? Meninse zdi, da se Cersei ne bo kar tako odpovedala tej funkciji, ceprav se je Margaery porocila s kraljem in je po tej logiki ona kraljica.

oo7 ::

Gregor5816 je izjavil:

Nekje sem prebral, da bo sedaj kralj "the boy king". Se pravi da bo verjetno res Tommen na prestolu. Katera je sedaj kraljica, Margaery ali Cersei? Meninse zdi, da se Cersei ne bo kar tako odpovedala tej funkciji, ceprav se je Margaery porocila s kraljem in je po tej logiki ona kraljica.



Jaz mislim, da je Mergaery kraljica. Ker na poroki je rekel tisti princ Oberyn to je zdaj bivpša kraljica Cersei>:D samo bodo Lanisterji že kaj pogrunatl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Lord Bolton je rekel Ramsay-u naj vzame može in zasede Podgrad kdo sploh živi tam? Je to postojanka nočne straže?

Drugače pa se Ramsay veliko upa, da je dal britev Theonu, da ga pobrije. Pa tisto na začetku, ko je s psom lovil tisto žensko. Ta je še večja zloba kot je bil Joefrey>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ZaphodBB ::

Zloba je že ampak ni zabit...

papak ::

Dober cut je bil, ko je bilo konec scene lova tiste ženske, pa je pokazalo na koncu Theona, ko joče, nato pa takoj nova scena, kosilo "tamladih" Lannisterjev, ko na Littlefingerjev krožnik prileti klobasa. :))

Mavrik ::

oo7 je izjavil:

Lord Bolton je rekel Ramsay-u naj vzame može in zasede Podgrad kdo sploh živi tam? Je to postojanka nočne straže?

Drugače pa se Ramsay veliko upa, da je dal britev Theonu, da ga pobrije. Pa tisto na začetku, ko je s psom lovil tisto žensko. Ta je še večja zloba kot je bil Joefrey>:D


Mislim da je v isti sceni rekel da so se Greyjoyi tam naselili ("moral sem se skrivati ko sem šel čez ker so ga zasedli Greyjoin in RABIM Theona da ga menjam za Podgrad!" se mi zdi da je bil citat).
The truth is rarely pure and never simple.

cebelar123 ::

Mogoče malo več obrazložitve glede strupa katerega so uporabili za umor Joffreya.

Strup s katerim je bil ubit Joffrey je zelo dobro znan v svetu v katerem se dogaja Igra prestolov in se imenuje "The strangler" , ko je strup pripravljen dobi temno vijolično barvo, tako kot okraski na ogrlici Sanse.



Tukaj na tem linku pa je še 1x lepo prikazano zaporedje dogotkov is serije, glede strupa. Sicer ne prikaže kdaj je bil strup dan v kozarec ampak ne pušča kaj dosti razmišlanja kdo so krivci.
http://www.barnorama.com/heres-exactly-...

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

oo7 je izjavil:

Lord Bolton je rekel Ramsay-u naj vzame može in zasede Podgrad kdo sploh živi tam? Je to postojanka nočne straže?

Drugače pa se Ramsay veliko upa, da je dal britev Theonu, da ga pobrije. Pa tisto na začetku, ko je s psom lovil tisto žensko. Ta je še večja zloba kot je bil Joefrey>:D


Mislim da je v isti sceni rekel da so se Greyjoyi tam naselili ("moral sem se skrivati ko sem šel čez ker so ga zasedli Greyjoin in RABIM Theona da ga menjam za Podgrad!" se mi zdi da je bil citat).


Imaš prav.
Roose sent Locke after the Stark boys and told Ramsay to take Moat Cailin, a vital base in the North, from the Greyjoy forces, and that if he could take in the name of their family, he would reconsider Ramsay's actions.
««
51 / 213
»»