» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
44 / 213
»»

jnce ::

Joffrey mi je zelo težek karakter in komaj čakam da ga pokončajo, ampak kako ga Jack Gleeson zaigra je fantastično.

Gogyto ::

neboben je izjavil:

Scena, kjer se dokončno jasno razloči, da je Joffrey shizofren bolnik, ki ga je potrebno nadzorovat. V dejanskem, diagnostičnem smislu.
Men je Joffrey bolj sadist kot pa shizofren.


Maš prav, ja. ;) Mogoče je vseeno bolj sadista.

]Fusion[ ::

ja res vsaka čast Jack Gleeson, da je tak zaigral Joffrey-ja. Scena v zadnjem delu je epska :)



Zaradi takih scen mi je GoT ena najboljših serij :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

Malajlo ::

Kings are dying like flies ;)

Okapi ::

Kamera nikakor ni hotela pogledati v poslano škatlico, kjer naj bi bil odrezani lulček.
In tudi če bi pokazala - kako bi vedel, da je res od pravega? Modeli so pač zmožni raznoraznih fint, kdo ve, kaj vse se jim plete po glavi.

O.

Jerry000 ::

jnce je izjavil:

Joffrey mi je zelo težek karakter in komaj čakam da ga pokončajo, ampak kako ga Jack Gleeson zaigra je fantastično.



haha to pa pomoje usi čakamo da ga en poč:D

Flea ::

Ta line od Tyriona je res epic.

 Tyrion poowna sceno.

Tyrion poowna sceno.

Jst ::

Sem že jaz enkrat napisal, da je igralec, ki igra Joffreyja, zelo talentiran. Res dobro igra svojo vlogo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

black ice ::

Jst je izjavil:

Sem že jaz enkrat napisal, da je igralec, ki igra Joffreyja, zelo talentiran. Res dobro igra svojo vlogo.

What if he's not acting? 8-O
Malo hrane za sive celice. :)

T-h-o-r ::

neboben je izjavil:

Scena, kjer se dokončno jasno razloči, da je Joffrey shizofren bolnik, ki ga je potrebno nadzorovat. V dejanskem, diagnostičnem smislu.
Men je Joffrey bolj sadist kot pa shizofren.

pač sickly inbred
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SuperVeloce ::

black ice je izjavil:

Jst je izjavil:

Sem že jaz enkrat napisal, da je igralec, ki igra Joffreyja, zelo talentiran. Res dobro igra svojo vlogo.

What if he's not acting? 8-O
Malo hrane za sive celice. :)

lol, po nekaterih intervjujih sodeč bolj prijaznega igralca nebi mogli najt :)). Res težko verjet, da ta potem igra takšnega sadista.

Jerry000 ::

kok je tale intervju zanimivo gledat ko si vajen like, pol jih pa tkole vidiš :D


CaqKa ::

kaj je jofrey tam izdal, ko se je razkuril? malo sem pozabil stare dele... je tam slučajno izdal da je kingslayer njegov ata?

kmetek ::

Zadnji del je bil tudi super. Kdaj 4 sezona?

pi pawr ::

Jerry000 je izjavil:

jnce je izjavil:

Joffrey mi je zelo težek karakter in komaj čakam da ga pokončajo, ampak kako ga Jack Gleeson zaigra je fantastično.



haha to pa pomoje usi čakamo da ga en poč:D


Ko so igralci v civilu, se pa ravno z njim najbolje razumejo, je model legenda :D

Gogyto ::

Huh, na tem clipu od Jerrya je pa Ygritte prav fletna...8-)

Gregor5816 ::

Flea je izjavil:

Ta line od Tyriona je res epic.

 Tyrion poowna sceno.

Tyrion poowna sceno.



Tole je že drugič v nekaj zadnjih delih, da je Tyrion grozil Joffreyu. Prvič na poroki, pa še zdaj. Pa še za brazgotino mu je dolžan. Med njima bo še zanimivo v četrti sezoni.

Jerry000 ::

Gogyto je izjavil:

Huh, na tem clipu od Jerrya je pa Ygritte prav fletna...8-)



Ygritte vedn fletna:P

Gogyto ::

Jerry000 je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Huh, na tem clipu od Jerrya je pa Ygritte prav fletna...8-)



Ygritte vedn fletna:P


Se strinjam. Je pa vseeno lepo videti deklo še v takem okolju...:D

medenko ::

Tyrion je meni ta bolj lik.

Jerry000 ::

medenko je izjavil:

Tyrion je meni ta bolj lik.


Kot lik mi je Imp zakon, kako nagovori in kajle zabija je res epic:). tyrion pa kot zajeban zgleda, je faca v civilu:D

@nny ::

Nekaj misli in MOŽNI SPOILERJI!

Lannisterji pwnajo. Scena z vsemi na kupu je bila naravnost epska. Joffreya kar noče vzeti ognjeni bog, a nimam nič proti, igralec ga igra fenomenalno. Dvogovor Fotr-Sine me je še potrdil v prepričanju, da Imp ni Tywinov sin...tole je bil že drugi zelo jasen namig. Malo sem powikiala in glej, glej...Joanna Lannister je bila Tywinova sestrična in žena hkrati, torej Lannisterjeva! S tem ima Tyrion Lannisterjevo kri, zato ga krušni oče vendarle ni zabrisal v valove. Občutek imam, da so se v tej epizodi oblikovali pari za dvoboje v naslednji sezoni in en takih sta oba Lannisterja. Vprašanje je, kaj bo naredil Jamie - šel na stara pota v Cerseine mreže ali bo nadaljeval svojo pot poboljšanja, kolikor je to v Igri prestolov mogoče.

Drugi možen par je Yara - Boltonov Ramsey. Ženska je v nasprotju s pragmatičnim fotrom odločna kot hudič, ima spoštovanje svojih mož in hkrati tudi zdravo presojo, kako stvari gredo. Vsebina skrinjice je upam da končno razjasnila dvome ali je Theon kastriran ali ne. Vprašanje je, ali bo ona prišla na sever pred Stanetom ali za njim... Boltoni so hujši od Joffa, a bodo imeli vseeno daljšo življenjsko dobo od starega Freya, ki se mi zdi zagrenjen in ne preveč pameten starče. Odziv na Rdečo poroko bo strašen in lahko pomeni izbrisanje celotnega Freyevega klana. Super, da je oni stari z luskavim oklepom pravočasno pobegnil, ta zna krepko podkuriti pod prestolom starega prdca.

Arya pričakovano začela pobijati, s Psom imata strašno kemijo. Prizor ko zagleda Robba z Volkovo glavo je bil grozljiv, Hwood pa se je losal enega od tabujev, da na filmu ne kaže pobijanja živali - smrt ljudi je povsem sprejemljiva.

Tudi Ygritte je preluknjala Robba kot napovedano. Prizor je bil milo rečeno smešen...kako ona lahko peš dohiti njega na konju in to na terenu, ki ga ne pozna? Kljub temu ga ni mogla ubiti, ker je merila v nekritične cone...gotovo bi lahko streljala bolj natančno, ker je pokončala jelena z razdalje, ki se je zdela Jonu nemogoča. Romanca med njima je očitno končana, Jon pa ni tako hudo zadet, da bi kar izdihnil.

Junak sezone je Sam! Odločitev, da jo z bejbo ucvreta po raztreščenju Drugega, se je pokazala za pravilno, ker je imel na zalogi še dovolj bodal. Našel je skriti prehod v opuščeno trdnjavo, kot bi mignil prepoznal Brana in ugotovil, da bo imel pomembno vlogo pri dogodkih, ki bodo sledili. Nato še celo skupino založil z orožjem proti Drugim, jim pokazal izhod in pripeljal Gilly k Maestru Amonu, ki je prav tako kot bi trenil povezal vse skupaj...in tokrat NI pozabil poslati krokrarjev s sporočili na pomoč. Kapo dol!

Prizor z Dany je bil razočaranje...ni imel naboja razen hude glasbe. Če se vživim v vlogo sužnjev, bi se morali valjati po tleh od veselja in poljubljati rob Danyjine obleke ter se dreti, da bi obzidje padlo. Dobra posledica intervencije v Yunkai - njena vojska je spet malo zrasla. Ko zrastejo še zmaji, bo čas za odhod na Westeros.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Nikec3 ::

Lik Cersei je edinstven v seriji, ker samo njo lahko sovražim, istočasno pa izjemno sočustvujem z njo. Predvidevam, da je to plod izvrstne igre in pisanja. Mi pa ena stvar ni jasna. Zakaj točno želi Bran na sever?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

destiny ::

Ker išče trookega krokarja, ki ga videva v vizijah.

Primorec ::

Da ne bom preveč spoilal, dosedaj sploh ni bilo govora o eni stvari ki jo Mance išče celo 3. knjigo (gre se za magijo v povezavi z Zidom)..Mogoče bo kaj več v naslednji sezoni.Mogoče prehitevam..

Izi ::

Branova zgodba se meni zdi čisto ločena od ostalih dogodivščin.
Od kar je "padel" s stolpa, videva tistega triokega krokarja in njegov življenjski cilj je da ga najde, ker mu je krokar v sanjah obljubil, da ga bo naučil leteti. Ko je bil v komi ga je krokar vodil in ga rešil, potem pa mu je še povedal, da je Bran dejansko nek krilati volk, ki pa je trenutno vklenjen z verigami, ki mu jih on lahko pomaga sneti.

Potem se je zbrala druščina in se kot v kakšnem LOTR ;) odpravila na dolgo potovanje daleč na sever preko zidu, kjer naj bi bil ta skrivnostni trioki krokar. Sedaj že celo sezono potujejo in se mi zdi, da so že blizu cilja...

SPOILER (moje predvidevanje)
Kam bo to pripeljalo ne vem, je pa ta Branova zgodba ena izmed dveh magičnih zgod. Bran in čarovnica Melisandra sta po moje glavna čarovnika v zgodbi. Nekakšna strica iz ozadja.
Melisandra že od začetka usmerja celotno dogajanje in moje mnenje je, da bo Bran ko najde krokarja postal podoben karakter, ki bo iz ozadja krmilil celotno zgodbo.
Melisandra skozi ogenj vidi vse kar se dogaja in z magijo spreminja zadeve, Bran pa menda lahko vstopi v vsako bitje in ga celo upravlja. Če bo to izpopolnil potem Melisandra nima za burek proti njemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Primorec je izjavil:

Da ne bom preveč spoilal, dosedaj sploh ni bilo govora o eni stvari ki jo Mance išče celo 3. knjigo (gre se za magijo v povezavi z Zidom)..Mogoče bo kaj več v naslednji sezoni.Mogoče prehitevam..

Kar se tiče zgodbe je bilo rečeno, da smo sedaj šele na polovici 3. knjige. Še cela 4. sezona se bo dogajala v tretji knjigi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

@nny ::

Jap, Bran vs. Melisandre je naslednji par za spopad. Mogoče z dodatkom triokega krokarja, le da ni jasno, kdo ali kaj je to in če bo Bran sploh prišel, kamor se je namenil.

Če Bran lahko prevzame nadzor nad Hodorjem in volkom, zmaji niso izzvzeti?? Uf.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Smurf ::

Kaj pa White Walkers vs Red priests (Melisandra). Eni so led drugi ogenj, oboji pa imajo neke magicne lastnosti.

Jaz imam obcutek, da bo Bran prej v spopadu nateletel na WW kot Melisandro glede na njegovo lokacijo.

@nny ::

Mel gre s Stanetom na sever, Bran je že tam. Po bitki pri Blackwaterju je menda Stanetu ostala še kakšna ladja ali dve? In kot sem rekla, mi Mel deluje zelo sumljivo...mogoče je celo v španoviji z Mrtvohodci.

Da ne pozabim, Davos je bil v zadnji epizodi heroj No. 2, takoj za Samom. Upam, da bo Gendry srečno priveslal na kopno...Mel menda ne zna delati viharjev na morju?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Zdaj, ko so se ločili bodo najbrž pa čisto pozabili na Osho in Rickona?Tak občutek imam, da so se jih znebili.

Izi ::

Ja, zgodba bo sledila Branu. Tudi jaz mislim, da lahko kar pozabimo na Osho in Rickona.

Bran se bo zagotovo moral spopasti z WW, glede na to, da jih je Sam tako dobro opremil s tistim zmajskim steklom.
Se je tudi izkazalo, zakaj ni Sam pobral tistega nožka, ko je ubil prvega WW. Ker jih je imel s seboj še celo malho :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Drugač pa za moje pojme tole prepočas snemajo.Otroci prehitro odraščajo.Npr Bran kako se je spremenil v 2 letih.No pri njemu imajo srečo, da ga vozijo okoli, da se ne vidi kako je že zrastel. Arya bo največji problem začela je s 14 leti a drugo leto bo že 17 let to se pa že orng pozna čeprav je bolj majhna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

martincek1 ::

Če bodo vsi tako rasli kot Joffrey, ne bo problema :D

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Ja saj tam v tisti deželi čas tudi teče in je normalno, da so vsi vsako sezono za eno leto starejši :P

@nny ::

Joff se bo kmalu stegnil, če ima kraljeva kri v pijavkah kaj efekta. Pred njim je na vrsti še Greyjoy. Meni se zdi normalno, da otroci rastejo, saj se tudi zgodba ne zaključi v par mesecih. Martin bo moral pohiteti s pisanjem.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Ta je pa največji car:))

Izi ::

Car? Ta je daleč največji psihopat, ki še Joffreya pusti daleč za seboj :))

Keyser Soze ::

oo7 je izjavil:


Tale je mal čudn. Namaže "senf" na desno stran klobase, reže jo pa na levi pol. Ja jebemti mast. Al daš zenf tja, kjer začneš jest klobaso, al pa zraven klobase. Da pomakaš not.

Klump trapast.:P

P.S.: Vidim, da je debata tekla tudi o Ygritte. Sem vedel, da se njena vloga ne bo zaključila tako na izi. Pa tud romance IMO ni glih konc med njima. Ne bi bila tako jezna, če bi se ji fučkalo za deca.

Ah, babe. Kako tipično. Bolj kot jo dec tepe, bolj za njim leta. :D
OM, F, G!

oo7 ::



Najboljša izjava:))

What aaaaaaaaaa pork sausage what you think i some kind of savage:)):))

Dami ::

Keyser Soze je izjavil:

Ah, babe. Kako tipično. Bolj kot jo dec tepe, bolj za njim leta. :D

V našem primeru jo je on fasal, tak da ne vem 8-)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Keyser Soze ::

Pustmo detajle. Najprej je on njo "po štengah" (v blato) porinu. :D
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Sledi ustanovitev Srednjeveškega društva klobasojedcev?:))
Ramsey bi lahko dal Theonu svinjsko klobaso, če ga je že za njegovo prikrajšal. Malo usmiljenja, pa to. Če bi bil na krožniku del Theona namesto pujsa bi gledalci res nehali gledati serijo...:)

Keyser Soze je izjavil:

Pustmo detajle. Najprej je on njo "po štengah" (v blato) porinu. :D


Ma ne...ravnal se je po priljubljenem moškem vodili "nategni in pobegni". Le da je pozabil, da nima opravka z visokorodno gospodično, temveč furijo z lokom.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

black ice ::

@nny je izjavil:

Sledi ustanovitev Srednjeveškega društva klobasojedcev?:))
Ramsey bi lahko dal Theonu svinjsko klobaso, če ga je že za njegovo prikrajšal. Malo usmiljenja, pa to. Če bi bil na krožniku del Theona namesto pujsa bi gledalci res nehali gledati serijo...:)

Zaradi takšne malenkosti pa res ne bi prenehal z gledanjem serije.

@nny ::

Pozabljaš na žensko občinstvo, ki IMO številčno prevladuje.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Keyser Soze ::

ČE do zdaj niso utrdile želodca... Lahko IMO kar nehajo gledat zadevo. Ni tole glih ena Gossip Girl.
OM, F, G!

Izi ::

Keyser Soze je izjavil:

P.S.: Vidim, da je debata tekla tudi o Ygritte. Sem vedel, da se njena vloga ne bo zaključila tako na izi. Pa tud romance IMO ni glih konc med njima. Ne bi bila tako jezna, če bi se ji fučkalo za deca.
Ja, verjetno je precej spretna z lokom in če bi se ji fučkalo bi bil Jon na mestu mrtev. Se mi zdi, da ga je kar namenoma zadevala v nevitalne predele kot so rame in noge. Morda ga je hotela samo kaznovati in ne ubiti.

mn ::

Pozabljaš na žensko občinstvo, ki IMO številčno prevladuje.

Ne prevladujete ste pa blizu : 42%:58%

http://www.wired.com/underwire/2013/06/...

Ja, verjetno je precej spretna z lokom in če bi se ji fučkalo bi bil Jon na mestu mrtev. Se mi zdi, da ga je kar namenoma zadevala v nevitalne predele kot so rame in noge. Morda ga je hotela samo kaznovati in ne ubiti.


Meni se je zdelo očitno, da bi bil na mestu mrtev če bi ona to zares hotela.

Gogyto ::

Se strinjam s Phantomeyeom..

LAhko je nam bit pameten, ko smo prebrali knjige in zaenkrat vemo, kako se stvari odvijajo. Se pa ne bom posmehoval tem, ki gledajo zgolj serijo. Zase osebno vem, da sem tudi ob branju knjige na veliko špekuliral, kaj se bo zgodilo.. Nekje sem bil ponosen, da sem 'zadel', nekje sem ga pa pihnil mimo, da bolj ne bi mogel... ;((

Drugače pa - še zdaj, po prebranem petem delu, se na veliko ukvarjamo na določenih forumih, kaj bo in kaj je bilo... Kako bo nekaj vplivalo za nadaljnji razvoj dogodkov in kaj smo spregledali med dosedanjim branjem/gledanjem....;)

pickle_rick ::

Citat leta..

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()
««
44 / 213
»»