» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
41 / 213
»»

DarkSite ::

Tisti, ki ste brali knjigo si odprite svojo temo!

Ne mi tle spoilat iz knjige, ker me ne zanima kaj se dogaja v knjigi, a štekate? Vam narišem?

PrimozR ::

Se strinjam, spoilerji iz knjige tukaj nimajo kaj delati.

skika ::

Nisem še prebral knjige


Čisti plebejec.

Smurf ::

Pomoje je tudi komentiranje iz knjige vredu, ce se le to oznaci jasno kot spoiler iz knjige.

Pa, da vas potolazim, jest10 spoiler je brezpredmeten, ker se nanasa na osebo, ki v filmu konca popolnoma drugace kot v knjigi in se ne da vleci vzporednic. Ampak vseeno bi lahko bil naslednjic malce bolj previden s pisanjem...

_IKE_ ::

opa .....Arya bo morala dodat nekaj novih imen na svoj spisek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

oo7 ::

Tiste hčere so res vse grde:))ampak tista,ki se jep oročila je pa prava lepotica.In če bi Robb lepo poročil tisto hčerko bi bil zdaj strah in trepet.Zdaj je pa samo še hrana za črve.Tista bolničarka pa kolikor je visoko letala je zelo nisko padla:))
Edino škoda mi je mame Stark in volka:'(
Me pa prav zanima kaj bosta zdaj naprej naredila Pes in Arya.

Pa najbrž je tole tudi prva epizoda kjer ni bilo niti enega Lanisterja ali se motim?

wini ::

Taboljš epizoda te sezone definitivno :)
so mi včeš taki zapleti, pa tudi mali Bran postaja vse bolj nevaren.

Keyser Soze ::

Oh, c'mon!?! Get the F...! Fuck you! Fuck you! :D

A dej no. To je pa že čist preveč, to crkujejo ko po tekočem traku. Sploh se ne moreš poistovetit z enim karakterjem. Itak bo čez dva dela črv futr. Ne vem no, ajde, je šok efekt, samo preveč tega pa tud ni OK. Jaz bom tudi odpovedal HBO paket.

Pomoje še nisem dojel cele razsežnosti zadeve. Kaj vse to potegne za sabo.
OM, F, G!

Outcast ::

Đizs, kolk je pa folk fuknen, da pišejo take na twitter LOL!

Drugač pa najboljši del zagotovo; nepričakovano in zanimivo za zadnji del sezone.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Đizs, kolk je pa folk fuknen, da pišejo take na twitter LOL!

Drugač pa najboljši del zagotovo; nepričakovano in zanimivo za zadnji del sezone.


Ni bil zadnji del:)je še eden 10.
v vsaki sezoni pri GOT naj bi bil 9 del najhujši:P

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Đizs, kolk je pa folk fuknen, da pišejo take na twitter LOL!

Drugač pa najboljši del zagotovo; nepričakovano in zanimivo za zadnji del sezone.


Ni bil zadnji del:)je še eden 10.
v vsaki sezoni pri GOT naj bi bil 9 del najhujši:P


Ja sej tko sem mislil; da bo zadnji, 10 zelo zanimiv:D

leiito ::

Martin pravi, da on pač ne piše happy end knjig, ker real life ni tak in Red Wedding konkretno je inspiriran z dvema resničnima dogodkoma iz škotske zgodovine, ampak predvsem GOT noče biti predvidljiv + če citiramo Bolton bastards, if you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

Glede ljudi, ki "grozijo", da bodo zdaj odpovedali HBO ali nehali gledati serijo, enako je bilo v času izida knjige, tisoče mailov fanov, ki da ne bodo več kupovali njegovih knjig. Tudi meni so tovrstne reakcije too much drama, ampak treba je priznati, da res delajo, tako Martin kot producenti serije in igralci, fenomenalne like.

Btw, običaj s soljo in kruhom imajo tudi Srbi.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Đizs, kolk je pa folk fuknen, da pišejo take na twitter LOL!

Drugač pa najboljši del zagotovo; nepričakovano in zanimivo za zadnji del sezone.


Ni bil zadnji del:)je še eden 10.
v vsaki sezoni pri GOT naj bi bil 9 del najhujši:P


Ja sej tko sem mislil; da bo zadnji, 10 zelo zanimiv:D


Ne pomoje bo 10 del bolj zaspan tako kot ponavadi.V prvi sezoni v 10 delu se ni zgodilo nič pametnega razen zadnjih 5 minut ,ko je tablontna dobila svoje zmaje v ognju.In v drugi sezoni tudi v zadnjem delu ni bilo nič posebnega edino zadnjih 5 minut,ko je pokazalo White walkers.

Outcast ::

Bomo videli:D
Dogajanje oz. dogodek v 9 delu bo zihr vplival na zadnji del.

Malajlo ::

Kruh in sol je slovanski obicaj.
Tole so iz Dubrovnika pobral ;)

Tr0n ::

]Fusion[ ::

Twitter sploh ne deluje več... mogoče jezni GoT gledalci DDOS-ajo :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Flea ::

You win or you die.

@nny ::

Kam on...kakšen spoiler je, da bo Arya vsak čas začela pobijati okrog sebe? Ko jo srečamo, strelja bolje od svojih bratov, za darilo dobi meč, v KL jo mojster badass uči mečevanja, sreča še enega mojstra morilca, ki v njej vidi potencial, mojster lokostrelec ji da mimogrede še svojo lekcijo, je priča umoru očeta, matere, prijatelja, brata, dveh volkov IN ponavlja imena sovražnikov vsak večer pred spanjem? Res ni težko sešteti vsega skupaj.

Strinjam se, da je casting svetlobna leta nad blockbusterskimi štancami. Tastari Walder Frey, Tywin Lannister, mama Stark v tej zadnji epizodi, Jamie Lannister v kopeli z Brienne, Theonov govor v Winterfelu lansko leto, ta Boy, ki ga muči s prav sadističnim pogledom, enako premaknjeni Joffrey, Arya, medved Mormont in njegov sin Jorah, da ne pozabimo nagrajenca Tyriona Lannisterja pa še koga, so vsi videti kot zraščeni s svojimi vlogami. Ne posebni efekti in scenografija, igralci so tisti, ki priklenejo gledalce pred zaslon teden za tednom.

Robb je naredil katastrofalno napako, ker je mislil s svojim ...srcem, namesto z glavo. Nevesta v tej epizodi je pravi cuker, prelepa, simpatična in prijazna, bolj od njegove žene. Žal mi je edino mame Stark..zadnjih nekaj sekund je videti, kot da je njeno telo samo še lupina, ki jo je duh zapustil še pred smrtjo. Nož na vratu je pravzaprav usmiljeno dejanje.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

vostok_1 ::

Holy shit! Now that was unexpected! To pa je plot line.

dr.Akula ::

]Fusion[ je izjavil:

Ta del sem komaj čakal, samo zato da lahko vidim reakcije :D


Tile so priceless v celoti:





ni podatka

@nny ::

V veselje mi je, da Talisa ni bila vohunka in da je imela Robba resnično rada. Vsaj ta mala tolažba.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

V veselje mi je, da Talisa ni bila vohunka in da je imela Robba resnično rada. Vsaj ta mala tolažba.


Ampak bolton... taprav lannister.

K je mami Stark pomignu, sem mislu, da kaže na nož, kao neki bo narobe, pripravi se. Potem pa vidiš, da na vest gor.

BLOOD!

--

BTW, eno opažanje. Stric 'ženina' je rekel, da gre scat. A je spizdil? Ali je šel dejansko scat, pa so ga švasnl zunaj?

Kaj je z ženinom?

vostok_1 ::

They better not touch my southern queen!

Saj žalostni konci imajo svoj effekt, ampak nek upa pa je fanj da pustijo. Zaenkrat še ne kaže, da so starki za na smetišče zgodovine.

@nny ::

Tale stric je videti pravi badass ...pomoje jo ta trenutek cvre proti Rečnjavi s tolpo Freyev za petami. Če ne bi ušel, bi verjetno videli, kako so ga štihnili. Ženin je preveč očaran od neveste, da bi kaj opazil...menda ga ne bodo na njej ubili?:8) To bi bilo šele...uf.
Po drugi strani pa je treba pohvaliti Sama...v zadnjih epizodah mu gre prav dobro od rok in glave. Z bejbo bosta vsak čas na varnem.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

Tale stric je videti pravi badass ...pomoje jo ta trenutek cvre proti Rečnjavi s tolpo Freyev za petami. Če ne bi ušel, bi verjetno videli, kako so ga štihnili. Ženin je preveč očaran od neveste, da bi kaj opazil...menda ga ne bodo na njej ubili?:8) To bi bilo šele...uf.
Po drugi strani pa je treba pohvaliti Sama...v zadnjih epizodah mu gre prav dobro od rok in glave. Z bejbo bosta vsak čas na varnem.



se spomniš tiste moje napovedi, drgač? k si objavila video z naslovom lannisters honey pot.

Zadeva je bila itak sumljiva, ker mu je dal tko najlepšo hčerko. ker vsak bi pričakoval neko krastačo. da bi ja zamoril poroko.

-valvoline- ::

A so Edmura tut pospravil? Nikjer nisem opazil da so ga. A so ga pustil pr miru da opravi z *bedding* ceremonijo.
:D

Keyser Soze ::

Phantomeye je izjavil:

BTW, eno opažanje. Stric 'ženina' je rekel, da gre scat. A je spizdil? Ali je šel dejansko scat, pa so ga švasnl zunaj?

V njega jaz polagam upanje, da bo naredil konkreten kažin. Robba je tič pokopal, Bryndena pa rešil.

Mi je pa interesantno to, da ima Robb celo armijo pred zidom i nikome ništa? Kaj je razmišljal stari, da ga je tako "nepremišljeno" fental mi ni jasno. Kako misli odpeljat zadevo do konca? Al je pač naredil črto pod lajf in rekel, kar bo pa bo. Poleg tega je Jon na tej strani zidu. Zna dobit kakšno vlogo sedaj, ko je glava Stark familije odsekana, če ga ne bo Ygritte zjebala (no, odvisno na kakšen način ga bo).

P.S.: Edmure... A bo "črna vdova" scenarij? Zaplod in smrt?

P.P.S.: Čeprav, ne smemo pozabit, da v tej seriji vstajanje od mrtvih ni nič nenavadnega. Če-jev kolkr češ.
OM, F, G!

]Fusion[ ::

-valvoline- je izjavil:

A so Edmura tut pospravil? Nikjer nisem opazil da so ga. A so ga pustil pr miru da opravi z *bedding* ceremonijo.
:D

Optimist :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

@nny ::

Edmurja ne bodo pospravili; vsaj dokler se ne rodi otrok. Stari drugače ne more dobiti v tace Riverruna.
Ygritte je svojo vlogo odigrala, zato je konec z njo. Jon je prisegel Nočni straži, zato ne more kar uletet na Robbovo mesto. Severnjaki ga niti ne bi sprejeli, ker je pankrt.
Za Starke and Co. ni videti preveč optimistično. Če dobro premislim, imajo kažin že od prve epizode naprej.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

VaeVictis ::

@nny je izjavil:

Edmurja ne bodo pospravili; vsaj dokler se ne rodi otrok. Stari drugače ne more dobiti v tace Riverruna.
Ygritte je svojo vlogo odigrala, zato je konec z njo. Jon je prisegel Nočni straži, zato ne more kar uletet na Robbovo mesto. Severnjaki ga niti ne bi sprejeli, ker je pankrt.
Za Starke and Co. ni videti preveč optimistično. Če dobro premislim, imajo kažin že od prve epizode naprej.


Sam še vedno mislim, da bosta na koncu Jon Snow in zmajevka vladala...

Rob Starkova smrt je bila delno pričakovana, nisem pa pričakoval, da bosta umrla tudi njegova žena in mati.

Čeprav sam prerezan vrat na Catelyn je izgledal pa zelo slabo narejen, odigrano vrhunsko, sfx pa slabi.

Sam prehod med Robovo smrtjo in Bramovo osamosovjitev je bil lepo narejen (en Stark umre, drugi se postavi na noge...).

There is always a Stark in the Winterfell



Tudi Igrette mora počasi umreti, svojo vlogo je odigrala.

Arya bo ratala čisti badass (@nny je zgoraj napisal njen celoten trening program)...

Sansa je zaenkrat še premlada, ko se bo osamosvojila zna biti še pomemben player.

Upam pa, da v naslednji sezoni Stane pokaže zobe...

Pričakujem pa, da se v naslednjih delih tudi Lanisterjem zgodi kak tragičen dogodek, ki ga bosta izvedla dwarf in Cersei, oče ju preveč žali..

Upam pa tudi še kak odličen govor babice od Margaery.

Do sedaj so bili vsi prizori, kjer je bila babica od Margaery odlični.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

sparklyslo ::

Ne pomoje bo 10 del bolj zaspan tako kot ponavadi.V prvi sezoni v 10 delu se ni zgodilo nič pametnega razen zadnjih 5 minut ,ko je tablontna dobila svoje zmaje v ognju.In v drugi sezoni tudi v zadnjem delu ni bilo nič posebnega edino zadnjih 5 minut,ko je pokazalo White walkers.


Če se bodo držali knjige, bi moral biti 10 del vsaj tako dober kot 9 del. Tematike je še za 3 serije vsaj. Ni še konec presenečenj :)

Keyser Soze ::

@nny je izjavil:

Ygritte je svojo vlogo odigrala, zato je konec z njo. Jon je prisegel Nočni straži, zato ne more kar uletet na Robbovo mesto. Severnjaki ga niti ne bi sprejeli, ker je pankrt.

Fact or fiction? Jaz ne berem knjig, tako da so moja ugibanja snovana zgolj in samo na podlagi serije.

Zakaj bi Ygritte že odigrala svojo vlogo mi pa tudi ni jasno. Jaz nekako ne vidim zaključka njene zgodbe. Prej na silo pretrgano zadevo, ki bo krvavo nucala zaključek. Tako z njene, kot Jonove strani.
OM, F, G!

VaeVictis ::

Keyser Soze je izjavil:

@nny je izjavil:

Ygritte je svojo vlogo odigrala, zato je konec z njo. Jon je prisegel Nočni straži, zato ne more kar uletet na Robbovo mesto. Severnjaki ga niti ne bi sprejeli, ker je pankrt.

Fact or fiction? Jaz ne berem knjig, tako da so moja ugibanja snovana zgolj in samo na podlagi serije.

Zakaj bi Ygritte že odigrala svojo vlogo mi pa tudi ni jasno. Jaz nekako ne vidim zaključka njene zgodbe. Prej na silo pretrgano zadevo, ki bo krvavo nucala zaključek. Tako z njene, kot Jonove strani.


Knjige sam nisem bral, tako da vse tole je bolj ali manj predvidevanje.

Ygritte je imela vlogo, da Jona predstavi severnjakom, sedaj se bo vrnil ponjo in ona bo verjetno v kakem herojskem boju ranjena in umrla v Jonovih rokah...

Tole bodo severnjaki videli in bo verjetno prvi korak pri Jonovi pridobitvi severnjakov.

Severnjaki so uni beyond the wall v tem kontekstu.

Zgodovina sprememb…

@nny ::

Ko se v serijo dodajajo novi in novi liki, morajo stari "oditi", sicer postane za gledalce vse skupaj nepregledno. Jon je pri divjakih vohun za NW, Ygrittina naloga pa je bila, da ga vpelje v svojo tolpo in mu pomaga pridobiti zaupanje. Možno tudi nekaj spolnih veščin, ki mu znajo priti pozneje prav.:)

Stari Frey igra zelo tvegano igro. S pobojem na poroki lahko veliko pridobi ali vse izgubi. Verjetno misli, da je zaradi svojega številnega potomstva nedotakljiv...bomo videli.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Gogyto ::

@nny je izjavil:

Jon je pri divjakih vohun za NW, Ygrittina naloga pa je bila, da ga vpelje v svojo tolpo in mu pomaga pridobiti zaupanje. Možno tudi nekaj spolnih veščin, ki mu znajo priti pozneje prav.:)


Heh, never trust a woman in love. Kaj pa, če ga je zdaj naj***l Jon?>:D Ko baba zameri, je hudič. Če pa zameri divježinja...

Dami ::

Srsly, če ne pride kmalu kak Tony Stark in začne po spisku pobijat vso to nesnago, neham gledat. What a bunch of horseshit je to no. Že tak mamo dost krut RL, kdo pa hoče še v serijah gledat pobijanje nedolžnih?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

@nny ::

Jon ga je na*ebal in naslednjič, ko ga Ygritte vidi, ga bo skušala preluknjati z lokom, nožem, sulico in vsem, kar ji bo pri roki. Divjaki so s svojim primitivnim orožjem in nikakršno taktiko, pa tudi nepoznavanjem terena na drugi strani Zidu še vedno keks za disciplinirano Nočno stražo. Njihova edina prednost je številčnost.

Zanima me, zakaj se Stane tako dolgo kuja v svojem gradu? Čaka, da se bodo drugi kralji pobili med sabo ali da bo Rhollor naredil svoje?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Keyser Soze ::

Tole z Ygritte (razen če ste prpci in se šlepate ob knjigi>:D) nikakor ni mogoče tako preprosto zaključit. Ni enega racionalnega, nam znanega razloga, da bi lahko povlekel iz njega zaključek o zaključku njene vloge. Ga ne vidim.
OM, F, G!

oo7 ::

Stane je pameten in čaka.Vrgel je tiste 3 pijavle v ogenj izrekel 3 imena no eden je že manj.

Smurf ::

Dami je izjavil:

Srsly, če ne pride kmalu kak Tony Stark in začne po spisku pobijat vso to nesnago, neham gledat. What a bunch of horseshit je to no. Že tak mamo dost krut RL, kdo pa hoče še v serijah gledat pobijanje nedolžnih?

Ja, ker vsi hocemo yet another holywood film s pricakovanim zapletom, razpletom in srecnim koncem.

Not.

Martin je lepo povedal, da GoT ni za tiste, ki pricakujejo srecen konec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Gogyto ::

Stane trenutno niti ni sposoben vojaško se vmešavat. Dobil je fino po grbi in lahko je vesel, da imajo ostali dovolj problemov in ga ne morejo/nočejo zbezat z njegovega otoka. Vojske pa ima zdaj komaj za vzorec in se ni sposoben vmešavat več kot toliko - z nekimi coprnijami...

oo7 ::

Kaj pa tablontna se bo spet kmalu zaljubila?

Nikec3 ::

Jaz komaj čakam, da ti divjaki naletijo na vojsko južnjakov (južno od zidu).

Jaz komaj čakam, da ti divjaki naletijo na vojsko južnjakov (južno od zidu).
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Jaz pa komaj čakam,da bo kaj več kazalo White Walkerse.Konec 2 sezone so jih pokazali sem mislil,da jih bo kaj več v 3 sezoni no saj so bli vse skupaj 3 minute;((

leiito ::

Dami je izjavil:

Srsly, če ne pride kmalu kak Tony Stark in začne po spisku pobijat vso to nesnago, neham gledat. What a bunch of horseshit je to no. Že tak mamo dost krut RL, kdo pa hoče še v serijah gledat pobijanje nedolžnih?


Točno to. V Društvu srečnih koncev (v nastajanju) bomo začeli zbirati podpise proti 9. epizodi in zahtevali razglasitev ničnosti navedene epizode in nadomestitev le-te s ponovno posneto.

PrimozR ::

Pomojem je Freyu vseeno za Robbovo vojsko, navsezadnje Robu pošlje pozdrave Lanisterjev, tako da je jasno, s kom se je spečal. Zdej al Lanisterji čakajo, da opravijo delo do konca al pa bodo pač pokasiral še en grad.

leiito ::

oo7 je izjavil:

Jaz pa komaj čakam,da bo kaj več kazalo White Walkerse.Konec 2 sezone so jih pokazali sem mislil,da jih bo kaj več v 3 sezoni no saj so bli vse skupaj 3 minute;((


Whitewalkersi so pa največji nateg 3. sezone. Finale 2. pokaže njihov pohod, premikajo se zelo hitro in so bili že konec lanske sezone v bližini Zidu, ni logično, da bi Whitewalkerji rabili celo leto od točke, kjer so bili na koncu 2. sezone, do stika z "našimi".

drvo ::

PrimozR je izjavil:

Pomojem je Freyu vseeno za Robbovo vojsko, navsezadnje Robu pošlje pozdrave Lanisterjev, tako da je jasno, s kom se je spečal. Zdej al Lanisterji čakajo, da opravijo delo do konca al pa bodo pač pokasiral še en grad.


Tisti ki "pošlje" pozdrave Robbu ni Frey ampak Bolton.

SuperVeloce ::

leiito je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz pa komaj čakam,da bo kaj več kazalo White Walkerse.Konec 2 sezone so jih pokazali sem mislil,da jih bo kaj več v 3 sezoni no saj so bli vse skupaj 3 minute;((


Whitewalkersi so pa največji nateg 3. sezone. Finale 2. pokaže njihov pohod, premikajo se zelo hitro in so bili že konec lanske sezone v bližini Zidu, ni logično, da bi Whitewalkerji rabili celo leto od točke, kjer so bili na koncu 2. sezone, do stika z "našimi".

Kje pa piše, da so epizode časovno skladne z UTC :)). Tudi dogodki iz različnih epizod se lahko dejansko dogajajo sočasno.
««
41 / 213
»»