» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
40 / 213
»»

AmokRun ::

Novga dela ni zaradi praznika.
Dubrovnik je King's Landing :)

Jerry000 ::

Kdaj pa pride pol? Drugi teden?

O hudo, nism vedu da je King's Landing u Dubrovniku sneman. Next tajm ko grem tja moram malo pozoren bit na to:)

]Fusion[ ::



Si lahko malo pogledaš :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

minkye ::

Pride šele 2. junija ;))

Jst ::

Memorial Day v USA praznujejo zadnji ponedeljek v maju. Izvira iz Civilne vojne, takrat se je imenoval Decoration Day. Spominjajo se pa vseh žrtev, ki so padle v njihovi vojski.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

minkye je izjavil:

Pride šele 2. junija ;))

Dejansko pride 3. junija.
Živimo vendar v Evropi, in ko se serija predvaja v Ameriki v nedeljo zvečer je pri nas že ponedeljkovo jutro, pri nas pa jo predvajajo v ponedeljek ob 20. uri.
Torej ne glede ali nameravaš ukrasti Ameriško kopijo ali počakaš na naše predvajanje, 9. dela ne boš gledal prej kot 3. junija :P

Ales ::

Pri nas jo lahko legalno vidiš prej na HBO on demand. Nisem nikoli gledal točno kdaj se pojavi gor... definitivno pa v ponedeljek čez dan oz. zjutraj. Hm, najbrž kar ob istem času ko se predvaja v ZDA?

vostok_1 ::

Smeh bi blo, če bi lahko ujel čas snemanja ko bodo v Novigradu (~30 minut vožnje).

Jerry000 ::

kdaj pa bodo?

jnce ::

This August shooting for a fourth series of the epic, fantasy drama will again take place in Croatia, with film sets being built in Novigrad, in the northern region of Istria.

oo7 ::

Lahko bi uporabili predjamski grad:))

Jerry000 ::

se pravi augusta se odpravim tja :D. A majo kje objavljene datume?

Gogyto ::

oo7 je izjavil:

Lahko bi uporabili predjamski grad:))


Ga bojo slej ko prej. Martin je namreč ob obisku Slovenije bil navdušen nad gradom in je obljubil, da ga bo vpeljal v zgodbo v eni od naslednjih knjig...

Berserker ::

No ja če bi si pogledal Kapadokijo bi bil še bolj navdušen.

lojzeboy ::

Tale deveti del tretje sezone je pa kar šokanten.... :O

kmetek ::

ja sej, 8 delov spanja, zdaj pa v 2 delih vse nakupu.

@nny ::

pripravite robčke:'(
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

chucki ::

kill em all
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Smurf ::

SPOILER ce se niste gledali 9. dela

Ja, Martin ocitno ne mara pozitivnih oseb :p. Mmee je kar malo presenetilo s kaksno lahkotnostjo jih je Martin pokoncal, kljub temu, da smo vedeli, da lahko po Nedu umre kdorkoli. Po drugi strani je bil Rob res prevec idealisticni za Martinov svet, Catelyna zgodba pa je tudi nekako sla h koncu. Jaz sem sicer prvotni sok dozivel pri branju knjig tako, da mi je bilo vsaj v serijski razlici nekoliko lazje :p. Me pa zanima kako boste komentirali tole epizodo.

drvo ::

Ko sem drugič bral knjigo sem pred tem poglavjem "krvave poroke" opustil branje za dva tedna in se ga šele takrat prisili prebrati. In tudi v seriji sem ga imel podobne občutke kot ob branju knjige, se mi zdi da so to kar dobro speljali.

Skora natančno po knjigi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

@nny ::

Prišel bo Stane in vse pre*ukal! ;((

Dany je predaleč, čeprav iz tedna v teden pridobiva na moči. Bitka v Yunkai-ju s tremi različnimi stili bojevanja je bila res epska.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Smurf ::

Baje je bilo tudi Martinu to poglavje tako zelo mucno (znano je, da se zelo vzivi v svoje karakterje), da si je pustil to poglavje za konec, ko je bila napisana ze celotna knjiga.

Komentar Martina na to poglavje (mozni spoilerji): klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

oo7 ::

Sem pogledal dobra epizoda.


SPOILER-KDOR NI GLEDAL NAJ NE BERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S P O I L E R !!!!!!!!!!!

Najbolj všeč mi je bilo,ko so ubil tistega naivnega Robba:))Za pomoč gre prosit človeka,ki ga je dobesedno zaj... ta poteza Martina mi je zelo všeč.Edino škoda mi je mame Stark,ki je imela vseskozi prav.
Sicer navijam za Starke ampak za Robb-a mi ni pa žal niti malo;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Starki so končali s svojo zgodbo. Jaz sem sicer delne spoilerje že vedel, ampak me vseeno niso pripravili na tako bolno posnete scene. Genialno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jerry000 ::

neeee, ta najbol lušne ni več >:(

b00mer ::

Jerry000 je izjavil:

neeee, ta najbol lušne ni več >:(

Valda, da je...v Kraljevem pristanu :P

oo7 ::

Itak,da so še vse taluštne ostale:Margery,Ygritte in Zmajevka:)

b00mer ::

Skoraj pozabil...
Jon bi moral biti ranjen ?

Tr0n ::

Heh, reakcije na internetu po zadnji epizodi so fantasticne. WHAT THE FUCK GOT?! 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

leiito ::

Kakšna epizoda, mes que un show. Valar morghulis.

Neverjetno kako se nekateri navežejo na fiktivne like, še dobro, da Martin s tako lahkoto štepa nove in nove.

Zdaj pa skoraj ni druge izbire kot nadaljevati z branjem knjige.

@nny ::

Valar dohaeris.
Kdo pravi, da je s Starki konec? Še vedno jih je 5 živih, skupaj z Jonom. Arya je na dobri poti, da začne pobijati vse okrog sebe, Jonu tudi ne gre slabo, Bran je odkril nove, zelo nevarne sposobnosti, za Rickona ni jasno, kaj bo iz njega, edino Sansa je zaenkrat še pasivna dama...ko ji bo nekoč presedla vloga kmetice na šahovnici, bo bolj nevarna kot vsi drugi skupaj.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Sansa je preveč neumna,da bi bila lahko nevarna.

Gladi ::

@nny je izjavil:

Valar dohaeris.
Kdo pravi, da je s Starki konec? Še vedno jih je 5 živih, skupaj z Jonom. Arya je na dobri poti, da začne pobijati vse okrog sebe, Jonu tudi ne gre slabo, Bran je odkril nove, zelo nevarne sposobnosti, za Rickona ni jasno, kaj bo iz njega, edino Sansa je zaenkrat še pasivna dama...ko ji bo nekoč presedla vloga kmetice na šahovnici, bo bolj nevarna kot vsi drugi skupaj.

Ti pa že nč ne spoilaš, valda je že zdej Arya krvoločna morilka, ki ubije vse pred sabo.

Jerry000 ::

b00mer je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

neeee, ta najbol lušne ni več >:(

Valda, da je...v Kraljevem pristanu :P


Tut...sam ta je bla naj...al pa ona še...kaj je že, od pritlikavca, te dve so naj :)

Master_Yoda ::

b00mer je izjavil:

Skoraj pozabil...
Jon bi moral biti ranjen ?


Meni tudi zdi, da ga je bil v knjigi pobozan z puscivo v nogo.

]Fusion[ ::

Fun Fact:
Prvi prizor, ki je pri Frey-ovih je z hrano. Pri tem vsak nekaj malega poje. V knjigi je to dosti bolj poudarjeno, saj je običaj, da če poješ nekaj pri gostitelju si "varovan" :) Cate v knjigi ful forsira, da Rob nekaj poje :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

]Fusion[ ::

Ta del sem komaj čakal, samo zato da lahko vidim reakcije :D

"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Smurf ::

Odzivi ljudi na twitterju: https://twitter.com/RedWeddingTears

Je pa verjetno to scena katera bo naredila to serijo se bolj kultno.

]Fusion[ ::

Smurf je izjavil:

Je pa verjetno to scena katera bo naredila to serijo se bolj kultno.

Ne vem no, ljudje jamrajo kak bojo HBO preklicali :))
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

jest10 ::

Jerry000 je izjavil:

neeee, ta najbol lušne ni več >:(



Spojler


Ne skrbi, če bo po knjigi, jo boš še videl>:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: garamond ()

b00mer ::

]Fusion[ je izjavil:

Fun Fact:
Prvi prizor, ki je pri Frey-ovih je z hrano. Pri tem vsak nekaj malega poje. V knjigi je to dosti bolj poudarjeno, saj je običaj, da če poješ nekaj pri gostitelju si "varovan" :) Cate v knjigi ful forsira, da Rob nekaj poje :)


Sej je v knjigi tut forsirala, da more Robb nujno najprej pojesti sol in kruh za "varnost".

PurpleMoo ::

jest10 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

neeee, ta najbol lušne ni več >:(



Spojler


Ne skrbi, če bo po knjigi, jo boš še videl>:D


Talise v knjigi sploh ni. Je pa Jeyne Westerling, ki je pa ni bilo na rdeči poroki.

jest10 ::

PurpleMoo je izjavil:

jest10 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

neeee, ta najbol lušne ni več >:(



Spojler


Ne skrbi, če bo po knjigi, jo boš še videl>:D


Talise v knjigi sploh ni. Je pa Jeyne Westerling, ki je pa ni bilo na rdeči poroki.


Sem mislil, da je imel v mislih starkovo mati>:D (enim je všeč)

oo7 ::

Starkova mama je bila odlična.
Robb je pa bil bedak in zaradi njega je umrlo veliko ljudi na tisti poroki.Jaz bi mu rekel bedak severa ne pa kralj severa:))

oo7 ::

Nč pa pejmo zdajle še na HBO pogledat s podnapisi8-)

PurpleMoo ::

oo7 je izjavil:

Starkova mama je bila odlična.
Robb je pa bil bedak in zaradi njega je umrlo veliko ljudi na tisti poroki.Jaz bi mu rekel bedak severa ne pa kralj severa:))


Moraš razumeti, da je Robb zelo mlad moški, ki mu je bila oblast dana prerano. Ni imel izkušenj, ki bi jih moral imeti izkušen vodja, in kralj, zato je pa tudi delal (usodne) napake. Tako, kot jih vsak mlad človek.

Zgodovina sprememb…

drvo ::

Je pa bilo vrhunsko odigrano s strani mame Stark.

Nikec3 ::

]Fusion[ je izjavil:

Smurf je izjavil:

Je pa verjetno to scena katera bo naredila to serijo se bolj kultno.

Ne vem no, ljudje jamrajo kak bojo HBO preklicali :))

Resno? Nikoli nisem tako gledal na stvari. Mene ubijanje karakterjev močno razveseli, ker uživam v mojstrskem prepletu dobrega pisanja, igranja in nepredvidljivosti. Je to normalno, ali bi se moral cmeriti? :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

garamond ::

Napiše se SPOILER IZ KNJIGE!

Seveda berem tole temo, ker sem pogledal zadnjo epizodo in tako me spoilerji iz epizode ne skrbijo.

jest10 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

neeee, ta najbol lušne ni več >:(



Spojler


Ne skrbi, če bo po knjigi, jo boš še videl>:D

Nikec3 ::

drvo je izjavil:

Je pa bilo vrhunsko odigrano s strani mame Stark.

Se strinjam. V prejšnji epizodi sem rekel, da igralci ki igrajo Starke nimajo takšnih igralskih sposobnosti kot Lannisterji. Vzamem vse skupaj nazaj. Odziv Robove mame je bil genialen. Skupaj z samim vzdušjem ter glasbo še toliko boljše.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
««
40 / 213
»»