» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
36 / 213
»»

oo7 ::

Ygritte je vroča divja mačka:P

Outcast ::

Končno ena ne-geekovska debata glede GOT-a!
:D
V real lifu mi je najboljša definitivno gospa mati kraljica Cersei, mogoče tudi zaradi kake druge serije...

V seriji pa se nekako nagibam k Ygritte, ma en svoj šarm jebat ga, tesno ji pa sledi Cersei, tudi Ros, Jeyne (ima preveč pasivno vlogo za kaj več) in seveda Daenerys niso daleč...

Brienne v seriji je definitvno na zadnjem mestu, halo?!?
Se opravičujem, ampak ne spomnim se večje možače v seriji, v real lifu je verjetno drugačna, pa make-up dela tudi svoje/čudeže.

Keyser Soze ::

Lion29 je izjavil:

ampak ygrette? oh well...

Ja, gobčna je. Upa si. Pa še podivjana je. Itak, da deci pol padajo nanjo nenormalno, glede na izgled.
OM, F, G!

cebelar123 ::

Pri "Daenerys" ko 1x opziš tiste močne obrvi ni več poti nazaj, vsaj za mene ne.

Lion29 ::

@Keyser: to, da je gobcna in da ima "dopadljivo" in privlacno osebnost, to razumem...in da folk marsikaj spregleda zaradi tega.. se strinjam...

ce bi se cersei smejala in bila dobre volje pa to, bi ona bila zelo visoko... tak da to veliko pomeni


meni sicer mozace niso niti pod razno vsec... pa zdalec od tega, da bi mi bila briana kakorkoli privlacna... ampak (meni) vseeno bolje zgleda kot igreta, mama stark, pa se kdo...

opazam pa, da vas veliko pada na blede obraze/polt... jaz sem ravno obratno... bolj eksoticne, mulatke, latino... mnjami :D

ok, dost je blo
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Magic1 ::

cebelar123 je izjavil:

Pri "Daenerys" ko 1x opziš tiste močne obrvi ni več poti nazaj, vsaj za mene ne.

Ena ženska mi je enkrat rekla: Ženske smo opice, odvisno je samo v kakšni meri uporabljamo depilacijo.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

@nny ::

Brienne vas simbolično kastrira s svojo pojavo...še meč, to je falusni simbol, nosi in udarja po moških gobcih!:D
Drugače je čisto kul ženska. Privlačna vsaj za moje pojme, okusi so pa kot smo ugotovili, zelo različni.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

oo7 ::

Keyser Soze je izjavil:

Lion29 je izjavil:

ampak ygrette? oh well...

Ja, gobčna je. Upa si. Pa še podivjana je. Itak, da deci pol padajo nanjo nenormalno, glede na izgled.


Men je bila takoj všeč,ko sem jo videl še predno je odprla usta.To kar si pa ti napisal je pa samo še dodatni plus.

oo7 ::

The Hottest Women From Game Of Thrones
http://www.ranker.com/list/the-hottest-...


Game of Thrones: Top 5 Sexiest Women
http://hbowatch.com/game-of-thrones-top...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

sash69 ::

Moj "vrstni red" :)

Margaery Tyrell
Ygritte
Daenerys

Margaery Tyrell -> Od njene izjave "I want to be THE queen" me vsakic kar srh spreletava ko jo vidim - ali tako dobro skriva svoj "pravi" obraz, ali pa je res tako dobrosrčna. :) We shall see.
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Lion29 ::

lol @ marđeri dobrosrčna :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Nikec3 ::

Pomočnica Daenerys je tudi dobra.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

@nny ::

Možni spoilerji!


'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

leiito ::

Osha med lepoticami? Okusi so res različni, meni še Loras deluje bolj feminilno, ampak on je itak a sword swallower through and through, kot reče babi Tyrell.

gendale ::

@nny je izjavil:

Brienne vas simbolično kastrira s svojo pojavo...še meč, to je falusni simbol, nosi in udarja po moških gobcih!:D
Drugače je čisto kul ženska. Privlačna vsaj za moje pojme, okusi so pa kot smo ugotovili, zelo različni.

men je všeč, da je močna, so mi kul take ženske, ki so hkrati in lepe in močne, samo takih je malo
pa ne čutim se kastrirano, samo hočem punco s kjero se lahko ravsaš, brez da se držiš nazaj

cebelar123 je izjavil:

Pri "Daenerys" ko 1x opziš tiste močne obrvi ni več poti nazaj, vsaj za mene ne.

ja, to bi ji res lahko mal posvetlil
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

Možni spoilerji!





Že beseda honeypot je spoiler, ker to pomeni da je nekaj navzven legitimno, v resnici je pa past -.-. ergo sklepam (iz naslova, videa nisem zalaufal), da bo tista poroka v resnici masaker, ki ga bodo povzročili lannisterji..

mihco ::

Phantomeye je izjavil:

@nny je izjavil:

Možni spoilerji!





Že beseda honeypot je spoiler, ker to pomeni da je nekaj navzven legitimno, v resnici je pa past -.-. ergo sklepam (iz naslova, videa nisem zalaufal), da bo tista poroka v resnici masaker, ki ga bodo povzročili lannisterji..

hitro zbrisi napisano predno si Lion spraska oci, ker si mu spoilal vrhunec 3 sezone.

Okapi ::

Ah, saj ne bo nič - po poroki bodo vsi srečno živeli do konca svojih dni.;)

O.

Phantomeye ::

mihco je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

@nny je izjavil:

Možni spoilerji!





Že beseda honeypot je spoiler, ker to pomeni da je nekaj navzven legitimno, v resnici je pa past -.-. ergo sklepam (iz naslova, videa nisem zalaufal), da bo tista poroka v resnici masaker, ki ga bodo povzročili lannisterji..

hitro zbrisi napisano predno si Lion spraska oci, ker si mu spoilal vrhunec 3 sezone.


Cakaj to se dejansko zgodi O.o

mihco ::

Okapi je izjavil:

Ah, saj ne bo nič - po poroki bodo vsi srečno živeli do konca svojih dni.;)

O.

obviously...

oo7 ::

Zanimivo:)

jest10 ::

Phantomeye je izjavil:

mihco je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

@nny je izjavil:

Možni spoilerji!





Že beseda honeypot je spoiler, ker to pomeni da je nekaj navzven legitimno, v resnici je pa past -.-. ergo sklepam (iz naslova, videa nisem zalaufal), da bo tista poroka v resnici masaker, ki ga bodo povzročili lannisterji..

hitro zbrisi napisano predno si Lion spraska oci, ker si mu spoilal vrhunec 3 sezone.


Cakaj to se dejansko zgodi O.o

Nekaj od tega, kar si napisal se. Drugo si falil(vsaj glede na knjigo, serija gre mal po svoje)

@nny ::

Vsi ste falili! Namig - spot nima veze s kakšno poroko, pač pa se sprašuje, kaj dela določena ženska na določenem mestu!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

SuperVeloce ::

Magic1 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Pri "Daenerys" ko 1x opziš tiste močne obrvi ni več poti nazaj, vsaj za mene ne.

Ena ženska mi je enkrat rekla: Ženske smo opice, odvisno je samo v kakšni meri uporabljamo depilacijo.

Verjetno vas zmatra, da v resnici ni blont. Meni se zdi kot rjavolaska ob kakšnih teh red-carpet eventih lepša od vseh igralk, še od svojega blont alter ega v GOT :)

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

Vsi ste falili! Namig - spot nima veze s kakšno poroko, pač pa se sprašuje, kaj dela določena ženska na določenem mestu!


Saj pravim spota nisem gledal, sem povezal naslov videa s starkom in dogodkom ki sledi... :P

@nny ::

Phantomeye je izjavil:

@nny je izjavil:

Vsi ste falili! Namig - spot nima veze s kakšno poroko, pač pa se sprašuje, kaj dela določena ženska na določenem mestu!


Saj pravim spota nisem gledal, sem povezal naslov videa s starkom in dogodkom ki sledi... :P


Pol pa nehi kokodakat, no....:))
Čist ste mimo kresnili...kakšna poroka, kakšni Lannisterji?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Outcast ::

Sam Theon je pa res bogi, čeprav si u bistvu zasluž vse to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

vostok_1 ::

Daenerys se mi zdi da je v tej sezoni malo bolj polna v telo, napram prejšnjim, kar jo naredi noro dobro. ;)

Outcast ::

Ja dobr je zgledala, sploh tm na prestolu, v šotoru, ko pride odposlanec:D

Gogyto ::

Hja, tole z babnicami je malo tako-tako...
Od teh v seriji je meni naj Ros. Pa Daenerys.

Glede Brienne pa - v seriji je fletna, ok, zaradi igre same deluje možača in na trenutke okorna - se vidi, da ji igra dela rahle preglavice. Ni lahko igrat dvometrske Konanke. :)
vendar mi pač zaradi knjig samih ne potegne - saj je tam opisana kot prava možača. Ki jo mimogrede zamenjaš za deca.

Pa Missandei - v buklah je stara 10 let, ko jo reši Daeny, tule so jo pa naredili za mhm hmmm..8-) Ne da bi imel kaj proti, seveda.:D

SuperVeloce ::

A ni George Martin na začetku nekaj govoril o tem, da njegove knjige niso ravno primerne za serijo in da nekatere spremembe v zgodbi lahko/moramo pričakovati. Če nekatere karakterje postarajo, je še najmanjša sprememba :))

Okapi ::

Samo kakšnih bistvenih sprememb imho ne more biti. Bi namreč malo čudno zgledalo, če bi v knjigah nek glavni lik umrl, na tv pa ne. Manjše spremembe so pa itak nepomembne in jih opazijo, oziroma motijo samo najbolj zagrizene fane.

O.

SuperVeloce ::

rapigator ::

http://www.ranker.com/list/the-hottest-...

Ali mogoče ve kateri zakaj je zraven tudi Scarlett Johansson. Bo zaigrala v seriji ali pa je to kaka fora.

Lion29 ::

sem vidu unikrat... dvomim
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Keyser Soze ::

Za referenco. Da vemo kam uvrstit babnce GOTa v real lajfu. :D
OM, F, G!

@nny ::

He's back! SPOILER na koncu prispevka.

'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Modiano ::

...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

@nny ::

En hujši badass kot drugi! Če bi tekmovali, bi bil boj za prvo mesto hud.
Dario :P
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

jest10 ::

He's back! SPOILER na koncu prispevka.


spojler

Upam da ne, glede na to, da ga v knjigi ni.

karafeka ::

@nny je izjavil:

En hujši badass kot drugi! Če bi tekmovali, bi bil boj za prvo mesto hud.

Največji je itak Sam. Sem se že bal, da sploh ne bojo prikazali kaj naredi, ker bi se to moralo zgoditi že pred kakimi 5 epizodami, ko so bežali od Fist of the first man.

Gogyto ::

jest10 je izjavil:

He's back! SPOILER na koncu prispevka.


spojler

Upam da ne, glede na to, da ga v knjigi ni.


Seveda je/ bi lahko bil....:D To je moja špekulacija že zelo dolgo. Me veseli, da imam mogoče prav.

Lion29 ::

zanimiva epizoda
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

kmetek ::

8 delov, pa niti 1 borbe....kaj delajo to sezono, hudiča?

gendale ::

sej borbe so tko al tko redke, k so omejeni s proračunom, tud prejšnjo sezono jih je ful manjkal
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Nikec3 ::

kmetek je izjavil:

8 delov, pa niti 1 borbe....kaj delajo to sezono, hudiča?

Če čakaš na borbe, potem bolje, da nehaš gledati. Meni je bila epizoda izvrstna. 10 ur skupaj bi lahko gledal Lannisterje na poroki 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

Jap, tyrion, gofry, tywin...smeha polna skleda :D

kir prasec sadisticni je ta gofr, res :D mu je prucko vzel :D:D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

]Fusion[ ::

That's one disfunctional family :)
Res fajn epizoda, lepo je bilo gledat, kako se vsi med sabo jebejo v glavo...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Gogyto ::

Haha, tiste scene na poroki so hude, ja. :D
V nekem trenutku kamera delno zumira Tyrelle in je očiten izraz na njihovih facah, češ - tu se ne rabimo mi matrat, se sami Levi drkajo med sabo do amena....>:D

leiito ::

Na splošno je izbira igralcev v GOT fenomenalna, igra pa vrhunska. Respect tipčku, ki igra Joffreya, genialno. Epizoda pa polna simbolike in filozofsko-religioznih tem, ena boljših letos in še dva preloma v zgodbi; Cersei se niti ne trudi več z lažno prijaznostjo, zanimiv obet za naprej + končno so se pojavili Whitewalkers. Skrajni čas, 2 epizodi pred koncem.

Aja, potrdili so, da bo 7 sezon. Nice.
««
36 / 213
»»