» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
35 / 213
»»

gendale ::

škoda edino da bolj podrobno ne kaže mučenja

recimo da bi moral pojesti svoj penis/jajca
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

destiny ::

To je pa res škoda ja. A maš vročino?!

Phantomeye ::

Zakaj bi moralo biti uber grafično nasilje. Vcasih je dovolj subtilnost. Veliko huje izpade, ker prepustiš delo svoji domišljiji. če jo imaš.

gendale ::

destiny je izjavil:

To je pa res škoda ja. A maš vročino?!

ne, uredu sem, samo pogrešam take malenkosti, ki popestrijo show

Phantomeye je izjavil:

Zakaj bi moralo biti uber grafično nasilje. Vcasih je dovolj subtilnost. Veliko huje izpade, ker prepustiš delo svoji domišljiji. če jo imaš.

saj ne rabi bit uber grafično, ampak tole recimo ne pokaže čisto nič

je par fake snuff filmov velik bolših
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

oo7 ::

Mogoče bo pokazalo v nasledem delu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Keyser Soze ::

Kje pa piše, da mu je karkoli odrezal?

Kaj pa če ga je samo malce požgečkal po jajcih s pipcem? Itak se tip dere ko baba za vsak pasji kurac.
OM, F, G!

Lion29 ::

bolj za svoj kurac :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Keyser Soze ::

Ampak, saj mogoče se samo meni zdi, zadnje čase (par epizod) so precej fuk orientirani. Se gonijo kot po tekočem traku. Talajo nasvete kako in kaj, se čudijo kar vse se da "z usti delat"... Skratka, nekaj se fokusirajo tja spodaj, vmes.

Včasih sem kar v dvomih, če ni slučajno pomlad, da jih tako meče.
OM, F, G!

oo7 ::

Jaz samo to vem,da je bila včeraj že 7 epizoda od desetih pa se ni zgodilo kaj dosti;(
Še 3x pa potem spet čakat 1 leto8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

wini ::

Ja ni se ravno dosti dogajalo ... vse skupaj nekaj vlečejo. Preveč pogovorov in skoraj nič akcije.

Phantomeye ::

gendale je izjavil:

destiny je izjavil:

To je pa res škoda ja. A maš vročino?!

ne, uredu sem, samo pogrešam take malenkosti, ki popestrijo show

Phantomeye je izjavil:

Zakaj bi moralo biti uber grafično nasilje. Vcasih je dovolj subtilnost. Veliko huje izpade, ker prepustiš delo svoji domišljiji. če jo imaš.

saj ne rabi bit uber grafično, ampak tole recimo ne pokaže čisto nič

je par fake snuff filmov velik bolših


In na kateri točki tvojega življenja ti je prišlo na misel, da je GoT snuff film?

Keyser Soze ::

Ko je mali Joffrey potegnil ven buzdovan. >:D
OM, F, G!

leiito ::

Če ne bojo zadnje 3 epizode res wow in še v fast forwardu zraven, bo ta sezona, kljub obči briljantnosti serije (in/ali knjižne predloge) v primerjavi s prejšnjima ipak slabša. Že 7 delov vsi samo nekam potujejo, nenavadno veliko časa gre v dialoge, ki ne pripomorejo k razvoju likov ali zapletu, kot da je cela sezona build-up za naslednjo, ko pa bojo, vsaj upam, odrasli zmaji, white walkerji, spopad z Mancovimi, napad na Casterly Rock, Stannis bo nehal hibernirati etc etc. Pogrešam epske epizode a la Blackwater, pogrešam več duhovitih dialogov, več politike. Še vedno vrhunsko, v vseh pogledih, ne gre tudi pozabiti, da je Martin sam trdil, da so niegove knjige netelevizabilne. Zdaj ko je GOT top shit serija s skoraj neomejenim budgetom, bi lahko naredili več kot 10 epizod na sezono. Od kod jim sploh taka nizka cifra; vse velike serije imajo po 12 ali 13 delov, tu pa s 100 liki in 20 zgodbami četrt manj.

Nikec3 ::

Mene motijo predvsem scene z Branom, saj ne služijo ničemur. Očitno je da nekaj pomenijo, ampak gre za njih občutno preveč časa.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

leiito ::

Nikec3 je izjavil:

Mene motijo predvsem scene z Branom, saj ne služijo ničemur. Očitno je da nekaj pomenijo, ampak gre za njih občutno preveč časa.


Na primer. In bejba je že v peti sceni zapored v identični pozi, napol kleče, šili palico, x-tič pove, da kurc pa black magic, Bran pa, da ne, da shining, vrane pa to. Branov point of view so meni tudi sicer redki deli knjige, ki se vlečejo.

leiito ::

Soliden komentar, btw, Pižame Gorenca in unga zraven, čeprav mi prevodi imen ne sedejo najbolje. Večine itak ne moreš prevajat in potem tisti, ko jih, Stark = Vihra, Littlefinger Mezinček, ne vem no. + škoda da ni video in s posnetki v ozadju in tudi sicer kar majhno razočaranje ob masi blogerjev in wannabe filmskih kritikov, da ga ni Slovenca, ki bi na youtubi re-cappal, razlagal, analiziral epizode GOT in še kaj.

Lion29 ::

ja, ko sem poslusal uni dan, sem razocarano ugotovil, da recapi mocno temeljijo na knjigah (a ni baje pizama clo prevaju te knjige?)..zelo so me motla ta poslovenjena imena (sem bil vedno oclocno proti)... in sem itak po 2min skenslal.... skoda, ker je bilo zelo obetavno
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

leiito ::

Recapi, vsaj na youtubu, so pretežno delo ultra fanov, ki so se pridno prebili čez 15.000 strani. Kar ni nujno slabo, včasih orišejo ozadje, kar gledalcu omogoči boljše razumevanje dogajanja, ne težijo vsi s spoilerji, je pa res, da vsi po vrsti izpostavljajo razlike med knjigami in serijo. Pižama in kolega sta v 1. podcastu oddelal 5 epizod naenkrat, + intro, tako da ni neke hude globine, ampak počakajmo še kak pcast.

Btw, 7. epizodo je spisal kar Martin sam. Ne bi opazil razlike.

Tudi jaz sem razumel, da je Gorenc prevajal knjigo/e. Sam berem, kolikor pač, izvirnik, ne poznam prevoda, amak G daje vris kompetentnega prevajalca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

oo7 ::

Kje se pa,da to videt ali poslušat?

@nny ::

Dany je postala pravi badass in odličen material za kraljico. Scena na divanu je bila epska! Theon je najebal, to smo že rekli, da bo a vseeno je bogi, še ženske mu ne dajo miru...za koga dela pa Robbova žena Talisa? Tisto s pismom je bilo prekleto sumljivo...kaj ima ata Martin za bregom?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Lion29 ::

empauer.... nekaj postov nayaj je nekdo prilepil link, pobrskaj
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

Dany je postala pravi badass in odličen material za kraljico. Scena na divanu je bila epska! Theon je najebal, to smo že rekli, da bo a vseeno je bogi, še ženske mu ne dajo miru...za koga dela pa Robbova žena Talisa? Tisto s pismom je bilo prekleto sumljivo...kaj ima ata Martin za bregom?


Raje nehaj. Tisti, ki so brali knjigo itak komaj čakajo, da lahko izblebetajo vsebino. Če boš postavljala vprašanja za naprej, se bo hitro našel nekdo...

leiito ::

@nny je izjavil:

Dany je postala pravi badass in odličen material za kraljico. Scena na divanu je bila epska! Theon je najebal, to smo že rekli, da bo a vseeno je bogi, še ženske mu ne dajo miru...za koga dela pa Robbova žena Talisa? Tisto s pismom je bilo prekleto sumljivo...kaj ima ata Martin za bregom?


Jp, tisti line "many surprises for her" je definitivno odigrala tako, da gledalcu sugerira decepcijo. Ampak potem so kadri z ritami odvrnili pozornost. Načelno je GOTovska Florence Nightingale. Ko je bila še otrok, je suženj reanimiral njenega utopljenega brata in takrat je prisegla, da bo zdravilka, in da ne bo živela v jurisdikcijah, ki dopuščajo sužnjelastništvo, ampak tudi antipatija, ki jo do nje kažejo ljudje iz Robbovega inner circla nas usmerja v dvom glede njenih motivov.

avani ::

Mene matra ali se bosta Talissa in Robb sploh ločila pred poroko s Freyi :-)

leiito ::

V sedmih kraljestvih se ne ločijejo. Ygritte lepo pove Jonu: I'll cut your pretty cock off and wear it 'round me neck.

Dobra fora, btw, je kako v ameriški "srednjeveški" seriji uporabljajo britansko angleščino, da vemo kdo je kdo; cockney za proletariat in queen's English za highborns.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Okapi ::

Čisto tako, mimogrede, to, kar govori Ygritte, ni cockney, ampak "severnoangleščina", malo cepljena na škotsko (igralka je s Škotske).

O.

leiito ::

cockney kot generični izraz za angleščino delavskega razreda, ampak hvala za popravek.

Je pa zanimivo koliko Britancev igra v GOT, + drugih tujcev. Jaime je Danec, če se ne motim, Shea je Nemka...Pravzaprav ameriških igralcev ni, vsaj med castom na imdb so samo Angleži, Škoti, Irci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

@nny ::

Okapi je izjavil:

Čisto tako, mimogrede, to, kar govori Ygritte, ni cockney, ampak "severnoangleščina", malo cepljena na škotsko (igralka je s Škotske).

O.


Ni Igra prestolov, igra usode pa res: igralka, ki igra divjakinjo divjakinjo Ygritte, je odrasla v gradu iz 15. stoletja in je hčerka poglavarja škotskega klana Leslie, takorekoč plemkinja. Glede na vzgojo in okolje bi bolj spadala v King's Landing ali Highgarden kot za Zid! :))
Rose Leslie @ Wikipedia

Sybill Kekilli je po drugi strani bolj leva igralka, njeno ozadje pa je prav tako zanimivo in zelo vlogi primerno.>:D

Torej vas je zmotila rita od Talise...v prejšnji epizodi ni bilo nobenega boinking prizora ali vsaj jošk, v tej pa kar dva. Moška populacija se je z nosovi prilepila na ekran.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

leiito ::

Oops, Tyrion, Peter Dinklage, je Američan in model, ki je igral Khal Droga, potem pa konec.

Zakaj bi koga zmotila Talisina rit? GOT ima izpiljeno estetiko, tudi kar se riti tiče, da bi se pa ravno lepili na ekran je pa bolj mit kot realnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

@nny ::

No, mene Robbova ni navdušila...Jaime ima boljšo!:P
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Lion29 ::

meni je ta robbova zena super seksi... no malenkost velik nos, ampak vseeno :D

sem pricakoval kaj vec show-a :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Khalisi pa Ygritte so še najboljše babnce v seriji.

Okapi ::

Ygritte ni ravno neka strašna lepotica. Sta že ona ta mlada Tyrellka in kurbica od Impa precej bolj seksi.

O.

Nikec3 ::

Tyrellka ima kvalitetne joške, to je pa tudi vse. Robova žena je res luštna, pa Cersei je tudi precej seksi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

gendale ::

leiito je izjavil:

Če ne bojo zadnje 3 epizode res wow in še v fast forwardu zraven, bo ta sezona, kljub obči briljantnosti serije (in/ali knjižne predloge) v primerjavi s prejšnjima ipak slabša. Že 7 delov vsi samo nekam potujejo, nenavadno veliko časa gre v dialoge, ki ne pripomorejo k razvoju likov ali zapletu, kot da je cela sezona build-up za naslednjo, ko pa bojo, vsaj upam, odrasli zmaji, white walkerji, spopad z Mancovimi, napad na Casterly Rock, Stannis bo nehal hibernirati etc etc. Pogrešam epske epizode a la Blackwater, pogrešam več duhovitih dialogov, več politike. Še vedno vrhunsko, v vseh pogledih, ne gre tudi pozabiti, da je Martin sam trdil, da so niegove knjige netelevizabilne. Zdaj ko je GOT top shit serija s skoraj neomejenim budgetom, bi lahko naredili več kot 10 epizod na sezono. Od kod jim sploh taka nizka cifra; vse velike serije imajo po 12 ali 13 delov, tu pa s 100 liki in 20 zgodbami četrt manj.

http://pastebin.com/j6HHNF8Y

Nikec3 je izjavil:

Mene motijo predvsem scene z Branom, saj ne služijo ničemur. Očitno je da nekaj pomenijo, ampak gre za njih občutno preveč časa.

http://pastebin.com/BkcATjK7

leiito je izjavil:

Recapi, vsaj na youtubu, so pretežno delo ultra fanov, ki so se pridno prebili čez 15.000 strani. Kar ni nujno slabo, včasih orišejo ozadje, kar gledalcu omogoči boljše razumevanje dogajanja, ne težijo vsi s spoilerji, je pa res, da vsi po vrsti izpostavljajo razlike med knjigami in serijo. Pižama in kolega sta v 1. podcastu oddelal 5 epizod naenkrat, + intro, tako da ni neke hude globine, ampak počakajmo še kak pcast.

Btw, 7. epizodo je spisal kar Martin sam. Ne bi opazil razlike.

Tudi jaz sem razumel, da je Gorenc prevajal knjigo/e. Sam berem, kolikor pač, izvirnik, ne poznam prevoda, amak G daje vris kompetentnega prevajalca.

splača se še pogledat zgodovine družin in prejšnjih vojn & stuff, mate na youtube.com

Phantomeye je izjavil:

@nny je izjavil:

Dany je postala pravi badass in odličen material za kraljico. Scena na divanu je bila epska! Theon je najebal, to smo že rekli, da bo a vseeno je bogi, še ženske mu ne dajo miru...za koga dela pa Robbova žena Talisa? Tisto s pismom je bilo prekleto sumljivo...kaj ima ata Martin za bregom?


Raje nehaj. Tisti, ki so brali knjigo itak komaj čakajo, da lahko izblebetajo vsebino. Če boš postavljala vprašanja za naprej, se bo hitro našel nekdo...

http://pastebin.com/LuGYGBVe

melisandre je najlepša imo
danny 2 mesto
pa arrya bi znala bit fejst ko mal zraste

brienne je sicer bolj ženstvena v obleki, ampak bi je boljši lik kot badass vitez
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

oo7 ::

Ah tista Robbova je,ko bi jo konj,ke v nos brcnu.
Ja Melisandre tud ni slaba se strinjam.
Pa Margaery Tyrell je tud super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

@nny ::

1. Sansa
2. Dany
3. Mel

Potem nekje Tyrellova in Cersei. Talisa in Shae mi nista všeč. Tko, žensko mnenje.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Lion29 ::

Ygritte


you serious? shit ej... zgleda da res 100 ljudi 100 cudi...

moje skromno mnenje

Daenerys


Jeyne





Ros




Missandei




Cersei (bi mi bila mogoce bolj, ce se nebi skozi mrscila)




Osha



Sansa




Brienne




Margaery



Shae



melisandre




....

...

....

pol dolgo grdobe, vkljucno z mamo stark in tamalo ario in sestro od theona...

....

...

..

pol spet dolgo nic...


potem pa

Ygritte

Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Brianne pred vsemi temi :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

matr sem porabu pol ure, da sem to spravu skup

brianne je ze 100x boljsa kot Ygrette
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

gendale ::

ma ygritte ma neki, kar te pritegne, mene sicer ne preveč (med branjem knjige sem si jo lepšo predstavlju)

mel je zakon + ma tisto ko nisi ziher a je zlobna al ne

cersei bi bla lepa, samo osebnost jo pokvari

danny je tud huda (+ všeč so mi blondinke), samo nočem končat napičen na jorahov meč
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

@nny ::

oo7 je izjavil:

Brianne pred vsemi temi :)):))


Da, da zelo lepa ženska z malo makeupa.

'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Lion te s tvojih slik:

1.Margaery
2.Daenerys
3.Melisandre
4.Ygritte
5.Cersei
6.Ros
7.Shae
8.Missandei
9.Jeyne
10.Osha
11.Sansa
12.Brianne

@nny je izjavil:

oo7 je izjavil:

Brianne pred vsemi temi :)):))


Da, da zelo lepa ženska z malo makeupa.




Dobro jaz gledam na serijo ne kakšna je v živo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

gendale ::

pa brienne je lepa in vse, samo se mi zdi da bi morali dat kako bolji mišičasto igralko, navsezadnje jo jaimie opiše kot moško verzijo hounda po njunem boju (v nadaljevanki so to preskočl)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

@nny ::



5:19, vse obrazloženo

Gwen je visoka 1,91 m, torej višja od Jamieja. Igralk s tako višino in konstitucijo, ki bi se bile pripravljene mečevati in nositi težek oklep, ni ravno veliko. Poleg tega so jo predlagali fani GoT sami še pred uradnim castingom, producenti so samo požegnali predlog. Ona tudi ni imela nič proti; za vlogo je morala trenirati 5x tedensko po 5 ur...hudo.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Lion29 ::

carica! saka cast
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

cebelar123 ::

Pa vi niste resni :/

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

innerspace ::

Lion29 je izjavil:

brianne je ze 100x boljsa kot Ygrette


You shall hang for this!

Call me weird, ampak Ygritte je ta boljsa od bab v seriji. 8-)
In Osha tudi seka(ceprav naj bi bila neprivlacna)...

Resno mislim;)


Princeske in kurbe so cist dolgcas.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

Osha je tut meni kul... ampak ygrette? oh well... ja no sej... ce nebi bilo tako, pol nebi bilo vec đinđerjev po svetu :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai
««
35 / 213
»»