» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
29 / 213
»»

Phantomeye ::

Keyser Soze je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

P.S.: Khalessi ima pa IMO precej globljo agendo kot samo dat zmaja stran in ga pozabit. Konec koncev, mama je ena sama. Ane? Čudi me bolj, da jih je tip tko na izi vzel. Ni glih pameten.

Baba ni razočarala! :D

P.S.: Vidim, da nekateri še vedno ne prebolijo svoje navidezne superiornosti ker berejo knjige. Ne vem no, meni se zdijo knjige vedno inferiorne. Ker je počasnejši tok informacij, ki posledično zahteva manjše mentalne kapacitete. Precej lažje namreč bereš počasneje, ali pa se vrneš kakšno stran ali dve nazaj, da ponovno ujamše rdečo nit zgodbe, kot pa to storiš pri video materialu. Naj dajem na slo-mo? Pa konstantno prevrtavam zadevo naprej in nazaj? Mal tečno, se mi zdi.



Jst sm Jemiejev hand chop gledu 4x :D

Pa poboj sužnjelastnikov 2x :D

Ales ::

Dober del. Korektno posneto vse, sploh sorcerer-in-a-box mi je bil všeč.

P.S.
Se pa čisto strinjam, da je branje znak manjših mentalnih kapacitet, kot gledanje serij na TV. Kar poglejte sodobne vzornike v družbi, npr. Justina Bieberja, Kim Kardashian, itd. Večina njih sigurno v zadnjem desetletju ni prebrala kake zahtevnejše knjige, pa so intelektualno daleč nad vsemi filozofi in književniki, kar jih lahko človek vidi na TV. Če bi npr. prijavil Wittgensteinovega klona v Slovenija ima talent, ga ne bi spustili niti skozi vrata. No, razen če bi bil zombi.

@nny ::

Lepo bi bilo, da bi se nehali meriti pod pasom...naslov te teme je Game of Thrones - SERIJA! Za debate o knjigi si odprite svojo temo, moderatorji se bodo strinjali.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Berserker ::

Ženska dela red. :))

Meni se Jamie kar smili ne.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Ženska dela red. :))

Meni se Jamie kar smili ne.



Meni se pa čisto nič ne smili zato,ker je Brana porinil čez okno in je zaradi njega hrom.Upam,da mu odsekajo še drugo roko.

Gogyto ::

Keyser Soze je izjavil:



P.S.: Vidim, da nekateri še vedno ne prebolijo svoje navidezne superiornosti ker berejo knjige. Ne vem no, meni se zdijo knjige vedno inferiorne. Ker je počasnejši tok informacij, ki posledično zahteva manjše mentalne kapacitete. Precej lažje namreč bereš počasneje, ali pa se vrneš kakšno stran ali dve nazaj, da ponovno ujamše rdečo nit zgodbe, kot pa to storiš pri video materialu. Naj dajem na slo-mo? Pa konstantno prevrtavam zadevo naprej in nazaj? Mal tečno, se mi zdi.


Hja, mogoče pri nekih navadnih romanih. Tule je zadeva pač malo kompleksnejša in če bi serijo bral, bi dejansko videl, da tule 'dve, tri strani branja nazaj' ne pomenita nič. Knjige so tako obsežne, da bi lahko delali nadaljevanko v stilu Santa Barbare.:D

Poleg tega, mislim, da največ pove dejstvo, da je sam George rekel, da je HBO serija nekakšen 'dodatek' knjigam. V seriji so nekatere scene, ki jih v knjigah ni in veeeeeliko tega, kar je v knjigah, tu ne bomo videli.;) Že zato je fino prebrat knjige. Je pa res, da sem marsikatero 'idejo', ki je v knjigi niti nisem zrajtal, dobil z gledanjem serije, saj je bila tu recimo bolj nazorna..

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Ženska dela red. :))

Meni se Jamie kar smili ne.



Meni se pa čisto nič ne smili zato,ker je Brana porinil čez okno in je zaradi njega hrom.Upam,da mu odsekajo še drugo roko.



Oh joj, bogi bran. Kot da je imel izbiro. Bran je videl, kar ne bi smel. edino logicno dejanje je bilo. sploh je pa kraljica tista, ki je forsirala da je to naredu.

sploh pa, zakaj se ne bi liki mogl spremenit? Jamie je naredil že precej, ko je rešil žensko, da je niso posilili in ubili


---

drugace mi pa joffrey zdi veliko prijetnejši, al je pa res tok zacopran v tyrellko? :D

Zgodovina sprememb…

Gogyto ::

Hehe, Tyrellki se vidi, da ima dobro učiteljico.. Baka je mastermind, vnukinja pa samo dokazuje, da je vestna učenka.:)) Je pa zanimivo videti, ja - kako še najhujšega psihopata lahko 'ferderba' - babnica...>:D

Phantomeye ::

Gogyto je izjavil:

Hehe, Tyrellki se vidi, da ima dobro učiteljico.. Baka je mastermind, vnukinja pa samo dokazuje, da je vestna učenka.:)) Je pa zanimivo videti, ja - kako še najhujšega psihopata lahko 'ferderba' - babnica...>:D


Najbolj panična je pa itak kraljica :D že pri tistih vzklikih je bila prepričana, da ga Tyrelka pelje pred pobeselo množico :D

Lion29 ::

ja no, izkazalo se je pa se za hujse
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

gendale ::

oo7 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Ženska dela red. :))

Meni se Jamie kar smili ne.



Meni se pa čisto nič ne smili zato,ker je Brana porinil čez okno in je zaradi njega hrom.Upam,da mu odsekajo še drugo roko.

Jamie se kasneje izkaže za veliko bolj kompleksen lik od tipičnega 'porivam sestro in mečem otroke skozi okna' zlobneža
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Gogyto ::

Jaime je legenda.:) Vprašanje pa je, kako bodo njegovo kompleksnost iz knjig prenesli v serijo. Definitivno zelo zahtevna naloga, glede na to, da je pomemben lik

Lion29 ::

NEHTE SPOILAT!
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

gendale ::

saj ni nobenih spoilerjev naprej od zadnje epizode nadaljevanke (splošne izjave da je kompleksen lik ne štejem za spoiler)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Lion29 ::

ti ne, jaz pa...

ampak ne to, da je kompleksen... to da je pomemben... to izda veliko
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Gogyto ::

Se oproščam. Ni namen spoilat.

Je pa v tej seriji tako - pomemben je marsikateri lik notri, pa ni nujno da preživi..:)) Pomemben v smislu zgodbe, dejmo rečt. :) Marsikaj, namreč, kar je storil v preteklosti, ima zveze s sedanjostjo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Lion29 ::

ja zdej si se ze zastrihal :D

oprosceno, sam dajte pazit drugic... ker za jaimija se je ze veckrat omenjalo v tej temi, da je pomemben... in da bo spremenil osebnost kao... tak da sem ze imel spoilano ;)

looooool

Marsikaj, namreč, kar je storil v preteklosti, ima zveze s sedanjostjo


to je tut spoiler ;)

ceprav je to splosen common sense... dajes vedet, da je tip nekaj naredil v preteklosti, ki nosi pomembne posledice na zgodbo (mimo tega, da je fuknu brenana skozi okno)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

gendale ::

sej a ni blo že dosti teh reči iz preteklosti povedanih v nadaljevanki?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Lion29 ::

ja, saj je ze nnjegov nadimek zgovoren.... niso pa povedali kaj prevec koga vse naj bi stamanu, etc..

ok, dost je blo bluzenja... gremo nazaj delat :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Ženska dela red. :))

Meni se Jamie kar smili ne.



Meni se pa čisto nič ne smili zato,ker je Brana porinil čez okno in je zaradi njega hrom.Upam,da mu odsekajo še drugo roko.



Oh joj, bogi bran. Kot da je imel izbiro. Bran je videl, kar ne bi smel. edino logicno dejanje je bilo. sploh je pa kraljica tista, ki je forsirala da je to naredu.

sploh pa, zakaj se ne bi liki mogl spremenit? Jamie je naredil že precej, ko je rešil žensko, da je niso posilili in ubili


---

drugace mi pa joffrey zdi veliko prijetnejši, al je pa res tok zacopran v tyrellko? :D



Ja res ga je forsirala:))2x mu je rekla videl naju je to je pa tudi vse.Jamie je pa rekel kaj vse naredim za ljubezen se nasmejal in ga porinil.
Tako,da,ker je rešil Briane pred posiltvom mu je vse oproščeno.
Dokler ga bodo sekali pa mu dajali pit konjsko scavnico je čist OK:))

gendale ::

itak bi blo bolš če bi bran umru od tistega padca, njegova poglavja so ena od bolj dolgočasnih v knjigi
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jest10 ::

gendale je izjavil:

itak bi blo bolš če bi bran umru od tistega padca, njegova poglavja so ena od bolj dolgočasnih v knjigi

Lion29, ne beri da ne boš spet jokal.

Samo najverjetneje tudi najbolj pomembna, vsaj kar se tiče obrambe pred plavookci.:P

Keyser Soze ::

No, bolj kot folk piše, da je tema o seriji in da res ni treba vsega zgobcat, bolj so "bralci" glasni in trajbajo svoje.

Pol naj mi pa še kdo ugovarja, ko govorim o intelektu "bralcev" napram "gledalcev". Na roki, samo malce v to temo pogledaš.8-O
OM, F, G!

Gogyto ::

gendale je izjavil:

itak bi blo bolš če bi bran umru od tistega padca, njegova poglavja so ena od bolj dolgočasnih v knjigi


Zanimivo, jaz Sansinih poglavij nikakor ne morem. :) Branove sanje so cool. Take, mistične...

Okapi ::

bolj so "bralci" glasni in trajbajo svoje.
Morajo malo sami pri sebi upravičit zapravljen čas za branje tistih špehov.>:D

O.

gendale ::

Gogyto je izjavil:

gendale je izjavil:

itak bi blo bolš če bi bran umru od tistega padca, njegova poglavja so ena od bolj dolgočasnih v knjigi


Zanimivo, jaz Sansinih poglavij nikakor ne morem. :) Branove sanje so cool. Take, mistične...

meni sta v obdobju do katerega je prišla nadaljevanka oba dolgočasna
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Ales ::

Keyser Soze je izjavil:

No, bolj kot folk piše, da je tema o seriji in da res ni treba vsega zgobcat, bolj so "bralci" glasni in trajbajo svoje.

Pol naj mi pa še kdo ugovarja, ko govorim o intelektu "bralcev" napram "gledalcev". Na roki, samo malce v to temo pogledaš.8-O

Ni vsak, ki je prebral te knjige, trol. Niti ni vsak trol v tej temi prebral knjige. Ampak kljub temu se kup folka pali na trolanje...

Evo, me included.

Berserker ::

Lol M POWER, ti razmišljaš isto kot plebs, če je nekaj storil, dajmo ga kr razsekat da se ga čim bolj kaznuje, brez sojenja in razlog za dejanje. Da ti ne bom težil z knjigami spet, malo si poglej kako se karakterji spreminjajo skozi čas, Jamie je končno prišel v kruti svet realnosti, ko vidi kakšna nula je brez očeta pa mečevalne roke.

Okapi ::

malo si poglej kako se karakterji spreminjajo skozi čas
Ja, Martin te lahko v nedogled nateguje.;)

O.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

malo si poglej kako se karakterji spreminjajo skozi čas
Ja, Martin te lahko v nedogled nateguje.;)

O.



ja hvala bogu ;)

sicer pa mi je vsec v GOT ravno to, da je vecina osebkov vecplastnih in v razlicnih situacijah reagirajo razlicno... vcasih predvidljivo vcasih ne.. tako kot v RL... pri vecini ostalih serij pa je vse zelo, zelo linearno
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Okapi ::

V RL je ravno obratno. Ljudje se ne spreminjajo in večinoma reagirajo po pričakovanjih, ko jih enkrat poznaš. Se pa v RL dogajajo druge nepredvidljive stvari (glavni lik zboli in "predčasno" umre, mesto ob "nepravem" času strese potres ...), ki se v romanih večinoma ne dogajajo, ker bi pokvarile zgodbo. Redki so romani, kjer pisatelj meče kocko.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Lol M POWER, ti razmišljaš isto kot plebs, če je nekaj storil, dajmo ga kr razsekat da se ga čim bolj kaznuje, brez sojenja in razlog za dejanje. Da ti ne bom težil z knjigami spet, malo si poglej kako se karakterji spreminjajo skozi čas, Jamie je končno prišel v kruti svet realnosti, ko vidi kakšna nula je brez očeta pa mečevalne roke.



No ja ti si prebral knjige in si daleč pred menoj in bolj veš kaj se dogaja.Ampak,do zdaj kar sem jaz videl v seriji si je zaenkrat zaslužil vse pa še kaj bi si lahko ta Lanisterska baraba:)

Okapi je izjavil:

V RL je ravno obratno. Ljudje se ne spreminjajo in večinoma reagirajo po pričakovanjih, ko jih enkrat poznaš. Se pa v RL dogajajo druge nepredvidljive stvari (glavni lik zboli in "predčasno" umre, mesto ob "nepravem" času strese potres ...), ki se v romanih večinoma ne dogajajo, ker bi pokvarile zgodbo. Redki so romani, kjer pisatelj meče kocko.

O.


Katera serija je pa RL?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Okapi ::

Katera serija je pa RL?
American chopper.;)

O.

gendale ::

Okapi je izjavil:

V RL je ravno obratno. Ljudje se ne spreminjajo in večinoma reagirajo po pričakovanjih, ko jih enkrat poznaš. Se pa v RL dogajajo druge nepredvidljive stvari (glavni lik zboli in "predčasno" umre, mesto ob "nepravem" času strese potres ...), ki se v romanih večinoma ne dogajajo, ker bi pokvarile zgodbo. Redki so romani, kjer pisatelj meče kocko.

O.

saj ni toliko da se spreminja, bolj da ga bolj spoznaš, ko dobi svoja poglavja

in vidiš, da je za svoja dejanja imel nek razlog

recimo, če brana ne bi porinil skozi okno, kaj bi se zgodilo z njegovo sestro in otroci, ko bi kralj izvedel, da niso njegovi?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

Lion29 ::

Okapi, ne vem kake lame, boring ljudi poznas... jaz imam nekaj kolegov in znancev... ki so velikokrat nepredvidljivi in so vcasih za zure, vcasih ne... vcasih radi pomagajo, vcasih so bitchy...etc....

seveda pa so logicno v nekik karakternih kanonih... razlicni dogodki jih pa def. zaznamujejo...

v serijah in filmih pa so res samo ob premisi ali na koncu tisti prelomni trenutki... vmes jih ni...

in cenim take pisatelje, ki znajo dobro to orisat...

ce vzamem za primer BB... skylar je vcasih super tecna in neprebavljiva... vcasih jo naredijo skozi nekaj epizod super baddass in samozavesnto... vcasih je jokava in depresivna... in gledalci jo zelo drugace dojemamo... to je sam en primer, ki se ga spomnim.... tut Walter pa Gregory House so bili ze oboje... Al pa dr. Rush pr SG-U...


imas pa seveda point o nepredvidljivih trenutkih in... dekapitacija starkovega neda je bil en takih trenutkov... in rezanje dlani Jaimiju drugi...ziher nas caka se vec takih trenutkov...ravno zato zelo cenim Martina... res da pise te knjige ze desetletja... ampak jih pise (sklepam da) sam... postavil je 7 kraljestev.... ogromno likov...skratka kudos!

verjetno se pa zavedas, da ce bi bile serije kot v RL bi bile boring as hell. vecina. stvarno pa tudi jaz pogresam vec random elementov ... ponavadi vsi liki zbolijo za kako boleznijo pa seveda ozdravijo... pomembne like ubijejo le takrat, ko jih igralec zapusti...

eto... dost je blo nakladanja

Okapi je izjavil:

Katera serija je pa RL?
American chopper.;)

O.



Lol, si me nasmejal zdaj :D :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

addy93 ::

Rečte kar hočte... Arya in Khaleesi-dragon lady sta men take carice. Pravične, borijo se za navadnega človeka, otroka or whatever. Upam da tak ostane.

DRACARYS... BURN! Put some ice on burned area. :-D

Primorec ::

Mene me moti po treh prebranih knjigah le lik Arye, kr neki blodi sem in tja, namesto da bi se šla v rečnjavo ali domov..Tudi ko sem bral na wikipediji kaj je v 4. knjigi mi glede nje ni bilo nič jasno..Za vse druge se nekako ve in pričakuje kaj bodo storili, le njena zgodba je total v zraku..

Jst ::

Meni pa Martinov stil pisanja ne odgovarja najbolj. Sem prebral prvo knjigo, ter 1/3 Clash of Kings, potem sem pa dobil (naročil na Amazonu) eno drugo knjigo, sem pa opustil Song of Ice and Fire. Pač, sem prebral preveč "srednji-vek-magic" žanra in mi pač ne odgovarja.

Res je zanimivo, kako opisuje dogodke, recimo med dolgo hojo, ko se dva pogovarjata, in je res čisto samosvoj način pripovedi zgodbe, ampak me ni toliko potegnil, da bi bral naprej.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Primorec je izjavil:

Mene me moti po treh prebranih knjigah le lik Arye, kr neki blodi sem in tja, namesto da bi se šla v rečnjavo ali domov..Tudi ko sem bral na wikipediji kaj je v 4. knjigi mi glede nje ni bilo nič jasno..Za vse druge se nekako ve in pričakuje kaj bodo storili, le njena zgodba je total v zraku..

Meni se pa zdi, da ima Arya lepo predvidljivo in trdno začrtano pot. Nisem bral knjig, ampak moje predvidevanje je sledeče:
Arya bo zelo verjetno prej ali slej postala "Assassin". In to ne kar neki brezimni morilec, ampak THE Assassin, katerega ime bodo vsi izgovarjali s strahospoštovanjem. Njen "bodycount" bo kljub mladosti zelo verjetno kar precej obsežen.
Tisti kovanec s frazo "Valar Morghulis" bo zagotovo izkoristila in to verjetno že v tej sezoni.

Jst ::

Kdo muči tistega tipa, ki je Starku prvo rekel, da mu bo pomagal, potem ga je pa zaradi foušije do sestre in pridiganja fotra, kako je Ironborn, ga poslal napadati ribiče, on je pa zavzel Winterfell (če se prav spomnim?).

Kdo ga muči in kako je prišel tja? Jog my memory.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Jst je izjavil:

Kdo muči tistega tipa, ki je Starku prvo rekel, da mu bo pomagal, potem ga je pa zaradi foušije do sestre in pridiganja fotra, kako je Ironborn, ga poslal napadati ribiče, on je pa zavzel Winterfell (če se prav spomnim?).

Kdo ga muči in kako je prišel tja? Jog my memory.

Ti si pa precej izgubljen. O kom sploh govoriš?
Winterfell je zavzel Theon Greyjoy. A o njem ti ni jasno?

Theon Greyjoy je po moje največja zguba v celotni zgodbi, med vsemi tisočimi karakterji. Kaj drugega kot mučenje do smrti ga verjetno ne čaka.
Theon Greyjoy je bil dober prijatelj Robba Starka, saj sta skupaj preživela mladost v Winterfellu (Starkovi so v bistvu ugrabili Theona ko je bil še čisto majhen).
Pravi oče Theona Greyjoya je Balon Greyjoy in ko ga je Robb Stark enkrat poslal kot njihovega zastopnika k Lordu Balonu je Theon izdal Starkove in se pridružil svojemu očetu, čeprav ga tam nihče ni maral in so ga vsi prezirali. S tem se je Theon Greyjoy zameril edinemu prijatelju Robu Starku in si praktično zapečatil usodo.

V obupu je potem Theon zavzel Winterfell, da bi se dokazal svojemu očetu, kar pa je zadeve še poslabšalo. Postal je najbolj preziranja vreden človek v celi deželi :))

V imenu Robba Satarka je Winterfell obkolil Ramsay Snow s svojo vojsko in Theon ni imel nobene možnosti pobegniti.
Rob Stark je razpisal milost za vse znotraj Winterfella, razen za Theona. To je delovalo in Theona so izdali lastni ljudje, da bi sebi zagotovili preživetje. Theon pa je padel v roke Ramsaya Snowa.

Čeprav Ramsaya Snowa ni pokazalo, so mislim da njegovi možje ti, ki sedaj mučijo Theona Greyjoya.
Razlogi tistega fanta, ki je pomagal Theonu pobegniti niso znani. Ali je šlo samo za načrtovan preizkus lojalnosti ali pa mu je najprej res mislil pomagati ni jasno.
Kakorkoli že, Theon je spet preveč govoril in fantu razodel, da je spoznal, da je bil Eddard Stark njegov "pravi" oče in da ga je s svojim izdajstvom Starkovih močno polomil. Po tem razodetju ga je fant s prezirom pripeljal nazaj v mučilno celico in Theona obtožil, da je med pobegom pobil tiste može, ki so mu sledili. Tu se bo mučenje Theona, brez upanja na rešitev, nadaljevalo verjetno v nedogled.

Vsaj tako sem jaz razumel Theonovo zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Lion29 ::

thanks for the summary... short, to the point... felt good for my poor memory ;)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

@nny ::

V čem je bil pol point tega fake pobega iz ječe? Da Theon prizna, kakšna zguba je?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale ::

zdej se boste eni speti pritoževali da vam bralci knjige spoilamo zgodbo, tko da če si ti ki bereš eden od teh preskoči ta post

ramsay bolton (originalno snow) rad poleg fizičnega mučenja na svojih ujetnikih uporablja tudi take psihološke fore

na koncu iz theona rata eno patetično bitje
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

@nny ::

Ne rečem, da si ni zaslužil...ampak Theon zajebe čisto, čisto vse, česar se loti.
Na koncu bo vseeno nekaj naredil prav...recimo umrl junaške smrti al pa kaj v tem stilu.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

gendale ::

upam da ne, ker je ubil 2 nedolžna otroka, zato da ne bi izpadel reva/nesposobnež pred ostalimi
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

@nny ::

malo se mi vseeno smili...tako nesrečno otroče, ki ga noben od fotrov ni maral in se na vse kriplje trudi dokazati svojo vrednost
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

oo7 ::

Theon in Jamie oba sta si zaslužila kar sta dobila ampak še premalo.Upam,da njune glave odletijo>:D

gendale ::

Jamie je 100x boljši od Theona
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Lion29 ::

v obeh primerih se mi zdi, da so izbrali odlicne igralce... ta ki igra theona izzareva pateticnost... in jamie me tudi zlo preprica, ceprav se ni imel nekih vidnih stvari..

ma moram rect na splosno, da mi je igralska zasedba res dobra.... edino kdo mi je res anti mi je mama stark, nekako mi ni simpaticna...
Founder and CTO @ Article-Factory.ai
««
29 / 213
»»