» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
28 / 213
»»

@nny ::

Ta epizoda je bila najboljša od cele trojke...toliko enih komičnih trenutkov od streljanja s puščico, do vlečenja stolov, pa Hot Pie v kuhinji ščara nekaj volku podobnega, Pod v bordelu, Kraznys žali Kaleesi, edino še doza tastare Tyrellke je manjkala. Naslednji del bo pa faking episki!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Nikec3 ::

Najbolj zanimive so scene z Lannisterji, ker se mi zdi, da so med njimi tudi najboljši igralci. Konec je bil pa kar šok.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jst ::

Meni je bil ta del nadpovprečen. (Ampak bom vseeno nehal gledati, ker te tedenski odmori so mučenje!)

Da se bo Kingslayerju na koncu nekaj zgodilo, sem predvideval. Prej so ga tako zaničevali, potem pa kar "odveži me, me križ boli," večerja,... Sem takoj predvideval, da bo pizdarija.

Me zanima, kaj bo Jon Snow naredil...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

Dijo mio, kar brez šape je ostal revež.
Sekanje rok je zadnje čase zgleda zelo "in" - Walking Dead, Nikita, tole ...

O.

Lion29 ::

sej ni roke, je dlani ;)

sam res, nisem niti pomislil na to...

no jaz sem mislu, da bo tipu oko izstaknu... sem prav cakal, da mu ga bo not zarinu... je bla dlan vecje presenecenje :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Brane22 ::

Si kar predstavljam, kako je kamerman padu u nezavest, režiser pa zavpil "ej stari, koji ti je k**ac ?"

Res, fuuul presenečenje. :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Outcast ::

Men je bil tudi všeč tale del, predvsem iz komičnega vidika...pa tisto sekanje je bilo tud kar malo šokantno, čeprav se je neki takšnega pripravljalo.
Je pa res da je že tretji del, pa še nič konkretnega ni zgodilo...

cebelar123 ::

Navadite se na takšne stvari to in naslednje leto, saj je tudi tretja knjiga daleč najboljša :)

nini ::

Ja, sam ma pa tale serija tud neke "napakice". Recimo Robb pa Jon bi mogla bit v prvi seriji 14 let stara pa so dal odrasla igralca, Sansa pa bi mogla bit 11 pa so dal eno 16-letnico.

Primorec ::

Ja, tisti ki smo prebrali knjigo smo za to sekanje roke že vnaprej vedeli, mene je bolj šokiralo v prvi sezoni ko je clegane na turnirju odsekal konju glavo...

Ja una fora od podricka ko se vrne z denarjem iz bordela pa je svetska...Sm cepu od smeha..Kje so dobil takega igralca, ha, ha...

@nny ::

Če bi 11 letnico poročili z Tyrionom, bi se otepali obtožb o pedofiliji.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Brane22 ::

Ful so se v sedmih kraljevstvih sekirali okrog pedofilije.

@nny ::

V sedmih kraljestvih se niso, danes pa je treba biti politično korekten.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Brane22 ::

Kjer očitno ni problem da porineš nož v dojenčka, ki ga imaš v roki in se pri tem sekiraš predvsem za varnost roke...

Shegevara ::

malo se mi zdi čudno, da je zelo hudo nasilje O.K., poroka z 11 letnicami pa ne. Da ne bo pomote, oboje obsojam, ampak oboje je resničnost. Vendar zgleda eno je vredu drugo pa ne. Bodimo dosledni, ni važno a pozitivno a negativno, ampak, da smo dosledni pri dopuščanju ali prepovedi.

Ales ::

Po moje, da je problem kastinga za Game of Thrones drugje, ne v "politični korektnosti".

Ne pozabit, da so otroški igralci čisto pravi, običajni otroci in najstniki, ki se za vloge resno pripravljajo in vanje vživljajo, primerno svojim letom. Predstavljajte si, da imate vi 11-letno hčerko ali sestro, igralko. Naj ona dejansko izvaja prizore posilstev, pretepanja, gledanje gnile očetove glave na kolu, prijetne razprave s psihopatskim ženinom, itd? Ja pajade. To se ne snema tako.

Če pozorneje gledate filme s tako mlado zasedbo, lahko jasno vidite kje so rezi kadrov, ko otroški igralec dejansko sploh ni prisoten na sceni, ta se odigra naprej samo z odraslimi, potem je spet kader iste scene z otrokom, potem spet brez, potem z otrokom in odraslimi hkrati, itd.. Gledalcu se zdi, kot da se je samo spremenil kot ali položaj kamere, v resnici pa je scena snemana večkrat in niso vsi igralci vsakič prisotni.

Montaža dela čudeže... Ko je otrok v kadru imaš npr. zvočno kuliso dogajanja, otrok ima prestrašen izraz, joka, vpije, vidiš sence, predmeti letijo, ženska kriči, itd. Upam da si ne predstavljate, da otroški igralec res gleda in posluša npr. igranje posilstva pred sabo, ter igra zraven?? Tega otroci na snemanju sploh ne vidijo in ne slišijo. Ne vedo, kaj se bo v končnem izdelku vse dogajalo pred očmi gledalca. Pač zaigrajo npr. jok in strah zaradi nečesa drugega, ustreznega njihovim letom, montaža naredi ostalo.

11-letna igralka enostavno ne more kvalitetno igrati Sansin lik. Rabiš starejšo igralko, da lahko v živo in s "pravimi" čustvi izvede določene prizore v celoti. Pa tudi, da se ti vsake pol ure ne joka ker je lačna, ko snemaš cel dan. V nasprotnem primeru bi pol snemalne ekipe naredilo obredni samomor, pisatelj bi nehal dvigovati telefon producentom, iz serije pa bi nastalo navadno sranje. Že tako imajo komaj toliko denarja, da z 12 statisti posnamejo bitko s kao par tisoč udeleženci, potem pa naj se še jajcljajo z otroci...

Npr. Maisie Williams (Arya) je letos stara 16 let, Sophie Turner (Sansa) je letos stara 17... Vsaj malo bolj normalno za delo, kot 9 ali 11-letnice. Kaj pa lik Daenerys? Naj jo igra 13-letnica in dejansko igra vse seksi prizore? Emilia Clarke je stara 26 in kar se mene tiče, je čisto ok izbira.

Phantomeye ::

Ampak je zanimivo. Nasilni prizori so manjši tabu kot seksualni. Seks z 13 letnico je v resnici bolj naraven kot sekanje udov (obstaja razlog zakaj je oseba plodna pri teh letih), pa razbijanje lobanj. Pa je prvo bolj narobe kot drugo.

Drugače je pa tretji del zakon. Dejansko je bil Jamiejev pogled tko pristen. Človeku sploh ni bilo takoj jasno, kaj se je zgodilo z njegovo roko.

Kar se pa tiče zmajev, ni problema, ker jih ona lahko prikliče podzavestno. Pomoje bo zmaj spizdil takoj ko se spravi z otoka.

Outcast ::

...jst mam tud filing, da zastop unga 'prodajalca' najetih vojakov in da je ravno zmaj razlog za vse kurbe, ki jih je namenil.

@nny ::

Res je....nasilja smo vajeni v vseh verzijah, pedofilija pa ne gre skozi cenzorsko uho in oko.

Mislim, da bo s tem zmajem še pi*darija...takoj v naslednji epizodi!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Flea ::

Drugače je še ena teorija. Khaleesi cel čas sprašuje tega moškega, če so vojaki dejansko tako lojalni. Mislim, da ko bo imela v lasti vseh 8000 vojakov bo preprosto zavzela celotno mesto. Kajti, kot smo slišali, želi tudi tiste v urjenju, ki bi v primeru napada lahko vodili odpor.

Jst ::

Ali pa če ena baraba iz prebere naslednje poglavje (ali povzetek) in vsem pokvari zabavo... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

@nny ::

Khaleesi zavija z očmi, ko una gnida od trgovca govori...gotovo se spominja svojega brata bulija. Časov, ko je bila nedolžna punčka, ni več. Zmaji so na njen ukaz spražili mogočnega čarovnika Pyata....pa res ni treba biti Kojak, da sklepaš, kam zmaj rilec molì.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Okapi ::

Jaz tudi nisem knjige bral in sem pomislil, da misli z onimi 8000 vojaki preprosto zasesti mesto in vzeti prodanega zmajčka in še kaj. Čeprav je tudi malo čudno, da bi ji hoteli prodati vso izurjeno vojsko, kar jo imajo, in ostati brez obrambe. Alternativa je, da bo mesto za zdaj pustila pri miru in bo tistega prodanega zmajčka kdaj kasneje, ko bo zrasel, uporabila v svoje namene.

O.

Berserker ::

Smešno je brat komentarje tistih ko še niste brali knjig.:)

Mislim da sta Sansa in Arya starejši tudi v knjigah pa Daeneris tudi. Sej je od začetka knjige že minilo kar nekaj časa.

Tole z odsekano roko ima globok pomen. Kaj je dejansko Jamie brez mečevalne roke in očetovega vpliva.

Glede mečevalne scene, a vi dejansko mislite da je vihtenje težkega dvoreznega meča tako lahko in hitro kot vihtenje rimskega gladija iz spartacusa, ki je kratki bodalni meč za CQC.

Teh astaporskih vojščakov je bilo več kot 10000 in ne samo 8000.

Phantomeye ::

Berserker je izjavil:

Smešno je brat komentarje tistih ko še niste brali knjig.:)

Mislim da sta Sansa in Arya starejši tudi v knjigah pa Daeneris tudi. Sej je od začetka knjige že minilo kar nekaj časa.

Tole z odsekano roko ima globok pomen. Kaj je dejansko Jamie brez mečevalne roke in očetovega vpliva.

Glede mečevalne scene, a vi dejansko mislite da je vihtenje težkega dvoreznega meča tako lahko in hitro kot vihtenje rimskega gladija iz spartacusa, ki je kratki bodalni meč za CQC.

Teh astaporskih vojščakov je bilo več kot 10000 in ne samo 8000.


Zakaj smešno. Tisti, ki nismo brali knjig imamo vsaj tisti užitek špekuliranja in smo polni pričakovanj kaj se bo zgodilo naprej. Vi tega nimate.
Zelo dobro pa vem, kako je gledat nekaj o čemer si že bral in točno veš kaj se bo zgodilo. Ni suspenza. Če pa slučajno kaj deviira, pa je odziv na to vedno negativen. kao kako si drznejo it drugo pot.

@nny ::

Odkloni od "kanona" dajejo televizijski seriji posebno svežino in unikatnost, ki sta koristni tudi za zagrizene bralce. Serija ima svoje življenje, zaradi katerega nekateri lojalisti močno robantijo, a naj... Če bi v vsem sledili kopitu, bi bil zanimiv samo estetski užitek ob gledanju. Recimo bordelske scene za moško populacijo. Ženske se bolj medimo ob kostumih, sceni in Jonu :)

Posebej zanimiv se mi zdi ta FAQ:

What happens if the show catches up with the novels?


Nothing. The executive producers have a broad sense of where GRRM intends the story to go, and can always ask him for more details. They're fully prepared and able to continue on on their own without new novels to guide them.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

Odkloni od "kanona" dajejo televizijski seriji posebno svežino in unikatnost, ki sta koristni tudi za zagrizene bralce. Serija ima svoje življenje, zaradi katerega nekateri lojalisti močno robantijo, a naj... Če bi v vsem sledili kopitu, bi bil zanimiv samo estetski užitek ob gledanju. Recimo bordelske scene za moško populacijo. Ženske se bolj medimo ob kostumih, sceni in Jonu :)

Posebej zanimiv se mi zdi ta FAQ:

What happens if the show catches up with the novels?


Nothing. The executive producers have a broad sense of where GRRM intends the story to go, and can always ask him for more details. They're fully prepared and able to continue on on their own without new novels to guide them.


A ni Martin rekel, da bo obdržal the rdečelaso prostitutko, ker je lik tko dobro izpeljan? :D. Oz. nekje sem bral, da v knjigi sploh nima tolikšne vloge kot v seriji.

-valvoline- ::

Serija se podoben crap kot LOTR,ampak gledljiva zarad Kalisike in Tiriona.
:D

@nny ::

Tyrion je v knjigi menda tudi precej drugačen kot v seriji.

Crap...ki ga menda nihče ne gleda, a vsi vedo, kaj se je zgodilo.;)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Lonsarg ::

Phantomeye je izjavil:


Tisti, ki nismo brali knjig imamo vsaj tisti užitek špekuliranja in smo polni pričakovanj kaj se bo zgodilo naprej. Vi tega nimate.
Zelo dobro pa vem, kako je gledat nekaj o čemer si že bral in točno veš kaj se bo zgodilo. Ni suspenza. Če pa slučajno kaj deviira, pa je odziv na to vedno negativen. kao kako si drznejo it drugo pot.

Mi tega nimamo pri gledanju, smo pa imeli za faktor okoli 1000 več tega pričakovanja in špekuliranja, ko smo brali zadevo. Jasno dvakrat ne moreš iti skozi isti užitek, razen če si vmes zbrišeš spomin. V seriji pa kljub temu uživam, vendar bi pri meni skupni seštevek užitka serija+knjiga bil mnogo manjši, če bi najprej gledal serijo, oziroma če bi gledal samo serijo, MNOGO manjši.

Deviacija me je pa motila samo pri prvi sezoni, ker je bil spomin iz prve knjige preveč svež(najbolje je gledati serijo, ko se spomin iz prebrane knjige že malce uleže), zdaj me to ne moti več in uživam v vizualizacijski obnovi, ki moram reči zaenkrat ZELO uspešno pove vso bistvo, tako dogodke, kot atmosfero kot karakterje, pohvalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Okapi ::

vendar bi pri meni skupni seštevek užitka serija+knjiga bil mnogo manjši, če bi najprej gledal serijo, oziroma če bi gledal samo serijo, MNOGO manjši.
Kar seveda ni res. V času, ki si ga ti zapravil za branje teh špehov, sem jaz prebral kaj drugega, prav tako zanimivega, in sedaj je moj užitek 2-kratni (zanimive knjige + nadaljevanka), tvoj pa 1,5-kratni (zanimive knjige + nadaljevanka po teh istih knjigah). Življenje je itak prekratko, da bi lahko prebral vse zanimive knjige (ali pogledal vse nadaljevanke), se pravi je tvoje početje čisto zapravljanje časa (z branjem knjig ali gledanjem nadaljevank po teh knjigah).

O.

Lonsarg ::

Govori zase, jaz bi moral za vsako knjigo GoT jih 10 prebrati, da bi lahko enacil. Poleg tega ne bi nobene knjige vec predelal ce ne bi GoT bral. Velik del casa mojega zivljenja gre tudi k stvarem, ki niso knjige/nanizanke(v modernih casih vedno vec samo to, GoT je izjema po dolgem casu) ce mores verjet, tako da je kolicina tega koliko pogledam/preberem omejena z tem koliko dobrih stvari izvoham.

V gledanju GoT pa kljub prebranim knjigam uzivam bolj kot v nekaterih drugih serijah, ki jih spremljam. Gre za neko vrsto evforicnega podozivljanja vsega. Lotr sm gledal ene 6krat vse dele:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Okapi ::

Lotr sm gledal ene 6krat vse dele
Ja, in verjetno se niti ne zavedaš, koliko zanimivega si na ta račun zamudil.>:D

O.

Phantomeye ::

wow. naredila je exactly to :O. In to s stilom. Pa pridobila je njihovo spoštovanje brez čarobne palice...

ok. Zna jezik (zgleda sem preslišal, ampak to je blo že prej jasno, da ga zna?)... samo kaj je sužnjelastnik pravzaprav mel v mislih ko ji je prodajal vojake? Da se bo naučila jezika?

M-XXXX ::

Zadnjih 10 minut je res epskih :D

@nny ::

F***ing epska epizoda. Najboljši del je stara valirščina z rrrrrr-ji!

Dobr jim gre!
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Lion29 ::

fak, night watch razpadu?
now what?


to s daynerys se je pricakovalo...res orpavljeno totally badasovsko...

kira fora z greyjoyem? wtf? v cem je fora, da mu je uni pomagal pobegnit in pol nazaj prpelu? sadizem? mascevanje? :D

full se dobr napeljujejo zadeve
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Shegevara ::

tale Karl mi res zgleda strašanski badass. Njegov zvok, pogum, odzivnost ... malokrat mi moški pritegne taškno pozornost kot on :8):)

Phantomeye ::

Al pa Houndov pogled, k zve, da se bo boril s tistim enookim. Dejanski strah.

Shegevara ::

Phantomeye je izjavil:

Al pa Houndov pogled, k zve, da se bo boril s tistim enookim. Dejanski strah.


Res je. Določene scene so kar se tiče igranja kar vrhunske.

Phantomeye ::

Lion29 je izjavil:

fak, night watch razpadu?
now what?


to s daynerys se je pricakovalo...res orpavljeno totally badasovsko...

kira fora z greyjoyem? wtf? v cem je fora, da mu je uni pomagal pobegnit in pol nazaj prpelu? sadizem? mascevanje? :D

full se dobr napeljujejo zadeve


Jz sem razmišljal, kaj je fora, pa mi je prejle kapnilo.

Kaj je Theon naredil, preden so ga nabil gor? Priznal je, da je njegov pravi oče Ned Stark. Pokazal je nelojalnost Greyjoyem. Tko da mislim, da je bilo mučenje pred pobegom test. Ampak ko je pa enkrat rekel, da je narobe izbral, je pa pogrnil test.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Shit hitting the fan yet?

cebelar123 ::

Phantomeye je izjavil:

Lion29 je izjavil:

fak, night watch razpadu?
now what?


to s daynerys se je pricakovalo...res orpavljeno totally badasovsko...

kira fora z greyjoyem? wtf? v cem je fora, da mu je uni pomagal pobegnit in pol nazaj prpelu? sadizem? mascevanje? :D

full se dobr napeljujejo zadeve


Jz sem razmišljal, kaj je fora, pa mi je prejle kapnilo.

Kaj je Theon naredil, preden so ga nabil gor? Priznal je, da je njegov pravi oče Ned Stark. Pokazal je nelojalnost Greyjoyem. Tko da mislim, da je bilo mučenje pred pobegom test. Ampak ko je pa enkrat rekel, da je narobe izbral, je pa pogrnil test.


V bistvu nima nobenega globjega pomena vse skupaj in ni bil test. Igrice gospoda Boltona, katere so dobro zane po celem kraljestvu. Edino kaj pove vse skupaj je to kakšen karakter ima Bolton. Tudi če bi Theon na vsa vprašanja odgovoril pravilno bi na koncu vseeno končal na križu.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

full ti hvala za tole cebelar ;(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Berserker ::

Phantomeye je izjavil:

Berserker je izjavil:

Smešno je brat komentarje tistih ko še niste brali knjig.:)

Mislim da sta Sansa in Arya starejši tudi v knjigah pa Daeneris tudi. Sej je od začetka knjige že minilo kar nekaj časa.

Tole z odsekano roko ima globok pomen. Kaj je dejansko Jamie brez mečevalne roke in očetovega vpliva.

Glede mečevalne scene, a vi dejansko mislite da je vihtenje težkega dvoreznega meča tako lahko in hitro kot vihtenje rimskega gladija iz spartacusa, ki je kratki bodalni meč za CQC.

Teh astaporskih vojščakov je bilo več kot 10000 in ne samo 8000.


Zakaj smešno. Tisti, ki nismo brali knjig imamo vsaj tisti užitek špekuliranja in smo polni pričakovanj kaj se bo zgodilo naprej. Vi tega nimate.
Zelo dobro pa vem, kako je gledat nekaj o čemer si že bral in točno veš kaj se bo zgodilo. Ni suspenza. Če pa slučajno kaj deviira, pa je odziv na to vedno negativen. kao kako si drznejo it drugo pot.




Pač smešno je to, ko gledam vaše odzive na določene situacije, kot recimo: "saj nebo tega naredil" .... dejansko so si to upali ! 8-O", pač iz knjig že vidiš da se v GoT zgodi vse mogoče. Drugo pa je, da si HBO upa pretiravat z določenimi scenami, da še bolj šokira gledalce (recimo spartacus).

Sicer pa še enkrat, jasno so naznanili da ne bodo čisto sledili knjigi, tako da imamo tudi bralci užitek gledanja. Sicer mi je čudno da Leon29 ni bral in izraža presenečanje.

Aja Theonovo mučenje in posledice je bilo prav v užitke brat.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Lion29 je izjavil:

full ti hvala za tole cebelar ;(

Ničesar nisem izdal. Samo tolko, da se ne rabiš sekirat. Še zmeraj je bil lahko test, saj te scene sploh ni bilo v knjigi če smo že pri tem.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

Sicer pa še enkrat, jasno so naznanili da ne bodo čisto sledili knjigi, tako da imamo tudi bralci užitek gledanja. Sicer mi je čudno da Leon29 ni bral in izraža presenečanje.


nisem bral z razlogom... ler UZIVAM v tem, ko ne vem kam se zgodba razvija, zakaj so nekatere stvari tako nastavljene... in delam mozne scenarije... to je meni v seriji zdalec najvecji uzitek....

in ravno zato ne bom zdaj knjig bral.. ker bi bil ob te obcutke.

mi je fajn te obcutke in razmisljanja delit z drugimi v tej temi... po moznosti brez da se tisti, ki ze poznajo zgodbo smejijo kar me niti ne moti... bolj me skrbi (moram priznat, da vedno bolj) da se zgodba izda... in vedno z vecjo previdnostjo vstopam v to temo :(

jaz vas tiste bralce popolnoma razumem...smo ze o tem velikokrat debatirali... sam plz, plz ne spoilat :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lonsarg ::

Lion29 je izjavil:


nisem bral z razlogom... ler UZIVAM v tem, ko ne vem kam se zgodba razvija, zakaj so nekatere stvari tako nastavljene... in delam mozne scenarije... to je meni v seriji zdalec najvecji uzitek....

in ravno zato ne bom zdaj knjig bral.. ker bi bil ob te obcutke.


Glede na glomaznost knjige, a veš kok scenarijev si jaz šele tam delam, kok teh občutkov bi blo šele tam. To sploh ni primerljivo, tle govorimo o velikostnih redih ne faktorjih.

Tut recimo to kar se dogaja zdaj v prvih delih z Theonom izveč kot zgodovino proti koncu 3. knjige. Recimo jaz sem bral več 100 strani poglavij o Theonu, brez da bi vedel da se gre o Theonu! Gre za mojo najbolšo knjigo v mojem življenju, je pa res, da če ne bi knjig bral, bi šlo pa najbrž za eno najbolših nanizank v mojem življenu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Končno ena dobra epizoda.
Kingslayer je dobil kar mu gre.
Tisto z Night watch nič jasno čeprav mi je všeč,da so zaklali tistega incestnega pedofila.
Margaery mi postaja čedalje bolj všeč fejst teta je:P
Pa Khalisi me ni razočarala:)Hhahah kako je uni pogledal,ko je zvedel,da ga razume:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Keyser Soze ::

Keyser Soze je izjavil:

P.S.: Khalessi ima pa IMO precej globljo agendo kot samo dat zmaja stran in ga pozabit. Konec koncev, mama je ena sama. Ane? Čudi me bolj, da jih je tip tko na izi vzel. Ni glih pameten.

Baba ni razočarala! :D

P.S.: Vidim, da nekateri še vedno ne prebolijo svoje navidezne superiornosti ker berejo knjige. Ne vem no, meni se zdijo knjige vedno inferiorne. Ker je počasnejši tok informacij, ki posledično zahteva manjše mentalne kapacitete. Precej lažje namreč bereš počasneje, ali pa se vrneš kakšno stran ali dve nazaj, da ponovno ujamše rdečo nit zgodbe, kot pa to storiš pri video materialu. Naj dajem na slo-mo? Pa konstantno prevrtavam zadevo naprej in nazaj? Mal tečno, se mi zdi.
OM, F, G!
««
28 / 213
»»