» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
172 / 213
»»

Smrekar1 ::

Okapi je izjavil:

LOL se je oglasil en veliki strokovnjak. A misliš, da kdo resno jemlje tvoje komentarje?


Precej ljudi jih jemlje dovolj resno, da se z njimi smešijo.

Tipičen primer je recimo osebek, ki na pomislek odgovori z "LOL" in me označi za strokovnjaka ter upa, da bo sarkazem zakril manjko vsebine komentarja.

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

LOL se je oglasil en veliki strokovnjak. A misliš, da kdo resno jemlje tvoje komentarje?



Očitno misliš, da se vsi strinjajo s tabo. LOL.

@nny ::

You 2...get a room! >:D
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

bambam20 ::

@nny je izjavil:

You 2...get a room! >:D


Come with us :D.

@nny ::

Pridem, če bo moj za. :)


SPOILER no. 2







Naslednjo sezono bo tudi velika bitka tik pod Cerseijino ritjo! >:D Okrog makete Kraljevega pristana postavljajo katapulte. Za osvežitev spomina - bili so uporabljeni v obeh bitkah za Mereen. Prvič je Danyjina vojska z njimi izstrelila sode z ovratnicami, drugič pa so sužnjarji napadli Mereen z ladij z gorečimi kroglami katrana. Ne spomnim se, da bi jih kdo uporabil na Westerosu.

'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

bambam20 ::

Ti boš vse spoilerje vnaprej razkrila. :8)

@nny ::

Zato se pa derem prej SPOILER. Ni treba brati, ane? ;)

Lahko pa se motim.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

bambam20 ::

@nny je izjavil:

Zato se pa derem prej SPOILER. Ni treba brati, ane? ;)

Lahko pa se motim.



Moram. Ker lepo pišeš. :)

oo7 ::

A je Mountina kap?

V videu, ko govori ali pa pri 1 minuti v videu njegov obraz.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

A je Mountina kap?


Ne.

"Bell’s Palsy is a disease that causes partial paralysis of one’s face. The definite cause and reasoning behind this condition are still not understood, but one cause often linked to Bell’s Palsy is inflammation of nerves. This condition is estimated to last roughly 1-2 months, and most patients make a full recovery."


Osebno si ne bi želel biti v njegovem telesu. Visok 206 cm in 200 kg. Pa tudi, če to sestavlja večinoma mišice. Tip cel dan samo je , fitnesira, serje in spi. To ni nobeno življenje.

@nny ::



Ja, zoprna zadeva.:8)

Na prizoriščih snemanja za sezono 8 se dogaja. Jamie se bo mogoče ustavil v Porečju. >:D
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

vostok_1 ::

Če bo 8ma podobna 7mi, ga bomo še z vilami lovili...dobr ne njega, ampak producente.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ziga1990 ::

^^zakaj?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Smrekar1 ::

ziga1990 je izjavil:

^^zakaj?


Ker 7. sezona ni več GOT, ampak LOTR.

Predator X ::

Nevem zakaj bi spremnjal stvar, ki ti ni več všeč..

Kurzweil ::

Another mystery from Game of Thrones. Če ravno še lep čas ne bo novih epizod, pa vas malce za obuditev teme sprašujem. Katere so te tri? In prav nič večji frajerji ne boste, če uporabite google image search. Preden se oglasi kakšen borec/ka za ženske pravice ali zagrizen feminist/ka - slikale so se po lastni volji. Kdor prvi zadene, mu dam za pivo, če se kdaj srečamo :))

Mato989 ::

desna je po moje Arya :P

Za ostalo pa ne vem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

ziga1990 je izjavil:

^^zakaj?

Preveč zgodba temelji na temi

dobro premaga zlo


Naj že pobijejo nekaj ljudi na dobri strani, pa malo več golote. Naj ubijejo John Snowa :D, najbolj butasti karakter sploh...

Pa še vedno čakamo na nago Sanso ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FTad ::

Kurzweil je izjavil:

Another mystery from Game of Thrones. Če ravno še lep čas ne bo novih epizod, pa vas malce za obuditev teme sprašujem. Katere so te tri? In prav nič večji frajerji ne boste, če uporabite google image search. Preden se oglasi kakšen borec/ka za ženske pravice ali zagrizen feminist/ka - slikale so se po lastni volji. Kdor prvi zadene, mu dam za pivo, če se kdaj srečamo :))




od leve proti desni: Sansa, Margery, Arya

Kurzweil ::

Sansa in Cersei so se izrekle že ob podpisu pogodbe, da se ne gesta golote, tako da karkoli boš videl bo dvojnica. Se boš moral tolažit z golim Hodorjem :))

Izi ::


Po ritah jih ne morem točno določiti, ampak po laseh pa mislim, da ni dvoma:
Leva je Sansa, srednja je Daenerys, desna pa Arya

yoco ::

Meni je desna malo preveč visoka za Aryo! :P

D3m ::

Žgal bi vse tri.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Desna je po moje Missandei.

Arya ma povprečno postavo.

Izi ::

Sami slabi poznavalci ženskih teles na tem forumu :P
 Dokaz za desno osebo

Dokaz za desno osebo


Povprečna postava, Rupsi31? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

bambam20 ::

Arya je zadnja, ki bi jo. Bi ostal brez jajc in še česa.

FTad ::

Izi je izjavil:


Po ritah jih ne morem točno določiti, ampak po laseh pa mislim, da ni dvoma:
Leva je Sansa, srednja je Daenerys, desna pa Arya



Dany (Melissa) ima se mi zdi bolj srebrne lase (v seriji) in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive. Sicer bi rekel da so od leve proti desni: Sansa, Margaery, Arya (kot sem ze v prejsnjem postu napisal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Izi ::

FTad je izjavil:

Dany (Melissa) ima se mi zdi bolj srebrne lase (v seriji) in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive. Sicer bi rekel da so od leve proti desni: Sansa, Margaery, Arya (kot sem ze v prejsnjem postu napisal).

Sem malo pobrskal po netu in očitno imaš prav :D

yoco ::

Izi je izjavil:

Sami slabi poznavalci ženskih teles na tem forumu :P
 Dokaz za desno osebo

Dokaz za desno osebo


Povprečna postava, Rupsi31? ;)

A ne zgleda Arya kot en palček v seriji? Meni je na sliki zgoraj res velika, še posebej če opaziš, da stoji nižje kot tiste dve.

Kurzweil ::

Zdej v zadnji sezoni niti ni bila več tako majhna, pa še dlje je vmes trajalo snemanje, pa tudi sedaj je že nekaj časa minilo. Maise je stara sedaj 20 let, od takrat ko je zgledala otrok je praktično že par let. Priznam pa, da tako kot izgleda na tej sliki, ki jo je objavil Izi pa tudi ne bi pričakoval, še za kakšno leto odližijo snemanje, pa bo zgledala kot mama tisti, ki je bila v prvih sezonah :D

bambam20 ::

FTad je izjavil:



in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive. Sicer bi rekel da so od leve proti desni Margaery, (kot sem ze v prejsnjem


Margery že zdavnaj ni več med živimi.

lp

Kurzweil ::

Sej kdo pa je rekel, da je to bilo slikano danes in da so na sliki samo tiste, ki so še žive :P

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Sej kdo pa je rekel, da je to bilo slikano danes in da so na sliki samo tiste, ki so še žive :P


On je napisal tako.

FTad ::

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:



in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive. Sicer bi rekel da so od leve proti desni Margaery, (kot sem ze v prejsnjem


Margery že zdavnaj ni več med živimi.

lp



A si ti sploh natancno prebral, kaj sem jaz napisal?

bambam20 ::

FTad je izjavil:




A si ti sploh natancno prebral, kaj sem jaz napisal?


Bogi revež, če za sebe ne veš kaj pišeš.

FTad je izjavil:

in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive.

FTad ::

bambam20 je izjavil:

FTad je izjavil:




A si ti sploh natancno prebral, kaj sem jaz napisal?


Bogi revež, če za sebe ne veš kaj pišeš.

FTad je izjavil:

in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive.



Ali pa ce ti ne znas brati...

Napisal sem:

Dany (Melissa) ima se mi zdi bolj srebrne lase (v seriji) in v primeru, da so na sliki vse tri igralke, katerih osebe v seriji so se zive. Sicer bi rekel da so od leve proti desni: Sansa, Margaery, Arya (kot sem ze v prejsnjem postu napisal).


Torej pisal sem, da verjetno drzi, da je Dany na sredini, v primeru da so na sliki vse tri igralke, ki so v seriji se zive.

Kaj ti zdaj ni jasno?

Izi ::


Te fotke so "zlobni" hackerji ukradli iz privatnega facebook profila Maisie Williams >:D
Fotografije naj bi nastale pred kratkim, ko je Maisie obiskala Japonsko skupaj z dvema prijateljicama, kjer so se borile in protestirale proti obstoju akvarijev in predstav, kjer nastopajo ujeti kiti in delfini. Običajne čudaške najstnice torej, čeprav niso več najstnice.

Maisie Williams niti njeni predstavniki zadeve nočejo komentirati, tako da so vse ostalo ugibanja. Vključno s pravo identiteto dveh prijateljic, za kateri mnogi menijo, da sta Sansa in Margaery iz GoT.

martincek1 ::

Sansa je sigurno, glede na to da sta BFF. Blonda je pa kakšna nepoznana. Oh why the heck je to pod GOTom. Prideš prebrat kak spoiler, pa ti babje riti limajo in komentirajo :)

Matevz96 ::

Izi je izjavil:


Te fotke so "zlobni" hackerji ukradli iz privatnega facebook profila Maisie Williams >:D
Fotografije naj bi nastale pred kratkim, ko je Maisie obiskala Japonsko skupaj z dvema prijateljicama, kjer so se borile in protestirale proti obstoju akvarijev in predstav, kjer nastopajo ujeti kiti in delfini. Običajne čudaške najstnice torej, čeprav niso več najstnice.

Maisie Williams niti njeni predstavniki zadeve nočejo komentirati, tako da so vse ostalo ugibanja. Vključno s pravo identiteto dveh prijateljic, za kateri mnogi menijo, da sta Sansa in Margaery iz GoT.


Dvomim, slike so se na spletu pojavile že v času "the fappeninga" kar pa je bilo sodeč po wiki že 2014.
#hooldthedoor

FTad ::

Matevz96 je izjavil:

Izi je izjavil:


Te fotke so "zlobni" hackerji ukradli iz privatnega facebook profila Maisie Williams >:D
Fotografije naj bi nastale pred kratkim, ko je Maisie obiskala Japonsko skupaj z dvema prijateljicama, kjer so se borile in protestirale proti obstoju akvarijev in predstav, kjer nastopajo ujeti kiti in delfini. Običajne čudaške najstnice torej, čeprav niso več najstnice.

Maisie Williams niti njeni predstavniki zadeve nočejo komentirati, tako da so vse ostalo ugibanja. Vključno s pravo identiteto dveh prijateljic, za kateri mnogi menijo, da sta Sansa in Margaery iz GoT.


Dvomim, slike so se na spletu pojavile že v času "the fappeninga" kar pa je bilo sodeč po wiki že 2014.


Jaz pa dvomim, da je bila slika narejena okoli 2014, saj takrat Maise (Aryo) se ni tako ven metalo, da bi take fotke delala.

oo7 ::

Game of Thrones will officially return for its eighth and final season in 2019, HBO announced today.

The hit HBO drama will take 2018 off and return for a six-episode final season next year. However HBO has not confirmed an exact premiere date as of this time.

http://www.ign.com/articles/2018/01/04/...

Dolga bo za čakat.

FTad ::

ce bo narejena korektno, tako da si zasluzi velicasten zakljucek, potem mi bo ok.

scipascapa ::

torej 2018 brez serije?

FTad ::

Pa to smo ravno povedali :)

Izi ::

O joj, do takrat bom že vse pozabil.
Bo treba enkrat letos še enkrat pogledati vseh 7 sezon. Vseh 67 epizod. Časa bo več kot dovolj.

Sarkozy ::

FTad je izjavil:

Pa to smo ravno povedali :)


Pa to smo že lani povedali :D
Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

Izi je izjavil:

O joj, do takrat bom že vse pozabil.
Bo treba enkrat letos še enkrat pogledati vseh 7 sezon. Vseh 67 epizod. Časa bo več kot dovolj.


1-2 epizodi na teden pa bo.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Izi je izjavil:

O joj, do takrat bom že vse pozabil.
Bo treba enkrat letos še enkrat pogledati vseh 7 sezon. Vseh 67 epizod. Časa bo več kot dovolj.


1-2 epizodi na teden pa bo.


Pa poglej na youtubu episode recap od ozzyman-a ;)

oo7 ::

FTad je izjavil:



Pa poglej na youtubu episode recap od ozzyman-a ;)




Pa se kar splača pogledati od začetka sploh, ker gre za odlično TV serijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

:)) meni je bolj problem še enkrat prebrati vse knjige, ker sem, iskreno povedano, čisto vse že pozabil.
««
172 / 213
»»