» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
27 / 213
»»

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

dottor ::

Bo treba čim prej knjigo končat :O
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jst ::

Noben ne bo komentiral nekaj super scen? Čeprav je bila prva epizoda namenjena "recapu," kjer "smo" ostali na zadnjem delu. Všeč mi je, da se odmikajo od knjig (čeprav te jaz več nisem bral).

Tista nova would-be Joffreyjeva queen je očitno zelo pametna in je Cersei takoj padla v njeno past. Ta lik mi je všeč.

Bi še pisal, a moram s psom ven...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

ja, po dolgem premoru moramo spet priti v svet GOTa...

vse so obdelali, od sveta za zidom, do dayneris...edino king's slayerja in arie nismo vidli...

bogi tyrion
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Brane22 ::

Meh. Zguba časa IMHO.

Brane22 ::

Ni da vam skušam moralizirat in kvarit veselje, a ko sem odgledal S03E01, sem sredi epizode začel delati druge stvari. NIsem si mogel pomagat, dolgčas je bil prevelik.

Uporabljajo vizualno šokantne prizore da pritegnejo pozornost, vendar ni zgodbe, ki bi jo obdržala.

Zapleti in razpleti so skrajno predvidljivi in vsaj meni je izkušnja nekako taka kot če bi gledal v pod prste stare mame, ki plete pulover.

Pa tudi scenografija je že dolgočasna. Stalno zaporedja tipa joški, lep ksiht, pi*ka, 10 sekund limonade, kri, pokrajina, malo CGI magije, joški, lep ksiht, pi*ka...

Po nekem času se že oči naveličajo...

Outcast ::

Tud men se ni zdelo nek WOW tale prvi del; ne vem, v skladu z večjim delom druge sezone... sm pričakoval kaj več zmajev notri, ne samo kako so se naučili spečt ribe, preden jih požrejo:D

Pa zakaj bogi Tyrion?
Itak se je vedel, da ko bo fotr v igri, on odpade...je pa tud meni eden ljubših likov, poleg Snowa.

oo7 ::

Nič posebnega ni bil tale prvi del.Najboljše je bilo pa to:)):)),ko je šla Khalesi kupovat vojake,ko jo je un skos žalil:))tam sem se pa dobr nasmejal.V vsaki besedi je bila vzhodjaška kur...:))
Uglavnem tale prvi del je bil prej slab kot dober pa še Arye in Brana ni bilo nikjer;((

Outcast ::

@nny ::

Spoiler!





















Tyrion ni Tywinov sin? Čigav pa potem je?....
Težko si je zamisliti, da kakšna ženska prevara Tywina in mu celo rodi tujega otroka.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Brane22 ::

Težko si je zamisliti, da kakšna ženska prevara Tywina in mu celo rodi tujega otroka.


V tej seriji ? Ne me smejat ;o)

Lion29 ::

Tyrion ni Tywinov sin? Čigav pa potem je?....
Težko si je zamisliti, da kakšna ženska prevara Tywina in mu celo rodi tujega otroka.


po mojem je pac ranjen ego, da se mu je rodil imp, in s tem se pac ne more sprijaznit...in mu zameri...

zlo clovesko
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

@nny ::

Sem skoraj prepričana da ni! Tywinov gnev je imel precej večjo globino kot bi pričakovali zgolj od ženine smrti in rojstva pohabljenca.
Zakaj ne bi imeli še enega pankrta? ;)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Brane22 ::

Saj pravim, v tej seriji je možno vse.

Jst ::

Prvo je rekel, parafraziram, "prasec, ki si še svojo mamo ubil pri rojstvu." Potem je rekel samo, da mu je žal, da ne more dokazati, da ni njegov sin.

Je pa čisto možno da je bastard, to se pa strinjam.


--

Prejšnji teden je bil pre-screening v LA (in NY se mi zdi) in ljudje na "listi" so bili zavezani k molčečnosti. So pa nekateri sedaj povedali, da jim del ni bil všeč, večinoma re-cap konca tretje sezone.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Phantomeye ::

Joffrey pa čisto mehek :D

@nny ::

Phantomeye je izjavil:

Joffrey pa čisto mehek :D

Mimo se primaje par dobrih jošk, nasajenih skupaj s pametno glavco, pa je v devetih nebesih...mamca mu more pa tudi že presedati.

Če je Tyrion Targaryen...o_o; verjetno bo dobil enega od treh zmajev. Divje, ni kaj.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Phantomeye ::

@nny je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Joffrey pa čisto mehek :D

Mimo se primaje par dobrih jošk, nasajenih skupaj s pametno glavco, pa je v devetih nebesih...mamca mu more pa tudi že presedati.

Če je Tyrion Targaryen...o_o; verjetno bo dobil enega od treh zmajev. Divje, ni kaj.


Sj sm bil tud jst cist zasanjal :D. Ampak še zmerom - Targaryenka :3

Gregor P ::

Torej na začetku si naj gledalci predstavljamo, da se je prej odvijala neka huda bitka nočne straže tam za zidom? Ker nazadnje se ne spomnim, da bi Sama kdo pošiljal poslati vrane?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Flea ::

To glede Tyrion bi jaz rekel, da je bolj ranjen ponos očeta, kot pa karkoli drugega. Preprosto imp je in ga oče kot takega ne sprejme.

Modiano ::

If Game Of Thrones took place entirely on Facebook: Season 3, Episode 1. http://www.happyplace.com/22775/game-of...
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

Okapi ::

Ker nazadnje se ne spomnim, da bi Sama kdo pošiljal poslati vrane?
Evo, tole je tudi mene zbodlo, ker se ne spomnim, da bi moral kakšne vrane pošiljati.

O.

nurse013 ::

Ko Zmajček ribo ulovi pa speče pa poje... hm, res filling
:)
you gotta be kidding me...

Gregor P ::

Ker egoist, sem najprej mislil, da jo bo dal "svoji mami":D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

;) Evo, tudi jaz sem prvi hip pomislil, da bo lepo spečeno ribo prinesel na krov.

O.

Turboslav ::

Današnja epizoda je bila kar v redu, ampak spopad med Brienne in Jaimejem pa prava katastrofa, naj si malo pogledajo Spartacusa :))
Sir je dober

Lion29 ::

@turboslav: lol... kako lahko primerjas spartacusa in to :D


ze vdim, kak se bo folk pritozeval, kolk so dolgocasne epizode... meni so pa full zakon... sploh mi je vsec, da je tolko zgodb... vedno vec jih dodajajo :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

kako lahko primerjas spartacusa in to
Boj je boj - zakaj ne bi bil prikazan dobro?

O.

oo7 ::

Kar se borb tiče je Spartacus razred zase.8-)

bluefish ::

Okapi je izjavil:

Boj je boj - zakaj ne bi bil prikazan dobro?

O.
In kaj bi radi videli? Špricanje krvi, ki bi pordečilo reko pod mostom?

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

kako lahko primerjas spartacusa in to
Boj je boj - zakaj ne bi bil prikazan dobro?

O.


ne vem, meni je bolj vsec kombinacija realnosti in fantazije, kot je GOT... ce bi pretiravali z borbami nebi smeli v fantazijskih elementih...

tak pa je oboje kul... borbe bolj realne + fantazijski elementi...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Turboslav ::

Lion29 je izjavil:

@turboslav: lol... kako lahko primerjas spartacusa in to :D


ze vdim, kak se bo folk pritozeval, kolk so dolgocasne epizode... meni so pa full zakon... sploh mi je vsec, da je tolko zgodb... vedno vec jih dodajajo :D



Ne, samo to, kako sta se sabljala je bilo...smešno, zgledala sta pa tako, kot bi bila obadva zadeta
Sir je dober

Lion29 ::

kako pa mislis. da bi ti zgledal, ce bi tedne pesacil okoli z min hrane?

Lion29 je izjavil:

kako pa mislis. da bi ti zgledal, ce bi tedne pesacil okoli z min hrane?



po tvojem bi mogla zgledat kot spartakus, ko ga uni stihne v desno ramo in tip skace in uporablja desno roko bp celo borbo in ves cas naprej... like it didn't happen...

pac dve razlicni seriji.... in meni je zelo prav tako
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Outcast ::

Mah drugi del...

oo7 ::

Evo pogledal drugi del.Definitivno boljši kot prvi.Končno spet zgodba o Aryi in Branu.Pa lepo je,da se je mama Stark malo razgovorila o Jon-u.
No sej borba ni bila tako slaba pač niso vsi Khal Drogo.

Edino ni mi jasno kdo muči tisto podlasco?Najbrž sem spregledal kaj:|?

Aja pa na IMDB je že 4 sezona napisana:)to je super novica.Samo problem je,ker tile tamali otroci tako hitro rastejo.Npr Bran ali pa Arya kako sta zrasla v teh 3 letih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Prvi dve epizodi sta bili precej šibki. Ni toliko problem pace, kot je problem, da manjka prevar, kurbanja, zarot, ter emocionalnih dialogov.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

rapigator ::

A Stanisa igra drugi igralec. Ali pa se motim.

Lion29 ::

rapigator je izjavil:

A Stanisa igra drugi igralec. Ali pa se motim.


meni se zdi isti
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

@nny ::

Nikec3 je izjavil:

Prvi dve epizodi sta bili precej šibki. Ni toliko problem pace, kot je problem, da manjka prevar, kurbanja, zarot, ter emocionalnih dialogov.


Joškov je dovolj.:D
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Jst ::

I'm gonna call it: nehal bom gledati.

Prvo knjigo sem prebral, začel z drugo, a je nisem končal. Takrat sem imel eno drugo knjigo - sci-fi zvrst - in se mi ni dalo brati naprej.

Bom raje vse pogledal naenkrat, eno na dan.


---

Drugače pa kar dobra epizoda. Imam občutek, da bodo naslednje epizode oz. ta sezona zelo zanimiva...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Shegevara ::

Kaj je pa fora, uni Night's watch na severu se ganjajo po mrazu vsi sfukani, verjetn majo zelo mal za jest, ampak ta debel Sam pa čist nespremenjen. Zgleda kot da ni zgubil ene kile čez vso njihovo kampanijo, zgleda se že nimajo tako slabo:))

Lion29 ::

haha, kir konec epizode :D

pa uni vmesni del, ko tyrion vlece uni stol :D

res, malo ko gledas cinematografijo in res te zive barve pri spartacusu skoraj v vsaki sceni... in pol vidis to ssceno v tej sobani, kjer je vse tak temno, medlo... barve cisto zbledele.... kaka razlika, res...skoda, da se pri GOTu bolj ne potrudijo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Evo pogledal 3 del.
Prvih 10 minut je bila prava komedija sem se prvo nasmejal,ko je streljal puščice pa vse falil:))Potem tisto s stolom in še,ko so psa dali v kočijo in se zaleti z glavo:))
Potem je bil smešen pa še tisti,ki prodaja vojake,ki non stop žali Khalisi:))
Konec je bil pa kar krut>:D
Ostalo pa nič posebnega.Sploh pa Khalisi,ko hoče dat svojega zmaja;((baba zmešana ji je prestol malo v glavo udaru.

Zaenkrat je tale 3 sezona daleč najslabša;(
3 deli od desetih pa se ni zgodilo še nič pametnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Keyser Soze ::

Dijo mio, kar brez šape je ostal revež. Sem mislil, da ga bo samo malce popraskal okol uča, pol pa kar čop-čop. WOW! Konec slave kingslayerja. Al je mogoče levičar, pa se bo bolj v sabljanje vrgel? :D

Meni je pa všečna 3 sezona. Stvari se počasi postavljajo na svoje mesto, kateremu pomojoje sledi toliko boljši season finale. Upam?

P.S.: Khalessi ima pa IMO precej globljo agendo kot samo dat zmaja stran in ga pozabit. Konec koncev, mama je ena sama. Ane? Čudi me bolj, da jih je tip tko na izi vzel. Ni glih pameten.
OM, F, G!

oo7 ::

Keyser Soze je izjavil:

Dijo mio, kar brez šape je ostal revež. Sem mislil, da ga bo samo malce popraskal okol uča, pol pa kar čop-čop. WOW! Konec slave kingslayerja. Al je mogoče levičar, pa se bo bolj v sabljanje vrgel? :D

Meni je pa všečna 3 sezona. Stvari se počasi postavljajo na svoje mesto, kateremu pomojoje sledi toliko boljši season finale. Upam?

P.S.: Khalessi ima pa IMO precej globljo agendo kot samo dat zmaja stran in ga pozabit. Konec koncev, mama je ena sama. Ane? Čudi me bolj, da jih je tip tko na izi vzel. Ni glih pameten.


Če smo pošteni si je zaslužil to kingslayer.V 3 sezonah je samo v tem delu naredil nekaj dobrega preprečil,da posilijo Briane.

Kaj pa vem kaj misli tale Khalisi.Trenutno mi je smotana,ker hoče dat zmaja.Je pa un ,ki prodaja vojsko tolk večji car kake poka.Edino vedno pričakujem,da mu bo Khalisi rekla kaj nazaj ampak kot kaže ga res ne razume.

Lion29 ::

ravnoo v tem je point, da khalisi to ne zanima... ampak ima samo en fokus.. ponovno prevzeti prestol...

zmaj se bo pa itak k njej vrnu... bi blo drugace butasto... sicer pa zakaj nebi dala 1nega zmaja (ima se 2) za 8000 super izurjenih spartanskih vojakov?

tako bo imela 8000 vojakov in 2 zmaja

pa full mi je smesno, ko govoris o "psu"... lol, se prav vidi, da gledas po TV :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

oo7 ::

Saj ji je rekel,da je en zmaj več vreden kot vsa vojska:)
Tej baburi se preveč mudi na prestol boljš,da bi malo počakala,da zmaji zrastejo pa sploh nebi rabila velike vojske>:DNo upam,da se ne bo odrekla zmaju.

Ja tukaj na HBO je pes:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mgermo ::

Zdej vsaj ni več debate kdo je boljši bojevnik Ser Barristan ali Jaimi :p
Ravno ko je Edmure ciljal z lokom sem si mislo, kako vsak v vsakem filmu vedno zadene v prvo brez problema :)

Lion29 ::

jaz isto :D lol
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Podrick pa najači med jebači:))kako sta ga hitro začela zasliševat.
««
27 / 213
»»