» »

pioneer 106 ali 117

pioneer 106 ali 117

budi ::

no jez mam zj 15 jurjov in ne vem kerga nj nabavm 106 al 117.zanima me ker je bol pa hitrej,da hit dnar zapravm.:)

MaX ::

106s je slot verzija ( reža ). 117 pa je novejša izvedba 116, ki pa je tray verzija ( držalo za kavo )

Če si naročen na jokerja z natlačenko, bo v številki, ki izzide čez tri dni v reviji kupon za 117 za 11.900,00 SIT.

budi ::

ma jez sm en psiho,kupu sm tošibo ker je zmankal pioneerjov.ampak jebat ga dvd je dvd pa tud če je tošiba an?
a ma kdo od vs tošibo da mi mal pove kok se kj obnese.

matter ::

Kupi 106. Ker slot RULA.
Ne grem več nazaj na pladenj (razen pečke, ker slot pečke ne poznam)

TheHijacker ::

Toshiba SD-M1612.

Sam imam dve varianti. RevA in RevB. Obe odlični. Zunaj je pa že tudi RevC za katero bom firmware 1002 kmalu dobil in ga bom popečal tako da bo regijsko nezaščiten...

http://www.fimrware-flash.com
http://www.google.si

BaRtMaN ::

Kupi 106. Ker slot RULA.
Ne grem več nazaj na pladenj (razen pečke, ker slot pečke ne poznam)


Meni je bolj tako-tako. Sem mel enga Pioneerja pa sem uspel uničt ta mehanizem, da je prov grdo škrtal in ni hotel pogoltniti CDja. Moraš bit nežen. :|

Han ::

Slot je podn kar se tiče prijemanja, prask in prstnih odtisov na ploščah. Predvsem zato nihče ne izdeluje snemalcev brez pladnja...

Zunaj je nova Toshiba SD-M1712, že dobavljiva pri nas za slabih 14k SIT. Menda podpira DVD multi standard, tako kot novi TEAC DV-516E, ki bere vse znane DVD formate...

fictionel ::

dj mi neki povejte slavni lastniki pioneerjev (sploh 116)

kolk vam kj bere cdje? pa kopira? sploh glasbene on the fly? kuko vm jih bere? men zmer peče cca 15min en cd, če dam brez on the fly (pa cd u pekača) mi pa zapeče use skp u 5minutah... ;((

MaX ::

fictionel: ja CD-je pa res mal jebe občasno:8), ampak to mi je šele zdej začel, pa ga mam že več kot eno leto...

budi ::

ja zj sm dav tošibo na secondary master.disk mam na primary master.in koku nj zj cd pugon dam na recimo
primary slave.kable sm že dav na cd pogon ampak kuko nj ga zj še inštaliram a morm tu u biosih nardit?kuko nj to nardim??:|
aja pa kere programe uporablate za dekodiranje
dvd filmov?

matter ::

Jest še nimam slabih izkušenj s 106 in sem se res razvadu slota, ker je enostaven. Vidm pa da slota ne marate zaradi težav, čeprov me bolj zanima kdo je te težave okusil in ne slišal/posredoval govorice (han). Men dela leto brez težav. Še celo počen CD ki sem ga mel notri se je razletu v slotu, pa je šu normalno ven in ni težav (2 dela sta bla). Me pa res zanima kdo od vas ki je graju slot tuki je imel OSEBNO (ali pač kolega,ampak da je na lastne oči vidu) težave (han):)?
Če vsi pol mam srečo, če ne pa "knock knoc na les" :)
Sicer je pa treba bit previdn, ne kr zabit cd v slot, valda boš pol vse polomu. Daaaaaa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Ethan ::

Zivjo.

Ne to niso le govorice, da se slot pioneer pokvarijo hitro.
Imel sem prvi pioneer na slot ( ne me vprašat ktera številak mislem pa da je bila 103)
Točno po enem letu mi je začel metat cd-je ven tr ni hotel več brat. Skratka postal je nesposoben.
In najbolj sem bil zivčen ker mi je pravkar potekla garancija in takrat je bil vreden še 30.000 Sit.

Da zgubiš živce.
Ne govorice, dejanja.

LP, Andrej
I feel the need, the need for speed!!

Maximus ::

Mam 106s že pol leta pa ni nobenih težav.

LP!

Thanatos ::

od junija mi dela brez problema. Vtikat morate pa počasi in previdno, saj veste kako no :8) :D

budi ::

ja zj sm dav tošibo na secondary master.disk mam na primary master.in koku nj zj cd pugon dam na recimo
primary slave.kable sm že dav na cd pogon ampak kuko nj ga zj še inštaliram a morm tu u biosih nardit?kuko nj to nardim??
aja pa kere programe uporablate za dekodiranje
dvd filmov?


zakva nben ne odgovori na moj vprašane?

rotim vas pumagite

fictionel ::

na pru uprasane ti ne znam odgovort :8)

drgac pa zj uporablam leadtekov winfastdvd, k sm ga zravn grafične dobu.

Han ::

matter, navadno pišem iz lastnih izkušenj in tudi tokrat je tako.

Še mimogrede, Teac DV-516E je identičen Pioneerju 117. ;(

Han ::

Še ena slabost slota oz. reže: če ti kdo prinese 8 centimetrsko ploščo, lahko kar pozabiš, da boš kaj prebral z nje... :(

Thanatos ::

budi kva bi pa ti inštaliral? driverje? opični pogoni nimajo driverjev, windosi in plata jih pa sama prepoznata in naštimata.

Han sej zato pa mamo pekač :D

Han ::

Kaj pa če je ta mala plošča v DVD zapisu? >:D

Thanatos ::

potem pa lahko kupiš nekakšen adapter-ploščo v katero potem ustaviš to tvojo malo zadevco. vem da stvar obstaja, kje bi jo pa kupil pa ne vem.

alien-w ::

Han ::

S popravkom, da Toshiba SD-M1612 bere glasbene cedeje s povprečno 23x in ne 13,98x. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvd rom problem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11924 (829) Han
»

Kateri CD-RW in DVD pogon kupit

Oddelek: Kaj kupiti
121446 (1185) boštjan
»

Kater CD-ROM?

Oddelek: Kaj kupiti
401736 (1200) Clemento
»

Kateri DVD-rom?

Oddelek: Kaj kupiti
151734 (1427) Han
»

Kateri DVD-ROM?

Oddelek: Kaj kupiti
191674 (1530) TheHijacker

Več podobnih tem