» »

EBAY-naročanje večjih paketov-kje pošta pusti pakete

EBAY-naročanje večjih paketov-kje pošta pusti pakete

matija92 ::

Iz Uk nameravam naročiti več artiklov za računalnike...modem,ekran,led lucke za racunalnik itd.
Ker ima paket večjo vrednost bi želel da ga vrnejo na pošto in ga tam dvignem če me ne bo doma.
a ima mogoče kdo kakšno izkušnjo s tem ,če je možno da pri navadni poštnini paket odnesejo nazaj na pošto in ga tam dvigneš?
na strani ,kjer nameravam kupiti piše namreč da pri plačilu z paypal pošlejo robo na naslov kartice..torej moj naslov!
hvala za odgovore!

#000000 ::

Če te ne bo doma, ni važno kolko je paketov in kakšni so, bodo pustili obvestilo o prispeli pošiljki in kdaj jo lahko dvignete na pošti. Če želiš dostavo še enkrat potem mislm da je treba doplačat 2.5 evra in povedat kdaj boš doma. LP

Bias ::

Meni je vedno pustil listek v kolikor paketja ni mogel stlačit v nabiralnik...ko mu je pa ratalo paketek stlačit v nabiralnik, je pa malo manjkalo da mi bi uničil 7inch vinilko, katerih je le 200 izdanih...no pa to je že druga zgodba.

V glavnem, ja pusti ti listek in dvigneš.

DonMatejo ::

Lahko naročiš tudi poštno ležeče.

blue ::

meni je včeraj pustil pred vrati..
Za soseda, ki je nadstropje višje pa ponavadi kr pusti knjige na stopnicah..

Imamo pa res "mini" nabiralnike, da niti DVD ovitek nebi šel not..

smile- ::

ko sem naročil gsm iz anglije seveda le-ta ni šel v nabiralnik - je paket preprosto pustil zraven nabiralnika (ne ozirajoč se na vrednost).

St235 ::

Načeloma bi pri prevelikih pošiljkah poštar moral pustit listek in zadevo nest nazaj na pošto. Zato jaz vedno vse zahtevam, da gre priporočeno.

GSm, ki je vreden lahko tudi 100 in več eur je malo neodgovorno pošiljat z navadno pošto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije - šalabajzerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8816616 (6687) dice7
»

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716007 (9424) jocoj
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9547048 (17889) uporabnik50
»

Postar nastavlja posiljke na oglasno desko ali v prostor z postnimi predali

Oddelek: Loža
294888 (3731) Miki N
»

Posta Slovenije po kavbojsko

Oddelek: Loža
368736 (7248) imagodei

Več podobnih tem