» »

nzxt lexa modding

nzxt lexa modding

1
2
»

mr1two ::

Ejla: ker bom v prihodnosti malo več časa zabil z raznim igranjem po teh modih ohišja, me zanima, če se komu sanja, ali je tale zadeva kaj vredna na www.conrad.si ( v iskalnik vnesi "80-delni set z mini vrtalnikom" ).
Če zdrži kakšnih 100+ ur dela, je verjetno ok:)

kuglvinkl ::

Katera zadeva?

mr1two ::

ta najbolj poceni :))

UNIVERZUM ::

@fructal

Če imaš namen ustvariti samo en mod (s tem se začne >:D) potem je najcenejša izbira ok. Vendar ti iz lastnih izkušenj povem, da ko enkrat dokončaš prvo preobrazbo/modifikacijo, ugotoviš kje si naredil napake in želiš poskusiti ponovno (ustvariti boljšo) in kar naenkrat se ti bo tale najcenejša zadeva zdela nesposobna opraviti zahtevnejše/bolj natančne naloge. V rokah sem imel 2 poceni verziji (obe pod 30€ vendar ne iz conrada) potem pa sem imel priložnost uporabiti dremel. Razlika je kot med makadamsko in asfaltirano cesto še posebej če uporabljaš podaljšek,kjer je pri poceni varianti čutiti 20x več vibracij. Moraš vedeti tudi da priloženi nastavki niso ravno vrhunske kvalitete, tako da boš z nakupom dodatnih/kvalitetnih (če bo več modificiranja) zapravil kar nekaj €€€. Poleg dremel mašince naj bi obstojala še ena podobno kvalitetna, vendar je nisem imel v rokah (niti se ta trenutek ne spomnim imena firme vem le da se začne na P).
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja lego kock in drugih igrač :) mnenje

Oddelek: Loža
246729 (5465) opeter
»

Katero gaming miško kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6115467 (14448) Domobrancek
»

NMT Egreat EG-M31C: stabilno, tiho in hladno

Oddelek: Zvok in slika
384237 (2472) Bellzmet
»

Modificiranje zunanjega diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
14904 (766) ladoslo

Več podobnih tem