» »

Stronghold 3

Stronghold 3

Rotaidal ::



http://www.stronghold3.com/

Prihaja tretji del serije Stronghold. Prvi del in Crusader sta mi bila dobra. Drugi del malo manj. Tudi zaradi strojne požrešnosti. Tretji del, bi se naj vrnil h koreninam. Izid je napovedan za poletje 2011.




Your castle walls are being smashed by siege engines, an enemy catapult surrounded by troops is rumbling ever closer, your villagers are starving, wolves have been spotted in a nearby cave, your barracks are desperately empty... just another typical day for a medieval lord in FireFly Studios' Stronghold 3. Since first launching in 2001, the Stronghold series has become one of the most respected in its genre thanks to its mix of precision village building, fast-paced real-time gameplay and dramatic sieges with hundreds of enemies swarming over your castle. Stronghold 3 promises to be the best yet, with a keep full of fantastic new features that ensure old and new fans alike experience a gritty slice of medieval life.

Features
Improved building system allowing unprecedented levels of realism and intricacy in castle and village design
Realistic physics and cutting-edge graphics bring siege warfare to life in stunning detail
Story-driven gameplay engages players across two campaigns: combat or economic
Dramatic nighttime sieges add a new dimension to the Stronghold franchise
Besiege other players' castles or defend your own in a range of action-packed online multiplayer modes
Play through accurately re-created sieges from the pages of history. Will you succeed where others failed?

http://www.southpeakgames.eu/game/Stron...
  • zavaroval slike: Rotaidal ()

bluefish ::

Ob splošni suši strategij je tole kar dobrodošla novica. Bomo videli, kako se bo obnesel tale del.

fireX88 ::

če bojo zaje.... kot dvojko(da ne govorim o nekem Legends) mamu da jim jeb..., drugač pa komi čakam:)

Shagrath ::

Matr men sta 1ka in crusader res popolni strategiji, 2ka mi je pa totalno bedna, predvsem zarad grafike(pa nisem zahteven pri grafiki). Nisem pristaš 3D grafike v strategijah ampak tako pač je dons. Bomo vidl kako bo s trojko. Nekak ne pričakujem veliko. Raj nej nardijo kšn expansion za 1ko, tacajt pa se stronghold kingdoms igra :D

Shegevara ::

Shagrath,
So že naredili en dodatek za SH:crusader se mi zdi da je Deluxe ali kaj podobnega. Nič posebnega, trudijo pač še kaj cekinov izmozgat iz stare igre.

Stronghold 2 je bila pa zame bolj slaba. Nevem, igral sem jo že nekaj časa nazaj in edino kar imam v spominu je, da so končno na mučilnih napravah prikazovali še ljudi, česar NI BILO v stronghold crusader 100% da ne.

Berserker ::

Seveda je bilo, smao malo si moral počakati.

Crusader je bil carski, še danes bi lahko učil marsikatero strategijo kako se stvari streže. Velik plus za soundtrack s katerim se prav vživiš v srednji vzhod.

Alamar ::

Meni je bil pa Legends všeč zaradi drugačnega koncepta. Drugače prvi del je bil daleč pred vsemi.

Toomy ::

Se spomnim kako težko pričakovani je bil drugi del, potem pa je žalostno utonil v pozabo medtem ko se prvi del še kar veselo igra. Res je to še vedno strategija in pol. Če se bodo res držali prvega dela in naredili vsaj takšen del kot je bil tisti so zmagali. Drugače pa mislim da je boljše da pričakujemo manj kot več.

Outsajder ::

Najboljši stronghold je bil crusader zato me žalosti da niso začeli delat crusader 2 ampak stronghold 3 will do8-)

Bolf3nk ::

Outsajder je izjavil:

Najboljši stronghold je bil crusader zato me žalosti da niso začeli delat crusader 2 ampak stronghold 3 will do8-)



no ja, crusader in prvi stronghold sta tak ena in ista igra. Le v v puščavi se dogaja, pa mercenary post maš pa Saladina maš za sovražnika, ostalo pa je tak enako.:)

Meni je bil prvi del bolj epski

Berserker ::

No ja večini je bil crusader, sploh zaradi teme in vzdušja. Najboljše je pri tej igri seveda to da ti samo postaviš razne cehe ter drvarnico in kamnolom nakar ti igra sama usmerja delavce ter je tako vse skupaj avtomatizirano (vzdušje še dodajo animacije delovnega obrata enako kot v LOTR). Tako imaš občutek da je utrba resnično živa.

blaz62 ::

Igral sem salo drugi del in mi je bil še kar ok.
Ni švoh igra. =D

SloSlayer ::

Fajn slisat da pride stronghold 3. Komaj cakam, da sprobam. Crusader je bila legendarja igra :)

Alamar ::

Za ljubitelje crusaderja je slabi dve leti nazaj izšel še Crusader Extreme

Stronghold: Crusader Extreme @ Wikipedia

ShowDown ::

Upajmo da spesnijo najboljše možno. :)

Guzzy ::

Upam, da bo gameplay tok dober kakor je grafika :)

Toomy ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Toomy ()

Outsajder ::

Toomy je izjavil:


OMG dobr so ujel ritm srednjega veka:O

Shegevara ::

sej jst lahko rečem samo svaka čast kompozitorju ane za tako musko. Tud v dvojki je bila zelo dobra muska tisto kar je bilo nove, V Original enki pa Crosaderju pa TOP res TOP.

Rotaidal ::





Igra je po novem napovedana na to jesen.

Berserker ::

Crusader mi je bil najboljši, sploh soundtrack te je prav popeljal v tiste čase. Upam da se res približajo stari slavi.

nuclear ::

Legendarno
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Adrijan0 ::

Kdaj izide?

alpha1 ::

chucki ::

Pre-ordered.. Pride pa 25.10.2011 :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

oo7 ::

Stronghold remaster with new features

Greetings sire! Your stronghold awaits you. The original Stronghold reached its 20th anniversary recently and to celebrate we are thrilled to announce Stronghold: Definitive Edition! Carefully rebuilt using the source artwork, remastered music, returning voice talent and veteran developers of the first entry in this legendary series, Stronghold: Definitive Edition releases on November 7th for PC on Steam.


Stronghold: Definitive Edition - Reveal Trailer (4K)

oo7 ::

Danes je na Steamu izšla igra Stronghold: Definitive Edition stanke pa slabih 14 eur.


Stronghold: Definitive Edition - plans for the future



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910539 (993) ahac
»

Stronghold Crusader II

Oddelek: Igre
152061 (851) Twixz
»

Katera strateška igra ti je najboljša?

Oddelek: Igre
438201 (7131) DiaMonDer
»

Stronghold 2 in Stronghold Crusader

Oddelek: Igre
61568 (1504) .smidge.
»

katero strateško igro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
539386 (8291) poluks

Več podobnih tem