» »

Stronghold 2 in Stronghold Crusader

Stronghold 2 in Stronghold Crusader

SloMusty ::

Pozdravljeni.

Imam obe igri, Stronghold Crusader igram že od izdaje, Stronghold 2 pa sem predkratkim dobil.

O Crusaderu ni kaj dosti za povedati; je zelo dobra strateška igra, veliko ljidi jo igra preko interneta in ponuja igralne užitke za dosti let.

Stronghold 2;
No moje mnenje ni najboljše. Igra ima zelo dosti zahtev (strojnih in igralnih), zelo veliko opcij ima in je težko zagotoviti popularnost pri podložnikih v igri. Preveč zahteva od igralca in zato igralec nima dobrega nadzora na vsemi funkcijami.

Poleg tega se pogled nekoliko zatika.

Pišite mi na hi2laciNO@SPAMsiol.com
vsi zagreti igralci Crusaderja pa tudi Strongholda 2 da se dogovorimo za kakšen boj.

Povejte svoje mnenje o igri in izkušne.

Lp
Freestyle wind riders!!!

R33D3M33R ::

Tudi sam sem velik privrženec Stronghold serije.
Strongholda 2 še nisem igral celega - le demo in moram reči, da me motijo iste stvari kot tebe. Grafični pogon je hudo požrešen in se pogosto zatika. Po mojem sta bila Stronghold in Crusader veliko lažja za nadzorovati. Tu so ikonice male, Granary ima recimo 2 taba in moraš preklapljati med njima, da bi videl za koliko mesecev je še hrane.
Mogoče je v originalu drugače, ampak tekst v pomoči je hudo neberljiv...
Škoda, ampak meni se zdi da so nazadovali :'(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

SloMusty ::

Med demo in celotno verzijo ni razlike.
Predvsem pa je težko ljudi držati zadovoljne. Preganjati miši in imeti neki gong in še hrano.....

Lahko se en dan dogovorima za dvobij.:D

lp
Freestyle wind riders!!!

Athlon 64 ::

Pri Stronghold 2 je skrajno neumna ui, zato pa je nisem hotel, ceprav sem jo ze skor mel.

.smidge. ::

Jaz sicer nisem igralec strategij, ampak stronghold 2 mi je bil pa vsec. Podloznike se mi je zdelo enostavno imet zadovoljne... Pac nabijes enih farm za hrano (razlicnih, da ti dviga se honor), toliko da lahko das dvojne obroke, in imas takoj popularity +8. Sralnike in lovce na podgane das tako ene 3-4, malo razporedis po ozemlju, ce jih je premalo dodas se kakega. Isto naredis se s strazarji (policijo), in jim das par mucilnih naprav, ne premalo, ker za vsakega lumpa, ki caka v jeci, dobis -1. Ce to naredis lahko komot das velike davke, ce pa zgradis se kak fair ali jousting, lahko se visje in ti popularity ne pade pod 90.

Edino kar me moti je omejitev na 88 ljudi... in to da ne mores postavit vozov v postojankah dokler nisi baron (se mni zdi)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

mmmato ::

Edino kar me moti je omejitev na 88 ljudi... in to da ne mores postavit vozov v postojankah dokler nisi baron (se mni zdi)


Eh, a omejitev prebivalstva so dodal? Se slučajno tudi vojska šteje med prebivalstvo? To sem namreč sovražil pri AOE in Rise of nations, ko je blo treba pred napadom izvest genocid nad kmeti da si lahko imel solidno vojsko.

Igro sem sicer že imel inštalirano sam je bila prezahtevna za moj komp, tako da niti nisem videl kaj je novega

.smidge. ::

Ne, mislim da vojska ne... samo delavci, in ne mores vec kot tolko barak postavit. Pa se to mislim da samo v free igri, ko gres campain jih mas lahko vec. afaik
Jst se bom smeju na sirokoooo ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stronghold 3

Oddelek: Igre
262880 (222) oo7
»

Stronghold Crusader II

Oddelek: Igre
152069 (859) Twixz
»

Old school strategije + Windows 8

Oddelek: Igre
81022 (743) opeter

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811353 (9152) Tilen
»

katero strateško igro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
539409 (8314) poluks

Več podobnih tem